Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Neoboriv-dokaz-postojanja-kemtrejlsa
STRANA 1 OD 2  
nenika2009 Neoboriv-dokaz-postojanja-kemtrejlsa 16.02.2016. 11:21 T62949

status: user
broj poruka: 1083
http://www.crveneberetke.com/neoboriv-dokaz-postojanja-kemtrejlsa-pilot-zaboravio-da-iskljuci-sistem-pa-je-snimljen-prilikom-sletanja-video/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 16.02.2016. 12:59 #614143

status: user
broj poruka: 272
Da, strasne stvari.
Ovo sam ja snimio pre dve godine sa S4, ispred nekog trznog centra u Smederevu, inace, bila je zima, lep dan, 15C temperatura, vedro i plavo nebo celom sirinom, sunce sija, i u snimku se vidi, bukvalno pola neba je prirodno plavo i obasjano suncem, a druga polovina, koja treba takodje da bude osuncana i plava, skroz isarana i ispresecana sa tim chemtrails targovima.
https://www.youtube.com/watch?v=R7v1iduEqEs
I drugi snimak snimljen sa krova moje zgrade.
https://www.youtube.com/watch?v=snspOVY5N3w
Inace, svakih mesec radim neki posao gde moram da budem 7-8 dana po ceo dan napolju i mogu vam reci, da vec 4g. gledam kako nas, bukvalno rasturaju sa zaprasivanjem tim kemtrejlers hemijskim otrovima....to je zlocin protiv covecnosti, nemam ni malo sumnje.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 @Bokisd1 16.02.2016. 15:57 #614147

status: user
broj poruka: 3276

svaka cast na snimcima, izgleda nema ko da vidi :(

Majku im j..... al nas truju....


HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Lecite se... 16.02.2016. 18:34 #614154

status: user
broj poruka: 7761

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: Lecite se... 16.02.2016. 19:42 #614156

status: user
broj poruka: 1083
https://youtu.be/xd9BagS8Zzs

Ovo sam ja snimio jos davne 2010 god, Tek je pocelo da svanjiva, a tragovi su bili crvenkasti, pa sam zbog toga snimio.Posle toga su ceo dan bili beli tragovi.Ali tek sutradan sam saznao da je bila velika guzva kod lekara. Svi su se zalili na respiratorne organe.



::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 16.02.2016. 20:53 #614157

status: user
broj poruka: 272
Ak` ne dokazes da si pametniji od nas, onda i ti moras da ides na lecenje.....he.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: re 16.02.2016. 21:00 #614159

status: user
broj poruka: 3276
Podrzavam !


HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: Ak` ne dokazes da si pametniji od nas, onda i ti moras da ides na lecenje.....he
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner A da se ipak se vi prijavite za lecenje... 16.02.2016. 22:17 #614161

status: user
broj poruka: 7761
Sunce ti kalaisano koliko bolesnika u ovoj zemlji pa ti je stava...

A kad mu ukazes da je pravi trenutak za strucnu pomoc on te nagrdi najgore moguce...

Sve mi se cini da je u ovoj zemli kolektivna psihoza i religiJsko voerovanje u teoriju zavere ipak dotakla razmere epidemije...

Ovi kenjaju o sejanju zla iz aviona, drugi tvrde da je ubijeni premijer oteo Matijevica da bi ovaj ubrzo zatim postao glavni sponzor KK Crvena Zvezda, treci tvrde da se KK sekcija JSD unistava da bi KK sekcija SD Crvena Zvezda bila drzavni projekat... sedmi tvrde da Vucic viri u svaciji zivot i direktno im zavlaci ruku u dzep... deseti da im dere kozu sa ledja... itd...

Verujem u zaveru sigurno sam Srbistanac... zavera nas je odrzala...

Ajde bre radite nesto u vasem zivotu i uradite nesto sa njim...
Prestanite za sve da optuzujete druge, vreme je da pogledate lika u ogledalu i krenete da menjate svet pocevsi upravo od tog lika u ogledalu...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 17.02.2016. 00:23 #614165

status: user
broj poruka: 272
Znaci,
prvo, necemo da se spustamo na tvoj nivo komunikacije, pametniji popusta.
Drugo, jel se mi znamo od negde...... mislim, kakva je to argumentacija, napadanje na licnost sagovornika, ako imas nesto da kazes, pa kazi, i mi ti odgovorimo, ti opet izneses neki stav, mi ti iznesemo protiv stav i tako u krug...
I trece, nije problem samo KK, nego i VK i sad, brale i FK.... necemo se predati.....ziveo Partizan i Majka Srbija.....ha.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: re 17.02.2016. 10:37 #614170

status: user
broj poruka: 7761
Pa to je JSD a ne SD...

A kao sto rekoh uvek je deviza bila pametniji popusta ALI od sada je bas kao u mom potpisu...

Tako da slobodno se baci na kolena sad cu ja samo da ga pustim kroz mlackavu a tebi mogu da ucinim samo to da izaberem neutralni sapun... znas ono Ph...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Znaci
:: prvo, necemo da se spustamo na tvoj nivo komunikacije, pametniji popusta
:: Drugo, jel se mi znamo od negde...... mislim, kakva je to argumentacija, napadanje na licnost sagovornika, ako imas nesto da kazes, pa kazi, i mi ti odgovorimo, ti opet izneses neki stav, mi ti iznesemo protiv stav i tako u krug..
:: I trece, nije problem samo KK, nego i VK i sad, brale i FK.... necemo se predati.....ziveo Partizan i Majka Srbija.....ha
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Nevernih Toma koliko hoces 17.02.2016. 10:52 #614174

status: user
broj poruka: 1083
A oni koji ne veruju, i kad vide nece verovati.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ... 17.02.2016. 11:06 #614175

status: user
broj poruka: 3276
@nenika2009
Upravo tako !

@MaliAbner
citajuci sto si napisao u ovoj temi(tvoj nacin obracanja sagovornicima) a vidim da sam sebe svrstavas u svoj citat hmmm kande je tebi potrebnije ogledalo...

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 17.02.2016. 11:11 #614176

status: user
broj poruka: 272
E, moj druze,
i ta tvoja sintagma, milim da nisi svestan, koliko zlosutno zvuci, moze da se protumaci na sto nacina.....i sad, kad neki rasista uzme u usta ovu recenicu, kako moze da je protumaci....visa rasa, bolja, lepsa i pametnija i druga, niza rasa, gora, gluplja....i sta onda, pa nema vise popustanja, previse su se rasirili i osilili, sta oni misle, `situacija je postala nepodnosljiva`, mora da se reaguje svim sredstvima, cak i silom, ako zatreba itd.......i tako, ako se, ne daj Boze, ta filosofija prosiri na drzvave, ceo svet, moz` se mislit sta bi se dogodilo...tjaaa...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 sta se sve izbacuje 17.02.2016. 11:15 #614177

status: user
broj poruka: 3276
http://www.blic.rs/vesti/svet/pokretni-arsenal-smrti-avioni-nato-izbacuju-vojni-otpad-u-jadransko-more/xkfe0qr


HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: sta se sve izbacuje 17.02.2016. 12:45 #614185

status: user
broj poruka: 7761
Kako je vama dobro a jos uvek nije prosla trojka...

Sta te bre boli kita za Jadran ka mi nemamo more... gde si se Bre! ti tu pronasao ?!?!?

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: http://www.blic.rs/vesti/svet/pokretni-arsenal-smrti-avioni-nato-izbacuju-vojni-otpad-u-jadransko-more/xkfe0q
::
::
:: HAHAHA jebo te Max vise.. :D
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Komentator u potpunosti NEGIRA da je to ``komtrejl`` efekt i pripisuje ga 17.02.2016. 12:56 #614186

status: user
broj poruka: 10985
``vorteks`` efektu (vrtlozne vazdusne struje koje se javljaju kao posledica razlike pritisaka na pojedinim povrsinama krila/zakrilaca). Te pojave su VIDLJIVIJE upravo po ovakvom vremenu (magla, vlaga...)..

Da se razumemo: avioni SIGURNO zesce zagadjuju atmosferu, tu sumnje nema. Ali, prema komentatoru, ovaj snimak nikako NIJE ``neoborivi dokaz`` iznesenih tvrdnji...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Komentator u potpunosti NEGIRA da je to ``komtrejl`` efekt i pripisuje ga 17.02.2016. 15:17 #614196

status: user
broj poruka: 7761
E pa tortojed sad si ga najebao...

I na tebe ima da se ostrave ovi bolesni u glavu...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: ``vorteks`` efektu (vrtlozne vazdusne struje koje se javljaju kao posledica razlike pritisaka na pojedinim povrsinama krila/zakrilaca). Te pojave su VIDLJIVIJE upravo po ovakvom vremenu (magla, vlaga...).
::
:: Da se razumemo: avioni SIGURNO zesce zagadjuju atmosferu, tu sumnje nema. Ali, prema komentatoru, ovaj snimak nikako NIJE ``neoborivi dokaz`` iznesenih tvrdnji..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Re: Komentator u potpunosti NEGIRA da je to ``komtrejl`` efekt i pripisuje ga 17.02.2016. 15:26 #614199

status: user
broj poruka: 3276

A tebi kao sve ovcice na broju .

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: E pa tortojed sad si ga najebao..
::
:: I na tebe ima da se ostrave ovi bolesni u glavu..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: :: ``vorteks`` efektu (vrtlozne vazdusne struje koje se javljaju kao posledica razlike pritisaka na pojedinim povrsinama krila/zakrilaca). Te pojave su VIDLJIVIJE upravo po ovakvom vremenu (magla, vlaga...).
:: ::
:: :: Da se razumemo: avioni SIGURNO zesce zagadjuju atmosferu, tu sumnje nema. Ali, prema komentatoru, ovaj snimak nikako NIJE ``neoborivi dokaz`` iznesenih tvrdnji..
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 17.02.2016. 16:09 #614204

status: user
broj poruka: 272
Ali, nije mi jasno,
kako mozete da ocenujete licnost ljudi, na osnovu necega sto pise na forumu, mozda se taj lik zajebava kad tako pise, mozda pise samo da pisao itd. i na osnovu toga se ocenuje.
Leba vam, dajte kazite u cemu je fora, pa da ja i mogu malo, sad vas da analiziram i postavim dijagnozu sta vam je u glavu.....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Re: Komentator u potpunosti NEGIRA da je to ``komtrejl`` efekt i pripisuje ga 17.02.2016. 21:26 #614213

status: user
broj poruka: 7761
@solaja777
Prvo ne kaze se ovce nego vuneni klijenti...

Drugo, da nazalost sve ovce su tu... pocevsi sa tobom, Flokisd1, tu je i 2009... eVlada je dobio produzeni vikend...

I tako...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

::
:: A tebi kao sve ovcice na broju
::
:: HAHAHA jebo te Max vise.. :D
::
:: :: E pa tortojed sad si ga najebao..
:: ::
:: :: I na tebe ima da se ostrave ovi bolesni u glavu..
:: ::
:: :: Citat:
:: :: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: ::
:: :: :: ``vorteks`` efektu (vrtlozne vazdusne struje koje se javljaju kao posledica razlike pritisaka na pojedinim povrsinama krila/zakrilaca). Te pojave su VIDLJIVIJE upravo po ovakvom vremenu (magla, vlaga...).
:: :: ::
:: :: :: Da se razumemo: avioni SIGURNO zesce zagadjuju atmosferu, tu sumnje nema. Ali, prema komentatoru, ovaj snimak nikako NIJE ``neoborivi dokaz`` iznesenih tvrdnji..
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Od septembra 2015 god.Pocelo je 7 GODINA ZLA. 17.02.2016. 22:25 #614215

status: user
broj poruka: 1083
Od tada ne vazi ono pravilo da je vecina u pravu, nego manjina ce biti u pravu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Re: Re: Re: Komentator u potpunosti NEGIRA da je to ``komtrejl`` efekt i pripisuje ga 18.02.2016. 00:09 #614219

status: user
broj poruka: 3276

tebi zaista nije dobro ... sta stalno trazis nekakvu ekipu koja ce da te podrzava kako kazes : e torto najebo si, e simon72 i na tebe ce da se nakace, zaboravio si da se uvlacis shishmishu ...

Zasto bi iko napadao tortojeda ? Covek lepo napisa sta ima.

Na zalost a znas i sam da jedina ovca ovde si ti.

eh da posto ti bode oci a link je ispario evo ga novi:
http://www.nezavisne.com/novosti/svijet/NATO-avioni-izbacuju-vojni-otpad-u-Jadransko-more-stvarajuci-pokretni-arsenal-smrti/354345

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: @solaja777
:: Prvo ne kaze se ovce nego vuneni klijenti..
::
:: Drugo, da nazalost sve ovce su tu... pocevsi sa tobom, Flokisd1, tu je i 2009... eVlada je dobio produzeni vikend..
::
:: I tako..
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
:: ::
:: :: A tebi kao sve ovcice na broju
:: ::
:: :: HAHAHA jebo te Max vise.. :D
:: ::
:: :: :: E pa tortojed sad si ga najebao..
:: :: ::
:: :: :: I na tebe ima da se ostrave ovi bolesni u glavu..
:: :: ::
:: :: :: Citat:
:: :: :: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
:: :: ::
:: :: :: :: ``vorteks`` efektu (vrtlozne vazdusne struje koje se javljaju kao posledica razlike pritisaka na pojedinim povrsinama krila/zakrilaca). Te pojave su VIDLJIVIJE upravo po ovakvom vremenu (magla, vlaga...).
:: :: :: ::
:: :: :: :: Da se razumemo: avioni SIGURNO zesce zagadjuju atmosferu, tu sumnje nema. Ali, prema komentatoru, ovaj snimak nikako NIJE ``neoborivi dokaz`` iznesenih tvrdnji..
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed OK, momci, zab0ga, nemojte se svadjati ni oko cega. Ali, zaista... 18.02.2016. 02:16 #614226

status: user
broj poruka: 10985
ni oko cega (ne smatram temu nebitnom, nego prepirku neosnovanom).
Bilo tacno ono u vezi ``kemikaltrejsa``, ne bilo, sasvim je sigurno da zagadjivanje uzima maha i da, bas kao u slucaju ovih aviona koji kojesta izrucuju u priobalje itekako ima(mo) razloga za zabrinutost.
Setimo se samo prvog krupnog ``atomskog incidenta`` posle bacanja atomskih bombi na Japan. Jedan americki bombarder je, leteci iznad Sredozemnog mora ``izgubio`` atomsku bombetinu visestruko jacu od one koja je bila bacena na Hirosimu. Cini mi se da se ovo desilo sezdeset i neke godine, u blizini spanske obale... Bomba je, srecom, bila ``nenaoruzana`` (nije bila snabdevena aktivatorom), ali slaba je to uteha. Svojevremeno je i Charles Bukowski napisao kriticku pricicu na ovu temu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 18.02.2016. 09:09 #614230

status: user
broj poruka: 272
Meni nije jasno, kako mozes da kazes, sta me briga sta rade tamo negde, pa, majstore, ukljuci malo mozak, ako rade tamo sve te lose stvari, onda je logicno, da kada dodju kod tebe, isto to ce i tebi uraditi....mislim......pominju se neke vune i ovce, pa nemoj da budes kao neki zombi.
Inace, ako mi nismo nikog ovde vredjali, nego smo samo iznosili neke cinjenice sta se desava oko nas i kuda ide ovaj svet, a dodje neki lik i izvredja sve ovde, to samo govori o njemu i njegovoj kulturi....tjaaa.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Sta reci grupa mala ALI `odabrana`... 18.02.2016. 12:27 #614242

status: user
broj poruka: 7761
Kad vi na njih udarite ima nama gace da im govnima napunite...

Ako se kojim slucajem oni pojave ovde ova odabrana grupa ima prva da zabije glavu u pesak i/ili pobegne glavom bez obzira... to je takav profil kevcu kad je subjekt price daleko a cim okrene glavu u pravcu laveza podvije se rep i spusti glava blizu peska...

Ono za svaki slucaj...

Kuku nama ako nas ova grupa bude branila...

Eh da mi je znati ko vam terapiju uskrati...

Chibe tamo na forume trceg oka, kurira, informera i ostalih govnjivih novina...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Sta reci grupa mala ALI `odabrana`... 18.02.2016. 15:25 #614249

status: user
broj poruka: 3276

Hmmm a sta rade takvi kao ti rashire noge.

U svakom slucaju ne bih te vise komentarisao bedo ljudska.

I da prijavio sam adminu tvoje post cisto da se ne mucis trazeci ko je....

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: Kad vi na njih udarite ima nama gace da im govnima napunite..
::
:: Ako se kojim slucajem oni pojave ovde ova odabrana grupa ima prva da zabije glavu u pesak i/ili pobegne glavom bez obzira... to je takav profil kevcu kad je subjekt price daleko a cim okrene glavu u pravcu laveza podvije se rep i spusti glava blizu peska..
::
:: Ono za svaki slucaj..
::
:: Kuku nama ako nas ova grupa bude branila..
::
:: Eh da mi je znati ko vam terapiju uskrati..
::
:: Chibe tamo na forume trceg oka, kurira, informera i ostalih govnjivih novina...
::
:: Citat:
:: `Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs