Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Preporuka za slusalice
STRANA 1 OD 1
wh1sper Preporuka za slusalice 07.10.2016. 12:12 T64029

status: user
broj poruka: 2
Kao sto u naslovu pise, potrebna mi je preporuka za slusalice (cepici varijanta) za slusanje muzike na telefonu/iPod Touch-u. Potrebno je da imaju dobar zvuk, da traju duze od godinu dana pre nego sto jedna od bubica prestane da radi (jer sam ih izmenjao ko zna koliko do sada) i da imaju mikrofon (headset varijanta). Budzet: 2000-3000 din.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Preporuka za slusalice 07.10.2016. 13:19 #624637

status: user
broj poruka: 18940
Imas Sennheiser slusalice (bubice) u 4Audio za te pare, mozda i u mitrosu, odaberi koje ti se najvise dopadaju i to je to. Recimo model CX1 su jako dobre, medjutim, ni jedne slusalice nece dugo izdrzati ako se cimaju, vuku, zatezu.


:: Kao sto u naslovu pise, potrebna mi je preporuka za slusalice (cepici varijanta) za slusanje muzike na telefonu/iPod Touch-u. Potrebno je da imaju dobar zvuk, da traju duze od godinu dana pre nego sto jedna od bubica prestane da radi (jer sam ih izmenjao ko zna koliko do sada) i da imaju mikrofon (headset varijanta). Budzet: 2000-3000 din.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wh1sper Preporuka za slusalice 07.10.2016. 13:43 #624639

status: user
broj poruka: 2
Nazalost, taj model nema mikrofon (kao sto sam naveo kao uslov). Uz to, kod Madjara kosta oko 40 evra (~5000 din.) sto je van budzeta koji sam naveo.

Ali hvala na odgovoru. :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 jedino resenje.... 07.10.2016. 14:07 #624640

status: user
broj poruka: 914



na buvljak pa kupi 10-tak pari za te pare, kao sto ti je rekao imarkovic ako se ne cimaju mozda i prezive...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Preporuka za slusalice 07.10.2016. 14:55 #624645

status: user
broj poruka: 18940
Sorry, nisam video, znaci da ti trebaju za telefon. U tom slucaju, pogledaj ako su u prodaji negde po radnjama sa mobilnim telefonima, Sony ima mnogo dobre slusalice, po meni najbolje (xperia), a u svakom trenutku mozes da svratis do Samsung prodavnice i jeftino da kupis njihove slusalice, ali ne ocekuj da ce biti sa silikonima za skoljku.


:: Nazalost, taj model nema mikrofon (kao sto sam naveo kao uslov). Uz to, kod Madjara kosta oko 40 evra (~5000 din.) sto je van budzeta koji sam naveo
::
:: Ali hvala na odgovoru. :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE jbl 07.10.2016. 15:12 #624647

status: user
broj poruka: 5696
Kakve su one JBL koje dolaze uz Alcatel Idol 2 telefone,kao kockaste ato au?


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: jbl 07.10.2016. 16:42 #624656

status: user
broj poruka: 18940
Ako su to ove sa slike: https://goo.gl/5fS3bt
Meni deluju jako dobro.


:: Kakve su one JBL koje dolaze uz Alcatel Idol 2 telefone,kao kockaste ato au
::
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Re: jbl 07.10.2016. 17:36 #624658

status: user
broj poruka: 5696
Zapravo sa idol 4s,

To su ove

http://www.notebookcheck.net/fileadmin/Notebooks/News/_nc3/Alcatel_Idol_4S_Android_smartphone_with_JBL_headphones_and_VR_headset.jpg

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Ako su to ove sa slike: https://goo.gl/5fS3b
:: Meni deluju jako dobro
::
::
:: :: Kakve su one JBL koje dolaze uz Alcatel Idol 2 telefone,kao kockaste ato au
:: ::
:: ::
:: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: jbl 07.10.2016. 19:16 #624668

status: user
broj poruka: 18940
Pa, sta znam, lepse su mi ove za 3-ku

JBL je veliko ime, nisam ih koristio, ali izgledaju obecavajuce i ne sumnjam u kvalitet.


:: Zapravo sa idol 4s
::
:: To su ove
::
:: http://www.notebookcheck.net/fileadmin/Notebooks/News/_nc3/Alcatel_Idol_4S_Android_smartphone_with_JBL_headphones_and_VR_headset.jp
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
:: :: Ako su to ove sa slike: https://goo.gl/5fS3b
:: :: Meni deluju jako dobro
:: ::
:: ::
:: :: :: Kakve su one JBL koje dolaze uz Alcatel Idol 2 telefone,kao kockaste ato au
:: :: ::
:: :: ::
:: :: :: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs