Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
X Wave XPAD 93
STRANA 1 OD 1
MilosNBG X Wave XPAD 93 14.04.2016. 18:36 T63408

status: user
broj poruka: 1586
Pozdrav kolegama.

Imam problem sa ovim tabletom, naime nece u recovery mode uopste da udje. Problem je nastao zbog prevelikog unnosa pogresnog patterna za otkljucavanje i sada ni makac. E sad, kazem da nece u recovery pod uslovom da stiskam pravilnu kombinaciju tastera, za koju opet - niko nije siguran...

Da li neko od postovanih kolega zna kako da doakam ovom tabletu? Hvala


U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: X Wave XPAD 93 15.04.2016. 04:02 #617303

status: user
broj poruka: 1368
Nisi cuo za google? Btw, nakon par (obicno 3-5) pogresnih patterna iole ozbiljniji android rom makar obustavi mogucnost otkljucavanja na 5 min a i ponudi da se unese neki PIN koji te stiti u slucaju da zaboravis pattern... Koj ce ti kurac recovery i da isformatiras ceo aparat zbog zaboravljenog patterna/pina. Dobices opciju za wipe ovo wipe ono i pogubices sve sa interne (slike, muziku i sta sve ne a sto moze servis da ti iscupa ili cak skine pattern).
Cuj xwave tablet =) jedini aparat koji sam uzeo od njih je 10 godina star cd/dvd/divx/xvid/mp3/jpeg player sa usb slotom. Eno ga 400 km niz ibarsku pa cacak, uzice, prijepolje, granica, bijelo polje, mojkovac i naredni grad posle mk.
bilo kako bilo, nisam bio od pomoci a sto se recovery-ja tice kazem ti isto s pocetka posta - Google



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Pozdrav kolegama
::
:: Imam problem sa ovim tabletom, naime nece u recovery mode uopste da udje. Problem je nastao zbog prevelikog unnosa pogresnog patterna za otkljucavanje i sada ni makac. E sad, kazem da nece u recovery pod uslovom da stiskam pravilnu kombinaciju tastera, za koju opet - niko nije siguran...
::
:: Da li neko od postovanih kolega zna kako da doakam ovom tabletu? Hval
::
::
:: U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 15.04.2016. 10:13 #617308

status: user
broj poruka: 1586
Ako verujes, obrnuo sam taj isti Google naopako... Bem li ga koliko i foruma, kombinacija, rekombinacija, po modelu, po modelu procesora, po modelu maticne ploce, kombinacije tastera ne znam ni ja vise koliko, pokusaji preko USB-a da se nesto uradi, nemam pojma vise ni ja, ceo jucerasnji dan sam proveo surfujuci i isprobavajuci kombinacije, tri puta punio bateriju na tabletu koliko sam ga drndao i - nista.....

Meni bi bilo lakse da je zabagovao dok je bio kod mene, ali nije, klinci od rodjaka ga unrnisali kojecime...

ovo je prakticno vapaj, jer sam vise ostao bez ideja i blage predstave sta uopste vise da mu radim.... Osim sto rece, da ga posaljem na neko proputovanje malo, pa se mozda i vrne kao ispravan :D :D :D


U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 15.04.2016. 11:05 #617309

status: user
broj poruka: 1368
Nista, vrati im ga takvog kakvog su ti ga doneli pa nek se uce dok su jos mali da ne treba ?ebati ale : )
Najgora opcija po meni je da im se kupi isti takav tablet ili neki jaci pa bas imas razloga da places, bilo ti, bilo onaj ko im ga je kupio (mama, tata, ...) = )



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ne znam koji si gugl koristio i sta si probao 15.04.2016. 18:17 #617328

status: user
broj poruka: 3466

Nabodes uredjaj na punjac

Drzis pritisnuto power dugme a onda neizmenicno pritiskas

Volume up i volume down

Poenta je ne istovremeno up i down nego na smenu i to treba da bude 3x po dugmetu ili po 5x.


To je to

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 18.04.2016. 10:36 #617417

status: user
broj poruka: 1586
Hala drugari na pomoci ali NISTA ne pokrece ovo cudo.... u najboljem slucaju, i kada se upali, pokaze da je uneto prevsise puta pogreasn patern, i tako bleji na resetu preko gmail naloga -koji ne postoji - i tako....


U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ima jedna metoda 18.04.2016. 13:08 #617421

status: user
broj poruka: 3466



Koja ponekad upali prespajanjem nozica od memorijskog cipa i to ga vrati na fabricko.

Ili proguglaj malo i preko racunara upisi novi softver.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Ima jedna metoda 20.04.2016. 02:32 #617485

status: user
broj poruka: 1368
Ma nek nosi u Zagrebacku katedralu i ostavi ispred vostane figure Alojza Stepinca, proradice garant, samo sto umesto logo-a koji je bio ima da bude ona sahovnica iz 1941. sa slovom U gore. Ili na kosovo / albaniju kod tvojih... Ali tamo nema katedrala. Sad sam se i ja zbunio.

@vlasnik : Baci bre to u djubre i kupi drugo, sta se mlatis krsinom od 25-30 evra, e da, pa probaj takvog da ga zavalis, mozda nekome treba za delove.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

::
::
::
:: Koja ponekad upali prespajanjem nozica od memorijskog cipa i to ga vrati na fabricko.
::
:: Ili proguglaj malo i preko racunara upisi novi softver
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 20.04.2016. 09:50 #617489

status: user
broj poruka: 3346
Pokusaj ovo.

Ugasi tablet. Ustekaj ga na punjac. Sacekaj malo da prikaze punjenje. Pritisni Volume -, drzi ga, pa za njim pritisni power i drzi i njega. Drzi sve vreme, i to jedno 2-3 minuta. Nema veze sta ce se sve dogadjati. Trebalo bi da udje u recovery mod.
Ako ne uspe, napuni tablet, skini ga sa punjaca, pa onda sve ovo posle sto sam napisao vol -, power 2-3 min....

Ovaj tablet je u stvari Simmtronics, samo sto Xwave je nalupao svoj logo preko njega.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646089.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs