Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Umrežavanje i mrežna oprema
Prljava poslovna politika Telekoma Srbije
STRANA 1 OD 1
dbqp Prljava poslovna politika Telekoma Srbije 11.04.2016. 11:06 T63394

status: user
broj poruka: 1368
Aj na stranu što su ubedljivo najgori mobilni operater u Srbiji i što im je SBB svojom fiksnom telefonijom dodatno zagorčao život (besplatni minuti u mreži, smešna pretplata, prema mnogim zemljama u Evropi pa čak i ka mobilnim mrežama u tim zemljama važe isti ti besplatni minuti, itd, uz naravno mogućnost dodavanja drugog broja - znači DVE LINIJE i svakako ono što ih najviše boli i kida PRENOŠENJE FIKSNIH BROJEVA U SBB MREŽU) - dosetiše se nekakvog BBFT da njime menjaju ISDN.
Jer eto, bolje radi, bolji protok, bolje ovo, bolje ono, a toliko sam se ovde načitao o njihovom ADSLu i kuknjavama silnim o njemu, evo još stoji dole tema onog mučenika što pita kako da smanji ping za neku igricu.

A šta je taj BBFT ili BBTF ili WTF pročitajte ovde http://goo.gl/Ir0bQj. ČOVEK ODUŠEVLJEN, ali 150m od centrale. 50/1.88. A meni na SjeBBu 50/3 uvek u svako doba dana i noći a na EUNetu na drugoj lokaciji 20/1 takođe uvek u svako doba dana i noći što je ujedno i MAXIMUM za ADSL tako da one priče od 50 kroz nešto iz reklama su laž kao i obećanja ovog visokog sa čudnim usnama koji izigrava nekog velikog facu na svim televizijama sa nacionalnom frekvencijom.

Dakle, gasi se ISDN prelazi se na BBTF i gubi se mogućnost da imate bilo koga drugog do voljenog nam TELEKONJA kao provajdera internet usluga. I još će da uvedu besplatne minute u mreži? PA KAKO JA BRATE DA ZNAM DA LI JE NEKO NA TELEKOMU ILI NA SBBU ILI NA ORIONU ILI NA OVOME ILI NA ONOME OSIM AKO GA LIČNO NE POZNAJEM? I oni misle da će tom prodajom magle da zarade još više i da dobro oznoje najpre ove preostale ADSL provajdere, kojih pored nadprovajdera telekoma ima samo još dva da ja znam a da valjaju, a to su EUNET I BEOTEL, a onda i taj ORION i SBB. A SBBu mogu samo da se sagnu. Pogotovo kad razvuče optiku a to će biti sigurno pre nego što je razvuče Telekom. A kroz koaks piči 100tka a kroz dve bakarne žičice ni u teoriji ne može preko 20.

Strašno šta rade. A ovaj picousti nek proda telekom slobodno. Ma najbolje da ga ugasi što se mene tiče. Ništa im brate ne valja, sednem u kafić, unutra SAMSUNGČUGA OD 2 METRA DIJAGONALE, IPTV preko jelte zna se koga a slika gora nego preko antene u vreme 90tih. A kanal koji se emitovao je bio RTS1 i možete misliti čije umiljato lice je prikazivao...

Aj nek mi neko sredi da pečem hamburgere negde u Americi, mail je dbqp@mail.ru, čim sletim i uhodam se malo, više nikad u životu neću okrenuti ništa što počinje sa +38X, bilo da je u pitanju Ukrajina, Srbija, Crna Gora, Kosovo, prazno mesto, Hrvatska, Slovenija, Bosna i Hercegovina, prazno mesto i Makedonija




Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re 11.04.2016. 12:33 #617157

status: user
broj poruka: 1130
Sto se Telekonja tice njima nesto radi nesto ne polu radni su i pucaju posavovima to se vec desava dugi niz godina, so what?

Sto se picoustog tice : http://dostajebilo.rs/

Jbg znam nije politicki forum ali ovo je za dobrobit svih nas videcemo posle 24.04

Pozz ljudi :)




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 Re: Re 11.04.2016. 12:54 #617158

status: user
broj poruka: 3345
Ni Radulovica. Trust me. Radulovic je isto prevarant.

Mozda za Sandulovica. Republikanska partija. Ipak je onaj lik koji je jebavao Vucica na onoj konferencij u Londonu, sa nekim diskom. A cuo sam da ako dodje na vlast ima da raskrinka sve do jedne partije. I isto tako, da je njegov deda osnovao tu partiju, da bi se resili komunista i komunistickih parazita. Ti naslednici su sada po foteljama i smenjuju se. Sad, videcemo.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: Sto se Telekonja tice njima nesto radi nesto ne polu radni su i pucaju posavovima to se vec desava dugi niz godina, so what?
::
:: Sto se picoustog tice : http://dostajebilo.rs
::
:: Jbg znam nije politicki forum ali ovo je za dobrobit svih nas videcemo posle 24.04
::
:: Pozz ljudi :)
::
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: Re: Re 11.04.2016. 13:07 #617160

status: user
broj poruka: 1130
Sve ce se kasti par meseci posle 24 a i moguce ranije videcemo da li si u pravu ili ne :)


:: Ni Radulovica. Trust me. Radulovic je isto prevarant
::
:: Mozda za Sandulovica. Republikanska partija. Ipak je onaj lik koji je jebavao Vucica na onoj konferencij u Londonu, sa nekim diskom. A cuo sam da ako dodje na vlast ima da raskrinka sve do jedne partije. I isto tako, da je njegov deda osnovao tu partiju, da bi se resili komunista i komunistickih parazita. Ti naslednici su sada po foteljama i smenjuju se. Sad, videcemo
::
:: ____________________________
:: P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO
::
:: :: Sto se Telekonja tice njima nesto radi nesto ne polu radni su i pucaju posavovima to se vec desava dugi niz godina, so what?
:: ::
:: :: Sto se picoustog tice : http://dostajebilo.rs
:: ::
:: :: Jbg znam nije politicki forum ali ovo je za dobrobit svih nas videcemo posle 24.04
:: ::
:: :: Pozz ljudi :)
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
smiley Re: Re: Re 11.04.2016. 14:24 #617165

status: user
broj poruka: 9

:: Mozda za Sandulovica.

Ja mislim da je on obican krimos. Narko mafija iz dvorca na Dorcolu

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp I toliko o prljavoj poslovnoj politici i BBWTF-u 11.04.2016. 15:02 #617169

status: user
broj poruka: 1368
Ali iskreno da vam kazem svima, u zivotu (mada sad vec ugazih i u neke `ozbiljne` godine) nisam nijednog jedinog politicara MRZEO. Ali bas bas bas mrzeo. I nikad mi se niko nije gadio kao ovaj o kome prica cela Srbija. Boli mene iskreno karington da li ce ili nece pobediti na izborima i da li ce da dize cigare na 400 dinara ili nece, U INTERESU NARODA RADITI NECE TO JE DOKAZAO MILION PUTA, samo da ga makar ne gledam vise na TV-u, ne prodje brate nijedan jedini dnevnik ili sta vec da njegova prelepa usta ne sevnu u punom sjaju i umiljati glas saopsti kako smo lideri u regionu, kako se nonstop otvaraju neke fabrike, prave autoputevi i putevi, Beogradi na vodi, Prokop (koji i dan danas ne radi) i tako dalje a on i njegovi se voze po blindiranim meckama i audijima, cuvaju ih kobre i dabre i stabre, on ustaje u 6 nula nula svaki dan... PA ODMORI MALO COVECE, IDI 10 DANA U BANJU, ZGADIO SI SE BRE I MALOJ DECI A NE NAMA MATORIMA...

I da dodam za kraj posto smo definitivno skrenuli sa teme i neko iz `sluzbe` ce ako ova tema uzme maha da zove Zeljka da je brise: SVI VI KOJIMA JE SMANJENA PLATA ILI PENZIJA BILO VAMA LICNO ILI CLANOVIMA VASE PORODICE, MAJKAMA, SESTRAMA, STRINAMA, UJNAMA, OCEVIMA, BRACI, UJACIMA, STRICEVIMA, BAKAMA I DEKAMA - DAJTE BAR NEMOJTE DA IZLAZITE NA TE IZBORE A AKO BAS NE ZNATE ZA KOGA CETE, ETO VAM GA MUFTIJA PA LEPO BRE SHERIJAT DA UVEDEMO, DA SE ZNA RED A NE SVAKI DRUGI DA DUVA SVAKI TRECI DA SMRCE A SVAKI PRVI I CETVRTI RAZBOJNISTVA I OSTALA DELA, I JOS RAZNE TOME DIPLOME, STEFANOVICI MEGATRENDI I OSTALA SPRDNJA. I MI OZBILJNA ZEMLJA? HAJDE MOLIM TE! IDi BRE PALI BABU DA TI STRIKA NAJKE, PROVALJEN SI ODAVNO, I AKO POBEDIS POBEDICES ZBOG STRAHOVLADE KOJU SI UVEO, NE SME COVEK NA FEJSU DA TE OPSUJE A NEDAJ BOZE DA TI ZAPRETI... ODMA CORKA... DAJ NAM BRATE ONDA VIDI SA KOLINDOM NEKI OTOK PA GA ZOVI PICOUSTI OTOK I TAMO SALJI NAS KOJI TE IZ DNA DUSE NE MOZEMO VISE GLEDATI I SLUSATI!

Toliko od mene, nadam se da necu popiti ponovo ban, a sto se telekoma i BBWTF-a tice, ko sto rekoh, nek ga proda sto pre i po sto manjoj ceni, makar ova usrana njegova BIA nece moci bas lako da slusa razgovore, slusace ih i druge obavestajne sluzbe.

Ajte prijatan vam dan.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Admine 11.04.2016. 15:15 #617170

status: user
broj poruka: 3466

Ili admini


Jel moze neka tabela po stavkama sta mozemo da radimo sve na forumu a da krsi pravila i da na kraju stavimo napomenu da se nadamo da necemo dobiti ban i da tako malo eto nabijamo postove i preglede temama.

Glupo je da tipa 5 korisnika zajebava i sprda i ispada da su oni okej i normalni a 555 drugih korisnika koji se drze tematike foruma i ne otkacuju im se lutkice u glavi.

Kako sam primetio mnogo ljudi je diglo ruke od pisanja, znam da cutaju sve ali se suzdrzavaju od piskaranja.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Au bre ljudi 11.04.2016. 17:50 #617179

status: user
broj poruka: 1130
Opusteno sta vam je :D


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp @duqp 11.04.2016. 20:05 #617185

status: user
broj poruka: 1368
Kad si vec nasao da branis premijera sa najseksi usnama u evropi i najboljom demagogijom na svetu evo ti jedan mali poslovni predlog, taman da uzmes neke pare pred izbore:

http://goo.gl/OhaQPW

Odstampaj na bele zenske pamucne majice na bretele u nekoj kopirnici ovu sliku po 1000 komada u velicinama S, M, L i eventualno XL za malo punije dame, i kreni sa sa valjanjem od OO SNS Surcin pa tako sirom grada. A posto si uspesan biznismen mozes i da poklanjas po 50 komada od svake velicine svim opstinskim odborima SNS-a i pomognes voljenom premijeru da pobedi.

Jos kad bi mogao da nadjes neku varijantu da se ova slika stampa na maske za iPhone i ostale telefone, pa to bi bilo hit. TOMA DIPLOMA BI TI DAO I STATUS ZASTICENOG SVEDOKA I ORDEN.

A sad odabij i pusti narod da se izduva, a ako volis picoustog - izvini, nemaju odeljenje za takve poremeceaje ni u jednoj ludnici u gradu. Eventualno se konsultuj sa Kovinom ili Vrscem.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djalex Odgovor 12.04.2016. 00:19 #617196

status: user
broj poruka: 61
Drago mi je da si citirao moju temu sa drugog foruma, i to bas na danasnji dan kad sam je pre dve godine otvorio i samim tim istekala mi je dvogodisnja ugovorna obaveza.

Kao sto si i sam primetio napomenuo sam da sam na 150 metara od centrale, vazdusno oko 100 metara.
Ne mogu da se pozalim na rad VDSL. Jednom mi se okvario modem i od moje prijave pre podne dosli i zamenili su mi pridvece tokom rada druge smene.
Sto se tice BBTF nisam ga nesto posebni koristio ali ne mali broj puta kad sam hteo da zovem bila je zauzeta linija iako nije kad pozovem preko obicnog fiskcnog ili mobilnog.
Telekom drzi veluku vecinu srednjih i malih mesta i skoro vecinu sela, tako da konkurenciju od SBB i ostalih oseca samo u najveceim gradovima.
Ipak imaju dve smene tehnicke podrske na terenu i izlaze relativno na brzo kad su neurbane sredine.
Jel SBB ili Orion ili neko drugi bi postavljali koaksijalne kablove po nekom vecem selu i isto odrzavali na pozivu u roku od pola dana. Pa sigurno da ne bi.

U svakom slucaju ne branim Telekom nego iznosim moje vidjenje. Konkurencija je i njemu i drugima dobro dosla.

Jedino sto zameram da vecina zaposlejnih u poslovnicama sirom srbije ne znaju osnovne stvari u vezi nekih promocija, akcija ili popusta...svaka cast izuzecima. Cesto sami korisnici znaju i upoznatiji su od samih zaposlejenih.

Inace vecina koja je presla na Orion a fiskni, internet i IPTV prima preko njihove WiFi mreze je nezadovoljna i vraca se Telekomu. Tehnicku podrsku cekaju danima a neki i nedeljama da odklone neki kvar.


Intel E6500@3,3GHz, Thermalright Venomous-X, Asus P5K Premium, Geil 2x1GB & OCZ Titanium 2x1GB, Kingston SSD HyperX 3K/120G+WD Scorpio Black 750GB, Asus ENGTX560 DCII OC 1GB, Corsair 520HX, Samsung 961BF, LG Blu-ray BH16NS40

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Antimatery SBB... 12.04.2016. 13:26 #617209

status: user
broj poruka: 997
Hm... eto na primer kod mene u selu oko 15km od Kragujevca, razvucena je SBB infrastruktura. Bogami ne samo u mom selu vec i drugima. Ima i optike ali naravno kao i svuda koaksijalni kablovi itd. Koliko sam cuo od tamosnjih ljudi rade se i mnogo dalja sela u Sumadiji.

Kod mene u selu IPTV se pojavio pre sbb pa nekih 1.5-2 godine pre.

Zavisi od mesta do mesta negde Telkom radi ok, ali naravno nema infrastrukturu da bi se takmicio sa SBB. Evo kod mene SBB 100/5 od desetak godina bar 4 sam imao ozbiljnih problema, da ne pominjem ping kada su Telekom i SBB bili u svadji. I sada zna da podivlja ping a najcesce nema protoka. Bez optike nista pa koji god provajder.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs