Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
ASUS ROG G20 - vrhunski gejming desktop računar veličine konzole [video prilog]
STRANA 1 OD 3  
ASUSSrbija ASUS ROG G20 - vrhunski gejming desktop računar veličine konzole [video prilog] 15.05.2016. 10:03 T63512

status: user
broj poruka: 12
Ćao svima!

Ukoliko želite kompaktan gejming računar visokih performansi, predlažemo vam da pogledate video prilog koji smo pripremili. Možda ste baš ovakav računar oduvek tražili. .-)

https://youtu.be/BLiKcD5PPS0

Uživajte!

ASUS Srbija tim
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 15.05.2016. 10:48 #618338

status: user
broj poruka: 4740

Za skoro tri puta manja para mogu da sklopim istu konfiguraciju plus mi ostane garancija dok čistim prašinu.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nidzakv ..... 15.05.2016. 11:13 #618339

status: user
broj poruka: 660
Dal kupuje neko ovo :D


fx6300 @ 4.6ghz
990fxa-ud3 rev 4.0
Samsung 850 EVO 250GB
2x4Gb @ 1866
GTX960 Gaming G1
Bigfoot killer NIC 2100
Seasonic X-series 650KM3
Logitech G110
Steeseries Heavy
Zowie ZA11

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 15.05.2016. 12:45 #618343

status: user
broj poruka: 1272
Zapanjio bi se kad bi znao koliko.

Ne vredi da pišem duži post, izgleda da je admin skratio dužinu maksimalne poruke...

codeus: brateuuuu ovde ko prezivi prva 3 posta, ostaje dozivotno

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
AaAa Asus rog G20 15.05.2016. 12:46 #618344

status: user
broj poruka: 657
Ovo pricam iz licnog iskustva i upozoravam ostale da ne naprave istu gresku kao i ja...
Video sam ovu reklamu i odma se zaleteo da ga kupim..i toliko sam pogresio,da jos uvek ne mogu da prezalim :(.
G20 je tesko razocarenje,greje se mnogo,bucan je kad igras duze od 5h i mnogo je iritantno.Jedina svetla tacka je light show koji mozete da menjate kako hocete.
Performance u igricama su prosecne i vise vuku na low level nego na uzitak.Za pare koje sam dao za g20 mogao sam da sastavim sam neku zverinu od kompa i da mi ostane za monitor ALI SAM SE KAO MUVA ZALETEO I EVO KAJEM SE.Ako je neko zainteresovan prodajem ga za upola cene.


P.S. imam stence na prodaju sa pedigreom(koji god da treba,taj stavljam)ocuvan,malo presao(ovo je reklama i molim ostale da je ne spojluju)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Asus rog G20 15.05.2016. 13:24 #618346

status: user
broj poruka: 18940
Drugar je s druge strane imao problem sa ROG laptopom, zarko je zeleo da ga zadrzi, ali sugerisali su mu zamenu za drugi ASUS koji nije ROG, i evo tek sada nema vise problem. Inace, problem se manifestovao tako sto je SSD(mSATA, ako ne gresim) radio katastrofalno sporo, a nije do SSD-a, nego neki problem na ploci.

Neko rece, to je ROG, to je napravljeno bez greske.. Vazi. Previse stancuju.


:: Ovo pricam iz licnog iskustva i upozoravam ostale da ne naprave istu gresku kao i ja..
:: Video sam ovu reklamu i odma se zaleteo da ga kupim..i toliko sam pogresio,da jos uvek ne mogu da prezalim :(
:: G20 je tesko razocarenje,greje se mnogo,bucan je kad igras duze od 5h i mnogo je iritantno.Jedina svetla tacka je light show koji mozete da menjate kako hocete
:: Performance u igricama su prosecne i vise vuku na low level nego na uzitak.Za pare koje sam dao za g20 mogao sam da sastavim sam neku zverinu od kompa i da mi ostane za monitor ALI SAM SE KAO MUVA ZALETEO I EVO KAJEM SE.Ako je neko zainteresovan prodajem ga za upola cene
::
::
:: P.S. imam stence na prodaju sa pedigreom(koji god da treba,taj stavljam)ocuvan,malo presao(ovo je reklama i molim ostale da je ne spojluju)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 ma 15.05.2016. 13:33 #618348

status: user
broj poruka: 3277

uzitak je sklopiti gejming desktop a za svetlosni uzitak fantasticno me zabole...

HAHAHA jebo te Max vise.. :D

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 15.05.2016. 14:26 #618350

status: user
broj poruka: 12785
Da napravimo računicu ove mašine:

Intel H97.......... najosnovniji chipset, šit......................da kažemo 100 evra ploča.
Intel-Core i7-4790.........................................................nešto oko 280
16GB RAM.......................................................................80 evra
GTX980M...............rang negde kao GTX960 desktop.....200 evra
Kućište, napajanje, tastatura, miš.................................200 evra

Dodjemo na cifru od 860 evra, u najgorem slučaju 900 evra.

I šta se plaća tu dodatnih 1100 evra s`obzirom da nema monitor?

Vi iz Asusa ste na nekim pečurkama stvarno...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 15.05.2016. 14:56 #618353

status: user
broj poruka: 3974
Ovo nije lose da se uzme za filmove i web, da stoji pored tv-a, da bude necujno i lepo na oko i da bude naravno tipa 60-70% jeftinije. Ovde 300e placas ime samo...

Ovakav tip racunara za gaming i gaming laptopovi su najgore sranje i samo malo zaludjen tip moze da uzme.. :D I oni koji nemaju ogrev za zimu..

Za ove pare napravim zver od kompa, ili uzmem PS4 i ostane mi pare za tv, fotelju, i jos po nesto...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 15.05.2016. 17:48 #618365

status: user
broj poruka: 3796
Cek bre, ovo dva soma jevreja? Hahahhhhha, a pola recenzije provedeno u farbanju klinaca sa bojama i svetlecim efektima. Toliko o tome, Asus sektasi i iritantni polu derpe, kad ga slusam podseca me na ono cigance kod zelenjaka sto vuce ljude za rukav da kupe carape, tri para za 100 din.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
f0rever Kappa 15.05.2016. 18:13 #618366

status: user
broj poruka: 3821
Odlicna recenzija...
I love how much people just did not give a fuck in the 80s and 90s!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 15.05.2016. 18:42 #618370

status: user
broj poruka: 18940
Neka `normalna` cena koja nije nase trziste je 1179$


:: Cek bre, ovo dva soma jevreja? Hahahhhhha, a pola recenzije provedeno u farbanju klinaca sa bojama i svetlecim efektima. Toliko o tome, Asus sektasi i iritantni polu derpe, kad ga slusam podseca me na ono cigance kod zelenjaka sto vuce ljude za rukav da kupe carape, tri para za 100 din
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 15.05.2016. 23:58 #618384

status: user
broj poruka: 2998
brate.....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: Re: ... 16.05.2016. 02:07 #618389

status: user
broj poruka: 1272
1179 bih im dao bez problema.
Samo, nastupila neka monopolska, derikožna vremena...

codeus: brateuuuu ovde ko prezivi prva 3 posta, ostaje dozivotno

:: Neka `normalna` cena koja nije nase trziste je 1179
::
::
:: :: Cek bre, ovo dva soma jevreja? Hahahhhhha, a pola recenzije provedeno u farbanju klinaca sa bojama i svetlecim efektima. Toliko o tome, Asus sektasi i iritantni polu derpe, kad ga slusam podseca me na ono cigance kod zelenjaka sto vuce ljude za rukav da kupe carape, tri para za 100 din
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca ...... 16.05.2016. 08:26 #618390

status: user
broj poruka: 163
Ja sam kupio juce 3 komada, kod dva su vec crkle ploce. A komsija kupio 18 da pravi detetu rodjendan. Hteo da organizuje LAN zurku crklo svih 18. pokvarile se graficke. na desktrop moze samo Asus wallpaper. kada stavis npr Gtgabyte resetuije se komp, tako da moras drzati Asus wallpaper, ali to samo u 2d cim udjes u 3d artifakti se pojave u obliku ASUS logoa. Jako los proizvod jedino sto mi se svidja je ovo sto sija. Ako nekome nije bitna ispravnost vec ove lampice moja preporuka. NIsta ne sija kao ovo ako se izuzmu mane ovo je jako dobra stvar.
Inace jako dobar review, svaka cast za asus team Srbija. Ja sam siguran da ce ovako lepo smislenim reklamama u saradnji sa domacim forumima prosperirati i dobro poslovati u ovom regionu a i sire. Mozda bi se prodaja udestostrucila da zovu ljude na fxne telefone i da nude svoje prozizvode. Mozda je dobra ideja da uz npr monitore penzionerima ponude i po neki aparat za pritisam ili digitalni toplomer. Ili recimo uz kupljen laptop besplatan servis ves masine.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 16.05.2016. 08:37 #618391

status: user
broj poruka: 9460
Dr Doca, tako je. Sija odlicno. Kupio sam 2 komada samo zbog lampica. Ugradio sam jedne u moj desktop, a druge ce na jelkicu za NG.
Salu na stranu, ovo je odlicno za onog ko zivi sa 4 clana porodice u 9m2, pa nema mesta za desktop.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 16.05.2016. 08:42 #618392

status: user
broj poruka: 163
Odgledao sam ponovo review i ovaj me opet ubedio da kuipm, i ako znam da ne valja.
Toliko im je profi ova rekalam da su me ubedili da kupim evo po drugi put, mozda ce i komsija sa mnom da uzme preostale. Mislim sta kosta da kosta ja kupujem jer pise ASUS a i svetli.
Evo ja sada idem do radnje da usmem jos 3 da se nerasproda, lepse lampice u zivotu nisam video.


:: Dr Doca, tako je. Sija odlicno. Kupio sam 2 komada samo zbog lampica. Ugradio sam jedne u moj desktop, a druge ce na jelkicu za NG
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 16.05.2016. 08:45 #618393

status: user
broj poruka: 9460
Samo pozuri, prodaje se ko alva, pa da ne ostanes bez jos par primeraka.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 16.05.2016. 08:45 #618394

status: user
broj poruka: 163
Pa da za viseclane porodice je vrh, onaj ko ima npr 5 dece, svkom detetu po komad pa da vidis kako ce biti mesta u garsonjeri


:: Dr Doca, tako je. Sija odlicno. Kupio sam 2 komada samo zbog lampica. Ugradio sam jedne u moj desktop, a druge ce na jelkicu za NG
:: Salu na stranu, ovo je odlicno za onog ko zivi sa 4 clana porodice u 9m2, pa nema mesta za desktop
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile .. 16.05.2016. 08:47 #618395

status: user
broj poruka: 9460
PA to, svakom detetu po jedan - dva kom, pa da vidis, nema da se svadjaju oko igrica.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 16.05.2016. 08:47 #618396

status: user
broj poruka: 163
Evo vec sam ispred radnje, cekam da se otvori u 9:00

:: Samo pozuri, prodaje se ko alva, pa da ne ostanes bez jos par primeraka
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 16.05.2016. 08:52 #618397

status: user
broj poruka: 9460
Ja kada sam kupovao, bio je red oko 3 km. Bilo je 200 povredjenih, 30 sa tezim povredama. Pravo je cudo da nije bilo mrtvih.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem @DrDoca 16.05.2016. 08:56 #618398

status: user
broj poruka: 3796
Hahahaha, tako je kralju, evo jos samo 3 minuta, izdrzi kako znas i umes. Znam kako je to iscekivanje, svaki minut je kao jedan sat...


Inace, taj sistem sa led diodama i te lampice kosta fabriku 2$ ako i toliko...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile Re: @DrDoca 16.05.2016. 09:00 #618399

status: user
broj poruka: 9460
Mooolim? Kazes 2 USD? Pre ce biti 1000 USD. Pogledaj Daumov post, sve komponente je naveo cenovno, a izodtavio LED osvetljnje, tako da najverovatnije toliko kosta.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.



::
::
:: Inace, taj sistem sa led diodama i te lampice kosta fabriku 2$ ako i toliko..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 16.05.2016. 09:06 #618400

status: user
broj poruka: 3796
Pre neko vreme slusam dva napaljena klinca kako razgovaraju o sastavljenim konfama, i ovaj jedan kaze ma Nikolin komp je sranje, sta on ima samo crvenu i belu, gledaj ovaj kako kida, topina prava. Rekao mi je prodavac da imaju slican takav mis i tastaturu, isto moze da menja par miliona boja...

KRSI, KIDA, LOMI, JEDE MALU DECU ZA DORUCAK, A POPODNE SPREMA RUCAK...

@Blueberry
Imas proverenu dojavu brate da se ovi plastikaneri kupuju?


:: Mooolim? Kazes 2 USD? Pre ce biti 1000 USD. Pogledaj Daumov post, sve komponente je naveo cenovno, a izodtavio LED osvetljnje, tako da najverovatnije toliko kosta
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca .... 16.05.2016. 09:35 #618403

status: user
broj poruka: 163
Mala digresija.
Adminsitratori ce ragovati uskoro verovatno.
U cemu je u stvari oivde poenta. Administracija ima naravno svoj interes da dozvoli ovakava nacin reklamiranja na forumu. Ne marreci za besmisleno pravilo koja je i sama uvela a to je zabrana spominjanja imena firmi. Sada tu nastaje mala pometnja.
Ali sta je ovde vazno, i kako neko ko zeli da zaradi malo vise para razmislja.
Jendostavno je, primitivnim metodama se pokusava napraviti jeftina reklama. Medjutim Kako medju svima nama loodacima ovde koji sa vremena na vreme postuju, postoji ogroman broj onih koji umeju po malo da racunaju i kojiu nisu totlano nepismeni ovakve i slicne stvari naici ce samo na podsmevanje. Forum je forum a reklame su reklame. Medjiutim sve za pare i sve zbog para. Ali tu je jedan previd, onaj ko zeli da se profesinalno bavi bilo kojim poslom treba da shvatio da se grebanje za pare nikada ne ispalti jer kod ozbiljnih ljudu ne uliva poverenje. Ok je zaraditi novac i svoj rad napaltiti. Otuda ovakav sadrzaj na forumu a i slican nije nista drugo nego botovanje ili trolovanje, koji god izraz ovde upotrebili, svavako nista pozotivno.
Da bi te neko postovao i da bi ti odavao utisak profesiopnalca ne mozes da budes grebator i ciganin za svaki euro.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs