Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Ozvucenje za auto?
STRANA 1 OD 1
dzonipc Ozvucenje za auto? 08.07.2016. 14:12 T63716

status: user
broj poruka: 79
Nadam se da ce biti nekoga ko se malo vise razume u to da mi pomogne sta i kako. Uradio bih ozvicenje u autu i sad mi trebaju saveti oko te snage zvucnika i pojacala kako to ide. Planirao sam da uzmem polovne stvari posto za nove nemam novca. Planirao sam 2 zvucnika u vratima, 2 elipse na dasci i bas pozadi u gepeku. Koja pojacala da gledam do koliko snage mi je dovoljno za sve to? :D




MB:Gigabyte EP35-DS3P
CPU:C2D E8500 3.16GHz
GPU:Powercolor 7850 1gb
RAM:4GB
HDD:HITACHI 500GB
PSU:AXP 500w
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
caranovic Pazi 04.10.2016. 14:02 #624531

status: user
broj poruka: 434
za seting koji ovde spominjes ce bilo koj auto cd/mp3 plejer sa 4 kanala po 25w da ti radi odlican posao. Ima da izuva...Elem moze i jace...za sve ostalo ti treba jos mnooogo para a recimo ako sve kupujes novo u ovom setingu verovatno oko 100 do 120 eur...a za jace ... ne verujem da ti treba jace i ovde ce da ti udara od pozadi narocito.....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs