Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Pomoc Beogradjani-kako da nadjem najlaksi put do
STRANA 1 OD 2  
perrakojot Pomoc Beogradjani-kako da nadjem najlaksi put do 13.06.2016. 21:44 T63621

status: user
broj poruka: 985
Potrebna mi je mala pomoc,posto nisam iz Beograda,a za dva dana dolazim u Beograd,nalazicu se u blizini hrama Svetog Save,a posle treba kolima da odem do najblize prodavnice ``Snajper` ,zena odlucila da me pocasti nekim dzidzabidzama :) pa mi je prodavnica Snajper delovala poprilicno dobro snabdevena robom,ali ne znam koja je najbliza hramu,i kako da dodjem do nje.... Ako moze neko da mi pomogne da se snadjem,bio bih zahvalan...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gosha70 re: Pomoc Beogradjani-kako da nadjem najlaksi put do 13.06.2016. 22:27 #619560

status: user
broj poruka: 192
Koliko vidim na njihovom sajtu postoje dve radnje - u Masarikovoj i Prizrenskoj ulici. Najbolje ti je da ides u Masarikovu jer imas garazu posto ides kolima. Od Hrama ides Bulevarom oslobodjenja do Slavije, ulazis u kruzni tok, iskljucujes se na petom iskljucenju u Nemanjinu. Ides do Kneza Milosa, do zgrade srusenog Generalstaba, skrenes desno i prva ulica desno i u Masarikovoj si. Sa desne strane je ulaz u garazu a koliko vidim Snajper se nalazi sa iste strane na broju 4. Nadam se da je dovoljno detaljno. Pozdrav! P.S. Ne mozes omasiti, Beogradjanka je tu... :)



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Bem mu sunac 13.06.2016. 22:39 #619561

status: user
broj poruka: 5696
Najbolje je bre da se prosetas, posto je to 15 min peske. Ako nisi vozio u BG nemoj rizikovati kruzni tok, jer se vozi kao u Rimu ili Parizu. Lepo ako si usidren kod Svetog Save imas pesice 15min, pride lepo vreme, vidis malo grada i ne rizikujes da se akas kroz centar i guzve. Ja tako radim kad god mogu, kola koristim samo bas kad moram po centru inace obicno samo vikednom na neku malo duzu relaciju.


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 13.06.2016. 22:44 #619562

status: user
broj poruka: 18472
Kod Svetog Save kupi pauk. Treba obratiti pazsnju gde se parkira auto. Kazna je preko 100 evra a parking im je tu na Slaviji. Bolje je njemu da ostavi auto u garazi nego da strepi a ako hoce da se proseta moze i posle toga.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gosha70 Re: ... 13.06.2016. 22:49 #619563

status: user
broj poruka: 192
Ako ga ne pokupi pauk - slikaju komunalci... Ne smes ni na par minuta da ostavis auto odma` slikaju i stize kazna na adresu. Borim se s njima svaki dan...:(


:: Kod Svetog Save kupi pauk. Treba obratiti pazsnju gde se parkira auto. Kazna je preko 100 evra a parking im je tu na Slaviji. Bolje je njemu da ostavi auto u garazi nego da strepi a ako hoce da se proseta moze i posle toga
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 13.06.2016. 22:57 #619564

status: user
broj poruka: 18472
Zato i jeste najbolji tvoj predlog. Nek ode do Masarikove, ostavi auto u garazi. Garaza mu je preko puta Beogradjanke sa unutrasnje strane, ne moze da je promasi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot hvala 13.06.2016. 22:57 #619565

status: user
broj poruka: 985

gosha,objasnio si mi sasvim ok :)

sky,parkiran cu biti na bilo kom legalnom parking mestu u blizini hrama,ne kod samog hrama :)

machine-ako je to samo 15 minuta peske,onda cu stvarno da pesacim,radije nego da vozim po tom saobracaju,znam da je ludilo na slaviji svaki dan... jedino cu u povratku setati gradom sa svim i svacim u torbi,ali nemam drugog izbora :)))))

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 13.06.2016. 22:59 #619566

status: user
broj poruka: 18472
Pero, ti ne kapiras da je ovo Beograd ili ti u prevodu dzungla. Ako nadjes slobodno parking mesto ti si car a i bices ogranicen po zonama.
Garaza ti je 70 din sat vremena.


P.S. Prosetaj se malo Bulevarom, nema smisla da odmah ides kuci :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot Re: ... 13.06.2016. 23:04 #619567

status: user
broj poruka: 985
kapiram da je dzungla,ali sigurno u blizini hrama,u ranim jutarnjim satima moze da se nadje mesta za parking,a i moram cekati sat-dva najmanje pre nego sto krenem kuci,pa cu to vreme cekanja platiti parking koji bi svakako platio i u garazi,a prosetacu i ubicu vreme dok cekam....


:: Pero, ti ne kapiras da je ovo Beograd ili ti u prevodu dzungla. Ako nadjes slobodno parking mesto ti si car a i bices ogranicen po zonama.
:: Garaza ti je 70 din sat vremena
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gosha70 Re: hvala 13.06.2016. 23:09 #619568

status: user
broj poruka: 192
povedi racuna i o vremenskom ogranicenju parkiranja u zoni u kojoj budes bio. Crvena (prva zona) 1 sat, narandzasta (druga zona) 2 sata i zelena (treca zona) 3 sata nakon cega neces biti u mogucnosti da doplatis parking i sleduje doplatna dnevna karta u iznosu od 1870 dinara ili ako platis u roku od 8 dana upola... Napominjem to jer ne znam koliko si upoznat sa pravilima parkiranja u Beogradu a pretpostavljam da ces se duze zadrzati od tih par sati...Garaza jeste malo skuplja ali nemas vremensko ogranicenje vec placas po zapocetom satu posle prvih sat vremena - http://bit.ly/1Ugvf5z


::
:: gosha,objasnio si mi sasvim ok :
::
:: sky,parkiran cu biti na bilo kom legalnom parking mestu u blizini hrama,ne kod samog hrama :
::
:: machine-ako je to samo 15 minuta peske,onda cu stvarno da pesacim,radije nego da vozim po tom saobracaju,znam da je ludilo na slaviji svaki dan... jedino cu u povratku setati gradom sa svim i svacim u torbi,ali nemam drugog izbora :))))
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gosha70 Re: Re: ... 13.06.2016. 23:16 #619569

status: user
broj poruka: 192
Veruj mi da ces vise vremena provesti kruzeci okolo trazeci slobodno mesto nego sto ti treba da odes do garaze...:)
Ja sam po gradu po ceo dan, znam sta ti pricam... Vozim dostavno vozilo (kombi) i u gradu sam od ranog jutra do popodnevnih sati...Nije to periferija vec najoptereceniji deo grada. A kafici od ranog jutra puni, kao da niko nista i nigde ne radi, bolnice su u blizini, dosta ljudi dolazi iz unutrasnjosti, turisticka sezona je pocela...


:: kapiram da je dzungla,ali sigurno u blizini hrama,u ranim jutarnjim satima moze da se nadje mesta za parking,a i moram cekati sat-dva najmanje pre nego sto krenem kuci,pa cu to vreme cekanja platiti parking koji bi svakako platio i u garazi,a prosetacu i ubicu vreme dok cekam...
::
::
:: :: Pero, ti ne kapiras da je ovo Beograd ili ti u prevodu dzungla. Ako nadjes slobodno parking mesto ti si car a i bices ogranicen po zonama.
:: :: Garaza ti je 70 din sat vremena
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot necu 13.06.2016. 23:18 #619570

status: user
broj poruka: 985
necu se zadrzati toliko,parkiram se,prosetam do snajpera,kupim sta mi treba(vec imam spisak tako da nema bespotrebnog zadrzavanja u prodavnici),i nazad do kola, to je max sat ipo, a onda cu jos koji minut sacekati osobu koju vozim,i pravac kuci.... jel naplacuju ako sedim u kolima i cekam nekog?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gosha70 Re: necu 13.06.2016. 23:20 #619571

status: user
broj poruka: 192
:) ovde se sve placa...pa i cekanje...Ne plasim te vec samo iznosim cinjenice da se ne bi posle ceskao gde ne svrbi... :) Pozdrav!


:: necu se zadrzati toliko,parkiram se,prosetam do snajpera,kupim sta mi treba(vec imam spisak tako da nema bespotrebnog zadrzavanja u prodavnici),i nazad do kola, to je max sat ipo, a onda cu jos koji minut sacekati osobu koju vozim,i pravac kuci.... jel naplacuju ako sedim u kolima i cekam nekog
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pastirko Nisam iz velegrada 14.06.2016. 00:02 #619572

status: user
broj poruka: 242


Radnja u Masarikovoj ima svoj parking koji se ne placa. Prodjes kroz pasaz, tunel zovi kako os i ima parking . Veoma zgodno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
liman Sta uradise... 14.06.2016. 08:59 #619574

status: user
broj poruka: 808
...`igrice` od ljudi,
savetujete coveku da se vozika po centru...?!???

Turbofolk will die very soon...!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re:re: 14.06.2016. 09:09 #619575

status: user
broj poruka: 609

Sto kaze Pastirko ,u pasazu preko puta Beogradjanke je Snajper i mozes da udjes unutra kolima (naravno ako zelis kolima)

Ovo sto kaze Gosha70 nema veze s vezom-ako sedis u kolima ne moras platiti parking (ili bar da se ogradim-meni nisu nikada naplatili kaznu ili bilo sta drugo)

Ajd da podelim sa vama i ono sto ja radim u slucaju da moram da ostanem duze od vremena ogranicenog zonom ..posle isteka parkinga koji sam uplatio sms-om kupim na kiosku karticu za tu zonu i popunim i stavim kod soferke -takodje nikad kaznu na taj nacin nisam dobio

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: 14.06.2016. 09:57 #619578

status: user
broj poruka: 18940
Samo da upozorim, ne znam kada si zadnji put tako radio, ali ovo više nije aktuelno, da se podrazumeva ako si u kolima da čika sa terminalom neće napisati kaznu. Tako sam i ja radio, ali u Bulevaru, na slaviji recimo to ne daju, ne znam ni ja zašto.
To je bilo ranije, izblejiš u kolima i besplatan parking, sada to više ne važi pošto dosta ljudi to rade i ne možeš naći ni jedno parking mesto u gradu, objasnio je jedan parking cheker, bio sam na slaviji, istekla mi 3 sata, morao sam da odem do auta, jedva sam namolio čoveka da ne pomeram auto, iako sam bio u autu, on je imao pravo da me pomera ili piše kaznu, ali samo zato što je on tako hteo, istolerisao je.

Ja bih ovako, na slaviji ako ne nađe mesto u zoni (u Kruševačkoj ili kod bolnice), lepo parking kod kružnog toka (koji mu ne gine, ako je dobar vozač, snaći će se), moj bivši kolega neiskusan vozač iz Male Krsne ga je savladao posle 6 puta, i samo jednom je za malo udario ženu, posle toga je sve pesma . Bilo mi smešno, kad ulazi u kružni, čeka da se svi automobili raščiste, toga nema ni u 6 ujutru.

Posle pravac Kralja Milana, pa posle presecanja Kneza Miloša na semaforu desno u garažu kod Pionirovog parka. Posle samo kad izađe, ide u K.Miloša i na autoput.

PS nisam znao za snajper u Beograđanci, onda bi morao na kružnom u Nemanjinu, pa u Kneza Miloša, pa desno iza Beograđanke, kod Beograđanke ima isto parking, pretpostavljam da se preko puta i ulazi, ali zadnji put kad sam bio tamo nije bilo mesta, nego sam morao na parking preko puta.


::
::
:: Ovo sto kaze Gosha70 nema veze s vezom-ako sedis u kolima ne moras platiti parking (ili bar da se ogradim-meni nisu nikada naplatili kaznu ili bilo sta drugo
::
:
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djodjo al ste ga iskomplikovali sa tim parkingom 14.06.2016. 10:20 #619580

status: user
broj poruka: 658

ne slusaj nikog ovde u vezi parkinga, ako te samo snajper zanima onaj ispod Beogradjanke se nalazi u dvoristu sa parkingom, tu se nalazi jos nekoliko firmi, to su privatni parkinzi i pise na ulazu u dvoriste ali meni niko nikad nije pravio problem da tu udjem i parkiram kad idem do snajpera, nikako ne pitaj nikog da li smem i slicno jer u protivnom ce naravno reci da NE smeš, u svakom slucaju probleme sa zonama/komunalcima/parking servisom nemas, parkiras pred prodavnicu i zadrzavas se nekoliko min, sve vreme auto ti je pred ocima.....

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE taj parking je mali 14.06.2016. 10:51 #619582

status: user
broj poruka: 5696
I cesto je vec popunjen pa ste ce da radi ako vec zatekne vozila unutra? Ni yamo ni ovamo :D

Ako nisi vozio centrom BGa kad je spic, ovo ce ti bito vatreno krstenje :)

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict de nadje parking preko puta beogradjanke 14.06.2016. 11:17 #619583

status: user
broj poruka: 4515
Najgori parking koji postoji, katastrofa koliko je uzak.
Ma brate, krenes, nema tu mnogo mudrosti, samo polako i pazis da nekog ne uradis, kako vozi gomila zena po bg-u, nit znaju pravlia, niti gledaju znake, pricaju telefonom i samo tera...

Sacekaj da ti se oslobodi parking 5 minuta, pa peske lagano...


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot ma 14.06.2016. 11:38 #619587

status: user
broj poruka: 985
peske ce da bude posto kazete nije daleko....najsigurniji sam peske....a svakako moram cekati nekoga barem sat-dva kod hrama,taman da mi brze prodje vreme,otpesacicemo zena i ja do snajpera :) hvala svima....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: de nadje parking preko puta beogradjanke 15.06.2016. 09:52 #619640

status: user
broj poruka: 18940
Pa ne vozi valjda Maybach

@perra, ipak najbolje i najbezbednije je peske, ja gde god mogu idem peske zbog parkiranja


:: Najgori parking koji postoji, katastrofa koliko je uzak
:: Ma brate, krenes, nema tu mnogo mudrosti, samo polako i pazis da nekog ne uradis, kako vozi gomila zena po bg-u, nit znaju pravlia, niti gledaju znake, pricaju telefonom i samo tera..
::
:: Sacekaj da ti se oslobodi parking 5 minuta, pa peske lagano..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
perrakojot evo 15.06.2016. 14:40 #619645

status: user
broj poruka: 985
upravo stigao kuci,peske ipak nije moglo,jer je lokacija gde sam bio parkiran bila udaljena preko 2km od Snajpera, 2km pa x2...nisam imao bas toliko vremena za pesacenje i kupovinu jer sam cekao nekog...ipak sam otisao kolima,odlicno sam se snasao u toj ludnici od saobracaja,parkirao sam se ispred samog ulaza u radnju :) kupovina je pala,ja sam happy,hvala svima na pomoci.....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 15.06.2016. 20:15 #619652

status: user
broj poruka: 9380
Postoje dobri vozaci, losi vozaci, zene vozaci i pancevci :)


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: 15.06.2016. 20:33 #619654

status: user
broj poruka: 18940
A zene Pancevke? :)


:: Postoje dobri vozaci, losi vozaci, zene vozaci i pancevci :
::
::
:: El Capita
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 15.06.2016. 20:59 #619655

status: user
broj poruka: 9380
Nema sustinske razlike :)


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646076.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs