Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Blokiranje reklama WP 10, ANDROID, Windows tablet
STRANA 1 OD 1
DrDoca Blokiranje reklama WP 10, ANDROID, Windows tablet 22.04.2016. 11:10 T63435

status: user
broj poruka: 163
Jell neko zna neki trik kojim se reklame blokiraju. Uzasno me iritira.
Zbogo reklama bi presao na IOS mada nism siguran da li kod IOSA ima ili nema reklama.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 22.04.2016. 11:47 #617538

status: user
broj poruka: 9369
Koristim iOS. Ne znam o kakvim reklama pricas.


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gray Re: 22.04.2016. 12:19 #617539

status: user
broj poruka: 170
Bila je varijanta besplatnog otključavanja WP telefona preko development acc-a na MS sajtu što je dozvoljavalo da instaliras aplikacije preko kompa na telefon. Kada ga otključaš ubaciš AdBlock app i sve funkcioniše. Problem je što sada MS naplaćuje development acc pa više nije besplatno :( Aktivacijom naloga mogoa si (zavisno od vrste naloga) da ubaciš 2 ili 10 ili čak više aplikacija na telefon kako bi `proverio` da li funkcionišu. Imam Lumiu 630 i kod nje postoji problem u drugačijoj arhitekturi pa još nije izašao jailbreak ali ako imaš neku drugu verziju WP mošeš da pogledaš na XDA kako se otključava i da li može jer postoji jailbrak koji besplatno otključava dosta verzija WP, kako Lumie tako i ostale.
Pozdrav


Dovie`andi se tovya sagain.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: 22.04.2016. 13:23 #617540

status: user
broj poruka: 163
Nije vazno mozda ce neko znati o cemu pricam, da sada ne objasnjavam.


:: Koristim iOS. Ne znam o kakvim reklama pricas
::
::
:: El Capita
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: 22.04.2016. 13:24 #617541

status: user
broj poruka: 163
Hvala videcu vezano za to.


:: Bila je varijanta besplatnog otključavanja WP telefona preko development acc-a na MS sajtu što je dozvoljavalo da instaliras aplikacije preko kompa na telefon. Kada ga otključaš ubaciš AdBlock app i sve funkcioniše. Problem je što sada MS naplaćuje development acc pa više nije besplatno :( Aktivacijom naloga mogoa si (zavisno od vrste naloga) da ubaciš 2 ili 10 ili čak više aplikacija na telefon kako bi `proverio` da li funkcionišu. Imam Lumiu 630 i kod nje postoji problem u drugačijoj arhitekturi pa još nije izašao jailbreak ali ako imaš neku drugu verziju WP mošeš da pogledaš na XDA kako se otključava i da li može jer postoji jailbrak koji besplatno otključava dosta verzija WP, kako Lumie tako i ostale
:: Pozdra
::
::
:: Dovie`andi se tovya sagain.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Posto pominjes i Android: 22.04.2016. 13:33 #617542

status: user
broj poruka: 10984
-stock browser kao i third party browsers (Chrome, FFox...). listaj strane (next, next...) ovde:
http://goo.gl/6eYmva
-razni pop-ap blokatori (pop-up blockers) istrazuj malo ponudu programa ove vrste


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: 22.04.2016. 16:23 #617544

status: user
broj poruka: 9369
Pa mislim da bi ti bilo bolje da objasnis, jer ovako ce samo ljudi nagadjati a ako objasnis, mnogo vise njih ce ti ponuditi konkretna resenja, o tome se radi.
Eto, mozda sam ja mogao da ti ponudim resenje vezano za iOS, ili savet da li da prelazis na njega ili ne...

Na tako polovicno, uopsteno postavljeno pitanje, sumnjam da ces dobiti adekvatan ili konkretan odgovor. Kapiras?


El Capitan

:: Nije vazno mozda ce neko znati o cemu pricam, da sada ne objasnjavam
::
::
:: :: Koristim iOS. Ne znam o kakvim reklama pricas
:: ::
:: ::
:: :: El Capita
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs