Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Koliko vredi Alienware?
STRANA 1 OD 1
kobe Koliko vredi Alienware? 03.04.2016. 18:49 T63361

status: user
broj poruka: 427

Pozdrav forumu i svima sire.

Konkretno imam neku ponudu za lap top u pitanju je Alienware M18XR1 . Covek ga prodaje treba mu kinta poznajem ga :
Hd6990m, 120gb ssd, 750gb hdd, 8gb ddr3 i ima jos dva slota, I7 - 2920xm extream edition @4.2Ghz
Radi na 2.5 ali ima fabricki oc na 4.2.
E sad menjao je hard na njemu ima ssd i druga grafika je vadjena jer mu treba termalni pad kako rece koji nema ali moze bakarne plocice da se stave . Eto toliko znam o tome , e sad da li ga je pregazilo vreme skroz da li dati pare za to ili ne ? ili se ipak otvoriti vise ako je moguce i uzeti nesto za 7,8 glava . On za ovo trazi 500 e

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Koliko vredi Alienware? 03.04.2016. 21:50 #616799

status: user
broj poruka: 5696
Ako je to ispravno i nije nesto servisirano, svakako vredi 500e, ipak je to Alienware tj. Dell

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

::
:: Pozdrav forumu i svima sire.
::
:: Konkretno imam neku ponudu za lap top u pitanju je Alienware M18XR1 . Covek ga prodaje treba mu kinta poznajem ga
:: Hd6990m, 120gb ssd, 750gb hdd, 8gb ddr3 i ima jos dva slota, I7 - 2920xm extream edition @4.2Gh
:: Radi na 2.5 ali ima fabricki oc na 4.2
:: E sad menjao je hard na njemu ima ssd i druga grafika je vadjena jer mu treba termalni pad kako rece koji nema ali moze bakarne plocice da se stave . Eto toliko znam o tome , e sad da li ga je pregazilo vreme skroz da li dati pare za to ili ne ? ili se ipak otvoriti vise ako je moguce i uzeti nesto za 7,8 glava . On za ovo trazi 500
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs