Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Need For Speed No Limits
STRANA 1 OD 1
dbqp Need For Speed No Limits 08.01.2016. 22:36 T62751

status: user
broj poruka: 1368
https://goo.gl/rTNb1X

Naslednik čuvenog Most Wanted-a iz 2013.-te, solidno radi na Adreno 305, na Adreno 330 GPU radi izvanredno, i što je najlepše od svega - IGRA JE ZA DŽABE NA PLAY STOREU :)

Preview:

https://goo.gl/4jVGKY
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 08.01.2016. 22:43 #611381

status: user
broj poruka: 9380
A i na App Storeu .)


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 08.01.2016. 22:51 #611384

status: user
broj poruka: 1470
Ljudi nemojte počinjati igrati ovu igru nikako, toliko je prepuna ina app purchasesa, da je to bolesno, evo ja je igram 3-4 meseca i ovo je prva igra na koju sam potrošio prave pare, i još je nisam završio, igraću je još najmanje 2-3 meseca.
Igru kad bi ste hteli da odigrate od početka do kraja bez stajanja, opušteno bi ste morali da potrošite 2000-3000€(što su neki po redditu i radili), igra je jednostavno toliko limitirana, a da je igraš bez plaćanja ičega, opušteno bi morao da je igraš godinu dana najmanje ako ne i više.
Probajte da na YT nađete kompletan walkthrough, nećete uspeti, jako mali broj ljudi ju je uspeo da završi.

tl.dr igra je smeće

A ako i nakon svega ovoga želite da se upustite u ovo, pitajte me slobodno šta hoćete :)

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 Re: - - - - - 08.01.2016. 23:46 #611388

status: user
broj poruka: 509
+1 odustao sam posle nekoliko misija... ocaj igra.

Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: Ljudi nemojte počinjati igrati ovu igru nikako, toliko je prepuna ina app purchasesa, da je to bolesno, evo ja je igram 3-4 meseca i ovo je prva igra na koju sam potrošio prave pare, i još je nisam završio, igraću je još najmanje 2-3 meseca
:: Igru kad bi ste hteli da odigrate od početka do kraja bez stajanja, opušteno bi ste morali da potrošite 2000-3000€(što su neki po redditu i radili), igra je jednostavno toliko limitirana, a da je igraš bez plaćanja ičega, opušteno bi morao da je igraš godinu dana najmanje ako ne i više
:: Probajte da na YT nađete kompletan walkthrough, nećete uspeti, jako mali broj ljudi ju je uspeo da završi
::
:: tl.dr igra je smeć
::
:: A ako i nakon svega ovoga želite da se upustite u ovo, pitajte me slobodno šta hoćete :
::
:: Black Wolf
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp I ja vala digoh ruke 09.01.2016. 00:05 #611390

status: user
broj poruka: 1368
Bez obzira što je memorijski manje zahtevna od NFS:MW koji takođe imam, naravno `original` xaxaxaxaaxaxaxaa i sa sve otključanim nivoima, SLR-ovi, GTR-ovi a bolje izgleda od ovog nje$ra 124,04 puta :)))


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Sad opeglah NFS:MW 09.01.2016. 04:32 #611406

status: user
broj poruka: 1368
Na S3 Neo DUOS-u, ne znam koja staza, niti ko mi dade ovakvu koncentraciju, bio sam prvi a izlupo sam Mecku SLR-a ko nista :D Nikad nisam inace bio prvi u toj igri do nocas :D Jesam doduse, al na PC-u, pre 20 godina, dok je NFS dvojka bio pojam i naravno jedan automobil (zavrsio kao prototip i proizvedeno je tipa 2 primerka) CUVENI FORD GT-90, quadturbo, isao je 373 km/h (prema podacima sa igre)... Evo i fotkica da se vidi zvJer:


http://goo.gl/x02ueG

http://goo.gl/BMQdkT


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Kao i vecina mobilnih EA igara 09.01.2016. 09:35 #611414

status: user
broj poruka: 2998
in-app smece, a i gameplay je ocaj. Meni je sve posle Underground 1 silazna putanja za NFS. Na mobilnom\tabletu mogu da u zadnje vreme svarim samo Out There. Ocekujem da The Room 3 bude dobar takodje. Primetio sam da kvalitet mobilnih igara sve vise i vise opada. Nekada su se pvavile prave igre za mobilne, sada sve samo endless runner-i, hillclimb-ovi, match 3 i slicne gluposti. Jos neko ima takav utisak?

Free to play je ubio mobilne igre. A stvarno je steta jer je sada hardver dovoljno jak da se prave prava remek dela za mobilne uredjaje.

Mada, ume da me obraduje po neki rimejk tu i tamo. Ovo ostalo... trash.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Sad opeglah NFS:MW 09.01.2016. 17:01 #611467

status: user
broj poruka: 1470
Da igra je dosta teška ako želiš da budeš prvi u svakoj trci, inače GTR čini čuda za to :)

Black Wolf

:: Na S3 Neo DUOS-u, ne znam koja staza, niti ko mi dade ovakvu koncentraciju, bio sam prvi a izlupo sam Mecku SLR-a ko nista :D Nikad nisam inace bio prvi u toj igri do nocas :D Jesam doduse, al na PC-u, pre 20 godina, dok je NFS dvojka bio pojam i naravno jedan automobil (zavrsio kao prototip i proizvedeno je tipa 2 primerka) CUVENI FORD GT-90, quadturbo, isao je 373 km/h (prema podacima sa igre)... Evo i fotkica da se vidi zvJer
::
::
:: http://goo.gl/x02ue
::
:: http://goo.gl/BMQdk
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Kao i vecina mobilnih EA igara 09.01.2016. 17:02 #611468

status: user
broj poruka: 1470
Ako su uspeli da portuju san andreas da radi bez problema, mogu opušteno da naprave neki open world nfs kao što na pc-ju

Black Wolf

:: in-app smece, a i gameplay je ocaj. Meni je sve posle Underground 1 silazna putanja za NFS. Na mobilnom\tabletu mogu da u zadnje vreme svarim samo Out There. Ocekujem da The Room 3 bude dobar takodje. Primetio sam da kvalitet mobilnih igara sve vise i vise opada. Nekada su se pvavile prave igre za mobilne, sada sve samo endless runner-i, hillclimb-ovi, match 3 i slicne gluposti. Jos neko ima takav utisak
::
:: Free to play je ubio mobilne igre. A stvarno je steta jer je sada hardver dovoljno jak da se prave prava remek dela za mobilne uredjaje
::
:: Mada, ume da me obraduje po neki rimejk tu i tamo. Ovo ostalo... trash.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs