Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Kritika
STRANA 1 OD 1
SoneX Kritika 10.06.2005. 21:57 T631

status: user
broj poruka: 55
Mislim da je drugari vise dosadan Canon PIXMA iP2000 na pocetnoj strani !!! Dajte da predstavimo nesto drugo,evo vec mesecima stoji.Gde je tu azuriranje? Mislim da su pocele da kaplju pare pa ste malo zapostavili sajt.
Prijateljski savet nista vise.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zeljkoa Odgovor 10.06.2005. 23:51 #1635

status: admin
broj poruka: 712
Priprema se potpuno nova verzija PC Berze, nadamo se bolja i sadržajnija od postojeće i to je jedini razlog što su pojedini delovi sajta trenutno malo zapostavljeni. Trudićeno se da to što pre ispravimo.

U svakom slučaju, hvala na savetu.


-----------------------------------
Željko Arnautovic,
PC Berza

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 11.06.2005. 10:10 #1637

status: user
broj poruka: 210



Ne zaboravite na forum, ova vrsta je bas losa.
Ne mogu da saznam osnovne podatke, ko su sve clanovi, koliko ih ima, ko su admini, ko moderatori.

Posetite malo mnogo posecene sajtove:

https://www.benchmark.co.yu/forum

https://www.elitesecurity.org

https://www.klanrur.co.yu/forum

pa pokupite ideje...


Predlog je dobronameran.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
aiwa ... 11.06.2005. 12:53 #1639

status: user
broj poruka: 210
Takodje u berzi komponenti u podrubrici maticne ploce, treba odvojiti socket 754 i socket 939 maticne ploce, za sada samo pise Athlon 64 ploce.

Ima ih dovoljno da bi se razdvojile, a i ovako je tu dosta guzve, pocev od istih chipsetova na razlicitim podnozjima...

I nepotrebno je drzati sa strane kao opciju izbor maticne ploce socket 7, socket 370, socket 423 i slot A i slot 1 kad toga odavno nema u prodaji

Jos jedan dobonameran predlog.

:)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX U tom slucaju ... 11.06.2005. 23:01 #1641

status: user
broj poruka: 55

... je opravdan ovaj Canon pljuckavac,inace jako dobar pljuckavac..
Znam da zivite od reklama i ja sam u slicnim vodama ali kad bi mogo bar malo da se smanji njihov broj,strana bi se ucitavala brze i ja ne bi morao da cekam po 15 sec. sa mojom kucnom dial up vezom,verujem da je slican problem i kod ostatka konzumenata ovog sajta.
Sve u svemu, Podravka juha, cekamo novo ruho,pa kad puknu kritike HAHAHAHAHAHAHAH
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SoneX Re: Odgovor 15.08.2005. 23:02 #2070

status: user
broj poruka: 55


:: Priprema se potpuno nova verzija PC Berze, nadamo se bolja i sadržajnija od postojeće i to je jedini razlog što su pojedini delovi sajta trenutno malo zapostavljeni. Trudićeno se da to što pre ispravimo
::
:: U svakom slučaju, hvala na savetu
::
::
:: ----------------------------------
:: Željko Arnautovic
:: PC Berz


Nista se ne radi na ovom sajtu,sve ste zapostavili. Odem na odmor,mislim kad se vratim eto ti novog sajta kad ono Canon ponovo na pocetnoj strani,bode mi oci neopisivo,azuriranje nije bili jedno 4 meseca,UZAS... UZAS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gnevzmaja Zasto izmisljate toplu vodu?? 17.10.2005. 01:34 #2644

status: user
broj poruka: 18

E stvarno sta fali PHP BB skripti? Mislim ako ste ovo sami programirali to je lepo ali nedostaje mnogo stvari, na primer sortiranje teme prema najskorijem odgovoru, markiranje tema.... i jos mnogo sitnica, npr problemi sa refreshom..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs