Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Djubrence malo smrdjivo je naslo kada ce da rikne!
STRANA 1 OD 1
zerocool55 Djubrence malo smrdjivo je naslo kada ce da rikne! 06.08.2016. 02:05 T63807

status: user
broj poruka: 1130
Ok ajde trajala je skoro oko 14 godina pa i moze da se pogleda kroz prste, ali sada je podpuno rikla..

Treba mi savet za klimu neku veoma dobru i kvalitetnu do 1000 e da uzmem na rate i da me posluzi jos 10 godina i vise ako moze..

Gledao sam nesto i ima zanimljivih ponuda ali se u to uopste ne razumem, gledao sam u tehnomaniji,

Video sam da te klime mogu cak i da olade i do meni neverovatnih - 10 C ali nigde nisam video koliki im je kapacitet i kojom brzinom, video sam neke invertne sta li to znaci, neke sa jonizatorom vazduha...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 06.08.2016. 11:54 #621874

status: user
broj poruka: 9380
Najbolje klime za 1000€ su tri od 300.

El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Djubrence malo smrdjivo je naslo kada ce da rikne! 06.08.2016. 13:13 #621881

status: user
broj poruka: 18940
Neke od najboljih su Mitsubishi, Daikin, Fujitsu. A ako hoces jeftinije, a dobro, onda npr. Galantz, Samsung, pa biraj. 10god. i vise mora svaka da izgura, mozda je i ta tvoja ok, samo joj je potreban servis, odnosno ciscenje i dopuna.


:: Ok ajde trajala je skoro oko 14 godina pa i moze da se pogleda kroz prste, ali sada je podpuno rikla..
::
:: Treba mi savet za klimu neku veoma dobru i kvalitetnu do 1000 e da uzmem na rate i da me posluzi jos 10 godina i vise ako moze..
::
:: Gledao sam nesto i ima zanimljivih ponuda ali se u to uopste ne razumem, gledao sam u tehnomaniji,
::
:: Video sam da te klime mogu cak i da olade i do meni neverovatnih - 10 C ali nigde nisam video koliki im je kapacitet i kojom brzinom, video sam neke invertne sta li to znaci, neke sa jonizatorom vazduha..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: 06.08.2016. 14:25 #621887

status: user
broj poruka: 1130
Vrmac, kupim 3 i posle 3 do 4 godine se pokvare jer ne vrede ni za suvu sljivu...

Imrakovic,
Da primetio sam da su Mitsubishi bas veoma dobre, neka 14 god je dosta bila je pod serviseom 3 ili 4 puta ali sada mislim da je otisla u aut skroz i poslacu je u zasluzenu penziju inace to je Panasonic klima, pola stvari na njoj je vec crklo..



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: 06.08.2016. 14:28 #621888

status: user
broj poruka: 9380
Hahaha. Pa posatavljaj jednu po jednu, kako koja crkne... To ti je ukupno 9-12 godina minimum, kao sto si i planirao da traje...

El Capitan

:: Vrmac, kupim 3 i posle 3 do 4 godine se pokvare jer ne vrede ni za suvu sljivu...
::
:: Imrakovic,
:: Da primetio sam da su Mitsubishi bas veoma dobre, neka 14 god je dosta bila je pod serviseom 3 ili 4 puta ali sada mislim da je otisla u aut skroz i poslacu je u zasluzenu penziju inace to je Panasonic klima, pola stvari na njoj je vec crklo..
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Re: Re: Re: 06.08.2016. 14:33 #621889

status: user
broj poruka: 1130
A u ostalom i kada se sve tri spoje ne mogu ni da prismrde Mitsubishi klimi ni za milion godina :)

:: Hahaha. Pa posatavljaj jednu po jednu, kako koja crkne... To ti je ukupno 9-12 godina minimum, kao sto si i planirao da traje...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 06.08.2016. 14:45 #621891

status: user
broj poruka: 9380
Plasim se da nista nisi shvatio... A plasim se i da neces :)
Micubisi, Tadiran, Kerijer... Samo to i nema bolje... I soma evra je nekako malo za klimu, dignu budzet bar na soma ipo...


El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re: 06.08.2016. 18:40 #621926

status: user
broj poruka: 2155

Ja bih ti savetovo da opet uzmes neku Panasonic klimu, oni imaju najbolje kompresore na trzistu, isto tako u jeftinijoj varijanti Mide-a koja koristi Panasonic kompresore.

Na klimi ti je nabitniji kvalitet kompresora i njegov kapacitet. Tako da prvo potrazi po netu ko ima najkvalitetinije kompresore pa onda gledaj klime sa kompresorima te firme, nemoj da gledas sminku i ime vec mehaniku unutrar sminke.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: re: 06.08.2016. 20:11 #621934

status: user
broj poruka: 18940
Takodje i Galantz ima Panasonic kompresor.


::
:: Ja bih ti savetovo da opet uzmes neku Panasonic klimu, oni imaju najbolje kompresore na trzistu, isto tako u jeftinijoj varijanti Mide-a koja koristi Panasonic kompresore
::
:: Na klimi ti je nabitniji kvalitet kompresora i njegov kapacitet. Tako da prvo potrazi po netu ko ima najkvalitetinije kompresore pa onda gledaj klime sa kompresorima te firme, nemoj da gledas sminku i ime vec mehaniku unutrar sminke
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: re: 06.08.2016. 21:03 #621939

status: user
broj poruka: 9380
Kod mene je Galantz sa Panasonic kompresorom vec 15 godina, dva kom. rade kao novi. Na jednoj je samo pre 3-4 god. zamnjen starter na spoljnoj jedinici i to je to.

El Capitan

:: Takodje i Galantz ima Panasonic kompresor
::
::
:: ::
:: :: Ja bih ti savetovo da opet uzmes neku Panasonic klimu, oni imaju najbolje kompresore na trzistu, isto tako u jeftinijoj varijanti Mide-a koja koristi Panasonic kompresore
:: ::
:: :: Na klimi ti je nabitniji kvalitet kompresora i njegov kapacitet. Tako da prvo potrazi po netu ko ima najkvalitetinije kompresore pa onda gledaj klime sa kompresorima te firme, nemoj da gledas sminku i ime vec mehaniku unutrar sminke
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kovle klimaaa 10.08.2016. 22:38 #622120

status: user
broj poruka: 976
Kad su tu vec svi klimatizeri da ne otvaram novu temu, samo cu da uskocim sa jednim pitanjem, imam Samsung 12000BTU vec 8 godina sve je okej nije ni dopunjivana za sad isto hladi kao prvog dana. E sada psolednje dve godine se desava da kada se ukljuci tj kada startuje kompresor to tako raspali cuje se ja mislim na ulici ispred, onako bum da bolje docaram :D da li je to neki elektromagnet ili mozda taj starter mozda se razumete u to ?
___________________________________
https://www.hd-space.org
http://hd-torrents.org/index.php
Intel Q6600 2.4ghz
Asus NVIDIA 8800GT TOP
Asus P5KE-WIFI/AP
WD BLUE 500gb + SAMSUNG F1 1tb
Leadtek TV2000 EXPERT
Thermaltake Sopran

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp ... 10.08.2016. 23:06 #622122

status: user
broj poruka: 3466



Gree
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 07.07.2017. 10:06 #637136

status: user
broj poruka: 1272
Nađoh ovu temu, pa da ne otvaram novu.
Moje malo đubrence je riknulo usred jula.
Treba mi preporuka za klima uređaj koji će se koristiti da ohladi 30 kvadrata prostora.
Kopernikus nakon 13 godina ide u večna lovišta.

Jedan od onih što neće prodavati hardver, već pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner YORK ako nadjes za te novce... 07.07.2017. 15:10 #637140

status: user
broj poruka: 7761

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs