Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Cuo sam da su kuriri AKS-a lopurde, ali ovo...
STRANA 1 OD 1
Milos1975 Cuo sam da su kuriri AKS-a lopurde, ali ovo... 22.04.2016. 16:56 T63438

status: user
broj poruka: 417
Cuo sam da hoce da naplate i dupliranu postarinu, da hoce da zakinu na isporucenoj otkupnini, ali ovo je vec sramota i za Srbistan.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/razbojnistvo-na-autoputu-vozac-aks-ekspresa-lazirao-pljacku-da-bi-uzeo-novac/7mzlj8z

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su N.A. (1993), zbog postojanja osnova sumnje da je aprila ove godine kao kurir firme „AKS Ekspres kurir“ protivpravno prisvojio oko dva i po miliona dinara, lažno prijavivši da je nad njim počinjeno razbojništvo na auto – putu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Cuo sam da su kuriri AKS-a lopurde, ali ovo... 22.04.2016. 19:28 #617552

status: user
broj poruka: 1368
Ma samo da Aca uzme cist mandat sa 50+% u nedelju kad je finale Premier lige, takvi akcidenti ce postati daleka proslost i ulazimo u EU iste pikosekunde, skacu plate u javnom sektoru 2,26 puta, PDV se ukida i pocinjemo sopstvenu proizvodnju Mercedesa AMG svih tipova, gorivo pada na 10 dinara za galon i grade se autoputevi na relacijama od gajbe do trafike a koridor 10, 11, 112 ce sam od sebe da izroni kao i Beograd na vodi i iPhone 7 ce da bude 130 evra kod svih operatera a u prodavnicama 135. Zaokruzi 1000. na svim listicima i garantujem ti sve ovo i udaram elektronski potpis na napisano.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Cuo sam da hoce da naplate i dupliranu postarinu, da hoce da zakinu na isporucenoj otkupnini, ali ovo je vec sramota i za Srbistan
::
:: http://www.blic.rs/vesti/hronika/razbojnistvo-na-autoputu-vozac-aks-ekspresa-lazirao-pljacku-da-bi-uzeo-novac/7mzlj8
::
:: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su N.A. (1993), zbog postojanja osnova sumnje da je aprila ove godine kao kurir firme „AKS Ekspres kurir“ protivpravno prisvojio oko dva i po miliona dinara, lažno prijavivši da je nad njim počinjeno razbojništvo na auto – putu
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 Jesus is Coming Soon! 22.04.2016. 20:22 #617554

status: user
broj poruka: 1991
Paul 1 Thessalonians 5:1-6


“But you, brethren, are not in darkness, that the day should overtake you like a thief…”

“for you are all sons of light and sons of day. We are not of night nor of darkness. so then let us not sleep as others do, but let us be alert and sober.”


God’s Attitude


“judge and wage war” (Revelation 19:11), and God never pours out His wrath without warning.


“The night is almost gone, and the day is at hand. Let us therefore lay aside the deeds of darkness and put on the armor of light. Let us behave properly as in the day, not in carousing and drunkenness, not in sexual promiscuity and sensuality, not in strife and jealousy. But put on the Lord Jesus Christ, and make no provision for the flesh in regard to its lusts” (Romans 13:12-14).


God’s Method of Warning


1) The Signs of Nature


The New Testament begins with a special light in the heavens marking the birth of the Messiah (Matthew 2:2). On the day that Jesus was crucified, there was three hours of darkness and an earthquake (Matthew 27:45-51). And when Jesus returns, the earth will experience the greatest earthquake in its history as every mountain is lowered, every valley is raised, and every island is moved (Revelation 16:17-21).


2) The Signs of Society


Paul paints a chilling picture of end time society in 2 Timothy 3:1-5. He says it will be characterized by three loves — the love of self (Humanism), the love of money (Materialism), and the love of pleasure (Hedonism). He then points out that the payoff of this carnal lifestyle will be what the philosophers call Nihilism — that is, a society wallowing in despair. Men’s minds will become depraved (Romans 1:28), and people will call evil good and good evil (Isaiah 5:20).


3) The Spiritual Signs

There are both positive and negative spiritual signs that we are to watch for. The negative ones include the appearance of false christs and their cults (Matthew 24:5,11,24), the apostasy of the professing church (2 Thessalonians 2:3), an outbreak of Satanism (1 Timothy 4:1), and the persecution of faithful Christians (Matthew 24:9).


4) The Signs of Technology

The book of Daniel says that there will be an explosion of knowledge in the end times and that people will move about quickly (Daniel 12:4). There are many Bible prophecies that cannot be understood apart from modern technology.
For example,
how can the whole world look upon two bodies lying in the streets of Jerusalem (Revelation 11:8-9)?
Modern television satellite technology makes it easy.
How can the False Prophet build an image of the Anti-Christ that appears to be alive (Revelation 13:15)?
The answer, of course, is the science of robotics.
How can the False Prophet require all people on earth to take the mark of the Anti-Christ in order to buy and sell (Revelation 13:16-17)?
It would not be possible apart from computers and lasers.


5) The Signs of World Politics


The focus will be the re-established state of Israel (Zechariah 12:2-3). It will be besieged by a menacing nation from the “remote parts of the north,” the nation of “Rosh” — or modern day Russia (Ezekiel 38:2,6). There will also be a threatening nation to the East that will be capable of sending an army of 200 million — namely, China (Revelation 9:13-16 and Revelation 16:12-13). A third source of danger to Israel will be the Arab nations that immediately surround it. They will covet the land and will try to take it from the Jews (Ezekiel 35:10 and 36:2).


Another key player on the world political scene in the end times will be a coalition of European nations that will form a confederation centered in the area of the old Roman empire (Daniel 2:41-44, Daniel 7:7,23-24, and Revelation 17:12-13). This confederation will serve as the political base for the rise of the Anti-Christ and the creation of his worldwide kingdom (Daniel 7:8).Other international political signs include wars and rumors of wars (Matthew 24:6), civil wars (Matthew 24:7), and general international terrorism and lawlessness (Matthew 24:12).

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragot Re: Re: Cuo sam da su kuriri AKS-a lopurde, ali ovo... 23.04.2016. 12:58 #617559

status: user
broj poruka: 1149
Vidi pametnjakovica!
Pa ti se u sve svere zivota razumes...
Vidim da si u svakoj temi ti mirodjija i skini tu avatar sliku kvaris sliku!

INTEL I5 2500K & TT FRIO = 4.5 GHZ
ASUS P8Z68 DELUXE/GEN3
MSI GTX 770 TF 4GD5
KINGSTON 2X4GB 1600MHZ HYPERX
WD 2TB GREEN,SEAGATE 1TB,830 SSD 64GB
TT OVERSEER RX-I & CHIEFTEC CFT 750W
LOGITECH X-540 & X-FI TITANIUM
DELL U2312HM

:: Ma samo da Aca uzme cist mandat sa 50+% u nedelju kad je finale Premier lige, takvi akcidenti ce postati daleka proslost i ulazimo u EU iste pikosekunde, skacu plate u javnom sektoru 2,26 puta, PDV se ukida i pocinjemo sopstvenu proizvodnju Mercedesa AMG svih tipova, gorivo pada na 10 dinara za galon i grade se autoputevi na relacijama od gajbe do trafike a koridor 10, 11, 112 ce sam od sebe da izroni kao i Beograd na vodi i iPhone 7 ce da bude 130 evra kod svih operatera a u prodavnicama 135. Zaokruzi 1000. na svim listicima i garantujem ti sve ovo i udaram elektronski potpis na napisano
::
::
::
:: Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
::
:: :: Cuo sam da hoce da naplate i dupliranu postarinu, da hoce da zakinu na isporucenoj otkupnini, ali ovo je vec sramota i za Srbistan
:: ::
:: :: http://www.blic.rs/vesti/hronika/razbojnistvo-na-autoputu-vozac-aks-ekspresa-lazirao-pljacku-da-bi-uzeo-novac/7mzlj8
:: ::
:: :: Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili su N.A. (1993), zbog postojanja osnova sumnje da je aprila ove godine kao kurir firme „AKS Ekspres kurir“ protivpravno prisvojio oko dva i po miliona dinara, lažno prijavivši da je nad njim počinjeno razbojništvo na auto – putu
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 23.04.2016. 14:14 #617560

status: user
broj poruka: 3796
Prolupao nam Putin...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: ... 23.04.2016. 18:03 #617563

status: user
broj poruka: 1368
Aj 4 puta preslusaj https://www.youtube.com/watch?v=eZ4VufOf4q4 ovo, pa kad krenes 5ti put i naucis i ovo nesto nemackog iz pesme, onda brate skapiraj koliko je prolupao i Putin i Medvedev i Rogozin i Shojgu i ostali .)



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Prolupao nam Putin..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x @ dbqp 23.04.2016. 21:57 #617566

status: user
broj poruka: 223
Nekako me samo zanima koliko su te mucili i tukli kao malog, jer je ocigledno tvoje ludilo beskrajno. Nema teme gde nesto ne kenjas, tacno se i vidi gde te puste lekici ili uopste nemas para za iste. Mnogo si bre naporan. Oterao si svojim proseravanjima toliko normalnih ljudi da je to idiotski komentarisati. OVO TI SVE GOVORIM JER MI JE MUKA DA KAD GOD IZADJEM NA PC BERZU VIDIM SAMO TEBE KAKO LETIS PO NJOJ I NESTO SERES U NALETU PSIHOTICKE NESTABILNOSTI. Verovatno zivis sa mamom i po ceo dan se u 4 zida proseravas po netu kao magare. Nista pametno da covek cuje od tebe. Idi brate i razmisli o tome da se ubijes jer ti je to jedini izlaz. Ja ovde vise necu dolaziti, ni po savet, ni po bilo kakvom pitanju, a Zeljku cu kao i mnogi poslati mail. Ti u medjuvremenu prenesi svoje proseravanje na face, ali kapiram da te tamo niko nece fermati 2 posto, posto si ocigledno dileja i bolesnik na kub. Sad izvoli i ospi paljbu, ali se upitaj zasto si tako umobolan da u svakoj corbi ti moras da pisas i kenjas. Svima nam te je ovde pun kurac.

C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: @ dbqp 24.04.2016. 01:01 #617570

status: user
broj poruka: 1368
Bratatate, svaka tebi cast, procitao si me kao bukvar, od A do SH, divim ti se majke mi, znaci iz ovoga mogu samo da zakljucim da pomno pratis svaki moj fakin korak ovde i da si na neki pe?erski nacin (znas ono sa one utakmice kad je igrala Srbija protiv albanije fudbal, u kvalifikacijama za evropsko prvenstvo, pa je prekinuta zbog drona koji je vukao neku crvenu krpu sa nekim natpisima na meni neverovatno ruznom jeziku ili cak nekakvu mapu neke meni neverovatno gadne drzave, pa je onaj decko uleteo u kadar i vikao danas vec cuvenu parolu, nema potrebe da je ponavljam, to vice svaki Srbin danas 24.04.2016.-te) zaljubljen batice u mene, i de fakto te kapiram sve sto si rekao, i kapiram da bi poljubio Zeljka u penkalo da me skine 4ever sa ovog foruma ali vidi tebra, ja stvarno nemam nameru da te ``sankcionisem`` uvredama, kapiram da si neki duqp-ov ortak, sudeci i po avataru gde si se negde kao slikao i kao za?eban si tip, mislim ono, sta mi sve nece pasti na pamet posle citanja ove ``optuznice``... Tebra, ako ti smeta sta pisem - ne citas, preskocis : ) ako je konfuzno, ili cista kontra onome sto pise, ili lupam ne znam sta sve ne, opet - ne citas, preskocis : ) znaci na meni je da li cu da otvaram ovaj forum i da se logujem i da pisem sta mi se pise u datom trenutku (ne krseci PRAVILA FORUMA koja si ti u svom postu SAMO TAKO prekrsio vredjajuci me) i stvarno ja zaista napisem sta mi je u glavi u datom trenutku... znaci pozdravi duqp-a, verovatno ti je dzabe popravio neki fon ili ste ne znam ni ja, nekakvi ortaci, jer ja druge dusmane ovde osim njega nemam... aj ziv bio i zaista ako imas neki problem sa mojim pisanjem na forumu, ja bih ti rado izasao u susret, npr. eto za pocetak popij 10 mg diazepama pre nego sto krenes da citas sta sam napisao ili sta znam ima i drugih efikasnih smirica a vidim ti se u tu tematiku opako razumes, pa ili si okruzen dzankovima ili psihicima ili si i sam dzanki i psihic, sto mi iskreno lici na lika koji na jednom, najverovatnije nebitnom forumu, koji vise niko i ne cita, kaci avatar sa samim sobom (pozdrav od duqp-a po treci put) i tacno zna da opise SVOJ a ne MOJ zivot .) ozbiljno druze, porazmisli, ako sam ja kao pojedinac koji je kao sto pises NEBITAN u stanju da najurim sve ``PAMETNE`` na forumu, onda sam de fakto mocniji i od ovog sa mog avatara, ne kapiram zaista, znaci zbunjen sam, i iznenadjen i uvredjen mogu ti reci : )

A za sve kojima smetam kao i doticnog koga ne treba da dotice ovo sto sam mu napisao - kulirajte... Nije tesko . )



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x @ dbqp 24.04.2016. 01:20 #617571

status: user
broj poruka: 223
Sve sto sam ti rekao je samo analiza tvog idiotskog ponasanja. Po recenicnom sklopu mogu samo da zakljucim da si nepismen, ponasas se kao psihijatrijski slucaj, idiot si svakako, sto se slike tice, mogu samo da se nasmejem, a o cinjenici da si kao i svaki skolski primer sociopatoloskog poremecaja licnosti opcinjen samim sobom mogu samo da gradim teoriju. Iskreno se nadam da danju ne izlazis na ulicu pa ne mozes da naskodis normalnom svetu.


C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ma3x 24.04.2016. 11:08 #617574

status: user
broj poruka: 3466

Ko god da si, ja te razumem :)

Samo nemoj da sa nekim ko je evidentno u problemu ulazis u bilo kakvu polemiku. Nema sta tebi da se ne dolazi na forum ako ima neki korisnik koji se tu ne uklapa.

Toga je uvek bilo i uvek ce biti. Video si da se prekrsaji tolerisu, uvrede, psovanje mrtvih, vezivanje majki za prostituciju itd itd.


E u tu situaciju se dodje kada neko ko treba da reaguje, pristane na sizofrene pretnje i ideje sa mejlovima sluzbama bezbednosti, pozive mupu sa govornice i tako neke razne price.

Ja sam npr po mojoj logici i nacinu razmisljanja i funkcionisanja kroz zivot i mesta u kom sam rastao i vodo-instalacija kojima sam se bavio i to ne plasticnim zelenim cevima itd itd, imao resenje za ovo sto se desava na forumu. Ali sam bukvalno u 3 minuta shvatio da je bolje ne raditi nista, pustiti jadno stvorenje tako neka sedi za racunarom sa svojih 180kg, jer samo to u zivotu i ima.

Za ostale samo kulirajte ignorisite i ne ulazite u raspravu i sve okej. Oporavice se berza.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 24.04.2016. 20:33 #617588

status: user
broj poruka: 1368
Šta reći, koju posluku porati? E stvarno necu da koristim sh i cj i maltretiram prste da bih odgovorio izuzetno poucnim i dubokoumnim komentarima na moj post. Rekoh lepo - kome se cita neka cita, kome se ne cita, nije duzan da cita, a ako eventualno JA krsim neka pravila tu je ono dole PRIJAVI ADMINU pa neka se on ili oni bave time ko ce da bude banovan ili nece, odnosno ko krsi pravila ili ih ne krsi.
Ja se trudim da ih ne krsim i zato necu da vredjam ni tebe ma3x-e iako me nazivas idiotom i psihijatrijskim slucajem a Boga mi ni tebe duqp-e jer ne bih da se uveravam u to kako baratas vodovodnim cevima i ostalim repromaterijalom.
Dakle, sto se tebe ma3x-e tice, aj ljubi te brat, bar tri posta citiraj a da nisu iz ove teme na kojima se vidi da sam ja to sto si rekao. Molim te lepo bolduj sta ti smeta ili oboji u crveno, zeleno, itd, sta ti volja. U protivnom, i ja i ostali (barem bi trebalo) cemo uzeti tvoj komentar za izuzetno relevantan. Odnosno - pucace nam i levo i desno m?do za isti, a narocito mlaznica, iliti brizgaljka, nebitno da li je u pitanju FSI motor ili TDI.
A sto se tice duqp-a, decko je prosto istraumiran cinjenicom da ne moze sebi da prizna da je latentni krimos. Po imenu i prezimenu GA NEMA u bazi MUP-a, sto sam vise puta isticao a isticem i ovaj put. A moram istaci jos jednu stvar - jako mi se penje uz gore pomenutu mlaznicu odnosno brizgaljku kada krene da lozi ljude kako je nabavna cena lupam ekrana za ne znam ni ja koji model ne znam ni ja kog mobilnog telefona 2$ a kad ono medjutim. Plus cena zamene za sve divne clanove je upola nego li za regularne koji greskom nalete na doticni servis u kome ova divna persona i olicenje ljudskosti radi i stvara novu vrednost.
Elem, sto se avatara tice, milija mi je glava V. V. Putina nego li sve glave EUropejaca od Rejkjavika pa do granica sa Rusijom. Jedini covek koji je u 21. veku nesto napravio od jedne zemlje - a to je SVETSKA SUPERSILA BROJ 1. PA PET PRAZNIH MESTA PA ETADOS UNIDOS PA KINA I EKIPA. Znaci, pametnom dosta. A to da li se ja slazem sa njegovom unutrasnjom politikom u RF ili ne, nije ni tema za jedan IT forum. Niti treba da bude. Uglavnom, to je objasnjenje zasto ga drzim na svom avataru, a ima brat bratu par godina kako on stoji tu, jos pre krize u UA i ostalim drzavama bivseg SSSR-a, a narocito ove sveze intervencije u Siriji gde je pokazao kako radi visokomoralna i visokoobucena vojska. To je to. Obojici zelim dobro zdravlje i ako mozete - zaobidjite me, a izmedju sebe slobodno vodite ljubav, rat, sta god, samo mene izuzmite iz vaseg trougla. Pozdrav i svako dobro u nadi da cete VI draga gospodo videti dalje od PCBerza foruma i sire od dbqp na nekoj od tema.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem @dbqp 24.04.2016. 23:10 #617594

status: user
broj poruka: 3796
Znas da te gotivim i podrzavam za vecinu stvari, ali gde brate mili okaci ove satro rodoljube koji drkaju visuljak na americki trep `ebo te on...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: @dbqp 25.04.2016. 00:44 #617601

status: user
broj poruka: 1368
Evo popravni iz u roku od odmah gos`n Adzemovicu: https://www.youtube.com/watch?v=41cuK6_gIoA
Ovo nije ni trap ni pi?ke materine a opet je jbg, pod sponzorstvom jedne (nadam se iskreno) parlamentarne stranke...
Znaci Sava je ime a ovaj Fero je smesan lik, budimo realni, a to sto za Savu nije culo 95% slusalaca rep muzike u Srbistanu, sorry but jbg, ali lik nije kao Toni snimio pesmu sa Juice-tom i gomilom seljobera sto na nemackom sto na srpskom, mada realno ni u jednoj ne govori srpski, a De Niro je lik koji ne znam sta zapinje kada je snimio pesmu sa Kristijanom Golubovicem, u kojoj su jedva umiksovali Kristijanovo neartikulisano roptanje a ne repovanje, ali Boze moj, svako ima racunicu, a oni koji nemaju - ima da nauce da koriste digitron kako znaju i umeju... ne isplati se nikome da puca 50-100 eur po pesmi ili da daje 500-1000 za spot u FHD/4k formatu, a da pritom nema nastup u lokalnoj kafanici u svom kraju ..)



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Znas da te gotivim i podrzavam za vecinu stvari, ali gde brate mili okaci ove satro rodoljube koji drkaju visuljak na americki trep `ebo te on..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs