Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
S4 mini [GT-I9195] i CM13 (Android 6.0.1)
STRANA 1 OD 2  
dbqp S4 mini [GT-I9195] i CM13 (Android 6.0.1) 05.04.2016. 12:52 T63372

status: user
broj poruka: 1368
Hocu ovo na telefonu: https://www.youtube.com/watch?v=S6ILOa1DthQ a za ostale informacije cu citati XDA a vas bih da pitam unapred:

1) Da li ce biti ruznije slike slikane kamerom, posto telefon sa STOCK romom daje full slike?
2) Da li ce da radi senzor za ambijentalno svetlo na osnovu kojeg automatski podesava osvetljenje ekrana?
3) Da li se Cyanogen apdejtuje sam ili moram da upucavam najsveziji ROM svaki put kad hocu da imam najsveziju verziju?
4) Nabrojte neke od potencijalnih problema koje bih mogao da imam sa telefonom u smislu funkcionalnosti, itd, itd.

Napominjem, ovaj zadnji CM13 za ovaj model je od nekog 26.03. ove godine, tako da cenim da su ispeglali mnogo toga, ali ne bih da se upustam u flashovanje dok se ne raspitam, a da vrtim 150 strana na XDA o njemu za sada nemam zivaca. Telefon mi stize danas/sutra, nije nikada bio u garanciji tako da sta god uradim/sjebem morace u ProMobi ili gde vec budem hteo da ga nosim, mada ProMobi ce da me odere za vracanje fabrickog roma tako da cu ga najverovatnije zaobici jer mi je kraj pun raznih servisa za telefone.

Za svaki slucaj cu da skinem stari stock rom za uredjaj pre nego sto odradim flashovanje, cisto ako ovo ne bude zadovoljavalo. Tu je programcic CheckFus tj. aplikacija koja lepo to iscita ali posto telefon nije trenutno kod mene vec kao sto rekoh stize danas/sutra, ne mogu da vidim sta treba da skidam.

Osoba sa nickom duqp neka se ne javlja na temu, najljubaznije bih je zamolio



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re 05.04.2016. 13:51 #616902

status: user
broj poruka: 1130
Nisam neko ko je strucan ali ono sto sam cuo glasi ovako :

Ako na bilo kom telefonu oces da istaliras 5.0, 6.0 ili 6.1 moras da pogledas 3 stvari:

1. Da li je proizvodjac tog telefona izbacio verziju za taj telefon na zvanicnom sajtu ako ne onda ti ja savetujem da odmah batalis, a ako oces da se igras sa tim rizikujes da u najboljem slucaju ti nece neke opcije raditi. (uradi back up)
Ako oces da nastavis sa planom onda moras da uzmes u razmatranje da telefon ispunjava hardverse uslove:

2.Telefon mora da ima minimum 4 jezgra

3.Telefon mora minimum da ima 2 GB rama za 5.0 a za 6.1 pozeljno 3 GB kao standard, inace telfon ce ti raditi kao da pokusavas da igras GTA V na pentijum trojci...

Toliko o tome..



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Danijelk Pukao ekran, mobilni pod ugovorom, koje su opcije? 05.04.2016. 14:12 #616904

status: user
broj poruka: 1541
Pukao mi ekran na Acer Liquid Jade Z Plus, telefon je jos pod ugovorom kod mts-a, postoje li opcije da oni to srede, ili moram u neki servis?


____________________________________________________________
ASUS Gryphon Z87-i7 4770K@4.1 GHz-CM Seidon 120M-MSI 750 Ti Gaming TF 2 Gb-
16Gb KHX 1600 CL9-Samsung 840 SSD 120+F3 500-2 x Dell S2240L-LC7600 X-Type
http://dk3d.weebly.com/

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp iako je 05.04.2016. 14:13 #616905

status: user
broj poruka: 3466

autor teme dijabola

ja cu da mu za 50e uradim sve to oko telefona i kad krene da mu varnici u glavi onda jos 50 za stock rom koji se vraca u 2 klika

posto si malouman i ovako pises nepovezano treba te tovariti dok su ti noge u blatu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: iako je 05.04.2016. 17:14 #616913

status: user
broj poruka: 1368
ajde ne dipr na temi jebem te usta vec kad si se javio odgovori makar na ova 4 pitanja jebena, a dal cu ga soft/hard brikovati ili ne i sta cu da mu uradim je licno moja stvar
cuj 50 evra? nije valjda tvoja mama spala na tako nisku tarifu, mislio sam da je gospodja malo skuplja



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
:: autor teme dijabol
::
:: ja cu da mu za 50e uradim sve to oko telefona i kad krene da mu varnici u glavi onda jos 50 za stock rom koji se vraca u 2 klik
::
:: posto si malouman i ovako pises nepovezano treba te tovariti dok su ti noge u blat
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
filni Re: Re CEMU TO? 05.04.2016. 17:18 #616914

status: user
broj poruka: 1198
ODAKLE TI TO DA TREBA 2GB ZA 5.0 ? JA IMAM A3 SA FABRICKIM 5.0.2 OFFICIALNIM I RADI KAO ZMAJ SA 1.5GB RAM TAKO DA TO TVOJE DA CE RADI KAO GTA 5 NE PIJE VODU UOPSTE. I SA 1GB CE DA RADI SKROZ OK. JER MOJA DEVOJKA IMA NA ALCATELU SA 1GB RAMA FABRICKI 5.0 I LETI SVE... JEDINO STO JE QUAD CORE. ZNACI DVA TELEFONA SA MANJE OD 2GB RAMA I SVE RADI SUPER. JBG .)
MSI 770-C45
AM3 Athlon x4
TakeMS 2x2gb DDR3 1333Mhz
2x160GB Maxtor
ASUS 7750-1GD5-V2 GDDR5
Asus DVD/RW

:: Nisam neko ko je strucan ali ono sto sam cuo glasi ovako :
::
:: Ako na bilo kom telefonu oces da istaliras 5.0, 6.0 ili 6.1 moras da pogledas 3 stvari:
::
:: 1. Da li je proizvodjac tog telefona izbacio verziju za taj telefon na zvanicnom sajtu ako ne onda ti ja savetujem da odmah batalis, a ako oces da se igras sa tim rizikujes da u najboljem slucaju ti nece neke opcije raditi. (uradi back up
:: Ako oces da nastavis sa planom onda moras da uzmes u razmatranje da telefon ispunjava hardverse uslove:
::
:: 2.Telefon mora da ima minimum 4 jezgra
::
:: 3.Telefon mora minimum da ima 2 GB rama za 5.0 a za 6.1 pozeljno 3 GB kao standard, inace telfon ce ti raditi kao da pokusavas da igras GTA V na pentijum trojci...
::
:: Toliko o tome..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Frantic84 ... 05.04.2016. 19:12 #616919

status: user
broj poruka: 587
Ja imam 5.1 fabricki na 1GB rama i razbija kako radi...Slobodno mi je preko 500MB stalno,uz sve standardne aplikacije nonstop ukljucene...

AMD Phenom II 960T@3.6GHz
Titan NK35TZ
5GB DDR2
Asus M2N68 Plus
Hitachi 250GB
Samsung 320GB
Powercolor Radeon HD5750
LG W2240S-PN :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
saxija Re: Re 05.04.2016. 19:14 #616920

status: user
broj poruka: 4016
Za 6 ne znam, ali za 5 da izvines si se nalupao samo tako :)

jedino tacno je da treba da odradi backup, ja na pokojnoj S2 tearo lizalicu bez problema 2x1.2 sa sve 1GB rama

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=499049
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=886910
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1375818

:: Nisam neko ko je strucan ali ono sto sam cuo glasi ovako :
::
:: Ako na bilo kom telefonu oces da istaliras 5.0, 6.0 ili 6.1 moras da pogledas 3 stvari:
::
:: 1. Da li je proizvodjac tog telefona izbacio verziju za taj telefon na zvanicnom sajtu ako ne onda ti ja savetujem da odmah batalis, a ako oces da se igras sa tim rizikujes da u najboljem slucaju ti nece neke opcije raditi. (uradi back up
:: Ako oces da nastavis sa planom onda moras da uzmes u razmatranje da telefon ispunjava hardverse uslove:
::
:: 2.Telefon mora da ima minimum 4 jezgra
::
:: 3.Telefon mora minimum da ima 2 GB rama za 5.0 a za 6.1 pozeljno 3 GB kao standard, inace telfon ce ti raditi kao da pokusavas da igras GTA V na pentijum trojci...
::
:: Toliko o tome..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp okej 05.04.2016. 20:11 #616921

status: user
broj poruka: 3466

ja sam vam rekao koliko kosta ta usluga za vas specijalno a vi meni za majku koju nemam. dobro. vidimo se ovih dana da regulisemo ovo.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: okej 05.04.2016. 20:28 #616922

status: user
broj poruka: 1368
Definitivno sam odustao od budzenja Cyanogena iako bih stvarno voleo da vidim kako radi i da li ce da baterija drzi duze ali posto ne bih da se petljam sa CWM-ovima i pickama lepim materinama i nepouzdanim custom romovima koji ce mi osakatiti telefon (npr. screen mirroring koji sam svojevremeno obozavao na tom S4 mini) i ostale gluposti, onda 100% nece raditi IR led i necu moci da se zajebavam sa njim (tipa udjem u kladzu i odjednom se pogase svi ekrani odjednom a ja se pravim lud i blesav kao sto jesam), onda provereno nece kamera davati kvalitet slike kakav je davala sa official romom, adoptable storage mi nista ne znaci na kartici od 16 gb jer ne mogu preko fona (koji bi se inace zestoko pregrevao kao sto i jeste ovaj prethodni S4 mini koji sam poslao dragom Bogu 2014.-te) da vucem 20-30-40 GB BD REMUX-e koje obozavam da gledam na TV-u jer je slika kao da su mi tu uzivo u kuci, bukvalno im vidis svaku bubuljicu na licu :) ITD, itd...

Cekam nestrpljivo 6.0.1 official za S5 G900F a on ce ko zna kad, tako da sam resio da ga penzionisem do tada jer ne mogu sa sobom da vukljam 5 inca dijagonale ekran u dzepu, kad mi i ova igrackica zavrsava posao (whatsapp, viber, skype, poneki lagani torrent preko Fluda, TuneIn PRO, navigacija mi ne treba jer posle 2 udesa u 2 godine tesko da cu moje namoliti da mi ispazare neko vozilo u skorije vreme, prosto ljudi ne zele da rizikuju da li cu ostati invalid ili mrtav, itd.).

Duka (duqp), imao si kad da procitas adresu i tacnu lokaciju, niti si se javio na telefon niti si dosao, smatram da si obican prevarant i lazov, a cim ne smes na ruke vec ocigledno planiras da mi dovlacis ko zna koga da ti cuva ledja, pretpostavljam da si ono sto i jesi - obicna picketina jaka na jeziku, prevarant i mafijas u pokusaju koji ovde prosipa lovacke price (nedaj Boze da se neko kao ja zajebe i pocne da gradi neko drugarstvo sa tobom, zavrsice na psihijatriji u najboljem slucaju).

To bi bilo to. A kada odlucim da se igram sa ROMima, obrijacu glavu, istetovirati svastiku na temenu glave i sprdati se sa istim : )

Hvala na pomoci, iako je nisam dobio, osim naravno uvreda i gomile netacnih informacija, tako da nakon ovoga mogu samo da zakljucim da sve sto je valjalo i vredelo na ovom forumu se odavno razislo i retko ga posecuje. Ostali su samo baroni fon minhauzeni u vidu duqp-a i ostala nestrucna lica pa cu ubuduce odgovore na pitanja traziti na google-tu i na drugim IT forumima, iako mi je ovaj posebno drag i cesto ga posecujem i nalog mi dogodine puni jubilarnih 10 godina ako vec nije do sada.

P.S. Sto se pokojne majke tice, ako mi dokazes da je zena mrtva - na tvoje oci cu odseci sebi palac, a ako je kojim slucajem ziva - da Bog da ti umrla ovog momenta, jer ako se zajebavas sa takvim stvarima i pokazujes elementarno nepostovanje prema nekome ko te 9 meseci nosio u utrobu - ni ne zasluzujes da ga imas.
Ako sam te icim uvredio - oprosti - ali ja sam uvek iskren i pisem ono sto mislim. A jako cesto me u zivotu to skupo kostalo ali mirna savest nema cenu!




Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
:: ja sam vam rekao koliko kosta ta usluga za vas specijalno a vi meni za majku koju nemam. dobro. vidimo se ovih dana da regulisemo ovo
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Vozim 6.01 na S2 Plus (P), NFC verzija, vec par meseci. Radi SVE. Sve! 06.04.2016. 00:39 #616929

status: user
broj poruka: 10985
Svi moduli: WiFi, photo/video/obe kamere, sound, vibration, kodeci, GPS itd. itd. itd.
Ali, nemoj, bolje nemoj to da radis: nervchik si, nestabilan, nesiguran, jesi muzicar, nisi muzicar, nosis tetki lek, ne nosis...
Ni nalik na V. Putina, najhrabrijeg Rusa i najveceg sina nasih Slovenskih Naroda i narodnosti...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp bices 06.04.2016. 01:27 #616930

status: user
broj poruka: 3466

uhvacen i prevaspitan onda kada ja to budem hteo i vodicu koga ja hocu i koliko njih hocu. posto ljudi generalno vole taj profil ljudi pa se otimaju i kazu daj brate samo pokazi prstom.

nije jos vreme, potreban je kvazimodo ovoj nasoj berzi. nema lorda i vlade dopa pa si ti tu.

boze sacuvaj i sakloni ata ti pises i kakve recenice sklapas ali neka to je zanimljivo i privlaci paznju.

glupo je staviti te u situaciju da jedes rostilj na slamcicu a potreban ai ovde da mozes preko tastature da ispoljavas svoju sizofreniju a koliko znam komplikovano je obezbediti nekome ono da kuca poruke pomeranjem oka, namerno kazem oka a ne ociju.


cisto da crknes od muke jedan post je pisan sa s5 mini i cm 13 a drugi sa g900f i 6ice i sve je okej a ti umri tako glup i hendikepiran.


MUY IMPORTANTE
Ovim postom uvodim jednu opciju kod sebe, totalno ignorisanje ovog napacenog skrndelja. znaci sta god mi uputio ili pisao o meni, reakcija vise nema. nije mi zanimljivo vise da se spustam na nivo mentalno zaostalog pacijenta


i sorry za lowcase svi, mrzi me da namestam tastaturu hahahaha


Uzivajte svi

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Vozim 6.01 na S2 Plus (P), NFC verzija, vec par meseci. Radi SVE. Sve! 06.04.2016. 08:50 #616933

status: user
broj poruka: 1368
Kazem ti, jednom u zivotu sam samo rutovao telefon (placen 2 crvene) i eno ga i dan danas u Dunavu. Sa jos brdo druge tehnike. Ne bih da mi cak i uspe ovo sto sam hteo a da budem nezadovoljan sa ne znam, time sto nemam Peel aplikaciju preko koje bas ne mogu svako govno od klime da korisitim (upalim i ugasim, podesim itd.) ali zato mnogo televizora i ostalih gluposti mogu i te kako, zato pomenuh kladionicu, uocim 5 LG-jeva, puknem OFF i odose svi na spavanje a ovi okolo - STA BI? Mada ne bih da izadjem bez noge iz Meridiana ili da narednih par meseci nosim gips ili staku zbog toga :)



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Svi moduli: WiFi, photo/video/obe kamere, sound, vibration, kodeci, GPS itd. itd. itd
:: Ali, nemoj, bolje nemoj to da radis: nervchik si, nestabilan, nesiguran, jesi muzicar, nisi muzicar, nosis tetki lek, ne nosis..
:: Ni nalik na V. Putina, najhrabrijeg Rusa i najveceg sina nasih Slovenskih Naroda i narodnosti..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: bices 06.04.2016. 09:10 #616934

status: user
broj poruka: 1368
Vidi drago dete, nasao si preko foruma da pretis, ovo je u neku ruku i javno glasilo, ja mogu lepo da okrenem jedan broj, da im ispricam ko si, odakle si, kako ti je ime i prezime, sta sve znam o tebi (da si bio saucesnik u kradjama televizora npr. po onoj selendri i ko zna sve cega ne) ali nema ni potrebe, imaju oni tebe u svojim racunaljkama tako da me boli uvo.
Da se plasim nekoga ko ne sme na ruke bez pomagala da se bije? Pri tom su ti refleksi bar 1.5x brzi od mojih. To sto sam 4 puta jaci i duplo veci ne znaci da cu te isprebijati kao macku a meni cak to nije nikad ni bila zelja, meni je zelja da te vise ne vidim nigde, pa ni na ovom forumu.
Nisam ja nikada bio tip koji bi bio ortak sa nekim ko je tezaj baron i cije lovacke price i bujna masta su sacuvaj Boze. Zato sam se i ko kurva izmigoljio odavno iz tvojih ljigavih ruku a ovde na forumu cu stalno svima da napominjem da izbegavaju saradnju sa tobom i da beze od tebe i tvojih usluga koliko ih noge nose.
Toliko ima postenijih i moralnijih, vaspitanijih i kulturnijih ljudi koji su vlasnici servisa svuda gde se okrenes, a ti si za njih obican balavac koji se uvalio onom mucenom Slobi u pickovcu i tamo mrsite muda i gistro popravljat telefone, televizore i ostala sranja. Ovde se redovno lepis na svaku temu o telefonima, pri cemu nudis neke NEREALNE cene popravke, i jednostavno si toliko sumnjiv i vec provaljen sa tim forama da je to neverovatno.
Pre cu da platim crvenu da mi neko zalepi staklo na ekran nego da se govedo kao ti usudi da mi pipne telefon i to odradi kako kazes po nabavnoj ceni plus nesto da castim. Kunem dan kada sam okrenuo 0612222xxx i poslao prvi mejl na onaj ne znam ni ja vise kako se zvase.
Ti si za mene bio i ostao obican probisvet jos od prvog dana, neskolovana dzukela i ulicar, baron i lazov, i lik sa nekim zajebanim poremecajem licnosti.
Mene prozivas da sam shizofrenicar a Bogu hvala nisam a ti kada bi otisao kod iole ozbiljnog psihijatra i ispricao mu sta ti lezi na dusi - dobio bi bar dve dijagnoze i lekova da pijes koliko ti dusa iste.
P.S. Pazi kad budes dolazio, zgrada ima kamere, DVR snima sve, i ispred i unutra i drugi ulaz, itd, itd. Sta god da mi se desi ako se desi i uveren sam da je ovo samo pretnja praznom puskom - prvo sto cu reci i koga cu iznamestati najsurovije si ti. A imam dosta debela ledja u MUP-u. Zahvaljujuci njima mi interventna nije polomila kicmu dok sam par godina ranije takodje par godina ceo komsiluk terorisao mrtav pijan raznim repertoarom muzike na VOL = MAX. Tako da se ne sekiram oko latentnog pedera Petra Duke iz zaseoka Surcin, koliko god on prdeo i to javno (ordinarna greska) da ce da me savata i sta ti ja znam.
Mrs u picku lepu materinu, pozdravi majku i samo ignorisi. Ja cu kad god vidim da nekoga zavlacis i navlacis u svoj ```servis``` da reaguje UPOZORENJEM DA TE ZAOBIDJE U NAJSIREM LUKU.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
:: uhvacen i prevaspitan onda kada ja to budem hteo i vodicu koga ja hocu i koliko njih hocu. posto ljudi generalno vole taj profil ljudi pa se otimaju i kazu daj brate samo pokazi prstom
::
:: nije jos vreme, potreban je kvazimodo ovoj nasoj berzi. nema lorda i vlade dopa pa si ti tu.
::
:: boze sacuvaj i sakloni ata ti pises i kakve recenice sklapas ali neka to je zanimljivo i privlaci paznju
::
:: glupo je staviti te u situaciju da jedes rostilj na slamcicu a potreban ai ovde da mozes preko tastature da ispoljavas svoju sizofreniju a koliko znam komplikovano je obezbediti nekome ono da kuca poruke pomeranjem oka, namerno kazem oka a ne ociju
::
::
:: cisto da crknes od muke jedan post je pisan sa s5 mini i cm 13 a drugi sa g900f i 6ice i sve je okej a ti umri tako glup i hendikepiran
::
::
:: MUY IMPORTANT
:: Ovim postom uvodim jednu opciju kod sebe, totalno ignorisanje ovog napacenog skrndelja. znaci sta god mi uputio ili pisao o meni, reakcija vise nema. nije mi zanimljivo vise da se spustam na nivo mentalno zaostalog pacijent
::
::
:: i sorry za lowcase svi, mrzi me da namestam tastaturu hahahah
::
::
:: Uzivajte sv
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
miki069 Ljubav 06.04.2016. 14:22 #616940

status: user
broj poruka: 1234
Izgleda da su Duka i Putin bili u šemi.
Ko je koga ostavio?
Pa se bivši dečko ljuti.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ti miki 06.04.2016. 14:56 #616941

status: user
broj poruka: 3466

Imas neki problem pa uvlacis mene ili ti je samo dosadno pa bi mene sad malo da tovaris?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Ljubav 06.04.2016. 17:01 #616943

status: user
broj poruka: 1368
Pa maleni nije hteo da pere rektum pred odnose pa sam morao da ga odstranim iz zivota. Ne volim da mecem poluosovinu u fekalije, stvar principa.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Izgleda da su Duka i Putin bili u šemi
:: Ko je koga ostavio
:: Pa se bivši dečko ljuti
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markozutic re 08.04.2016. 15:51 #617009

status: user
broj poruka: 1463

cepaj ciogen slobodno, na s3 ciogen radi perfektno dok stock samsung rom zapucava kad instaliras vise od 3 aplikacije sa plej stora (quad +giga rama)

Asus K53SV
Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo)
HM65
8GB DDR3 1333MHz
500GB 5200rpm
15.6 LED HD (1366x768)
GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD3000
N1030 WiFi+BT3.0
Altec Lansing® stereo speakers
W7Pro

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: re 08.04.2016. 16:31 #617011

status: user
broj poruka: 1368
Ma necu brate, necu da mi budu ruzne slike na kameri a 6.0.1 seljAndroid mi je bio interesantan samo zbog davanja i oduzimanja permisija aplikacijama, mogucnosti (tj. kod samsungovog fabrickog 6.0.1 androida na S7 NEMOGUCNOSTI) da se bilo koja aplikacija smesta na adoptable storage koji istini za volju jeste vidljiv samo telefonu jer je kartica ENKRIPTOVANA i u sta god da je nabodes - neupotrebljiva je, cak i u isti takav telefon da je nabodes neupotrebljiva je. A sve zbog torrenata da ne bih morao da dizem guzicu svaki put i akam kompjuter zbog pisljivog albuma od 100-200-300 MB ili filma od 4-5 GB. Jer govnjivi 4.2.2 i 4.4.2 i 5.0 i 5.1 ili sta vec NE VIDE EXT4 particije vec samo FAT32 i exFat koji je za torrente S R M T. A s obzirom da Minija hocu da koristim za bazicne stvari tipa whatsapp skype viber picke materine i za slusanje muzike na SD kartici koja je napunjena do cepa, nema potrebe da se jebavam sa upucavanjem recovery-ja, Cyanogena (bio on nightly ili stable ili ona treca varijanta koja je isto stabilna ali opet ima bagove), gubim na kvalitetu kamere, gubim Peel aplikaciju (nekada se zvala Smart Remote), gubim Screen Mirroring na TV-u tj. na fonu, i jos mnogo toga gotivnog sto fon ima u sebi, od cega je dobar deo jebeni bloatware mada nisam primetio da na ovim S4 Mini-jima nesto posebno naraste interna nakon instalacije CM13... Tako da, kako god se okrenes dupe ti je uvek pozadi.

Eventualno ako ti nije tesko, posto sam sa ovim debilom duqp-om poodavno u nikad gorim odnosima jer mi dete konstantno preti i to javno nekim batinanjem a na ruke bih ga poslao direkt dragom Allahu (Bogu njegovih Dukadjina muslimana siptara), sibni mi na mail dbqp@mail.ru od prilike kako ide ta procedura, pa kad mi dune da to odradim, ali i kako ide procedura da vratim kako je bilo, jer fon nije vise u garanciji pa me zabole kurac sto ce pisati koliko puta je rutovan i koliko puta je u njemu upisan drugi ROM.

Unapred hvala druze.

Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
:: cepaj ciogen slobodno, na s3 ciogen radi perfektno dok stock samsung rom zapucava kad instaliras vise od 3 aplikacije sa plej stora (quad +giga rama
::
:: Asus K53S
:: Intel i7 2670QM 2.20GHz(3.10 Turbo
:: HM6
:: 8GB DDR3 1333MH
:: 500GB 5200rp
:: 15.6 LED HD (1366x768
:: GT540M 1GB GDDR3 (DirectX 11)Optimus / HD300
:: N1030 WiFi+BT3.
:: Altec Lansing® stereo speaker
:: W7Pr
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @admin 08.04.2016. 16:45 #617012

status: user
broj poruka: 3466



Sa neutralne strane da pogledamo sta se ovako pise, da li je to okej i treba da se tolerise?

Ajde da svi danas pricamo o alahu pa sutra o budi i tako redom pa da berzu prozovu sekta berza a ne pc.

Ako ce ovde sve da funkcionise tako da nadrogirane osobe laju dan i noc pa dobiju ban cisto da se kaze e reagovali smo i onda krene moljakanje ucene i pretnje pa se ban skine e jbg onda evo ja vam otvoreno kazem da se popisam na te metode koje vi imate.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Au bre ljudi 08.04.2016. 18:12 #617016

status: user
broj poruka: 1130
Ja lepo napisah `Nisam neko ko je strucan` a vi udri po meni ... cccccc

Vidim da je tema lepo napredovala :)

Svako dobro...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: @admin 09.04.2016. 03:37 #617023

status: user
broj poruka: 1368
Aj ti pusti admina na miru fini i mirni i kulturni momce koji ne preti stanglama, vodovodnim cevima i ostalim glupostima da odlucuje koga ce da skida a koga nece da skida sa ovog foruma.
NARAVNO da nisam ozbiljan kad te sprdam da si albanac siptar ili kako god. Pobogu NOSIS KRST OKO VRATA. I TO PRAVOSLAVNI. MAKAR SI NOSIO ONDA KADA SMO ISLI NA VIVU KAD SMO SE UPOZNALI.

Iskreno, boli me vise i kurac ko si i sta si, sta si radio, da li si bio delikvent, cvecka ili kriminalac, nisam sine ni ja svetac, imam i ja dosije i mnogo dusmancina oko sebe. Ne trebaju mi jos i internet dusmani. Pljuvao sam te najstrasnije i razumem potpuno tvoj jebeni gnev, i ja bih bio ljut da me neko kleveta i laze, ali ja sam to radio iz ciste ljubomore (OVO TI NAJISKRENIJE PRICAM SLEPCE BEZUMNI) jer nisam u stanju ni da upucam smrdljivi CM13 na ovo govance a ne da rasturim telefon, zamenim neki deo, itd. itd. A ja blago meni uskoro 30 godina u guzici a ti tek na 25.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: @admin 09.04.2016. 03:37 #617024

status: user
broj poruka: 1368
Dobar si ti decko samo si naporan i bolestan u glavu i mnogo volis da podjebavas ljude na koje se naljutis i koji te povrede. JA ISKRENO PROTIV TEBE NEMAM NISTA I NAJVISE BIH VOLEO DA ZABORAVIS ONO SMS BOMBARDOVANJE KOJIM SAM AKO TI JE ZA UTEHU TRETIRAO I RODJENU MAJKU, UJAKA, I SVE ZIVE, JER JBG BRATE, KAD USRANI VIP DA ZA 600 RSD (ONDA JE BILO 500) 5000 PORUKA - STA DA RADIM SA NJIMA OSIM DA ZLOUPOTREBLJAVAM... E sad sto sam ja degenerik i ``zabavljam`` se na taj nacin je problem koji ima i dijagnozu F60.31 (Granicni poremecaj licnosti) a ne SHIZOFRENIJA koja je neizleciva bolest i osoba koja boluje od iste NIJE U STANJU NI RAZGOVETNO DA PRICA a kamo li da pise romane od po 2 strane...

Necu javno na forumu vise da iznosim privatne detalje naseg druzenja dok ga je bilo, zahvalan sam ti sto si bio tu kada mi je bilo najteze i kada je trebalo da se borim(o) protiv onog reketasa koji mi je iznudio dve ljubicaste, ali jbg, I NJEGA JE BOG KAZNIO, ENO GA RMBA KO KONJINA NA ADAPTACIJI STANOVA, TRESE MU SE DZIGERICA OD HILTIJA, MUCI SE KO ISUS A IMA I DETE NA PUTU... SVE SE SINE MOJ U ZIVOTU VRACA I PLACA, I DOBRO I ZLO, a ja se nadam da ti nisam naneo nikakvo zlo osim sikaniranja tim smrdljivim sms bomberom kojim sam drkao kao sto rekoh masu ljudi i to meni najblizih...

Necu da te molim ni da prastas ni da zaboravljas, nego da kao iole razuman covek koji radi nesto u zivotu (za razliku od mene koji blejim 24 sata) razumes sta je dokolica i dosada. Ja ne umem da igram LoL kao moji ``ortaci``, niti me interesuje, ja ne umem da izadjem da prosetam kad se smorim u ovoj usranoj rupcagi od stana, ja ne umem da resim svoj problem i unutrasnje zadovoljstvo tako sto cu pohadjati tu posranu teretanu i eventualno biti u kondiciji ako vec ne budem smrsao a nabavio sam opasne sagorevace masnoce sa 10 razlicitih sastojaka, 60 kapsula koje traju 10 dana kostaju brate mili 6000 jebenih dinara. A neko za te pare crnci 2-3 dana na gradilistu od jutra do mraka, dok ga bije vetar, dok mu puca kicma dok dize gradjevinske blokove i iste te malterise za nekog punisu kojem je dunulo da obezbedi kucerinu sinu, kcerki i ostaloj rodbini.

Tako da ako mozes pokusaj da predjes preko smrdljivih smsova i smrdljivih kleveta ovde, ako ne mozes - bar ignorisi moje postove. A najvise na svetu bih voleo da LICNO TEBI donesem ovaj usrani MINI i da mi ti upucas stabilan CM13 kako bi mi igrackica koju sam cekao od 2014.-te bila zanimljivija...

A pre svega toga voleo bih da svratis na ovaj usrani Dunavski kej da lepo odemo na Vivu ili gde ti se svidi mada imamo samo Vivu i Blue Wave, da te castim nekim picem, sokom, kafom, votkom, cime god oces i da konacno ovo prokletstvo prestane Z-A-U-V-E-K.

Valjda ima malo ljudskosti u tebi brate da me razumes... Meni jeste u zivotu lako, imam brate gde da spavam, imam para a ne radim nista, ali nemam srece brate... Evo upravo sam povredio jednu devojku svojim psihopatskim ponasanjem i ocekujem od Boga da mi vrati deset puta gorim... Sta dalje da pricam...

BOG ME JE KAZNIO STO ME NIJE UZEO 21. JUNA 2013. U POLA PET UJUTRU A ONDA POTOM JOS JEDOM STO ME NIJE UZEO 30. NOVEMBRA 2015.-TE U POLA PET POPODNE. OCIGLEDNO DA JE GOVNIMA SUDJENO DA ZIVE A DOBRI SAMO UMIRU U MUKAMA, RADE KO CRNCI I IZDRZAVAJU GOVNA POPUT MENE.

Znam da cu ovim postom da izazovem gomilu mrznje kod svih clanova ove usrane PCBerze, i jebe mi se zaista, ko da sam jedini od cenjenih i uvazenih clanova koji tako zivi. ALI JA SE MAKAR NE STIDIM DA TO PRIZNAM.

Toliko.

A za CM13, 6.0.1, S5, S6, S7, S8, A8, R8 i ostala sranja me zaista boli kurac. NIJE SRECA U ZIVOTU IMATI U DZEPU TELEFON OD 1000 EVRA, SRECA JE KAD SI SRECAN I ZADOVOLJAN SVOJIM ZIVOTOM.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
::
::
:: Sa neutralne strane da pogledamo sta se ovako pise, da li je to okej i treba da se tolerise?
::
:: Ajde da svi danas pricamo o alahu pa sutra o budi i tako redom pa da berzu prozovu sekta berza a ne pc
::
:: Ako ce ovde sve da funkcionise tako da nadrogirane osobe laju dan i noc pa dobiju ban cisto da se kaze e reagovali smo i onda krene moljakanje ucene i pretnje pa se ban skine e jbg onda evo ja vam otvoreno kazem da se popisam na te metode koje vi imate



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
::
::
:: Sa neutralne strane da pogledamo sta se ovako pise, da li je to okej i treba da se tolerise?
::
:: Ajde da svi danas pricamo o alahu pa sutra o budi i tako redom pa da berzu prozovu sekta berza a ne pc
::
:: Ako ce ovde sve da funkcionise tako da nadrogirane osobe laju dan i noc pa dobiju ban cisto da se kaze e reagovali smo i onda krene moljakanje ucene i pretnje pa se ban skine e jbg onda evo ja vam otvoreno kazem da se popisam na te metode koje vi imate.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Au bre ljudi 09.04.2016. 03:50 #617025

status: user
broj poruka: 1368
Prijatelju, samo je dovoljno da odes na internet adresu http://www.youtube.com i u pretrazivacu otkucas CM13 and S4 mini i vidis kako to lepo funkcionise i na GT-I9190, GT-I9192 i naravno GT-I9195. Telefon ima dualcore snapdragon na 1.73 GHz, 1.5 GB rama, Adreno 305 grafiku, 8 GB interne i to je to. Nista spektakularno za danasnje pojmove kada izlaze cuda sa po 4 GB rama, 64-bitnim octa-core procesorima, Adreno 420 ili ne znam ni ja kakvim vec grafikama, rezolucijama 2560x1440 itd, itd. Obicna igrackica sto se mene tice. A sluzi za whatsapp, viber, skype, kurir, novosti, telegraf, blic, crnogorske vijesti, sputnik, B92 i to je sve sto je na njemu. Od egzotike tu je najnoviji krekovani torrent downloader za Android koji se zove FLUD i ne moze nijedan drugi da mu parira, jer ad-free verzija kosta 10 dolara, zatim TuneIn Radio PRO (takodje krekovan i bez reklama) i nezaobilazni MX Player PRO (takodje krekovan i bez reklama). Eventualno cu da stavi CheckFus, aplikaciju koja ocitava koji je ROM u telefonu kako bih isti mogao da skinem u slucaju da mi Pera pomogne i objasni cime i kako da ubudzim ovaj CM13 za GT-I9195. A njemu je to brat bratu pola sata posla, od cega 10 min zezanja sa Odinom i ubacivanjem CWM-a, a ostatak radi sam uredjaj, upija rom i instalirava ga. Cak ne moram ni licno da idem kod njega da mi to budzi, samo da mi kaze sta da poskidam od programa i drajvera i koji ROM da odaberem i to je to.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Ja lepo napisah `Nisam neko ko je strucan` a vi udri po meni ... cccccc
::
:: Vidim da je tema lepo napredovala :)
::
:: Svako dobro..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 09.04.2016. 03:57 #617026

status: user
broj poruka: 9460
Polako momcovi...Nemojte jos da se pokokate, bar dok ovo ne sredim...Posle ko prezivi nek nam prica kroz slamcicu sta je bilo...:)

Nego kad sam tu, @duqp, aj kruha ti, reci mi da li je moguce da osposobim jedan L9 P768?

Kad se startuje, ispise `security errorr` i ne mrda dalje.

Pokusao sam sa LG tool upgrade i kaze da imam najnoviji SW i nece da upgrade.

Ondak, pokusao sa LGFlashTool2014, pa sa nekim konverorom konvertovao.kdz 550mb fajl u .wdb pa onda dobio gomilu `LGP768_AP[6].bin` i sve je to ok.

Fon skopcao na USB, skinuo sve drajvere, sve ok, prijavi ga LGFlashTool, tel u rezimu uograde SW, krene i na 50% izbaci da moram ponovo...iskljuci fon, izvadi batt pa ispocetka...i tako u krug.

Sta je u pitanju?
Crko, ili? Moze li to da se resi ili mozes LI da mi resis?

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @gile 09.04.2016. 04:56 #617027

status: user
broj poruka: 3466


Pa kako mi izgleda ili je prso boot ili ceo mmc


Bilo bi lepo nalemiti to sve na jtag programator i probati ako je do buta okej ali ako nije stvarno nema smisla kuglati i menjati to sve kad mozemo fa angazujemo pola beograda da nam kupe c3o l9 za 1000din sa ugazenim ekranom i nikakva nauka nije prepakovati plocu komplet :)

Inace da znaju ostali ljudi moja firma tj servis je regularno prijavljena u apr i sve se radi po propisima i nema nikakvih zaba davi rodu akcija kao sto je bilo prica o tome.


To sto je moj elektronicar nekome sa foruma spasio telefon za 500din jer sam rekao to je za mog druga i ajde neki minimum minimuma i ispalo ko zna sta a usluga je bila na maksimalnom nivou jbg nisam ja kriv sto se nadje neko ko ne zna da ceni kada mu neko ponudi pomoc i da povlastice vezano za to sto ja radim.


Nema veze gile vidi koliko je sati pijan sam u kafani ali ti pisem ajde nekako mejlom da se cujemo i ako mogu da ti pomogbem bilo kako uradicu to drage volje, kao i ostalim kolegama sa foruma koje smatram za normalne i da su zasluzili to tako nesto.

Pusti mi mejl gile na softver@bk.ru pa cemo izmajmunisati nesto :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs