Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Uređaji za skladištenje podataka
Prenos hdd 2.5
STRANA 1 OD 1
Guest Prenos hdd 2.5 17.09.2016. 16:25 T63965

status: user
broj poruka: 583

Zanima me nesto..verovatno neki od Vas imaju visak hdd 2.5 koje zbog posla nose sa sobom.
Moje pitanje glasi kako prenosite te hdd , u cemu ili za svaki imate rack/

Gledao sam po netu , nema ni torbica ni plasticnih dzidza bidza da mi olaksaju nosenje :/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Prenos hdd 2.5 17.09.2016. 18:02 #623636

status: user
broj poruka: 18930
Kako nema, WD Passport+original torbica, uz taj hdd ide mali USB 3.0 kablic i to je sve.


::
:: Zanima me nesto..verovatno neki od Vas imaju visak hdd 2.5 koje zbog posla nose sa sobom
:: Moje pitanje glasi kako prenosite te hdd , u cemu ili za svaki imate rack
::
:: Gledao sam po netu , nema ni torbica ni plasticnih dzidza bidza da mi olaksaju nosenje :/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Guest Re: Re: Prenos hdd 2.5 17.09.2016. 18:40 #623637

status: user
broj poruka: 583
Da ali mene zanimaju `goli hdd` ..Imam tri + jedan je u rack. Ove ostale cu izgleda da motam po najlonskim kesama ebg


:: Kako nema, WD Passport+original torbica, uz taj hdd ide mali USB 3.0 kablic i to je sve
::
::
:: ::
:: :: Zanima me nesto..verovatno neki od Vas imaju visak hdd 2.5 koje zbog posla nose sa sobom
:: :: Moje pitanje glasi kako prenosite te hdd , u cemu ili za svaki imate rack
:: ::
:: :: Gledao sam po netu , nema ni torbica ni plasticnih dzidza bidza da mi olaksaju nosenje :/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re 17.09.2016. 18:40 #623638

status: user
broj poruka: 609

U jednom od džepova na torbi za lap top..drugi i externom reku pa samo menjam šta mi treba


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Ako ti je potrebno samo za transport 17.09.2016. 18:45 #623640

status: user
broj poruka: 4227
pokušaj da nabaviš neku od onih `naduvanih` antistatik kesica za grafičke.

Ja za transport hard diskova od 3.5` koristim neko blister pakovanje u kojima su dolazili Samsung diskovi. Nisam video bolje rešenje od toga.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Prenos hdd 2.5 17.09.2016. 18:48 #623641

status: user
broj poruka: 18930
U tom slucaju, ovako kako kaze vlajkic, sto se tice rack-ova, uz svaki LC power dobijas futrolicu, nije neka, ali je futrolica, mada ti za pregradu u torbi od laptopa bolje ne treba. Ako ti ne bude odgovaralo, uvek mozes da odes kod nekog krojaca da ti napravi od koze bilo kakvu futrolicu.


:: Da ali mene zanimaju `goli hdd` ..Imam tri + jedan je u rack. Ove ostale cu izgleda da motam po najlonskim kesama eb
::
::
:: :: Kako nema, WD Passport+original torbica, uz taj hdd ide mali USB 3.0 kablic i to je sve
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Zanima me nesto..verovatno neki od Vas imaju visak hdd 2.5 koje zbog posla nose sa sobom
:: :: :: Moje pitanje glasi kako prenosite te hdd , u cemu ili za svaki imate rack
:: :: ::
:: :: :: Gledao sam po netu , nema ni torbica ni plasticnih dzidza bidza da mi olaksaju nosenje :/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 17.09.2016. 19:07 #623644

status: user
broj poruka: 9369

Ja je koristim nista. Bacim ga na zadnje sediste.

El Capitan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dorabi1 Re: 17.09.2016. 21:02 #623652

status: user
broj poruka: 938
ja idem peske. Sutiram ga do posla :D


::
:: Ja je koristim nista. Bacim ga na zadnje sediste
::
:: El Capita
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Ja imam ovako nesto... 18.09.2016. 22:18 #623705

status: user
broj poruka: 7761
Ja imam ovako nesto...

http://www.dhgate.com/product/orico-phx-35-gy-3-5-inch-sata-hard-disk-drive/199412166.html#s1-15-1b.searl|2966426523

Ali ovo mi se vise svidja...
https://www.alibaba.com/product-detail/ORICO-2-bay-HDD-protector-plastic_1167097861.html

Tebi bi za te 2.5` HDD-ove najbolje pasovalo sledece...
https://www.aliexpress.com/item-img/ORICO-2-5-inch-3-5-inch-HDD-protection-box-SATA-HDD-Protector-Case-Hard-Drive/32430888603.html

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs