Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Nestajemo bez pogovora...
STRANA 1 OD 2  
Adzem Nestajemo bez pogovora... 28.02.2016. 22:35 T63009

status: user
broj poruka: 3797
https://www.youtube.com/watch?v=iorgvxTA0SE

U prilog prilazem i jednu sliku koja me je zgranula, ali valjda je to tako. Kakva majka-takva i cerka... Moram da dodam da to dete ima 13 godina(sa slike, sa klipa ne znam).

http://www.upslike.net/imgdb/Untitled-9921fe.png

To je tako kada je autoritet, Bog i batina tamo neka Zorana i ostale profuknjace sa modernim nazivima koje uce i truju nase devojcice da je staromodno i sranje radjati, kuvati, vaspitati decu... Kuda ovo sve vodi?



http://valid.x86.fr/cx7btw
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: Nestajemo bez pogovora... 28.02.2016. 22:58 #614818

status: user
broj poruka: 1492
Davno smo otisli u tri lepe.Do skoro sam bio taxi vozac,radio sam za coveka,sta da kazem svega sam se nagledao i naslusao....Omladina recimo do 25 god starosti,katastrofa,a pogotovo,oni ispod 20g!


:: https://www.youtube.com/watch?v=iorgvxTA0S
::
:: U prilog prilazem i jednu sliku koja me je zgranula, ali valjda je to tako. Kakva majka-takva i cerka... Moram da dodam da to dete ima 13 godina(sa slike, sa klipa ne znam)
::
:: http://www.upslike.net/imgdb/Untitled-9921fe.pn
::
:: To je tako kada je autoritet, Bog i batina tamo neka Zorana i ostale profuknjace sa modernim nazivima koje uce i truju nase devojcice da je staromodno i sranje radjati, kuvati, vaspitati decu... Kuda ovo sve vodi
::
::
::
:: http://valid.x86.fr/cx7btw
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Nestajemo bez pogovora... 28.02.2016. 23:17 #614819

status: user
broj poruka: 2909

https://www.youtube.com/watch?v=hKWcUWKp4bU


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 28.02.2016. 23:24 #614821

status: user
broj poruka: 3797
Uzas, bas sam to video pre neki dan, ma poslednja vremena... Evo, upravo gledam ovaj film:

http://www.prijateljboziji.com/_srbi-narod-koji-nestaje/1462.html


http://valid.x86.fr/cx7btw

::
:: https://www.youtube.com/watch?v=hKWcUWKp4b
::
::
:: DaSickSystem
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
F29 Masa je kriva! 28.02.2016. 23:29 #614822

status: user
broj poruka: 11
Kod nas je drustveno prihvaceno da ucenik koga ne zanima skola tj. da uci i koji ima gomilu jedinica da je normalan, a da onaj koga zanima i ima odlican uspeh da je cudak, ludak tj. da nije normalan. Etiketiranjem i podelom a kasnije diskriminacijom i nasiljem (uglavnom psihicko) se zdrava deca koja imaju pravi sistem vrednosti, moral i moralna nacela postaju najgore psihopate i svete se toj istoj masi, npr. Vucic i sl. Sve je povezano i dobijamo zacaran krug koji je veoma stetan.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
F29 Re: ... 28.02.2016. 23:31 #614823

status: user
broj poruka: 11
Gledao sam taj film jako davno, glupi smo ko ptice Dodo i zbog toga cemo i nestati. Pravih Srba gotovo da nema.

:: Uzas, bas sam to video pre neki dan, ma poslednja vremena... Evo, upravo gledam ovaj film
::
:: http://www.prijateljboziji.com/_srbi-narod-koji-nestaje/1462.htm
::
::
:: http://valid.x86.fr/cx7bt
::
:: ::
:: :: https://www.youtube.com/watch?v=hKWcUWKp4b
:: ::
:: ::
:: :: DaSickSystem
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Nazalost.. 28.02.2016. 23:46 #614824

status: user
broj poruka: 18472
Ja ne znam ljudi sta vas to sve cudi.

Pa u nasoj zemlji odavno vlada anarhija. Krenes od toga koliko su povlascene samo poznate licnosti a koliko se bahate i izivljavaju. Znaci za njih zakon ne vazi?
To su neke osnovne stvari koje se ticu sistema drustva jedne zemlje.

A sve ovo ostalo sto vidite nije slucajno i nije doslo tek tako kako neki zele da predstave to `modernim generacijama`. Tu nema nista moderno vec je obrnut sistem vrednosti koji je nametnut kroz nove standarde. A zasto je to tako? Pa zato sto je agenda da se prosiri satanizam i uvuce kroz sve sfere kako bi se covek maksimalno izmanipilisao, postao poslusna stoka zarad ciljeva elite koja kontrolise ceo svet.

Uvodjenje Novog Svetskog Poretka je pocelo odavno a treba uskoro i da se zavrsi da li spasenjem nasih dusa ili nasom propascu kao civilizacije.

U knjizi Ralfa Epersona `The New World Order` izdata 1989 godine je lepo opisano koji su koraci i da se blizi kraj starom svetu, onog koga se vec sad secamo sa setom.

Porodica:

1. Homoseksualni brakovi bice legalni (To se vec u sveto odavno radi, Hrvatska je takodje prihvatila, ceka se da i mi to usvojimo)

http://www.telegraf.rs/vesti/politika/1841441-tadic-otvorio-dusu-treba-legalizovati-gej-brakove-u-srbiji-i-odobriti-im-usvajanje-dece

2. Roditelj nece smeti da odgaja svoje dete vec ce to raditi drzava.
Nije li vam poznat skoro donesen zakon o primoravanju vakninacije dece i oduzimanje iste ako roditelj ne prihvati da to ucini?

3. Sve zene sveta ce biti pod kontrolom drzave i nece imati privilegije da budu deo porodice i da vrse ulogu ravnopravnog clana.

4. Razvod brakova ce se voditi veoma brzo i lako - U Americi prestonici Satanizma to se vec odavno radi i funkcionise..
Brakovi zasnovani na jednom partneru ce biti ponisteni.

5. Drzava ce kontrolisati sve, bice vlasnik svega, privatna svojina nece postojati, robovlasnicki sistem ce da stupi na snagu.

6. Oni koji zele da zadrze veru, bice ubijeni ili baceni u zatvor.
Covek ce biti jedino stvorenje kome ce se klicati i koje ce biti ultimativni vladar - Bog ne postoji.

U knjizi takodje pise da ce USA uspostaviti Novi Svetski Poredak, sto vidite danas vise i ne kriju nego se javno bore za to.

I tako dalje.. Mnogo toga ima da se kaze na ovu temu. Nazalost nasa omladina je hipnotisana, zive ispranih mozgova i neznajuci da su u matriksu. Sve se to siri veoma progresivno kao posast.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
F29 OK 28.02.2016. 23:51 #614825

status: user
broj poruka: 11
Nama manjini je sve poznato, ali zasto samo stojimo, aj da se lepo organizujemo i da vidimo da prvo sredimo problem pocevsi od jednostavnijih stvari, ja se zalazem da istrebim nasilje u osnovnim skolama i nad zenama u porodici.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 28.02.2016. 23:59 #614826

status: user
broj poruka: 18472
Pa sve ovo sto se desava u Srbiji upravo se tice NSP-a.
Nasi vlastodrsci su to lepo sve primili oberucke i narod ostavili na milost i nemilost.

Jedina razlika u svemu tome je sto smo mi zadrzali nase neprocenjive duse dok su oni svoje prodali zarad bogastva.

Sta nam je ciniti? Pa prvo promeniti vlast. Postaviti nove ljude. Kada se to odradi tek onda moze da se menja sistem a sistem cine karike koje su povezane u jednu celinu.

Cim pocnes jedno da menjas doci ces i do drugog.
Nama nema spasa dok god se ne otrgnemo, ne osvestimo i kazemo DOSTA!

Moramo sacuvati hriscanstvo, pravoslavlje jer je to kljuc nas Srbalja.

Kada konacno nesto pocne da se menja, pocece da se bude i ovi koji su bili pod magijom, neki se nece nikad probuditi verovatno vise nikad nece ni moci da se uklope.

Da li je to sada moguce izvesti, korak po korak? Ja zaista ne znam. Nadam se da da ali to ce znaciti da ce u ovoj zemlji biti rata jer se moramo prvo otarasiti domacih izdajnika.

Ko je spreman na to?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
F29 Re: ... 29.02.2016. 00:07 #614827

status: user
broj poruka: 11
Ja sam spreman da DAM ZIVOT za NASU OTADZBINU. Trenutno istrebljujem nasilnike.

:: Pa sve ovo sto se desava u Srbiji upravo se tice NSP-a
:: Nasi vlastodrsci su to lepo sve primili oberucke i narod ostavili na milost i nemilost
::
:: Jedina razlika u svemu tome je sto smo mi zadrzali nase neprocenjive duse dok su oni svoje prodali zarad bogastva
::
:: Sta nam je ciniti? Pa prvo promeniti vlast. Postaviti nove ljude. Kada se to odradi tek onda moze da se menja sistem a sistem cine karike koje su povezane u jednu celinu
::
:: Cim pocnes jedno da menjas doci ces i do drugog
:: Nama nema spasa dok god se ne otrgnemo, ne osvestimo i kazemo DOSTA
::
:: Moramo sacuvati hriscanstvo, pravoslavlje jer je to kljuc nas Srbalja
::
:: Kada konacno nesto pocne da se menja, pocece da se bude i ovi koji su bili pod magijom, neki se nece nikad probuditi verovatno vise nikad nece ni moci da se uklope
::
:: Da li je to sada moguce izvesti, korak po korak? Ja zaista ne znam. Nadam se da da ali to ce znaciti da ce u ovoj zemlji biti rata jer se moramo prvo otarasiti domacih izdajnika
::
:: Ko je spreman na to
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
20Alvaro .. 29.02.2016. 01:54 #614830

status: user
broj poruka: 288
`Nacionalizam je tema do 300 evra prihoda mesečno. Njima se servira ta priča. Kad plata pređe 500 evra, onda počinje razgovor o garderobi i kafićima. Kad pređe hiljadu, onda je top tema zdrava hrana, letovanja i zimovanja, a kad se popne na više od tri hiljade, onda prestaje svako palamuđenje. Ljudi onda pričaju o vremenskoj prognozi i ljubavi`

`Nacionalizam je samo puštanje magle, jedna dimna zavesa, kao kad sipa baci crno da bi pobegla ili uhvatila ribu. Tako i jedno mlado kapitalističko društvo baca to crnilo nacionalizma da bi kapitalizam mogao nesmetano oteti još malo. Nacionalizam je paravan za kapitalizam, otpočetka`

RASKC

http://www.newsweek.rs/kultura/65287-rambo-amadeus-opet-se-pumpa-nacionalizam-i-insistira-na-podelama.html
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Nije na odmet podsetiti da opisano stanje, nazalost, nije nesto specificno... 29.02.2016. 02:30 #614832

status: user
broj poruka: 10985
srpsko, nesto sto bismo mogli vezivati iskljucivo sa Srbe, gradjane Srbije i/ili zemlju Srbiju. Naravno, slaba je to uteha (``ni drugima ne cvetaju ruze``)...
Opsta drustvena kriza citavog savremenog sveta (narocito ``zapadnog`` ili ``evroamerickog``, kojem, ili pripadamo, po osnovu tradicionalnih kulturnih, ekonomskih i drugih veza, ili ``gravitiramo``) nije mogla da mimoidje ni nas. Ovo je doba velikih potresa, krupnih poremecaja u svim sferama zivota, a tkz. ekonomska kriza, kojom su puna usta vecine politicara i drugih demagoga, je samo ``vrh ledenog brega`` - ta kriza je pokazala pravo lice kapitalistickog uredjenja koje je na ovom podrucju dominantan oblik drustvenog organizovanja vec duze od dva veka (ne mari sto je bilo i ``socijalizma``, tu i tamo i to nakratko - novac, kreditno-bankarski sistem itd. su i tu bili zasnovani na slicnim obrascima a i sam savremeni kapitalizam usvojio je mnoge principe koji su, ne tako davno bili anatemisani jer su socijalisticki/komunisticki)...

Pravoslavlje? Hriscanstvo (crkveno)? Religija (institucionalizovana, crkvena) uopste? Tesko da je tu moguce potraziti izlaz, pomoc - pogledajte samo sta se radi kod nas, gde su najveci crkveni ``velikodostojnici`` poput Kacavende i Pahomija (PaHomicJe) ujedno najveci bezboznici i bezdusnici. Nista bolje (nego upravo gore!) nije ni kod katolika i ostalih. Sta tek reci za ove sto zaobilaze svinjetinu i uzimaju ``pravdu boziju`` u svoje ruke i, de fakto prave b0ga na svoju sliku i priliku?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 29.02.2016. 02:45 #614834

status: user
broj poruka: 18472
Sto se tice religije kod nas, i uopste vere tacno je da je i to zatrovano, korumpirano i to poprilicno. Ali nije religija kao institucija to sto treba da nas vodi, crkva ne pogotovu vec ta esencija koju nosimo sami u sebi.

Taj verski ili ti moderni rat izmedju dobra i zla na generalnom nivou ima ko ce da vodi i vec ga vodi, mi i ne moramo da se mesamo. Nama je bitno samo da konacno odaberemo stranu i da nasu zemlju izlecimo uz pomoc onih koji bi nam izasli u susret jer smo debelo pod uticajem zapada i sami cemo tesko da se iscupamo iz svega toga.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion :) 29.02.2016. 09:55 #614840

status: user
broj poruka: 2480
https://imgflip.com/i/100ead


5820k @ 4.3ghz
Alphacool NexXxoS Cool Answer 360 D5 / UT
Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock
Asus R9 280X Dc2T
4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15
Samsung 840 EVO 256gb
1tb WD Black
Seasonic 760w XP2 Platinum
CM Storm Stryker <

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle Moderno nije moderno 29.02.2016. 10:05 #614841

status: user
broj poruka: 715
Nema tu ništa moderno. Čovek je samo software update na hardware i OS jednog majmuna.

Sve što je potrebno je da software prestane da ima upotrebnu vrednost i eto.

A sve je u onome `Zašto bi?`

Zašto bi baja učio i trudio se kad ima ujku? Neka uči onaj slepac koji nema.

Zašto bi gospođica štrebala kad može da se provodi pa da na suze dobije desetku, ako ne uskoči tata/ujka/ujna/mama?
Ona ružna neka uči, njoj će trebati.

Što bi `gospodin` trpeo jednog slepca od kog je jači da mu zvoca jer mu kuče nuždu vrši pred vrata, kad može da ga omlati kao šljivu i nikom ništa. Ima da čisti i da ćuti.

Što bi se `gospođica` zezala sa nekim x likom kad uvek može bolji baja da naiđe sa boljom ponudom?

Nema tu nacije/religije/štagod, to ti je Homo Sapiens u čistoj formi. Ponašanje koje nije sankcionisano se ponavlja i pogoršava, a instinkte niko iskorenio nije.


AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 970 Strix
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp u2412

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
iniform1 MORONIZACIJA CIVILIZACIJA 29.02.2016. 10:40 #614843

status: user
broj poruka: 48
MORONIZACIJA CIVILIZACIJA je pravi naziv za novi svetski poredak.
Za sve je kriv BIOS (skraceno od BIO SERONJA), a sad UEFI (unapredjeni efikasni finalni istrebljivac) zavrsava posao.
Drago mi je sto vidim da jos ima zdrave pameti.
Pozdrav svima Vama.
Ziveli.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bokisd1 re 29.02.2016. 11:20 #614845

status: user
broj poruka: 272
Bila skoro neka tema, gde je @Adzem plasticno opisao sta moze da nas cek u bliskoj buducnosti, i nazalost nije mnogo proslo, a nesto se od toga i pocelo dogadjati, izglasan novi restriktniji zakon o obaveznom vakcinisanju dece, gde u krajnjoj instanci, drzava moze, roditeljima koji odbijaju vakcinu, da oduzme i decu.
Okey je ako su to neke standardne vakcine protiv opstih bolesti, ali farmaco zlotvori ubacuju u neke nove vakcine, ko zna kakve hemijske otrove i truju i `tiho` ubijju decu....
Pre neki dan sam procitao, da godisnje desetine hiljada ljudi umre, od koriscenja raznih kucnih hemikalija, razni mirisi, paste, ukrasi, praskovi i slicno.....mislim, da nismo ni svesni koliko nam je ugrozen zivot sa raznih strana......
http://www.kurir.rs/zabava/zena/ovo-je-tihi-ubica-u-kuci-otrov-koji-koristimo-svaki-dan-izaziva-najteze-bolesti-clanak-2153933


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bosh Nisam neki vernik 29.02.2016. 12:00 #614847

status: user
broj poruka: 1332
ali covek ne moze da promeni stanje u svetu...koliko se ljudi na vlasti izmenilo pa je opet sve gore i gore?
Koliko god da ne verujemo u Boga,koliko god da mislimo da ce drugi ljudi da poprave situaciju u svetu,cinjenica je da covek nije sposoban da popravi svoje greske .)Ljudi su ziveli mnogo bolje dok su verovali u Boga tj bar nije vladala anarhija...Sad popovi su blago receno SLJAM jer su korumpirani i zaradjuju pare na tome,nek prica ko sta hoce ali to je cinjenica.otudjili smo se od boga zato i ovako i prolazimo .)

Zemlja je istrosena,rezultat toga su zemljotresi,poplave,tajfuni itd.Velikani namerno u tajnosti naprave problem,i onda u javnosti daju resenje da bi profitirali!Ljudi se ne menjaju,ja iskreno ne verujem u promenu jer covek kako se rodi takav je uvek, ostalo je samo maska koja padne kad najmanje ocekujes!Ljudi gube nadu a bez nade nema napredovanja i borbe za bolje stvari!

Danas nemas nesto sto je zdravo-stano novi proizvodi koji su stetni po zivot.Hemija je svuda oko nas!
Ne znam ali nekima je izgleda cilj da ljudi sto vise umiru da bi `rasteretili` zemlju.Strah me je gledati vesti jer u vestima nemas nista dobro cuti.Deca ubijaju jedni druge,ocevi ubjaju svoju decu i zene pa sami sebe ubiju..Mentalitet nam je opao drasticno,jer covek upija sve sto je oko njega!skim si takav si.Dosli smo u vreme kad je nenormalno postalo normalno i obrnuto.Nema vise morala u svetu,deca od 15 god vec gube nevinost i sad je to normalna stvar jer ako si nevim np u 20toj ti si zaostao,budala...deca se radjaju u razdeljenim porodicama i kako onda da dete bude odvedeno na pravi put kad su roditelji takvi kakvi su.
Jednostavno sve sto se desava desava se lancano,jedno za drugim sve vuce ii nema bezanja od toga!

saphire 7850 dual-x 1gb
msi z77a-gd65
2x4 exceleram white 1600mhz
i5 2500k 4.5ghz,Cm212plus
Hitachi 500gb
SSD SP 120gb
superflower 700w modular


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ... 29.02.2016. 13:42 #614849

status: user
broj poruka: 3277

ljudi slazem se sa vama. Ostaje da se jave forumski profajleri i ateisti...

Onako usput posto je nekima trn u dupetu rts pretplata a sviraju racku kako ce najglasniji zagovornici protiv ovog nameta prvi pohrliti da plate ovaj harac evo ga od mene (nepotrebno obrisano):

http://i68.tinypic.com/28vq9n4.jpg


HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed E, Simo-Simela Solaja, blago tebi (``blago tebi``) sto zivis u BG-u. Ja sam, naime 29.02.2016. 15:34 #614856

status: user
broj poruka: 10985
stanovnik grada Zrenjanina, tako da mi je racun za struju dosao sa VEC URACUNATOM pretplatom za RTS (samo je u ``obrazlozenju`` racuna navedena ``stavka`` RTS=150 din). Dakle, ili plati CEO racun (suma-sumarum) ili plati 150 din MANJE od zahtevanog, s tim sto se u potonjem slucaju to boduje kao DUG u placanju racuna potrosene el. energije (!).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 29.02.2016. 15:46 #614857

status: user
broj poruka: 18472
E moj Dragisa, a da si stanovnik Svemirdona gde bi ti bio kraj :)


https://www.youtube.com/watch?v=_nPRxtZdFgQ

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Re: :) 29.02.2016. 15:47 #614858

status: user
broj poruka: 18472
Genijalno. Jutros video i zacenio se :)))


:: https://imgflip.com/i/100ea
::
::
:: 5820k @ 4.3gh
:: Alphacool NexXxoS Cool Answer 360 D5 / U
:: Asus x99-S | EK Asus X99 Monobloc
:: Asus R9 280X Dc2T
:: 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL1
:: Samsung 840 EVO 256g
:: 1tb WD Black
:: Seasonic 760w XP2 Platinum
:: CM Storm Stryker
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: E, Simo-Simela Solaja, blago tebi (``blago tebi``) sto zivis u BG-u. Ja sam, naime 29.02.2016. 16:13 #614859

status: user
broj poruka: 3277

hehe to sto sam okacio je moja uplatnica (placeno online). Inace meni je stigao racun za struju kao i tebi, znaci platio sam 150 din manje od zahtevanog .)

Nisam iz BG ali ni daleko od ZR jedno 35km... kasnije dolazim u ZR - malo da se protegnu noge .)

@kuti
opasna macketina ma isti ti .)

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: stanovnik grada Zrenjanina, tako da mi je racun za struju dosao sa VEC URACUNATOM pretplatom za RTS (samo je u ``obrazlozenju`` racuna navedena ``stavka`` RTS=150 din). Dakle, ili plati CEO racun (suma-sumarum) ili plati 150 din MANJE od zahtevanog, s tim sto se u potonjem slucaju to boduje kao DUG u placanju racuna potrosene el. energije (!)
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 29.02.2016. 16:17 #614861

status: user
broj poruka: 18472
Solaja hoce li biti tog susenog mesa da dodjem i ja? :)


Jesi sredio Paradise?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: ... 29.02.2016. 16:31 #614863

status: user
broj poruka: 3277

Jok nije zavrseno, bacio sam radove u drugi plan. Imam zelju da uradim zamisljeno nadam se bice ove godine :)

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: Solaja hoce li biti tog susenog mesa da dodjem i ja? :
::
::
:: Jesi sredio Paradise?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 ИСТИНЕ ПРЕД КОЈИМА ЗАСТАЈЕ ДАХ И КОЈЕ ПОТРЕСАЈУ СВЕТ 29.02.2016. 17:13 #614865

status: user
broj poruka: 1083
http://svetinjebraniceva.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=2596:-qq-&catid=38:2010-12-14-18-00-48&Itemid=59

Наши сарадници ће у блиској будућности под нашим патронатом и управом да воде нову свјетску власт. Становништво земаља трећег свијета ће зависно о статусу образовања радити за нас као обични радници, а развијени народи попут нас ће бити изнад њих и управљат ће њима у једном хијерархијском систему. Људи који спадају у ову класу ће радити током цијеле године и имат ће само слободну суботу док ће сви други празници бити укинути и радити ће за плату којом ће имати само за хљеба. За разлику од њих наша класа људи ће веома мало да ради у једном дану док ће остатак времена проводити у задовољству и опуштању.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs