Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Jbt koja tuga...
STRANA 1 OD 1
djape7777 Jbt koja tuga... 15.03.2016. 06:46 T63076

status: user
broj poruka: 914

Gledam celu pocetnu stranu i stoje vesti jos od 2011. god. Razumem nema se vremena ipak su samo dvojica admina ali neka odrede par moderatora da barem sajt bude up to date. Ne bavi se kulinarstvom ili gradjevinom nego prati IT scenu. Bruka i sramota, kako ja pratim od pocetka 2000- te vrlo se malo tehnicki unapredio ceo sajt....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile jep 15.03.2016. 07:48 #615613

status: user
broj poruka: 9460
Zato nam se je Dex preselio na sekiricu, tortojed ga skoro pa nema, Sky otiso po quetzu...Zmaj i Equinoxe, Pisko, athlon87 i vuk125 se vidjaju svake pestupne...Tuga...SPAKLIEY da ne pominjem...

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: jep 15.03.2016. 08:15 #615616

status: user
broj poruka: 4866

Vuk je cak i banovan. :/

:: Zato nam se je Dex preselio na sekiricu, tortojed ga skoro pa nema, Sky otiso po quetzu...Zmaj i Equinoxe, Pisko, athlon87 i vuk125 se vidjaju svake pestupne...Tuga...SPAKLIEY da ne pominjem..
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Zaboravi na skrolovanje 15.03.2016. 09:31 #615621

status: user
broj poruka: 1389
Ja odavno samo pogledam forum i ne skrolujem dole... I kakve vesti ocekujes? Da ti neko prevodi sa stranih sajtova? Pa to svi rade - sad jos treba i ovde neko da gubi vreme da ubacuje vesti. Ako nema finansijske koristi, ne vidi razlog da admni gube vreme.

Meni ne fali nista posebno. Forum radi, oglasi rade. A kako izgledaju, bas me nesto zasvrbe... Ne kupujem pakovanje vec sadrzaj.

Bar mi ne treba i5 da otvorim sajt.

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: Re: jep 15.03.2016. 09:45 #615622

status: user
broj poruka: 3276

upravo tako :( dal je bila tema da se ne komentarisu pilicarske firme koje zajebu musterije ... pih ... i onako se trgovina preselila na KP .)

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

::
:: Vuk je cak i banovan. :
::
:: :: Zato nam se je Dex preselio na sekiricu, tortojed ga skoro pa nema, Sky otiso po quetzu...Zmaj i Equinoxe, Pisko, athlon87 i vuk125 se vidjaju svake pestupne...Tuga...SPAKLIEY da ne pominjem..
:: ::
:: :: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: :: - Hm, mislim da će biti čupavo.

:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: Re: Re: jep 15.03.2016. 11:30 #615624

status: user
broj poruka: 4866
Vuk je kupio NOV Dell monitor, doneo ga kuci, otvorio i monitor je svuda bio izgreban kao da je preziveo minsko polje.
Nije ni pljuvao po doticnoj firmi, samo je prilozio slike i pricao kako eto, ima takvih losih iskustva.

E onda je dosao veliki vodja PC Smeha i rekao kako bi svi mi popili banove na drugim forumima kada bi pomenuli neku firmu na sta smo ga demantovali linkovima koji vode do tema o firmama sa drugih foruma.

Kada je video da je pojeo vogno, obrisao je celu temu, a zatim je Vuk otvorio novu sa tim istim kontekstom i popio je ban.

Ironija mi je sto se ovde svaki Asusov bot reklamira i prodje tako opusteno, dok ne daj Boze da neko ko nije bot spomene neku firmu/kompaniju u losem ili dobrom kontekstu i eto banana i brisanje teme.

Totalno retardirano ponasanje.

::
:: upravo tako :( dal je bila tema da se ne komentarisu pilicarske firme koje zajebu musterije ... pih ... i onako se trgovina preselila na KP .
::
:: HAHAHA jebo te Max vise.. :D
::
:: ::
:: :: Vuk je cak i banovan. :
:: ::
:: :: :: Zato nam se je Dex preselio na sekiricu, tortojed ga skoro pa nema, Sky otiso po quetzu...Zmaj i Equinoxe, Pisko, athlon87 i vuk125 se vidjaju svake pestupne...Tuga...SPAKLIEY da ne pominjem..
:: :: ::
:: :: :: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: :: :: - Hm, mislim da će biti čupavo.

:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tartek Re: Jbt koja tuga... 15.03.2016. 12:11 #615627

status: user
broj poruka: 227

italijanski matematicar za izazov gugl pretrazivaca

`None of us is dreaming of creating a better search engine than Google. We think we can create an engine that is different from Google.`


Thailand,fighting the last boss

AMD FX 8350 8 Core| 2GB graphics r9 270x OC Edition DDR5 | 12GB Ram Corsair |
240GB SSD |1TB HDD WD | SMPS Corsair 650 |
Cooler Master Cabinet | Cooler Master Water Cooling |
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 Re: jep 15.03.2016. 12:22 #615631

status: user
broj poruka: 3276

ma zabole Dex-a pedu za pcfarmu sad Laru nudi na sekirici .) Tako da ko hoce Dexterovu Laru morace da postane user na sekircetu .)

@Bobi4ever
inace na sekiri sam pisao o losem iskustvu sa serviserima(napajanje) i vidi chuda nisam banovan .)

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: Zato nam se je Dex preselio na sekiricu, tortojed ga skoro pa nema, Sky otiso po quetzu...Zmaj i Equinoxe, Pisko, athlon87 i vuk125 se vidjaju svake pestupne...Tuga...SPAKLIEY da ne pominjem..
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Jbt koja tuga... 16.03.2016. 23:47 #615752

status: user
broj poruka: 1368
A nekada si mogao da gledas up-to-date cene hardvera ovde... Nego necu da pricam, dobro je sto Zeljko ima i dalje zivaca da drzi ovaj forum



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
:: Gledam celu pocetnu stranu i stoje vesti jos od 2011. god. Razumem nema se vremena ipak su samo dvojica admina ali neka odrede par moderatora da barem sajt bude up to date. Ne bavi se kulinarstvom ili gradjevinom nego prati IT scenu. Bruka i sramota, kako ja pratim od pocetka 2000- te vrlo se malo tehnicki unapredio ceo sajt....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
harry87 re 17.03.2016. 00:12 #615753

status: user
broj poruka: 853
Nema greske sa ovim forumom.Ali, da, nek bar sklone vesti ako nece da pisu nove. Ovako uvek prave informacije se dobiju :)!


MB Asus P5Q deluxe/XEON E5450 @ 3.6Ghz+Alpenföhn Brocken/4x2GB Kingston HyperX Black Edition/ Sapphire 7850 2GB/WD Black 500gb/Thermaltake V6/ViewSonic 22`/Altec Lansing VS4621

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs