Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
MUDJA I CALE SU NAJJACI!
STRANA 1 OD 1
ZooLoo MUDJA I CALE SU NAJJACI! 30.08.2016. 11:18 T63905

status: user
broj poruka: 3974
Ko jos prati nase profesionaliste na youtubu? :D

Veoma opusteno i nevaspitano! :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Uzas 30.08.2016. 15:56 #622904

status: user
broj poruka: 2998
Jako dosadan i iritantan.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: MUDJA I CALE SU NAJJACI! 30.08.2016. 16:20 #622905

status: user
broj poruka: 3730
Ja pratim dosta nasih youtubera kako se vec nazivaju :)
Mudja i Cale su po meni relax varijanta.
Realno mali ce da napravi karijeru samo tako kao i ostali


:: Ko jos prati nase profesionaliste na youtubu? :
::
:: Veoma opusteno i nevaspitano! :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 30.08.2016. 16:32 #622906

status: user
broj poruka: 3974
Pa hoce, ali cale da ne vristi, psuje i lupeta, nista od svega..

Sta pratis jos hahahahaha? Andjelu i Nadju? :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 30.08.2016. 16:38 #622907

status: user
broj poruka: 3730
Ako nisi provalio cale je tu kao de klipa.Psvoanje je jedna od cari ali kad se nervira sve ostalo pada u senku :)
Ostali su fazon nadrogirani pingvin npr :) pa PCAXE ma imas koliko hoces :D



:: Pa hoce, ali cale da ne vristi, psuje i lupeta, nista od svega..
::
:: Sta pratis jos hahahahaha? Andjelu i Nadju? :D
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 30.08.2016. 16:52 #622908

status: user
broj poruka: 3974
Uzas, covek je sou! :D

Hahahaha koji pcaxe, tesko njesra, svi nasi sto pricaju o kompovima i pratecoj opremi, smesni su, samo usa reviews bajo moj, tamo je elita.. :D

Jedine testove od naseg coveka bih gledao ako Masta Operator pocne da kaci svoje recenzije, ovo ostalo, LoL!

Si vratio No Shit Sky i uzeo novce nazad da kupis pravu igru, WoW Legion? :P


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Blah...stvatno nisu zanimljivi 30.08.2016. 19:57 #622912

status: user
broj poruka: 3737
potraite na tjubu žvoganj...to je već nešto...
support normality

GA 990XA - UD3, AMD fx8320+ereboss, AMD entertainment 8GB r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, MSI 560Ti, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 30.08.2016. 21:15 #622915

status: user
broj poruka: 939
U jbt... koliko vi bre imate godina?



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drum ... 30.08.2016. 21:17 #622917

status: user
broj poruka: 1301



https://goo.gl/jsGXRQ
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ilija212 re MUDJA I CALE SU NAJJACI! 30.08.2016. 22:32 #622920

status: user
broj poruka: 339
ovi momci mnogo bolje igraju od njih,nije sto su nasi al eto
podrska za njih
svetsko a nase http://goo.gl/M3qgW8
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 30.08.2016. 22:50 #622921

status: user
broj poruka: 3730
Indi sranja za mene nisu igre niti ce ikad biti.
A da dam 60 za AAA nisam lud a kamoli za indi sranje
WoW je ozbiljna dijagnoza :D


:: Uzas, covek je sou! :D
::
:: Hahahaha koji pcaxe, tesko njesra, svi nasi sto pricaju o kompovima i pratecoj opremi, smesni su, samo usa reviews bajo moj, tamo je elita.. :D
::
:: Jedine testove od naseg coveka bih gledao ako Masta Operator pocne da kaci svoje recenzije, ovo ostalo, LoL
::
:: Si vratio No Shit Sky i uzeo novce nazad da kupis pravu igru, WoW Legion? :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Re 30.08.2016. 23:11 #622923

status: user
broj poruka: 2998

Ma koja relax varijanta? Totalno divljacki, bruteforce. Meni psovanje i urlanje nije humor. Kakva karijera?

Od gaming kanala pratim recimo Funhaus. Zato sto je malo starija ekipa i sto nisu senzacionalisti. Urlanje ne mogu da svarim. O ukusu se ne raspravlja, naravno... Ali mudja profesionalac...uf

Po meni je Zvoganj jako talentovan decko i ume da napravi klip koji je prilicno ozbiljan.

@Dejzan Volis da igras igre?
Ne znam kako mozes da onda nazivas indi naslove sranjima, ima toliko dobrih indi igara koje su mnogo zanimljivije od AAA bljuvotina. NMS je los, ali da kazes da je sve indi shit... Inace, igre su plod necijeg rada, shodno tome imaju cenu. Ti volis da radis za dzabe?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Re 30.08.2016. 23:47 #622930

status: user
broj poruka: 3730
U Srbiji ce ti sve oprostiti uspeh nikad....

Trziste igara polako umire svelo se na par kompanija za razliku od pre recimo 15 godina i jace,Sad rade HD remaster gotovo svake igre .
To sto je njegov rad ne daje mu za pravo da dere sa cenom pritom je svestan postojanja velikih igraca.Konkretno No man sky je prekopirao Desteny menu kad sam gledao klipove na netu bilo mi je cekaj bre necu Desteny ....
Indi igre i AAA su dva razlicita sveta.




::
:: Ma koja relax varijanta? Totalno divljacki, bruteforce. Meni psovanje i urlanje nije humor. Kakva karijera?
::
:: Od gaming kanala pratim recimo Funhaus. Zato sto je malo starija ekipa i sto nisu senzacionalisti. Urlanje ne mogu da svarim. O ukusu se ne raspravlja, naravno... Ali mudja profesionalac...u
::
:: Po meni je Zvoganj jako talentovan decko i ume da napravi klip koji je prilicno ozbiljan
::
:: @Dejzan Volis da igras igre
:: Ne znam kako mozes da onda nazivas indi naslove sranjima, ima toliko dobrih indi igara koje su mnogo zanimljivije od AAA bljuvotina. NMS je los, ali da kazes da je sve indi shit... Inace, igre su plod necijeg rada, shodno tome imaju cenu. Ti volis da radis za dzabe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 31.08.2016. 00:10 #622931

status: user
broj poruka: 2998
`U Srbiji ce ti sve oprostiti uspeh nikad....`
A?

`Trziste igara polako umire`
Tvoje misljenje, ne slazem se, ali ok.

`cekaj bre necu Desteny ....`
Kod UI-ja se zavrsava svaka slicnost

`Desteny`
Destiny.

`Indi igre i AAA su dva razlicita sveta.`
Na srecu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 31.08.2016. 01:31 #622933

status: user
broj poruka: 12785
Indy igre i AAA su dva različita sveta? Čega se sve neću načitati ovde... sve sami experti u stolicama.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Ne dirajte Dejzija, on je stručno lice 31.08.2016. 10:20 #622942

status: user
broj poruka: 6086
Nije ga bilo dugo vremena, ali je odmah pokazao da zna znanje.
A i tema i onaj ko ju je postavio su na nivou ovih o kojima se u temi govori.
Sve sami eksperti i entuzijaste!


i5 2500K/Enermax T40-TB/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 850 EVO 240GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech A90


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 31.08.2016. 11:57 #622948

status: user
broj poruka: 3974
Sad cu veoma profesionalno i opusteno da odgovorim.. :D

PCovanje i urlanje i glupiranje prolazi ocigledno kada lik ima toliko pratilaca, znaci isplati se, a za to mozes biti budala ili mozes biti sa malo mozga, kao mnogi i raditi to isto, kao sto ove devojcice od po 15 godina prolaze sa svojim sranjem o tome sta su one kupile za svoj prvi dan u skoli.. :D Znaci nemoj da ste ljubomorni sto su neki `poznati` i vataju na galamu. :D Na Balkanu da bi bio YT zvezda, moras da budes nesto slicno sto se daje u ovom trenutku, da imas bogate roditelje da guraju lovu i reklamiraju te i tvoje glupe klipove ili da budes veoma jak na grlu, jer to prolazi vise od lepote, ciste kose, ideje, umeca igranja i slicnog.

Jovane, Deki je odlican gejMer, koka samo PS4 i po neku PC igru, jos ga drzi konzola, ali vracam ga polako u PC svet, bice on nas.. :D Ali ide Sony Event, strah me, pascu i ja pod kandze PS4 NEO! :P

Masteru idi gledaj Andjelu i Nadju. :D



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 E moj Zulufe 31.08.2016. 12:57 #622951

status: user
broj poruka: 6086
Ja sam malo inteligentniji od proseka da bih gledao koje kakve pajsere i pajserke po jutubu. To ostavljam vama, mlađanim ekspertima.


i5 2500K/Enermax T40-TB/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Green 2×4GB 1600/Samsung 850 EVO 240GB/ASUS R9 280X DCU II TOP/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/CM 690 III W/SF Golden Green Pro 650W/CM Octane/A4Tech A90


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 31.08.2016. 16:57 #622964

status: user
broj poruka: 4741

E bre Dejzane, kad god pomislim da si Igrač, ti me demantuješ i pokažeš da si iGRAČ :p
Za tebe je igra dobra samo ako ima top grafiku, nema veze što je šuplja k`o Mazaletutova fioka.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: 31.08.2016. 17:26 #622966

status: user
broj poruka: 3730
Naprotiv ,ocito nisi procitao sta sam napisao.Danasnje igre su jako slabog kvaliteta,jos rade HD reizdanja da muzu koliko god moze.Nekad si uzeo igru na par floppy diska ili kasnije CD i igrao mesecima .Danas igra 50 GB nasminkana samo tako a traje 12 sati cast izuzecima tipa Wticher Just Cause i GTA V .
Indi igre imju svoju publiku koja ja definitivno nisam.Slazem se da mogu indi igre biti kvalitetne tipa Euro Truck simulator i jos par naslova tipa rocket legue i recimo ARk ali realno 90% se medjusobno kopiraju .
Ja sam naveo no man sky zbog cene jer realno indi igra od 60 evra koja je suplja i bagovita plus pokrala ideje od drugih igara po meni ne zasluzuje vise od 15 evra.
Kao sto rekoh moze da se porbere nesto u indi svetu al 90% je sranje do duse od ukusa sve zavisi.



::
:: E bre Dejzane, kad god pomislim da si Igrač, ti me demantuješ i pokažeš da si iGRAČ :
:: Za tebe je igra dobra samo ako ima top grafiku, nema veze što je šuplja k`o Mazaletutova fioka
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 31.08.2016. 19:22 #622974

status: user
broj poruka: 4741

Ček, moramo nešto da raštistimo. Nemoj mešati pravu igru originalne ideje, što jeste i treba da bude poenta indie razvoja, sa plagijatima. To ja i ne smatram igrama, te kopije kojima samo promene grafiku, kao što promeniš skin u Winampu. Ne treba to trpati u isti koš.
.
U pravu si da je 90% sranje, ali tako je uvek i svuda. Ja na primer ne mogu da nadjem tri filma godišnje da stvarno vrede, bilo da su holivudski ili indie. Mada kod filmova je malo drukčije, treba ekipa od barem 50 ljudi da se snimi film. A naći 50 ljudi koji su spremni da ulože maksimalno znanje i trud u nešto vrlo neizvesnog materijalnog ishoda, nije lako. Zato su indie filmovi realno njesra, po meni. Kad Holivud jedva izrodi nešto vredno ponekad...

A NMS je takva kakva je, ne bi bila bolja ni da je izdao neki skupi studio.
A ako bi nešto promenili onda bi to bila neka druga igra a ne ta, if you know what I mean.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: 01.09.2016. 00:17 #622989

status: user
broj poruka: 3730
Zato i kazem da su indi igre shit .Ima dobrih ima i dobrih ideja i sve to ali kao da fali nesto...
Rocket Legue kao i Ark su po meni boom kao i terraria sto je bila a tp je maii procenat..

Sto se filmova tice tu se slazemo 100% do sad sam pogledao mozda 15 filmova i ni jedan jedini nije ostavio utisak.Ok efekti i to ali je sve vec vidjeno i ispricano...
Po meni kvalitet opravdava cenu a masa AAA igara kao i Indi vise to ne ispunjavaju...
Covece Monkey Island pa Grim Fandango,Blade runner ,Broken Sword tu nisi znao gde se nalazis i kako uzivas a da takvih igara vise nema ili su u hd izdanju :((
pozdrav veliki ljudi



::
:: Ček, moramo nešto da raštistimo. Nemoj mešati pravu igru originalne ideje, što jeste i treba da bude poenta indie razvoja, sa plagijatima. To ja i ne smatram igrama, te kopije kojima samo promene grafiku, kao što promeniš skin u Winampu. Ne treba to trpati u isti koš
::
:: U pravu si da je 90% sranje, ali tako je uvek i svuda. Ja na primer ne mogu da nadjem tri filma godišnje da stvarno vrede, bilo da su holivudski ili indie. Mada kod filmova je malo drukčije, treba ekipa od barem 50 ljudi da se snimi film. A naći 50 ljudi koji su spremni da ulože maksimalno znanje i trud u nešto vrlo neizvesnog materijalnog ishoda, nije lako. Zato su indie filmovi realno njesra, po meni. Kad Holivud jedva izrodi nešto vredno ponekad..
::
:: A NMS je takva kakva je, ne bi bila bolja ni da je izdao neki skupi studio.
:: A ako bi nešto promenili onda bi to bila neka druga igra a ne ta, if you know what I mean
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs