Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Antivirusni softver
Malwarebytes Premium
STRANA 1 OD 1
dbqp Malwarebytes Premium 28.01.2016. 00:11 T62861

status: user
broj poruka: 1368
Upravo pukoh 68 evra za 3 računara za 2 godine zloupotrebe istog. Jebeš pare samo nek odbija inbound napade.
Kad ode auto od 3000 evra na otpad (toliko je plaćen a o servisima i budženjima da ne pričam) nek ide i 68 evra sa kartice.
Inače MWB premium mi je jedini program koji zaista sluša i ne pametuje puno, SSD skenira za 5 minuta od svega i svačega, a ja da se akam sa ID-ovima i registracijama koje ne izdrže duže od 5 dana više nerava nemam. Lap je makar zaslužio toliko od mene :)

Btw, svaki dan sameljem 2 kutije crvenog Marlbora 100`s (560 RSD) i to MINIMUM tako da me zabole. Neću da mi ovi šiptari sa kat.cr buše komp više i to je to.

Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

DE OKAČIH SLIKU SA JEBENIM KODOM AAAAAAAAAAAAAAA...

uf dobro je samo 9 pregleda i 9 potencijalnih lopova...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pastirko eh... 28.01.2016. 00:29 #612837

status: user
broj poruka: 242



Cak i na YT imas krs seriala za isti...koji rade :D za cirka 0E
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: eh... 28.01.2016. 00:44 #612840

status: user
broj poruka: 1368
Sad je gotovo, 68 evara mi niko nece vratiti :)

A do 2018 ce se to lepo zaboraviti...

Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
::
::
:: Cak i na YT imas krs seriala za isti...koji rade :D za cirka 0E
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Evo vam KEY pa se najedite 28.01.2016. 01:12 #612843

status: user
broj poruka: 1368
http://goo.gl/x6Djl6

I evo ga aktiviranog sa novim KEY-em :D

http://goo.gl/buZ3Jx

Tako se to radi u ozbiljnim firmama.


Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp E da, da dodam jos jednu lepu stvar 28.01.2016. 01:18 #612844

status: user
broj poruka: 1368
Da bi iko dosao do mejlova koji mi stizu na GMAIL mora da ima moj mobilni telefon u ruci sa sve usernameom i sifrom (tzv. 2-step verification) tako da smo se osigurali na sve strane. Dok ne stigne kod - nema djidanja :)

Pozz i laku noc.


Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 28.01.2016. 01:31 #612845

status: user
broj poruka: 9460
Svaki dinar vredi, ne samo on, nego sva AV zastita kada se lepo kupi.

Da se ima para, kao sto se nema, sav software koji koristim bih pokupovao i caos. Mada u poslednje vreme koristim alternativne free vezije koliko god mogu. Za neke, jbg, mora da se dekra...

Sto kazes, samo po 2 kutije cigareta dnevo, a nekad i vise kad se zalaufam, pa kad stavis na papir, ode brdo para na tu glupost mesecno...

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: ... 28.01.2016. 21:50 #612887

status: user
broj poruka: 1368
Jedino gde sam pogresio je sto sam dao 75 evra za Avast Premier, ali ima ona njihova polisa da vracaju pare u roku od 30 dana od dana kupovine, tako da mi nista ne treba osim Malwarebytes Pro (Home).
Avast toliko uspori SSD da ga pretvara u HDD od 100 RPM. Cak ni Aida gadget nece da mi ucita a bez toga ne smem da radim, moram uvek da znam CPU temp, broj obrtaja venta, temperature HDDa i SSDa, koje su letele do neba dok je Avast radio. Cim sam ga skinuo - komp je oziveo.

Sad sam lap spustio na power saver umesto performance u BIOS-u (da ne aka mnogo ni HDD na kome mi je bukvalno SVE a ni SSD za koji mi se licno jebe, sutra cu jos 10 da kupim ako mi dune) i to je to. Msm, necu bas 10 al jos jedan od 1 TB bi bio taman. :)



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Svaki dinar vredi, ne samo on, nego sva AV zastita kada se lepo kupi
::
:: Da se ima para, kao sto se nema, sav software koji koristim bih pokupovao i caos. Mada u poslednje vreme koristim alternativne free vezije koliko god mogu. Za neke, jbg, mora da se dekra..
::
:: Sto kazes, samo po 2 kutije cigareta dnevo, a nekad i vise kad se zalaufam, pa kad stavis na papir, ode brdo para na tu glupost mesecno..
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs