Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Marketing koji je više od toga...
STRANA 1 OD 1
Vodos Marketing koji je više od toga... 20.05.2016. 11:50 T63536

status: user
broj poruka: 864
Uslikah ovo ovoga jutra, iz voza :

http://imgur.com/a/BjCiy

Dakle bez namere da kršim pravila foruma i da `prenosim reklamu` ili šta već, mislio sam da sa Vama podelim utiske koji su kod mene jaki. Ceo jedan zid zgrade oslikan ovako, mora da košta papreno, uopšte cela stvar mislim da vredi i do 10K Eur na mesec dana. Bilbordi su sigurno jeftiniji. To samo pokazuje, po mom mišljenju, i zašto hit igre koštaju (ova konkretno 89 Eur na PS4 storeu) poslednjih godina sve više i više.

A ovo je tek jedan od ko zna koliko hiljada primera. Gaming industrija kažu vredi preko 100 milijardi USD godišnje. I čini mi se da će da raste još više.
Tako da će se trend povećanja cena svega vezano za gaming sigurno nastaviti...


Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 20.05.2016. 12:54 #618592

status: user
broj poruka: 3974
Sta reci, osim PS4
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Marketing koji je više od toga... 20.05.2016. 14:20 #618597

status: user
broj poruka: 7761
Ja sam se zaprepastio kad sam video da jedna besplatna igra moze da zaradi na godisnjem nivou i do 1.6B $... nisam pogresio lepo sam napisao MILIJARDI $ !!!

Bar da je neka igra nego neko govno tipa preseci voce...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Uslikah ovo ovoga jutra, iz voza
::
:: http://imgur.com/a/BjCi
::
:: Dakle bez namere da kršim pravila foruma i da `prenosim reklamu` ili šta već, mislio sam da sa Vama podelim utiske koji su kod mene jaki. Ceo jedan zid zgrade oslikan ovako, mora da košta papreno, uopšte cela stvar mislim da vredi i do 10K Eur na mesec dana. Bilbordi su sigurno jeftiniji. To samo pokazuje, po mom mišljenju, i zašto hit igre koštaju (ova konkretno 89 Eur na PS4 storeu) poslednjih godina sve više i više
::
:: A ovo je tek jedan od ko zna koliko hiljada primera. Gaming industrija kažu vredi preko 100 milijardi USD godišnje. I čini mi se da će da raste još više
:: Tako da će se trend povećanja cena svega vezano za gaming sigurno nastaviti..
::
::
:: Zašto grafitnom olovkom ne mogu ponovo da otključavam množioce procesora ??
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs