Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
Smeju nam se na sve nacine
STRANA 1 OD 1
DrDoca Smeju nam se na sve nacine 01.04.2016. 23:37 T63353

status: user
broj poruka: 163
Jedan od wi-fi signala se u mojoj neposrednoj blizini u sred Beograda zove ovako:

http://goo.gl/rlbT4K
http://goo.gl/pNUjiV

Prvo sam mislio da se radi o nekom virusu, posto mi se gubila wi-fi veza sa ruterom.
Pa sam video da signal detektuje svaki uredjaj koji ima wi-fi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Smeju nam se na sve nacine 02.04.2016. 02:16 #616727

status: user
broj poruka: 1118
Da nije bilo engleza nikad oni ne bi postojali..
http://valid.x86.fr/bek4z2

:: Jedan od wi-fi signala se u mojoj neposrednoj blizini u sred Beograda zove ovako
::
:: http://goo.gl/rlbT4
:: http://goo.gl/pNUji
::
:: Prvo sam mislio da se radi o nekom virusu, posto mi se gubila wi-fi veza sa ruterom.
:: Pa sam video da signal detektuje svaki uredjaj koji ima wi-fi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: Smeju nam se na sve nacine 02.04.2016. 08:29 #616729

status: user
broj poruka: 163
Daleko u istoriju to ide, presiroka je tema. Ne postoje oni samo zbog Engleza. Oni su u stvari proizvod balkanskih sukoba i ratova koji su se ovde vodili.

:: Da nije bilo engleza nikad oni ne bi postojali.
:: http://valid.x86.fr/bek4z
::
:: :: Jedan od wi-fi signala se u mojoj neposrednoj blizini u sred Beograda zove ovako
:: ::
:: :: http://goo.gl/rlbT4
:: :: http://goo.gl/pNUji
:: ::
:: :: Prvo sam mislio da se radi o nekom virusu, posto mi se gubila wi-fi veza sa ruterom.
:: :: Pa sam video da signal detektuje svaki uredjaj koji ima wi-fi.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Ne znam ja ko se tu kome smeje 02.04.2016. 11:22 #616732

status: user
broj poruka: 1368
i ko dole u onom kamenjaru udise Uranijum-238 (poluvreme raspada 4.5 milijarde godina). Mada zalosno je i jedno i drugo, nikome na svetu ne zelim da oboli od karcinoma pa ni njima a to sto SSID-ovima dodeljuju takve nazive samo provociraju neku budalu da im probije mrezu i ostavi formatirane HDD-ove za uspomenu na boravak u gradu koji je do 99te bio i njihov glavni grad.
Nisu svi siptari isti, a ovi su samo smesni. Tuzni ljudi.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Ne znam ja ko se tu kome smeje 02.04.2016. 11:31 #616734

status: user
broj poruka: 163
Naravno da nisu isti, ali kada je rec o velikoj Albaniji oni su tu jedinstyeni bez obzira
na sve posledice, pa i po cenu da udisu uranium. Od malena se vaspitavaju tako, ja to
vrlo dobro znam. Ima svuda dobrih ljudi kao i losih. Medjutim ideje i interes cine po nekad stvari drugacije. Na zalost.
Razmisljam sta bi se desilo da neko ode u Pristinu i pusti dron na stadion sa Srpskom zastavom ili prozove ovako WI-FI, pa njega bi verovatno mrak pojeo.


:: i ko dole u onom kamenjaru udise Uranijum-238 (poluvreme raspada 4.5 milijarde godina). Mada zalosno je i jedno i drugo, nikome na svetu ne zelim da oboli od karcinoma pa ni njima a to sto SSID-ovima dodeljuju takve nazive samo provociraju neku budalu da im probije mrezu i ostavi formatirane HDD-ove za uspomenu na boravak u gradu koji je do 99te bio i njihov glavni grad
:: Nisu svi siptari isti, a ovi su samo smesni. Tuzni ljudi
::
::
::
:: Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dule2014 nisu oni najgori 02.04.2016. 12:29 #616735

status: user
broj poruka: 164
Je li iko od vas sedeo za šankom, cirkao pivo i gledao u veliku hrvatsku zastavu na kojoj piše `Bog i Hrvati za dom spremni? A iznad zastave poveća stara, požutela, uramljena slika Ante Pavelića...

Ili ovako: šta je gore: to što je Šimunić preko razglasa vikao `Za dom...` ili to što mu je ceo stadion odgovarao `...spremni`?

I mi sad težimo da usvojimo `evropske vrednosti`... Pored ostalog - i to su evropske vrednosti. U EU svi znaju da je HRV žestoko neo-fašistička država, skoro celo stanovništvo im je manje ili više takvo, ali sve ostale članice EU to prihvataju i prave se da ne znaju.

Ova tema če sigurno biti obrisana, ali, evo, da i ja dam svoj doprinos dok se to ne desi...




___
Case: TT Urban S71
PSU: TT Toughpower 750W Gold
MBO: Sabertooth Z97 Mark 2
CPU: i7 4790K + Noctua NH-D14
RAM: Kingston 2x8GB 2400 Savage
SSD: Intel 240GB
HDD: WD 2x1TB + 4TB
Monitor: Dell P2714H
Blu-Ray: LG


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 02.04.2016. 12:51 #616736

status: user
broj poruka: 9369
Pa i mi smo se njima smejali 70ih i 80ih kada su kupovali zemlju i nekretnine od srba na Kosovu i do 5 (slovima PET) puta vrecoj vrednosti od realne. Ko se zadnji smeje, poslednji se smeje... Realno :)


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: 02.04.2016. 13:52 #616737

status: user
broj poruka: 1368
Eto sta ti je zivot, preplatis neku kucu/zemlju pre skoro 40 godina a danas sve sto zasadis na istoj moras da prvo premeris gajgerovim brojacem. Jos kad bi komsije znale sta je gajgerov brojac bilo bi ekstra. Osnujes firmu na KiM a pre toga se spandjas sa nekom lepom Albankom na koju ce preduzece da se vodi, uvezes jedno 100.000 komada i postanes bogat covek.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Pa i mi smo se njima smejali 70ih i 80ih kada su kupovali zemlju i nekretnine od srba na Kosovu i do 5 (slovima PET) puta vrecoj vrednosti od realne. Ko se zadnji smeje, poslednji se smeje... Realno :
::
::
:: El Capita
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
peniko Bar nije komplikovano 03.04.2016. 11:26 #616769

status: user
broj poruka: 205
otkriti odakle ide wifi signal... Instaliras onaj programcic na androidu i gledas u kom pravcu se smanjuje gubitak snage wifi signala kad se kreces. Moras da setas jedno 10min, ali nista strasno. Ovo je negde u Pozeskoj vidim, jako blizu mene. Reci mi samo gde tacno, bas me zanima da li su promenili SSID.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Bar nije komplikovano 03.04.2016. 17:55 #616782

status: user
broj poruka: 1368
ma daj bre, nek zove SSID ako hoce i VELIKA ALBANIJA, sta vas to dotice,... time samo pokazuju koliko su jadni i bedni kao nacija, a mozda i neki NVO aktivista peder provocira, ko ce ga znati... jedan moj drug je drzao u nekoj vukojebini DELIJE SEVER 1989 pa nikom nista, moj SSID je skriven i zove se po mom imenu, sta koj moj ima da gledaju moj SSID (iako naravno postoje android appovi koji vide i skriven SSID)...
Najtuznije je sto je DrDoca to sve primio k srcu... Pa nece republjik e Kosoves da traje vecno, za mog zivota ce nestati siguran sam, nece ni ta smrdljiva EU da traje vecno, nista ne traje vecno osim ljudske gluposti...

I cekaj, za kraj, i sta ako lociras odakle je wi fi signal? Da neces mozda da ga cekas da ga olesis od batina? A sta ako se ispostavi neki jadnik koji nema 50 kila sa krevetom i samarom mu polomis jagodicnu kost? Na robiju da ides zbog nize rase i najneobrazovanije nacije u evropi? Daj molim te... Bila bi eventualno fora da mu neko promeni SSID u TA QIFSHA NENE SHQIPTARE, ako je stvarno Albanac, odlicno ce razumeti maternji. A i srpski im je maternji cim dolaze ovamo da sire k..rceve po bivsem im glavnom gradu.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: otkriti odakle ide wifi signal... Instaliras onaj programcic na androidu i gledas u kom pravcu se smanjuje gubitak snage wifi signala kad se kreces. Moras da setas jedno 10min, ali nista strasno. Ovo je negde u Pozeskoj vidim, jako blizu mene. Reci mi samo gde tacno, bas me zanima da li su promenili SSID.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Re: Re: Bar nije komplikovano 04.04.2016. 21:03 #616849

status: user
broj poruka: 1986
strpi se do kraja godine, dok ne vrisne Italija pod najezdom saracen-a, a tada ce i nasa lipa EU da ode u k...c :(

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: za mog zivota ce nestati siguran sam, nece ni ta smrdljiva EU da traje vecno, nista ne traje vecno osim ljudske gluposti....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ....aaaaa 04.04.2016. 22:21 #616864

status: user
broj poruka: 3466


slao je meni sizofrenicni manijak poruke na svom maternjem jeziku sve ta quifsha bla bla tipa 5000 komada pa mu nisam nista uradio

pustite ove sa wifi. kako se kaze ko im jb mater
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: ....aaaaa 04.04.2016. 23:38 #616869

status: user
broj poruka: 1368
Boli, boli kad se voli
kad se luduje
zasto mora
zasto mora da se rastaje

A sad odjebi u skokovima i izbrisi se odavde kao gumicom



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
::
:: slao je meni sizofrenicni manijak poruke na svom maternjem jeziku sve ta quifsha bla bla tipa 5000 komada pa mu nisam nista uradi
::
:: pustite ove sa wifi. kako se kaze ko im jb mate
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs