Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Ne radi IMDB plugin u Where is it?
STRANA 1 OD 1
djalex Ne radi IMDB plugin u Where is it? 11.11.2016. 11:50 T64171

status: user
broj poruka: 61
Kao sto i sam naslov kaze, koristim program Where is it kao katalog svih mojih diskova vec preko 13 godina.
Do proslog septembra kad sam ucitavao diskove na kojima su snimljeni filmovi dobro je radio IMDB plugin odnosno dobro je importovao podatke sa navedenog sajta i snimao zajedno sa podacima o filmu ( slika, podaci o reditleju, glumcima i po neka recenzija).
Medjutim kad sam ponovo maja ove godine rezao filmove na diskove kad sam importovao podatke sa IMDB on ocita samo naslov filma i URL adresu doticnog filma sa IMDB. Sve ostale podatke ne ucitava.
Sumnjam da plugin ne radi jer je prosle godine doslo do ismene izgleda a i sadrzaja IMDB pa plugin ne ume da iveze podtke sa istog.
Ne znam da li je jos neko naisao na isti poblem i da li ga je resio.
Where is it verzija je 2014 build 220, znaci zadnja verzija skoro 2 godine ista.
Vodim da ni sam program kao i plugin nisu azurirali od tada.

Intel Xeon E5440@3,3GHz, Thermalright Venomous-X, Asus P5K Premium, Patriot Viper DDR2 8GB 1066 MHz, Kingston SSD HyperX 3K/120G+WD Scorpio Black 750GB, MSI GTX 1070 Gaming X, 8G, Corsair 520HX, Samsung 961BF, LG Blu-ray BH16NS40
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs