Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
spajanje jpg frejmova u video klip
STRANA 1 OD 1
JOSILENKO spajanje jpg frejmova u video klip 17.04.2016. 18:08 T63421

status: user
broj poruka: 1013
kao rezultat u jednom programu za renderovanje sam izabrao jpg (frejmove), i obicno ih spojim u video kasnije u picassa 3. Lako je do bola, ali on pravi wmv ekstenziju, i plus automatski umanji rezoluciju. Ne uspevam da mu pronadjem gde se to podesava.
Zna li neko kako najlakse i najbrze da odradim spajanje frejmova u video, u nekom jednostavnom programu koji mi nece smanjivati rezoluciju, i koji ce napraviti avi ili mp4, a da to nisu virtualdub (nisam zadovoljan rezultatom) ili adobe premier (trom i smara pitanjima)
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Photo to Movie 17.04.2016. 20:14 #617400

status: user
broj poruka: 1389
Vrlo jednostavan program. Poodavno sam ga koristio, ali mi se bas bio svideo, pogotovo da napravis video iz JEDNE fotke uz pomoc zumiranja i setanja po istoj...

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Adobe Premiere 17.04.2016. 22:28 #617404

status: user
broj poruka: 1368
ali ono... definitivno za nesto mnogo ozbiljnije od pesme za yt sa izmenljivim slikama u pozadini...



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Covek lepo pise 17.04.2016. 22:40 #617405

status: user
broj poruka: 1389
Ali ima ko samo s.re... Ne svidja mu se Premiere, a i u pravu je. Adobe vise nema kod za racunare koji se trenutno proizvode. Mozda bude radio kako treba na 1170 scoketu... ali do tada ce da izbace novo djubre...

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO spajanje jpg frejmova u video klip 17.04.2016. 22:53 #617409

status: user
broj poruka: 1013
skinucu taj photo to movie ali ne znam da li mi zavrsava posao - imam tipa 1500 fotki koje samo zelim da spojim u film, svaka fotka je jedan frejm, 30 frejma u sekundi. Samo mi treba nesto da spoji slike u video, da lepo kompresuje za par minuta, i da me ne smara kao premier sa milion pitanja.

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Cyberlink Powerdirector 18.04.2016. 11:13 #617418

status: user
broj poruka: 7695
po meni najlakse i to sa efektima ,audio i vizuelnim.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gustav Džabe a idealno - Freemake Video Converter 19.04.2016. 09:00 #617457

status: user
broj poruka: 88
Konvertuje sve živo (i video i fotke) u bilo koji format sa bilo kojim parametrima. Lako da lakše ne može biti.

http://www.freemake.com/free_video_converter/

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Siroti Josilenko: ``svaka fotka je 1 frejm, 30 frejmova u sek``. 19.04.2016. 17:16 #617471

status: user
broj poruka: 10985
Pa ko bi gledao tako ``snimljen`` film? Ili da drzis ukljucen slow motion, jedno -100x da bi uopste primetio da tu ima nekog snimka. Pre svega, moraces rucno da odredis koliko DUGO se frejm ``zadrzava`` na ekranu pre nego sto ga smeni sledeci. Dakle, pri frejm rejtu vrednosti 30, 1 snimak treba da bude ``ponovljen`` 30 puta da bi u realnom vremenu bio emitovan tokom jedne sekunde.
Hajde se ti lepo vrati na pocetke, napravi nekoliko normalnih video-zapisa, malo se pozbavi konverterima, kompresorima, editorima... Kreni od dobrog, prastarog Win Movie Maker-a.
Ima podosta turtorijala na Internetu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 21.04.2016. 09:54 #617519

status: user
broj poruka: 2155


Znaci tebi treba slide show od 1500 slika samo da bude u formatu video klipa.

Imas milion aplikacija za to, jos od JAVA telefona pa do androida, svaka malo ozbiljnija aplikacija za kameru na telefonu ima tu mogucnost.

Ja sam se zezao na LG kp 500 cookie sa njegovim default programom za kameru, napravi slide show od slika dodas jos neke efekte tranzicije/premenu slike/a dodas muziku i snimis kao video klip i posle pustis da se vrti.

evo par primera:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cheerfulinc.flipagram

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.animoto.android.videoslideshow&hl=en
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs