Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
IPhone 4S 16 icloud remover 1.0.2 tool
STRANA 1 OD 3  
dradisic IPhone 4S 16 icloud remover 1.0.2 tool 02.02.2016. 10:02 T62886

status: user
broj poruka: 271
Pozdrav forumašima,
Zamolio bih nekoga ako ima ovaj alatić za brisanje ICloud naloga, naime dobio sam telefon od preko koji je verovatno došao preko crnog tržišta ii ne mogu nikako da mu sklonim nalog sa icloud-a.
Gledao po netu i probao svašta, jedino nisam uspeo da skinem ovaj alat.
Ako neko ima neki savet bio bih zahvalan.
Hvala unapred i pozdrav još jednom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 02.02.2016. 10:09 #613290

status: user
broj poruka: 9381
Tu, brale, mogu da ti pomgnu samo dve osobe na svetu. Ljubiša Trgovčević i Milan Tarot. Mada, za ovog prvog nisam sasvim siguran.

http://pcberza.rs/forum/topic.php?topid=61200&forid=8&katid=4

El Capitan
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 ahahha 02.02.2016. 11:04 #613294

status: user
broj poruka: 509
Mozes samo da ga gledas kao sliku :-D

Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Vidi bato 02.02.2016. 11:10 #613295

status: user
broj poruka: 3466

Taj icloud remover je ili prevara da uplatis nesto pa kao komplikacija i ne radi i ne vrate ti novac, koliko god to bilo euro ili pet.

Druga opcija je da je to hijacker i da ostanes bez skajpa i ako imas kredit na njemu i bez mejla i fejsbuka i svega.


Ovom prilikom bih zamolio sve da izbiju i glave ideju o skidanju iclouda.

U tvom slucaju uzmi negde razbijen 4s za 50ak eura ili manje i prebaci plocu

Pod uslovom da ta zamenska ne bude macka u dzaku :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 02.02.2016. 12:30 #613300

status: user
broj poruka: 1368
I posle zasto Veljko nece iPhone... E pa zato, sto Veljko nece da unosi podatke iz mamine i sekine kreditne kartice da bi kupovao aplikacije koje moze da nadje na APKMANIA.com i da ne zna sta ce sa njima (jos kad stigne Android 6.0 i adoptive storage ccc).
Kakav bre iCloud, da mi onaj pokojnik gleda fotke koje fotkam? Bolje da ih gleda ovaj debil sa Google Drive-a .) To makar ima svrhu, obesis lepo najvaznije stvari koje imas na Google Drive, ubacis 2-step verification (dok ti ne stigne SMS sa kodom na broj mozes da dudlas) i to je to.
Apple mi se gadi, dizajn jeste full fullova ali brate sta ce mi vrhunska riba u zivotu ako s njom ne mogu uz kafu da pricam npr. o ratu u Siriji, kursu evra, pa cak i o kozmetickim preparatima, ceni ugradnje silikona u usta i pi..u.
Jabuka je za mentole, upamtite to, to je za US trziste ne za EURO, sto bih ovde placao tipa 1000 za iPhone 6s u radnji kad je tamo 200$ uz neki paket od 14,99$ mesecno. AP-SU_RD


Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 02.02.2016. 19:17 #613322

status: user
broj poruka: 12785
Jabuka je za ljude koji hoće aparat koji radi kao švajcarski sat, ostali kupuju alternative...

Sa icloud zaštitom meni niko: ne može da gleda slike u telefonu, nema pristup mom imeniku, mojim porukama, bilo kakvim mojim ličnim informacijama. Povrh toga, telefon postaje beskoristan lopovu, a može dodatno da se prati preko interneta.

Sve moguće zaštite koje lagdroid nudi se lako zaobilaze...

@dradisic Ne postoji unlocker za icloud, ne zaludjuj se. Telefon se registruje online na tvoj nalog i kao takav mora sa njega da se skloni, tako da ne postoji ništa što će permanentno da ga skloni sa Apple servera.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Bila situacija 02.02.2016. 20:08 #613325

status: user
broj poruka: 3466



Jedan nas muzicar, glupo da imenujem.
Kupi ajfon 6s, uzme da cacka sam i napravi nesto i nema pojma ni mejl ni sifru.

Dodje i kazem mu nema spasa, telefon ili kanta ili delovi i nastane frka zasto mi niste rekli da pamtim lozinku da sam znao da telefon kupljen od vas ima takav problem itd
Hoce novac nazad.

Napusim majmuna i kazem mu da je zaboravljanjem stavio sebe na polozaj dzeparosa koji je ukrao neciji zakljucan telefon. Jbg
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: ... 02.02.2016. 21:29 #613329

status: user
broj poruka: 914

Osim ako nedodje CIA i zatrazi tvoje podatke ,
Ne budite blesavi sve sto je na bilo kakvom serveru/cloud-u je JAVNO za odredjene ljude/institucije...

:: Jabuka je za ljude koji hoće aparat koji radi kao švajcarski sat, ostali kupuju alternative..
::
:: Sa icloud zaštitom meni niko: ne može da gleda slike u telefonu, nema pristup mom imeniku, mojim porukama, bilo kakvim mojim ličnim informacijama. Povrh toga, telefon postaje beskoristan lopovu, a može dodatno da se prati preko interneta
::
:: Sve moguće zaštite koje lagdroid nudi se lako zaobilaze..
::
:: @dradisic Ne postoji unlocker za icloud, ne zaludjuj se. Telefon se registruje online na tvoj nalog i kao takav mora sa njega da se skloni, tako da ne postoji ništa što će permanentno da ga skloni sa Apple servera
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Jesi li siguran da si PROBAO da ga ``skines``. Koliko vidim, sajt je sasvim... 02.02.2016. 21:58 #613330

status: user
broj poruka: 10985
legalan, detaljno objasnjenje je tu (wwwunlockbootcom)... Sve (SVE!) telefone moguce je ``otkljucati`` - za boot lock-ove PIN i PUK blokade i tome slicno, postoje ``lekovi``, pa zasto ne i za tvoj ajd`fon?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 iPhone pa 10 godina pa windwos pa 1 milenijum pa andra 03.02.2016. 01:14 #613335

status: user
broj poruka: 509
To je vremenski period kako su svrstani danasnji operativni sistemi koji pokrecu HW u mobilnim uredjaima, dakle andra, poznat OS po djubrivu i djubristu. Sistem kojeg je proslavila slava stucanja, seckanja, blokiranja, zabadanja, bagovanja, virusa, trojanaca i ostalih crkotina. Sistem koji koristite samo ako zelite biti nostalgicni i ziveti u proslom veku, kada se cekalo na odziv racunara), WP solidan sistem vrlo obecavajucih performansi ali i dalje iza konkurenskog apple-a. Na rad dolazi iOS poznat po: Optimizaciji, dugogodisnjoj podrsci cak i za starije uredjaje, podrsci za app, odlican UI , inovacije koje ostali kopiraju incl Apple pay-touch id in metal frame antenna , x64bit, iCloud,siri itd cak i dizajn samih uredjaja, UI-a kao i mnostvo drugih stvarica (andra 2007 je bila namenjena za uredjaje bez TOuch ekrana sa mehanickim tastercicima)
ono sto je apple napravio ostali nikada nece. a to je da budu inovativni, azurni i jos gomila toga
Posle ovoga pisite sta zelite ali ovo je surovi jeres pomirite se da je android najvece smece na trzistu u ovom trenutku sa verz 5.x.x
Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed To je samo vremenski sled u pojavljivanju ovih sistema. Ono sto boli vas... 03.02.2016. 02:40 #613336

status: user
broj poruka: 10985
``elitiste`` jeste cinjenica da nista - i jos jednom, naglaseno, N. I. S. T. A. od te elitnosti nije ostalo.
Za pomenutih 10 godina, situacija se izmenila utoliko sto se pojavio NOVI igrac una terenu, koji je obrisao taj teren njuskama igraca koje je zatekao. Odose Nokijini Symbian i Maemo, koji su takodje (bas kao i IOS) tezili ``elitizmu``, ode Bada (Samsung, firma koja bi da bude Sony umesto Sony-ja a ostaje ``Mali Sony``) itd.
Ni ``E`` nije ostalo od elitnosti ajd`fonovog sistema - sve to ima i Andrija, samo sto je kod njega (uglavnom)...dzabe.
To, TO boli ``elitiste``, narocito ove nase Igore made in Serbia, pri kraju SFRJ faze...

Stucanje? Seckanje? Blokiranje (ko se ono sluzi izrazom ``jailbraking`` ?)... Ja sam ``usao u Android pricu`` u vreme kada se pojavila ver. 2xx. Od tada, promenio sam neka 4 ``A`` telefona i dosao u dodir sa jos desetak.
Ni jedan od pomenutih ``problema`` nije pratio funkcionisanje nijednog od ovih telefona. Besplatno, lepo i glatko, nije li to slatko?!
Podrska? Ha, ha - zahvaljujuci strahobalnoj XDA, ja, trenutno, na telefonu koji je pocetkom 2013. kupljen sa Android-om ver. 4.1, vozim verziju 6.0.1 (ima tome skoro nedelja dana - uh, sto vreme brzo prolazi!), potpuno ``otvorenu``, gde, za razliku od ajd`fon pacenika JA imam ulogu gospodara-vlasnika-administratora a ne moram da molim nikoga za dozvolu da promenim/unapredim OS (kao sto pacenici moraju da mole naslednike sirotog pede..pardon - geja - Stevice Zaposlenovica za dozvolu)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 03.02.2016. 07:31 #613339

status: user
broj poruka: 9381
Torto, jel mozes da mi objasnis razliku izmedju Jailbreakovanja i Rootovanja i kako mogu na stock firmware Android uredjaja da instaliram krekovane aplokacije i modove posto, vidim da se razumes.
Ja se stvarno, bez fola i ironije, ni malo ne razumem u Androide.
Juce sam nekoj maloj devojcici jedno 2-3 minuta gledao gde se ulazi u Play prodavnicu na tabletu, nisam mogao da nadjem, dok mi dete (4 godine) nije pokazalo... Neki Tesla tablet :) E sada, ona hoce neku igricu, princeze, sta ti ja znam, da instalira, ali se igra placa 7.99$ a ima je krekovana za dzabe.

El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- RE 03.02.2016. 08:30 #613340

status: user
broj poruka: 3529
Krekovane app za android skines sa neta, nakacis fon na komp, win ga vidi kao usb flash, ubacis mu na zeljeno mesto svoju krekovanu app, posle lepo preko nekog file explorer-a, bilo fabrickog ili nekog drugog, pokrenes na telefonu/tabletu skinutu app, instaliras i to je to.
Eventualno ce te sam OS pitati da li zelis da instaliras `neproverenu` app, samo dozvolis, kazes DA, instalira se i to je to.
Za neke aplikacije je slicno kao i na kompu, nakon instalacije je potrebno neke od fajlova iskopirati sa mesta A na mesto B na samom uredjaju i to je to.


i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
SSD 840 EVO 250GB + WDBlack (1TB+500GB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
Creative X-Fi Titanium+Z-5500

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 03.02.2016. 08:45 #613342

status: user
broj poruka: 9381
`Fala :)

El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Sto se razlika izmedju jailbreakovanja i rootovanja tice, na Android tel. 03.02.2016. 14:34 #613352

status: user
broj poruka: 10985
je to mnogo lakse, jednostavnije i sigurnije (jos mi se nije desilo da iskusim neki problem zbog neuspesnog pokusaja rutovanja itd.). Na telefonima na koje je instalisan (flesovan) ``custom ROM`` (barem Android 5 i 6) nije ni potrebno third party rutovanje - tel. se ``otkljucava`` u okviru ``podesavanja`` (``rucno`` se bira i ``nivo rutovanosti`` kao i dodela ``prava pristupa`` pojedinim aplikacjama poput raznih uninstaller-a i drugih alata za odrzavanje sistema).
Inace, rutovanje je moguce izvesti na 3 nacina (vec u zavisnosti od konkretnog proizvodjaca telefona i modela): 1) flesovanjem BIOS-a pomocu specijalizovanih PC programa (za Sljamsunge je to Odin), 2) instalisanjem SuperSU-a (ili njiemu slicnog) programa indirektno, preko ``prodavnice`` (Play Store) ili direktno, skidanjem odgovarajuceg ``apk`` fajla sa Interneta, 3) instalisanjem preko PC-ja, uz pokretanje odgovarajuceg programa za rutovanje (Kingo Root, na primer). Na Internetu postoje, do u detalje razradjeni turtorijali...
Naravno, sve ovo je za amatersku, ``kucnu``, sam-svoj-majstor obradu, dok servisi koriste specijalizovane ``mashine`` (programatore tipa ``Volcano``, ``Pegasus`` i slicno).

koristan link: http://goo.gl/zuRCMm


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 03.02.2016. 17:40 #613359

status: user
broj poruka: 9381
A cekaj, sta se dobija rutovanjem? Koje su prednosti, ako krekovane aplikacije mogu da instaliram i na stock fw.?


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Zavisno od toga sta zapravo hoces od telefona. Primera radi, meni je 03.02.2016. 19:29 #613367

status: user
broj poruka: 10985
ranije smetalo to sto pojedini ``moduli`` (kako guglovi tako i shljamsungovi...) bivaju ``ugradjeni`` u (stock) ROM i prijavljeni kao ``sistemski``, pa se ne daju ni izostaviti iz boot sekcije ni deinstalisati. E, to se sa lakocom da uraditi ako je sistem root-ovan. Ukoliko se fleshuje custom ROM (Cyanogen), dobija se ``vanilla`` sistem (bez Samsung-ovog ili Huawei-evog itd. bloatware), ali jos ostaje ponesto od neobaveznog guglovog softvera (gmail app, youtube app i tome slicno), koje je moguce odstraniti iz auto startup-a odnosno boot-a, pa i uraditi uninstall... Osim toga, kada se flesuje custom ROM, moguce je potpuno razdvojiti flesovanje osnovnog sistema od flesovanja ``gapps`` (guglove aplikacije) i birati izmedju raznih gapps paketa, pa tako u samom startu odstraniti sav softver koji korisnik smatra bloatware-om... Ukoliko se korisnik kasnije predomisli, lako se moze, standardnom procedurom (jednakom i za custom i za stock ROM) ``dopisati`` ono sto je potrebno (Samsung print service, Google hangouts, YouTube, Chrome)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 03.02.2016. 19:42 #613368

status: user
broj poruka: 12785
Jailbreak, kome treba se obavlja brže nego rootovanje lagdroida, i lakše. Povrh toga nema ikakve veze sa performansama telefona niti umanjuje stabilnost OS-a. Evo 5S već 2 godine nikako da dobijem potrebu da ga factory resetujem, a svaki OS update se gazi na novi...

Šta ono beše: svaki android update, obavezan factory reset da se pobriše djubre od prethodnog update-a, a force close poruka izaziva burn in na ekranu koliko se pojavljuje :)

Pleb OS...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 03.02.2016. 19:45 #613369

status: user
broj poruka: 9460
Shitdroid

unfortunately google play services has stopped i ostala zakucavanja...

::force close poruka izaziva burn in na ekranu koliko se pojavljuje :


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pa sta ako je potreban factory reset? Obavlja se in no time i ne brise 03.02.2016. 19:49 #613370

status: user
broj poruka: 10985
nista od materijala koji je prebacen na memory card (a ova se nalazi se u telefonu), niti brise kontakte na SIM karti (a ionako je, pretpostavljamo, ukljucen sync sa google backup servisom).
Nikakvu ``force close`` poruku nisam dobi(ja)o ni prilikom flesovanja Samsung s Advance, ni S2 Plus (na ovima sam po dva puta menjao stock ROM, nekad preko OTA a nekad pomocu Odin-a, i nekoliko puta flesovao custom iz recovery-ja), ni na dva Huawei-a (otkljucavani, jer su bili ``vezani za provajdera``).

Da se razumemo: nemam ja nista protiv ajd`fona niti protiv drugih (trecih) op sistema. Samo, necu da posedujem telefon koji ce mi zabranjivati komunikaciju (Bluetooth i USB cable tipa) sa telefonima DRUGIH proizvodjaca i komunikaciju sa PC-jem (ne dam ti da presnimis ovo, ne dam ti ono, imas li ITunes?, nemas? e, ko te yebe...). Na to ne pristajem.
- - - - - - - - - - - -
A jailbraking IOS, bas i nije tako bezazlena stvar kako kolega Daum tvrdi:

``Updating a jailbroken device sucks. When you update, you lose your jailbreak, need to re-jailbreak, and then re-install all your jailbroken apps and extensions``
``it can also cause things to work unexpectedly``
``Sometimes, for unexplainable reasons, jailbreaking just fails. Either you`ll have to keep repeating the process until it works, which gets annoying, or you`ll find yourself performing a full restore pretty often. While restoring iOS doesn`t take all that long, restoring all your music, photos, videos, and other media isn`t a fast process. When you`re jailbreaking, you should plan to lose up to four hours of your time in case of a problem``

http://goo.gl/IESvm

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 03.02.2016. 22:11 #613374

status: user
broj poruka: 9381
Znaci root i jailbreak su jedno te isto?


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor88 Re To je samo vremenski sled u pojavljivanju ovih sistema. Ono sto boli vas... 03.02.2016. 22:34 #613377

status: user
broj poruka: 509
Znas kako , mozes ti da pricas sta god zelis, ja do sada nikada u zivotu nisam video fluidan android uredjaj ali NIKADA! koristio sam cak i cuveni NEXUS 7 2013 posle kog sam presao na ipad air znaci brate deciji zmaj vis konkord... koristio sam S6 koji je imao katastrofalnih problema sa mem leak i MT (crash apps) S5 imao problema katastrofalnih sa sistemom redovno se restartovao uz porucicu na sred fotkanja da zahteva rastart a taj restart traje dok ne izvucem batt jer zakuca na poruci... vrlo vrlo dobar OS... Sve pohvale, olupao sam taj S5 jer je to bio slovima DRUGI S5 KOJI JE IMAO KATASTROFALNIH PROBLEMA sa sistemom. I ti meni sada pricas kako NIKADA nisi imao stucanje u animacijama itd.. druze android sam koristio od G1 modela kupio sam ga cim je izasao ja nisam veverica i vrlo dobro znam kako sve to funkcionise, ali ako mene taj sistem toliko provocira i zivcira njegovim radom , da sam izlomio telefon potpisujem da je djubriste. S6 sam srecom prosledio , bio je uzet u nadi da su napokon sa cuvenim 5x.x. sistemom resili prethodne boljke ali pogresio sam. Ah da drugar koji se kleo u andricu i Nexus uredjajima presao je na apple... dal da ga citiram ili ces ipak sam da vidis u cemu je razika .-) Pozdrav
Intel i5 3570k
Intel DZ77BH-55K
16GB Hyperx @1600
120GB SSD


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 03.02.2016. 22:41 #613378

status: user
broj poruka: 12785
Izvini ali pre se uzdam u lično korišćenje uredjeaja još od 2007-me pre nego nekog sajta za koji ne znam odakle prikuplja informacije. Jailbreak radi kao sat...

Nikad nisi video force close? Pa ti si fenomen onda, jedini čovek na planeti koji nije video force close na androidu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: Re To je samo vremenski sled u pojavljivanju ovih sistema. Ono sto boli vas... 03.02.2016. 22:44 #613379

status: user
broj poruka: 939
+1


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Znas kako , mozes ti da pricas sta god zelis, ja do sada nikada u zivotu nisam video fluidan android uredjaj ali NIKADA! koristio sam cak i cuveni NEXUS 7 2013 posle kog sam presao na ipad air znaci brate deciji zmaj vis konkord... koristio sam S6 koji je imao katastrofalnih problema sa mem leak i MT (crash apps) S5 imao problema katastrofalnih sa sistemom redovno se restartovao uz porucicu na sred fotkanja da zahteva rastart a taj restart traje dok ne izvucem batt jer zakuca na poruci... vrlo vrlo dobar OS... Sve pohvale, olupao sam taj S5 jer je to bio slovima DRUGI S5 KOJI JE IMAO KATASTROFALNIH PROBLEMA sa sistemom. I ti meni sada pricas kako NIKADA nisi imao stucanje u animacijama itd.. druze android sam koristio od G1 modela kupio sam ga cim je izasao ja nisam veverica i vrlo dobro znam kako sve to funkcionise, ali ako mene taj sistem toliko provocira i zivcira njegovim radom , da sam izlomio telefon potpisujem da je djubriste. S6 sam srecom prosledio , bio je uzet u nadi da su napokon sa cuvenim 5x.x. sistemom resili prethodne boljke ali pogresio sam. Ah da drugar koji se kleo u andricu i Nexus uredjajima presao je na apple... dal da ga citiram ili ces ipak sam da vidis u cemu je razika .-) Pozdrav
:: Intel i5 3570
:: Intel DZ77BH-55
:: 16GB Hyperx @160
:: 120GB SS
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Bicu objektivan 03.02.2016. 23:10 #613380

status: user
broj poruka: 3529
Koristim android fon jos od jednog od prvih telefona sa tim sistemom, i cini mi se verzije 1.3 ili 1.6, tako nesto, ni ne secam se vise.
Kada se pojavio HTC Desire odmah sam ga pazario u nadi da je nesto bolje uradjeno, i jeste bilo, ali definitivno nedovoljno. Kasnije uzeo Samsung S3, i situacija jeste bila bolja, jer noviji i mocniji fon + noviji system, ali opet tu i tamo problema i raznih bubica.
U medjuvremenu koristio iPhone 4 nekih godinu dana i mogu reci da je iOS ipak stabilniji, fluidniji i ne pravi probleme, ako se dobro secam imao sam samo jednu situaciju kada sam morao da resetujem iPhone, ali to je tako mizerno za godinu dana koriscenja.

Na kraju opet sam se vratio androidu, i evo vec ~2god. koristim S5 koji sljaka OK, ali da budem iskren desava mi se s vremena na vreme po neki bug, pa da mora da padne restart, ili se ukoci fon, ili jednostavno ako pokrenem blic aplikaciju hoce cpu usage da mu ode u nebesa cak i nakon izlaska iz aplikacije, ostane tako zaglavljen, pregreva se i posrce celu bateriju, i jedino sto pomaze u tom slucaju je, naravno, opet restart.

Na zalost tako je. :( Sve govorim iz licnog iskustva, i i dalje koristim android samo iz jednog jedinog razloga, imam i dva smart watch-a za android koji su mi odlicne spravice, a pritom OS je poprilicno otvoren za svakakva cackanja, podesavanja, menjanja ovoga i onoga, i gomila aplikacija, tako da mi je sa te strane OK.

Nadam se da ce jednog dana da isprave ove gluposti i da OS napokon bude ono sto treba da bude, ali sve mi se cini da je to po malo tesko, jer je puno razlicitih proizvodjaca hardware-a, puno razlicitih telefona, display-a, memorija, cpu-a, gpu-a i sta ti ja znam vec, dok za iOS postoji samo jedan jedini proizvodjac hardware-a i to je svakako vrlo zahvalna stvar kada se radi razvoj OS-a.


i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
SSD 840 EVO 250GB + WDBlack (1TB+500GB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
Creative X-Fi Titanium+Z-5500

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Balasevic: i ako su lagali mene, i ja lazem vas... (Bozza zvani ``Pub``) 03.02.2016. 23:47 #613384

status: user
broj poruka: 10985
Related: 25 annoying problems with iOS 8 and how to fix them

Problem: Red screen
Glitch: Enlarged image or icons filling screen
Issue: Can’t hear during calls
Problem: iPhone 6 won’t charge
Glitch: No SIM card error
Problem: Bent iPhone 6 Plus
Issue: Cracked screen
Bug: No service, no Touch ID
Glitch: Bluetooth not working
Issue: Touchscreen unresponsive
Problem: Camera not working
Glitch: Landscape keyboard
Bug: Random crashing and boot loop
Problem: Dye coloring the plastic strips
Issue: Headphones crackling or odd behavior
Problem: Home button not working
Problem: Incoming call screen not displaying
Glitch: Music app crashing, other weird behavior
Issue: Overheating iPhone
Problem: iPhone won’t turn on
Issue: Won’t connect to Wi-Fi or drops
Bug: Gray bar in Messages app

http://goo.gl/jeNQuf
- - - - - - - - - - - - - - - - -
iPhone 6S Has Weird Problem Apple Won`t Discuss - data loss

http://goo.gl/Qz4lqn

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs