Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Official Samsung Android u-p-d-a-t-es
STRANA 1 OD 1
dbqp Official Samsung Android u-p-d-a-t-es 17.03.2016. 03:36 T63089

status: user
broj poruka: 1368
Linak: http://samsung.youmobile.org/

Vrtim ga brat bratu 3 meseca nestrpljivo iscekujuci Marshupizdumaterinumallow 6.0.1 za S5 G900F, i shizim shto ga mudzahedini vishe ne pustaju. Kako su samo jajarski otkacili S4 koji nece dobiti oficijalni Marshmallow rom a hardverski i te kako podrzava novi ljAndroid.
Bitno da je ono blindirano govno G920 (S6 za neupucene) vec dobilo apdejt, valjda ce mu sirotom produziti vek trajanja baterije sa 15 na 18 sekundi.
Ne bude li mi na S5 radio adoptive storage nakon izlaska apdejta poklanjam ga za 200 jura (u odlicnom je stanju) sa sve 64 GB karticom, pa nek se taj novi bata zajebava sa njim kako voli, jer ako ne mogu da skidam torrente preko fona koj ce mi fon, jedva sam iskopao Flud (najbolji torrent klijent za android) i hocu da ga uposlim samo da doleti vise taj Android 6.0.

Sta vi mislite, da li ce SEM SUNG ispostovati verne kupce S5tica do 1. aprila jer kako obecase apdejt stize u prvom kvartalu ove godine. Makar i do 15. aprila da bude bice kul.

A da, interesantna stvar za sve nas (nadam se da nisam jedini) koji ne volimo blindirane telefone je ta da novi LG G5 i pored full metal frejma ima removable bateriju. U prevodu - cini mi se da ce tim adutom zaklati AJFONSUNG. Jebao ih onaj zvucnik odozdo, ko da iPhone 6 drzim u ruci (ponovo mislim na musavi S6).



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Official Samsung Android u-p-d-a-t-es 17.03.2016. 07:35 #615759

status: user
broj poruka: 723
LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: Linak: http://samsung.youmobile.org
::
:: Vrtim ga brat bratu 3 meseca nestrpljivo iscekujuci Marshupizdumaterinumallow 6.0.1 za S5 G900F, i shizim shto ga mudzahedini vishe ne pustaju. Kako su samo jajarski otkacili S4 koji nece dobiti oficijalni Marshmallow rom a hardverski i te kako podrzava novi ljAndroid
:: Bitno da je ono blindirano govno G920 (S6 za neupucene) vec dobilo apdejt, valjda ce mu sirotom produziti vek trajanja baterije sa 15 na 18 sekundi
:: Ne bude li mi na S5 radio adoptive storage nakon izlaska apdejta poklanjam ga za 200 jura (u odlicnom je stanju) sa sve 64 GB karticom, pa nek se taj novi bata zajebava sa njim kako voli, jer ako ne mogu da skidam torrente preko fona koj ce mi fon, jedva sam iskopao Flud (najbolji torrent klijent za android) i hocu da ga uposlim samo da doleti vise taj Android 6.0
::
:: Sta vi mislite, da li ce SEM SUNG ispostovati verne kupce S5tica do 1. aprila jer kako obecase apdejt stize u prvom kvartalu ove godine. Makar i do 15. aprila da bude bice kul
::
:: A da, interesantna stvar za sve nas (nadam se da nisam jedini) koji ne volimo blindirane telefone je ta da novi LG G5 i pored full metal frejma ima removable bateriju. U prevodu - cini mi se da ce tim adutom zaklati AJFONSUNG. Jebao ih onaj zvucnik odozdo, ko da iPhone 6 drzim u ruci (ponovo mislim na musavi S6)


Evo kako stoji sto se tice nove verzije androida za s5..
`while the Galaxy S5 will see it between March and April.`

Juce je stigao update za s6 makar meni, tezak je oko 1400 mb.Kao korisnik s6 moram jednu ispravku da dodam po pitanju baterije. Nisam nesto zahtevan korisnik ali mi je wi fi I 3g ukljucen 24 h dnevno, opusteno drzi ceo dan... Ja na bateriju nemam nikakve zamerke.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Re: Official Samsung Android u-p-d-a-t-es 17.03.2016. 07:53 #615760

status: user
broj poruka: 1368
Fala za info druze :) Ja se moje S5-arde ne odricem ni da mi das dva ta govanceta koja imas :) Bez uvrede naravno, inace moje sokocalo (koristim ga bez SIM-a jer retko kad napusta kucu) gura i po 3-4 dana, a nekada i vise, naravno nonstop nakacen na wifi .)
Prosto ne vidim poentu nosenja necega velicine table cokolade od 100 grama u dzepu kada imam jednu jos sladju igrackicu koja nenormalno lepo fotka a ime joj je S5611. Jedina mana je shutter sound.


Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Rancesco85 Re: Re: Re: Official Samsung Android u-p-d-a-t-es 17.03.2016. 10:20 #615763

status: user
broj poruka: 723
Iskreno ja sam prezadovoljan sa s6, nekako mi deluje da vecina novijih telefona ima problem sa trajanjem baterije, ako izvuce 1 dan onda je jos I odlicno. Naravno ne bih ja video ovaj s6 da ga nisam dobio na poklon. Pre toga sam se drzao iskljucivo lumia I windowsa.
Da, nisam se setio te oznake dok nisam video na netu. :) Ja mislim da sam imao jedno 2-3 ta telefona ranije (majka, brat...), odlicni su bili uvek.

LIFE HAS GIVEN ME MUCH,MAYBE TAKEN MORE!

:: Fala za info druze :) Ja se moje S5-arde ne odricem ni da mi das dva ta govanceta koja imas :) Bez uvrede naravno, inace moje sokocalo (koristim ga bez SIM-a jer retko kad napusta kucu) gura i po 3-4 dana, a nekada i vise, naravno nonstop nakacen na wifi .
:: Prosto ne vidim poentu nosenja necega velicine table cokolade od 100 grama u dzepu kada imam jednu jos sladju igrackicu koja nenormalno lepo fotka a ime joj je S5611. Jedina mana je shutter sound
::
::
:: Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs