Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Internet problem?!
STRANA 1 OD 1
5Ronic Internet problem?! 08.03.2016. 11:15 T63048

status: user
broj poruka: 282
Sinoc sam gledao neku seriju preko kodi plejera, i prvo mi se plejer zaledio. Udjem u task menadzer i ubijem ga u procesima, pokrenem ponovo i opet se zaledi, ali i restartuje komp na ctrl+alt+del. Upalim komp nema interneta a modem radi, i na telefonu imam net. Udarim troubleshoot mreze izbaci da dls client dont respond. Uradim drajvere mreze ponovo, restartujem modem, i nista se ne desava. Hard reset modema opet nista. Udjem u servise i dns restart (posto sam nasao da je nekima pomoglo) i ni to nije pomoglo! Jutros ustanem ponovo sve upalim, zuti trougao ponovo na mrezi. Restartujem ponovo dns i on proradi. Sad radi OK! Jednom mi je samo na kratko dosao net izmedju 2 restarta, ali na operi pise Web page can be opened, a neke stranice otvara bez problema! Fejsbuk otvori ali nemoze slike da prikaze (samo na fb ovaj slucaj). Sumnjao sam da modem nije dobar. Ima li neko ideju sta se desava? Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gatekeeper re 08.03.2016. 17:38 #615312

status: user
broj poruka: 503
Probaj ovo programce http://s000.tinyupload.com/?file_id=03638967272593098355
Otpakujes,pokrenes 32bit/64ni program,zavisno od tvog sistema,checkiras sve i `go`.
Ujedno pogledaj datum i vreme na kompu,da se nije resetovao na staru godinu


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs