Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Adsense
STRANA 1 OD 1
Ilija212 Adsense 20.03.2016. 21:10 T63104

status: user
broj poruka: 339
Pozz ljudi, imam problem sa adsensom, nikako nece da se uloguje, izbacuje mi ovu poruku ,
An AdSense account does not exist for this login, as it is associated with an unapproved application. For more information about your application, please review the message we sent to the email address you provided with your application.

Da li je imao neko slican problem i kako ga je resio, ja vec par dana pokusavam da to resim al mi ne ide pa ako neko moze da pomogne bilo bi lepo?
Dobio sam i mail od njih kao neku pomoc al ne ide ni to pa ako neko moze u kratkim ili dugim crtama da mi pomogne sta da radim
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Daj da vidimo ``mail od njih kao neku pomoc`` pa da znamo sta da se radi dalje. 21.03.2016. 20:26 #615976

status: user
broj poruka: 10985
....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ilija212 torta 21.03.2016. 20:57 #615977

status: user
broj poruka: 339

Evo pismo,


Статус пријаве за AdSense



Хвала вам што се интересујете за Google AdSense. Приликом прегледа пријаве приметили смо да се информације о вашем налогу подударају са већ одобреним AdSense налогом који је повезан са адресом mail#1@gmail.com.

Пошто наше смернице програма AdSense не дозвољавају више налога, тренутно не можемо да прихватимо вашу нову пријаву.

Ако одобреном налогу не можете да приступите помоћу адресе mail#1@gmail.com, пратите кораке у нашојалатки за решавање проблема у вези са пријављивањем. Ако током процеса не можете да повратите приступ налогу, пронаћи ћете опцију помоћу које можете да нас контактирате. Онда ћемо у сарадњи са вама омогућити приступ налогу помоћу жељених информација за пријављивање.

Ако вам треба више од једног AdSense налога, у овом чланку помоћи потражите упутства о томе како да пошаљете више пријава.


Ако желите да додате mail#2@gmail.com у податке за пријављивање на одобрени налог, можете то урадити ако пратите ове кораке.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pa sta bi sa starom adresom/nalogom? Zaboravio si sifru ili...? 21.03.2016. 22:07 #615978

status: user
broj poruka: 10985
...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ilija212 re 21.03.2016. 22:37 #615979

status: user
broj poruka: 339

nisam, vec sam na starom obrisao nalog kad je mail rekao da se podudaraju sa novim i mislio da ce onda raditi al nije uspelo.Sta mislis sta dalje, onda je stigla ona poruka iz 1. posta

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict sve lici 22.03.2016. 21:05 #616005

status: user
broj poruka: 4515
da si ti banovan na prethodnom adsense nalogu, gde si koristio isti e-mail :) Nemo se pravis Toša!

Neko je vec imao ODOBREN! nalog sa tom adresom!



:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ilija212 zasto 23.03.2016. 01:43 #616014

status: user
broj poruka: 339
pa obrisao sam stari nalog(zatvorio ga)
da li to znaci da na ovom novom sto sad pokusavam da otvorim nema sanse da se to desi?nisam koristio isti mail, napisao sam mail#1 i mail#2, a sad sa maiil#2 tj ovim novim ne mogu da se ulogujem
Postoji li neko resenje za ovo?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646090.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs