Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Problem oko ucitavanja sajtova
STRANA 1 OD 1
markoin Problem oko ucitavanja sajtova 20.02.2016. 17:43 T62974

status: user
broj poruka: 272
Sve je radilo ok. Instalirao sam avast antivirus i posle sam proterao avast da nadje viruse. Kasnije kad sam upalio komp na pola sajtova koje imam precice a mozda i na sve nece da ucita. Pokazuje nema konekcije. Skajpi mi radi. Preko explorera sve radi ali koristim google ili mozilu. Ni na mozili nece da ucita neznam kako to da resim. Da li neko moze da mi pomogne. hvala unapred.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Vidi da li ti je instalisan Avas online security plugin, pa ako jeste, disejbluj ga. 21.02.2016. 07:26 #614423

status: user
broj poruka: 10985
Ovo vazi i za ``Avast SafePrice`` (AddOns, Plugins). Proveri i window$ firewall (da nisu brauzeri ``blokirani``, eventualno ga iskljuci).

Al` da se vratimo na pocetak (kojeg nema u tvom postu): koji je to window$ (stalno isti problem - ljudi nikako da zapamte neke osnovne obaveze)?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoin .... 21.02.2016. 12:58 #614425

status: user
broj poruka: 272

Windows 7

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markoin ...... 21.02.2016. 13:47 #614427

status: user
broj poruka: 272
Namestio



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 21.02.2016. 18:44 #614431

status: user
broj poruka: 9380
Ma bravo!


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
janbpX Donekle slicno ali ko zna, mozda i ne... 22.02.2016. 23:19 #614493

status: user
broj poruka: 36
Ja imam donekle slican problem, nesto sam karabudzio sa instaliranjem nove verzije Avire na SP2 odn SP3, namestio kao da mogu jos da dobijam update-ove za XP, ali radio je malo kao SP3 a sad opet pokazuje da je SP2, Avira ne moze da nadje server da se updateijuijuiju definicije virusa tako da update failed na skoro svakih 2 sata ili kako je vec namesteno, a Internet Explorer ne poznaje mnoge adrese ide samo na MSN.com i odatle moze dalje a direktno kad se ukuca recimo google.rs ili adobe.com njih ne pronalazi, dok Firefox i Chrome nemaju tih problema. Onaj Network Diagnostics for Windows XP koji preporucuju da se ovaj problem istrazi javlja da treba da se provere firewall podesavanja za portove 80, 443 i 21, tj. za http, https i ftp protokole, nisam probao kako bi bilo da iskljucim kompletno nakratko firewall ili mozda treba da ubacim i IE u firewall-ovu listu programa za dozvoljen pristup mreznim resursima, tj. internetu? A trenutno koristim direktno samo kablovski modem Cisco (ali nije kid, ali ako je on kriv onda vala i jeste)... Kuj mi to onda sece struju/krade bostan? :)))


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs