Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Eksperimentalno psiholoska zvrcka?
STRANA 1 OD 1
Adzem Eksperimentalno psiholoska zvrcka? 17.02.2016. 11:17 T62954

status: user
broj poruka: 3796
https://www.youtube.com/watch?v=uOHDkIxyu2A


Pogledajte pazljivo ovaj klip, ima ih jos gomila na ovom YT kanalu, ali sam ovaj nekako izdvojio. Obratite paznju na svaki detalj, a posebno na aktere ovog klipa. Kako se osecate posle gledanja, lepo ili lose? Imam neke svoje teorije zasto ovakvi klipovi postoje i zasto se vrsi u poslednje vreme opasno psiholosko ispitivanje na obican narod, ali bih takodje voleo da jos neko napise nesto u vezi ovoga i kako vi sagledate ovaj klip iz vase perspektive...


http://valid.x86.fr/cx7btw
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pa, nista novo u (truloj) drzavi Danskoj. Bora Chorba: ostacu slobodan... 17.02.2016. 11:38 #614180

status: user
broj poruka: 10985
necu se vezati, vazno je samo dobro se zezati...
Mladi bogatuni, sinovi nekakvih senatora, seratora, kongresmena i biznismena, jebu blajhovane sponzorushe, vozikaju se okolo-naokolo u Ferarijima, a mi (ja?) bi trebali da im zavidimo, da navijamo za ulazak u NATO jer tada ce i nama blajhovane da ulecu u krevete...
Nase sponzoruse su bolje (ali ih jebu neki drugi kreteni, sinovi turbo pevaca, ``kraljevi bakra`` itd.):

https://goo.gl/ASvZSz

`ajme Pape, koliko je bilo: dvi...ili tri ure (kurcem u celo)...

Licno, sve sponzoruse na svetu, sve hotele sa svim zvezdicama, Ferarije, Lambordzinije, Porsee i Jaguare menjao bih (kada bi mi ih neko poklonio) za Majndi Smit:
https://goo.gl/krKslE
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Guest re 17.02.2016. 13:24 #614188

status: user
broj poruka: 583

Konzumerizam

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 17.02.2016. 13:27 #614190

status: user
broj poruka: 1958
sto bi se osecao lose, zato sto oni imaju nesto sto mi nemamo, mene ne tuku kompleksi pruzamo se koliko smo siroki, pa sta sad bio sam i u versaju i gledao one perverzxije kako su ziveli kako niko danas ne moze pa sta ces, lepo ti da gledas samo


ne mnogu oni da kupe sljive i seno kad dodje leto :D
ja iskoriscavam maximum od minimuma, i tako ceo zivot ove je mozda prividna sreca, nesto nevidim da danasnji brakovi bogatasa uspevaju, naravno ima izuzetaka,

zato momci tegove u ruke vezbajte, trenirajte, idite u avanture rostilje, snimajte klipove, idite na prezivljavanje u divljinu, pecanje, sve sto moze za minimum novca, a ima dosta toga...

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 17.02.2016. 13:45 #614191

status: user
broj poruka: 272
Ono, deluje kao klasicno mladalacko zajeb...., ali, kao i sto si i sam nagovestio, ako se malo zagrebe ispod povrsine i nesto dublje sagleda, mislim da moze da bude i negativno posmatrano.....propagiranje hedonizma, okey, mene ne dotice toliko, ziveo sam u dobrostojecoj porodici, imo sam skoro sve sto sam hteo, i sad mi nije tako lose....ali,mislim da je to zamka za neke druge situacije, recimo, bas ova kakva je kod nas u Srbiju.... kako ce to svariti ovaj mladi svet kod nas, kada shvati, da ovo sto gleda, nije uopste moguce realno ostvariti u ovakvoj nasoj zbilji, i kako ce se to odraziti na njihovoj psihi,ne znam, nimalo naivna stvar itd......
al sam, filosofski nastrojen u poslednje vreme, boli glava...he,he.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Jel ovo novi trejler za Far Cry 5? 17.02.2016. 14:45 #614193

status: user
broj poruka: 18472
Iskreno ja ovo nisam doziveo kao nesto negativno.
Dvoje mladih ljudi uzivaju u zivotu i tako i treba.

Nekom je Bog dao da bude imucan a neko nema pa mora da se zadovolji sa AMD i mrzi Apple, Intel i nVidia-u :)

Salu na stranu, svako od zivota treba da iskoristi maksimum za onoliko koliko moze.
Neko rece sponzorusa. Meni ova devojka deluje sasvim normalno, prirodno.
Sponzoruse uglavnom ostavljaju drugaciji vizuelni utisak i ulazu dosta u sebe kod plasticara. Ne kazem, mozda jeste, sta se u njenoj glavi desava to samo ona zna ali uzevsi u obzir cinjenica je da ako ovaj momak ima dosta novca a ima, mogao je naci daleko bolju ribu zar ne?

Ne treba biti ljubomoran ni na koga jer samim tim pokazujete svoju slabost.
Podrzite i onog koji ima i koji nema. Pozdravite onog koji ima a pomozite onom ko nema.

Ovakav klip negativno moze da utice samo na lose ljude, na isfrustrirane, iskompleksirane, nezadovoljne i pokvarene osobe.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Eksperimentalno psiholoska zvrcka? 17.02.2016. 15:22 #614198

status: user
broj poruka: 3277

Ono bas me briga koliko imaju ali ne gotivim divljanje scena u autu gde se kezece , masu rucicama i voze kao budale itd... ako je njima ok dan nije svakom a inace ugrozavaju i tudju bezbednost.

Sto se tice devojke u ovom klipu vise mi deluje da je tu onako da se nadje uz ferari i ludorije kao nekakav ukras ili ziva igracka.

Po onome sto rade sticem utisak da im je strahovito dosadno nekako mi sve to deluje usiljeno a oni jednostavno imaju potrebu da ih neko posmatra valjda tako sticu utisak da im je zabavno.

Inace apsolutno nisam ljubomoran i zavidan ali jednostavno ne gotivim takav nacin zabave pogotovu ako ukljucuje druge ljude koji ne zele da dele sa njima njihove ludorije aha pa sad mozemo doci do toga gde oni kazu al nam zavide i slicno....


HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: https://www.youtube.com/watch?v=uOHDkIxyu2
::
::
:: Pogledajte pazljivo ovaj klip, ima ih jos gomila na ovom YT kanalu, ali sam ovaj nekako izdvojio. Obratite paznju na svaki detalj, a posebno na aktere ovog klipa. Kako se osecate posle gledanja, lepo ili lose? Imam neke svoje teorije zasto ovakvi klipovi postoje i zasto se vrsi u poslednje vreme opasno psiholosko ispitivanje na obican narod, ali bih takodje voleo da jos neko napise nesto u vezi ovoga i kako vi sagledate ovaj klip iz vase perspektive...
::
::
:: http://valid.x86.fr/cx7btw
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Re: Jel ovo novi trejler za Far Cry 5? 17.02.2016. 15:50 #614203

status: user
broj poruka: 3821
Slazem se. Svaka cast na postu.

I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: Iskreno ja ovo nisam doziveo kao nesto negativno
:: Dvoje mladih ljudi uzivaju u zivotu i tako i treba
::
:: Nekom je Bog dao da bude imucan a neko nema pa mora da se zadovolji sa AMD i mrzi Apple, Intel i nVidia-u :)
::
:: Salu na stranu, svako od zivota treba da iskoristi maksimum za onoliko koliko moze
:: Neko rece sponzorusa. Meni ova devojka deluje sasvim normalno, prirodno
:: Sponzoruse uglavnom ostavljaju drugaciji vizuelni utisak i ulazu dosta u sebe kod plasticara. Ne kazem, mozda jeste, sta se u njenoj glavi desava to samo ona zna ali uzevsi u obzir cinjenica je da ako ovaj momak ima dosta novca a ima, mogao je naci daleko bolju ribu zar ne
::
:: Ne treba biti ljubomoran ni na koga jer samim tim pokazujete svoju slabost
:: Podrzite i onog koji ima i koji nema. Pozdravite onog koji ima a pomozite onom ko nema
::
:: Ovakav klip negativno moze da utice samo na lose ljude, na isfrustrirane, iskompleksirane, nezadovoljne i pokvarene osobe
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 17.02.2016. 16:46 #614205

status: user
broj poruka: 4225
Predsjedniče, teško da je mogao naći bolju ribu. Školovana, odmjereni pokreti, balet, muzika, način ponašanja. 99% spozoruša se tako ne zna ponašati, a ne da ima prirodne pokrete. Dođeš u Dubai i vidiš naše cave kako se nude za 200 eura noć( ja znam preko 50 koje su tamo trenutno, jer volim cave. Najjednostavnije se dogovoriš šta ti odgovara i ćao). Mnogi ih ispale, ali se zalijepe za one, koji nemaju, uglavnom, jer oni imućniji ih ne jebu ni 2 %.
A spot je baš onakav kako treba. Prikazuje curicama, kako treba da se školuju i žrtvuju za princa na bijelom konju, ako ga ikada nađu. Po mogućnosti na Zapadu, kako je i bilo prije 50 godina.


Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 17.02.2016. 21:54 #614214

status: user
broj poruka: 394
Kakvo psiholosko ispitivanje. Da svi plivamo u kinti isto bi radili. Moji izlasci u tinejdzersko doba(vesele `90) je bilo,kupi pivo u prodavnici,pa u ranac i sa ortacima na savsko setaliste i cirkas pivo,slusas muziku sa splavova,mastas da si ti tamo :) . Srecom,posle se mnogo toga nadoknadilo,naravno ne u ovom obimu. Ali da imam kinte na bacanje,pffff. Sa svojih 40 bi bio gore dete od njih. Sigurno niko od nas ne bi isao na sljaku,vozio Golfa 3 da ima pare na lopate. Jedino sto se ne bih proseravao sa snimanjem,samo za moju dusu :).
___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: ... 17.02.2016. 23:49 #614218

status: user
broj poruka: 3277

Kad vec pominjes 1990g. a tad sam imao 16god. ne bih se slozio sa tobom svi bi radili isto , mozda je tvoje drustvo imalo takve zelje za novcem,splavovima itd..., kao mladic nisam cirkao pivce I mastao igrao se fudbal, treniralo se, druzili smo se, bilo je dobro I bez para jbg 16god sta ces lepse.

U osnovnoj skoli nosila se uniforma lepo bih ja to vratio nazad... Bio drugaciji sistem vrednosti i vaspitanja. Ma znas I sam kako je bilo.

Nekako 93/94 god povampirila se omladina turbo folk sa kojekakvim reperima, dizelasi itd.... tad je I dinar otisao u pm... a ja ti dodjem kuci odsustvo vojska (ovi mladji nemaju pojma sta je to) kad ono svi nose ribok patike, sledeci odsustvo najke bem ti ljude sve ode u //////////////////


HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: Kakvo psiholosko ispitivanje. Da svi plivamo u kinti isto bi radili. Moji izlasci u tinejdzersko doba(vesele `90) je bilo,kupi pivo u prodavnici,pa u ranac i sa ortacima na savsko setaliste i cirkas pivo,slusas muziku sa splavova,mastas da si ti tamo :) . Srecom,posle se mnogo toga nadoknadilo,naravno ne u ovom obimu. Ali da imam kinte na bacanje,pffff. Sa svojih 40 bi bio gore dete od njih. Sigurno niko od nas ne bi isao na sljaku,vozio Golfa 3 da ima pare na lopate. Jedino sto se ne bih proseravao sa snimanjem,samo za moju dusu :)
:: __________________________________
:: ERIN GO BRAGH
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cokla a kada prave skydiving, slete na 18.02.2016. 18:39 #614273

status: user
broj poruka: 756

Rook Island, controlled by pirates led by a lunatic named Vaas Montenegro
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs