Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Asus rog g551v TDR ISSUE !
STRANA 1 OD 1
kobe Asus rog g551v TDR ISSUE ! 07.06.2016. 13:56 T63587

status: user
broj poruka: 427

Pozdrav svima , imam jedan problem sa lap topom odnosno pre 2 dana je poceo prilikom paljena da mi prijavljuje da je pukao Video drajver i izbaci mi plavi ekran sa porukom kako mi je kompjuter naleteo na problem i kako ce da se resetuje.Ja ne znam tacno sta nije u redu ali isto tako dole desno izbaci mali pop prozor sa porukom da je nesto sa video,sys ili ti driver kernelom puklo...Da li neko moze da mi kaze o cemu se radi ili kako to da resim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 07.06.2016. 14:16 #619271

status: user
broj poruka: 3342
Sta si zadnje instalirao i sta si radio na njemu, pa da ti je pocelo to pucanje. Ako si nesto radio

Prm. radi, instalirao si nov Flash player, pa ti je vec sutra, posle paljenja uradio to.


_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe Hm najiskrenije 07.06.2016. 14:20 #619272

status: user
broj poruka: 427



Ne secam se sta sam tacno instalirao ali nisam nista posebno sto je najgore.Mozda neki vpn add on za firefox..Inace sam preko putujem pa mi lap top sluzi za neke stvari poput neta i filmova.Nisam mnogo na netu preko njega.Ali greska se definitivno javlja...Probao sam obrisati drajver i instalirati novi ali opet ista stvar.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe Greska kaze sledece 07.06.2016. 14:24 #619273

status: user
broj poruka: 427



Video_tdr_failure(nvlddmkm.sys)

I onda ocitava do 100 posto i resetuje se
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 07.06.2016. 14:39 #619275

status: user
broj poruka: 9460
Udji u Safe mod-e, pa uninstall driver sa:
http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Zatim instaliraj ponovo video drajver.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 07.06.2016. 18:20 #619290

status: user
broj poruka: 9369
Meni se cini da ti crkava graficka karta lagano. Gotovo da smem da ti potpisem to.

Trebao bi da se javi AsusSrbija, to je zvanicni Asus nalog na PC Berzi, mozda oni imaju resenje. Svako malo hvale ROG na forumu u smislu top kvaliteta (po top ceni), pa da ih vidimo sada...


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe Hm 07.06.2016. 23:11 #619311

status: user
broj poruka: 427



Ovo je prosto nemoguce obrisao sam softver za grafiku i instalirao novi ali sada mi prijavljuje drugi problem a to je da mi ne reaguje start meni iz taskbara ni virtuelno ni fizicki na tastaturi...jel neko zna kako to da resim
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 07.06.2016. 23:45 #619312

status: user
broj poruka: 9460
Prvo proveri RAM sa memtest86 i HDD sa HD tune, mozda je nesto od toga uzrok tim nevezanim problemima. Ako je to OK, preskeniraj sa malwarebytes i na kraju krajeva reinstall OS.


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @kobe 08.06.2016. 00:29 #619313

status: user
broj poruka: 17084
Krece lavina problema...
Teraj ti to na garanciju/servias ako jos uvek vazi.

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe Hm 08.06.2016. 01:59 #619316

status: user
broj poruka: 427


Hvala na savetima ali mislim da je u pitanju sistem jer je windows 10 jedna ogromna hrpa sranja u jednom oba problema pripadaju najtrazenijim odgovorima na netu u vezi sa windows 10 greskama...izgleda da je to
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ASUSSrbija Re: Asus rog g551v TDR ISSUE ! 08.06.2016. 01:59 #619317

status: user
broj poruka: 12
Zdravo!

Problem koji navodiš je najverovatnije softverske prirode. S obzirom na to da prijavljuješ i problem sa Start menijem (Start dugmetom), pretpostavljam da koristiš Windows 10 OS. Reinstalacija drajvera za grafičku kartu često nije adekvatno rešenje jer se uzrok problema može nalaziti i u takozvanoj Registry bazi operativnog sistema. S tim u vezi, predlažem ti reinstalaciju kompletnog operativnog sistema. Ukoliko je reč o Windows 10 OS-u, sa sajta kompanije Microsoft preuzmi najnoviji zvaničan ISO fajl, koji u sebi sadrži i `November update`. Naravno, drajveri odnosno njihove verzije takođe treba da budu najnovije.


::
:: Pozdrav svima , imam jedan problem sa lap topom odnosno pre 2 dana je poceo prilikom paljena da mi prijavljuje da je pukao Video drajver i izbaci mi plavi ekran sa porukom kako mi je kompjuter naleteo na problem i kako ce da se resetuje.Ja ne znam tacno sta nije u redu ali isto tako dole desno izbaci mali pop prozor sa porukom da je nesto sa video,sys ili ti driver kernelom puklo...Da li neko moze da mi kaze o cemu se radi ili kako to da resim?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kobe Hvala puno 08.06.2016. 02:21 #619318

status: user
broj poruka: 427


Zato volim Asus !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Asus rog g551v TDR ISSUE ! 08.06.2016. 07:45 #619320

status: user
broj poruka: 9369
E, tako. I to u 1:59AM. Fino radno vreme :)
Od sada gledam sve vase recenzije. Vise vas ne smatram za botove.

Ja sam problem sa Start menijem jedino resio reinstalacijom sistema. Ako je tebi reinstalacija drajvera resila problem sa grafickom (sto sumnjam da jeste na duze staze), onda bi definitivno trebao da reisnstliras Win X i to upravo ovako kako ti je Asus naveo, sa najnovijim .iso fajlom sa MS sajta.
Ako te i posle toga bude zezala graficka, onda u takvom stanju nosi laptop na servis, ukoliko je pod garancijom, dakle sa svezim sistemom i problemom koji se manifestuje.

El Capitan

:: Zdravo
::
:: Problem koji navodiš je najverovatnije softverske prirode. S obzirom na to da prijavljuješ i problem sa Start menijem (Start dugmetom), pretpostavljam da koristiš Windows 10 OS. Reinstalacija drajvera za grafičku kartu često nije adekvatno rešenje jer se uzrok problema može nalaziti i u takozvanoj Registry bazi operativnog sistema. S tim u vezi, predlažem ti reinstalaciju kompletnog operativnog sistema. Ukoliko je reč o Windows 10 OS-u, sa sajta kompanije Microsoft preuzmi najnoviji zvaničan ISO fajl, koji u sebi sadrži i `November update`. Naravno, drajveri odnosno njihove verzije takođe treba da budu najnovije
::
::
:: ::
:: :: Pozdrav svima , imam jedan problem sa lap topom odnosno pre 2 dana je poceo prilikom paljena da mi prijavljuje da je pukao Video drajver i izbaci mi plavi ekran sa porukom kako mi je kompjuter naleteo na problem i kako ce da se resetuje.Ja ne znam tacno sta nije u redu ali isto tako dole desno izbaci mali pop prozor sa porukom da je nesto sa video,sys ili ti driver kernelom puklo...Da li neko moze da mi kaze o cemu se radi ili kako to da resim?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs