Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
iPhone SE
STRANA 1 OD 5  
Nato011 iPhone SE 11.11.2016. 11:53 T64172

status: user
broj poruka: 351
Pre 2 meseca resih ja da uzmem novi telefon posto sam imao pozajmljeni iPhone 4s i bacim pogled na MTS stranu koliko je 6s da li je pala cena i vidim iPhone SE za 275E na 24 meseca. uz ugovor i Paket MIKS M. Pozovem ja njim i za 4 dana stize mi na adresu telefon i SIM.

https://www.mts.rs/privatni/mobilna/mobilni-uredjaji/telefoni/detaljnije/97946/iphone-se-16gb

Sada mi je najzad fiksni i mobilni isti, samo 065.
Prvo sam mislio da dam 150e za iPhone 5s ali kada sam video da iPhone SE ima bolji procesor nego iPhone 6 i iPhone 6 Plus, bolju kameru i vise memorije, sve kao iPhone 6s bez 3D touch i ostalih stvari ja ga uzeo i primio se. Sada cekam da izadje iPhone 8 da uzmem njega. Nisam pre obracao paznju na telefone ali malecki me je zainteresovao. Ujedno sam odao i pocast Steve Jobs jer ovo je njegov poslednji dizajn 5s.
Androide necu uzimati vise, meni jednostavno njegove prednosti nisu potrebne necu da Jailbreak uradim, pazite kada ja nisam ni updejtovao na zadnju verziju iOS nego je 9 fabricka.
Imao sam izvandrednu opciju da uzmem iPhone 6s. 500-520 je tada bio po oglasima a ja sam moj mogao odmah da prodam u kutiji za 390 i da dodam razliku. Znaci izasao bi me 275 na 24 meseca +130-150e ali mi je to nekako bilo mnogo za telefon koji ja bas i ne koristim nesto. Ne gledam klipove, ne gledam filmove, samo mail, SMS, pozivi, MMS.

Sada sam i ja u ekipi iPhone, odmah su i u familiji rekli da ce mozda da probaju sledeci svideo im se kako lezi u ruci ovaj legendarni telefon sa unapredjenim hardwarom.
Ako vam treba telefon samo napred, za 275e necete naci bolji telefon.
Mislim najbolji telefon koji postoji kosta 550e u MTS i to je iPhone 7.



i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck 87 FranciumPR DS PBT-G700
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nemanja21 re 11.11.2016. 11:57 #626282

status: user
broj poruka: 1227
Jel ovo Wlada ponovo hara?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 11.11.2016. 12:41 #626283

status: user
broj poruka: 4866

Ima dobar hardwar...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 11.11.2016. 12:51 #626284

status: user
broj poruka: 18930
Od eVGA ostali samo dugmici


::
:: Ima dobar hardwar...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Milunka Re: iPhone SE 11.11.2016. 13:00 #626285

status: user
broj poruka: 1626
Zbog ovoga ne koristite teze droge...

ASUS x58 SABERTOOTH/ i7 980x /Club 3d r9 280x Royal Queen/3x4gb kingston @ 1333mhz/MS Black Widow/CM RS 620/kingston v100 60 gb,WD blue 500gb + samsung f4 2tb.EIZO S2411W. marantz PM 7001 + T+A T110E

:: Pre 2 meseca resih ja da uzmem novi telefon posto sam imao pozajmljeni iPhone 4s i bacim pogled na MTS stranu koliko je 6s da li je pala cena i vidim iPhone SE za 275E na 24 meseca. uz ugovor i Paket MIKS M. Pozovem ja njim i za 4 dana stize mi na adresu telefon i SIM
::
:: https://www.mts.rs/privatni/mobilna/mobilni-uredjaji/telefoni/detaljnije/97946/iphone-se-16g
::
:: Sada mi je najzad fiksni i mobilni isti, samo 065
:: Prvo sam mislio da dam 150e za iPhone 5s ali kada sam video da iPhone SE ima bolji procesor nego iPhone 6 i iPhone 6 Plus, bolju kameru i vise memorije, sve kao iPhone 6s bez 3D touch i ostalih stvari ja ga uzeo i primio se. Sada cekam da izadje iPhone 8 da uzmem njega. Nisam pre obracao paznju na telefone ali malecki me je zainteresovao. Ujedno sam odao i pocast Steve Jobs jer ovo je njegov poslednji dizajn 5s.
:: Androide necu uzimati vise, meni jednostavno njegove prednosti nisu potrebne necu da Jailbreak uradim, pazite kada ja nisam ni updejtovao na zadnju verziju iOS nego je 9 fabricka
:: Imao sam izvandrednu opciju da uzmem iPhone 6s. 500-520 je tada bio po oglasima a ja sam moj mogao odmah da prodam u kutiji za 390 i da dodam razliku. Znaci izasao bi me 275 na 24 meseca +130-150e ali mi je to nekako bilo mnogo za telefon koji ja bas i ne koristim nesto. Ne gledam klipove, ne gledam filmove, samo mail, SMS, pozivi, MMS
::
:: Sada sam i ja u ekipi iPhone, odmah su i u familiji rekli da ce mozda da probaju sledeci svideo im se kako lezi u ruci ovaj legendarni telefon sa unapredjenim hardwarom
:: Ako vam treba telefon samo napred, za 275e necete naci bolji telefon
:: Mislim najbolji telefon koji postoji kosta 550e u MTS i to je iPhone 7
::
::
::
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck 87 FranciumPR DS PBT-G700
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla - bože 11.11.2016. 13:02 #626286

status: user
broj poruka: 612

BUDALE će da unište ovaj svet. :(
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Hardwar 11.11.2016. 13:13 #626287

status: user
broj poruka: 351
Jbt pa hardware smo napisali toliko puta u zivotu, zar mislite da ne znam kako se pise, omaklo se onako brzinski. Desava se svima. A sta ima veze telefon je bio povoljan i uzeo sam ga. Nije los za te pare.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 6

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Wladi potonule sve ladje (sav hardwar) - podebio Trump. 11.11.2016. 14:17 #626289

status: user
broj poruka: 10984
Ode Nato, sa sve BG 011 u Rusku Federaciju...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 11.11.2016. 15:04 #626292

status: user
broj poruka: 351
Pa bez obzira ko je predsednik Amerike politika se ne menja. Svi odavno znaju da su razni kandidati obecavali kule i gradove a onda kada postanu predsednici kao da neko naredjuje njima, svi se isto ponasaju, 5% razlike. Ili zavrse kao Kenedi.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 6

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 11.11.2016. 17:39 #626296

status: user
broj poruka: 3796
Sve, sve, al ne mogu da verujem kakav bolesnik moras da budes pa da se potpises ``Nato011`` !? Pu jebem ti zivot sta sve kancerogena sisa podoji, a picka izbaci napolje...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca ... 11.11.2016. 18:09 #626298

status: user
broj poruka: 163
E pizdo narkomanska. Kopaces ti po rudnicima u Sibiru kao u doba Staljina.
Jel ti Hilari keva stoko jedna drogeraska. Jebace ti prijatelji siptarcine mamu i tebe ce bre da jebu stoko jedna nadrogirna.
Picko jedna, nemas ti muda drogirnni stvore nego kucas tu po tastaturi. Picko.
Da Bog da overen pored nekog djubreta crko. Stoko.
Pa tebe ce NATO narkomanu da pretopi u sapun da vojska pere nege. I kao sapun ces da zaudaras picko jedna.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 11.11.2016. 18:24 #626300

status: user
broj poruka: 163
Zavrsices ti kao fekalije, gomilo genetskog otpada. Neces imati gde da bezis picko.
Koja bre Amerika tebe da primi gnjido. Sljam i svoj imaju, samo im jos treba uvoz djubreta. E stoko jedna drogirana. Fekalijo i otpadu bezvredni. Olosu i ispdrku.
Crknuces ti pored neke kante, raspadaces se i smrdeti. Govno jedno.

:: Pa bez obzira ko je predsednik Amerike politika se ne menja. Svi odavno znaju da su razni kandidati obecavali kule i gradove a onda kada postanu predsednici kao da neko naredjuje njima, svi se isto ponasaju, 5% razlike. Ili zavrse kao Kenedi
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 11.11.2016. 19:33 #626304

status: user
broj poruka: 1272
Unuk Nataše Kandić i sestrić Jelene Milić ponovo hara :)

Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 11.11.2016. 19:40 #626305

status: user
broj poruka: 3971
Ooooo stigao je moj covek, Masta W, gospodin!!!

iPhone je naravno jedini i pravi izbor na polju telefona, u to nema sumnje!

Evgu mogu samo da pljuju oni koji o njoj ne znaju nista, to je klasa na polju PC komponenti, znamo svi dobro da su im GPU i PSU a i MOBO tata i mama u predelu Severne Amerike, a u EU uzimaju samo iskusni. Pozdrav za momka iznad, sa bananama. :D


Jeftine Igrice! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 iPhone SE 11.11.2016. 20:02 #626306

status: user
broj poruka: 351
Kupio sam Americku Uniformu pre skoro godinu dana, pantalone, jakna, carape, majca sa rukavima, oko 250$ me je izaslo sve, komplet, Propper i Tru-Spec...medju glavnim snabdevaca Americke vojske. Made in USA. Ljudi znate kakvi su ono materijali, Kao u trenerci da si... Znaci da su crne ili sive ili tako bruka za nosenje na ulici. Carape znaci ne znoji se noga a gurnes celu nogu sa carapom u vodu u kadu i noga suva. Samo sto cu cizme kupiti Magnum takticke ne one zute njihove.., Ili Strike Force 8.0 SZ Waterproof ili Viper Pro 8.0 Waterproof... autorizovanih za USA Takticke jedinice i zute za vojsku.Oni imaju pravila kakva mogu da nose cipele uz koju uniformu. I kada pristupas vojsci dobijes listu sta ti treba kolica i ides u shoping, placa vojska. Te Magnum cipele-cizme su sada za zimu, kisu, sneg, itd...


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: iPhone SE 11.11.2016. 20:40 #626308

status: user
broj poruka: 163
Sto nisi ostao tamo, jel ne daju drogu za dz?
Ili si im lose dudlao kurceve pa te izbacili.
A sto te nisu primili u vojsku tamo?,zato sto si narkos ili zato sto su te crnci i siptarski cigani trpali u rcma?
Videli otpad, pa ti se israli po glavi i sutnuli u neki stocni brod da te deportuju da crknes ovde. Zapakovali te u vakumiranu kesu da ne bi smrdeo i poslali ovde da se pretvoris u stajsko djubrivo, a kada ovi ovde provale da od tebe ni djubrivo ne moze da se napravi poslace te Rusima da te lansiraju u svemir da ne bi zagadjivao planetu. Ima da isparis kao smrad predeza.

:: Kupio sam Americku Uniformu pre skoro godinu dana, pantalone, jakna, carape, majca sa rukavima, oko 250$ me je izaslo sve, komplet, Propper i Tru-Spec...medju glavnim snabdevaca Americke vojske. Made in USA. Ljudi znate kakvi su ono materijali, Kao u trenerci da si... Znaci da su crne ili sive ili tako bruka za nosenje na ulici. Carape znaci ne znoji se noga a gurnes celu nogu sa carapom u vodu u kadu i noga suva. Samo sto cu cizme kupiti Magnum takticke ne one zute njihove.., Ili Strike Force 8.0 SZ Waterproof ili Viper Pro 8.0 Waterproof... autorizovanih za USA Takticke jedinice i zute za vojsku.Oni imaju pravila kakva mogu da nose cipele uz koju uniformu. I kada pristupas vojsci dobijes listu sta ti treba kolica i ides u shoping, placa vojska. Te Magnum cipele-cizme su sada za zimu, kisu, sneg, itd..
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile iPhone SE 11.11.2016. 21:42 #626312

status: user
broj poruka: 9460
Javi se ako ti treba veca kolicina iPhone SE.
10+ kom 250eur
100+ 200eur
1000+ 160eur
10000+ 100eur
100000+ za dz

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 :) 11.11.2016. 21:45 #626313

status: user
broj poruka: 351
Mogao bi malo da prestanes sa provociranjem. Zato sto sa 15 godina kada su zvali muskarce sa prednosti Srpskog jezika sa prostora Balkana bile su sankcije i ja nisam bio svestan da cu moci da sluzim vojsku, idem na obuku i da mi plate skolovanje celo sa kojim bi sada imao i posao i penziju dobru. Americka vojska placa ljudima skole koje oni nikada ne bi mogli da priuste i daje sansu siromasnima koji nemaju druge prilike da uz vojsku postanu i ljudi i obrazovani. Da mi je tada ovaj sada mozak prebegao bi u Budimpestu i javio se u Americku Ambasadu i Javljam se na duznost generale Vesli KlarkU.
Sada dele i iPhone sigurno. Smislio sam znate kako iritantnu medlodijicu za Android vlasnike i kada krenem da im pevusim oni odlepe i pocnu da psuju iPhone i sve a ja se cerekam kao lud.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: :) 11.11.2016. 21:57 #626314

status: user
broj poruka: 163
Pa ne treba da pevas kao lud, ti i jesi lud.
Tebe ne bi primili ni u siptarsko pleme a kamoli neku vojsku. Tvoj smrad bi pogusio sve
zivo. Takve kao ti NATO posalje u Somaliju pa ih one crncuge ubijau toljagama.
Pametno da ocise planetu od bagre. Ti u NATO olosu? Pa ti si drogirani ciganin-siptar.
Ne bi mogao tamo ni cucavce da olizujes. Stoko cigansko-siptarska.

Rus nisi sigurno
Srbin nisi
Amerikanac nisi, mozda bi ti voleo da budes, ali eto nisi.
Englez nisi
Hrvat nisi
Slovenac nisi
....................
Nisi ti nista, bagro koja zaudara.
Jedino ti preostaje da budes ciganin-siptrar ako te i tamo prime.
Ni stajsko djubre od tebe ne moze da se napravi, trulezu narkomanski.
Ispljuvku i prdezu. Izdrkotino siptarsko-ciganska.
Nece te niko narkomanski otpadu.
:: Mogao bi malo da prestanes sa provociranjem. Zato sto sa 15 godina kada su zvali muskarce sa prednosti Srpskog jezika sa prostora Balkana bile su sankcije i ja nisam bio svestan da cu moci da sluzim vojsku, idem na obuku i da mi plate skolovanje celo sa kojim bi sada imao i posao i penziju dobru. Americka vojska placa ljudima skole koje oni nikada ne bi mogli da priuste i daje sansu siromasnima koji nemaju druge prilike da uz vojsku postanu i ljudi i obrazovani. Da mi je tada ovaj sada mozak prebegao bi u Budimpestu i javio se u Americku Ambasadu i Javljam se na duznost generale Vesli KlarkU
:: Sada dele i iPhone sigurno. Smislio sam znate kako iritantnu medlodijicu za Android vlasnike i kada krenem da im pevusim oni odlepe i pocnu da psuju iPhone i sve a ja se cerekam kao lud
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: :) 12.11.2016. 00:02 #626315

status: user
broj poruka: 9369

::
:: Rus nisi sigurn
:: Srbin nis
:: Amerikanac nisi, mozda bi ti voleo da budes, ali eto nisi
:: Englez nisi
:: Hrvat nisi
:: Slovenac nis
:: ...................

Mozda je covek :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Re: Re: :) 12.11.2016. 11:48 #626322

status: user
broj poruka: 163
Ljudski otpad jeste, mada je i to laskanje za ovakve.
Narkomanska bagra.


::
:: ::
:: :: Rus nisi sigurn
:: :: Srbin nis
:: :: Amerikanac nisi, mozda bi ti voleo da budes, ali eto nisi
:: :: Englez nisi
:: :: Hrvat nisi
:: :: Slovenac nis
:: :: ...................
::
:: Mozda je covek :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 @DrDoca 12.11.2016. 14:32 #626327

status: user
broj poruka: 949
Ti izgleda ne znas ko je Wlada011? To je genericka masina, nije covek. Pa ti savetujem da okoncas raspravu sa aparatom. Idi u arhivu i pronadji njegove prve teme i postove. To ti je urnebes, a od tada je jedino gramatiku podigao na visi nivo. I dalje svira neku svoju pesmu i ne zanima ga ko sta kaze. Tako da...

i7 875k, P7P55D-E, 8gb Mushkin Radioactive, Sapphire 280X Vapor-X 3GB, 3x 500gb WD blue, DELL E2314H


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: Re: :) 12.11.2016. 21:52 #626359

status: user
broj poruka: 351
Sve sto si rekao si sam.
Ja redovno odrzavam kontakte sa Americkom Ambasadom i izvestavam ih kada je neka TV stanicala pricala lazi i sirila mrznju o svetu zahvaljujuci kome Srbi primaju plate i penzije. Kada se skupi moja cela srednja skola skoro 10 meseci ja nisam isao u skolu zato sto nije bilo grejanja a Rusi nisu slali jer su nam podrzali sankcije. Mozda su vasa zamisljenja braca inace vi ste za njih niko i nista. Vi ste samo objekat sa kojim pokusavaju da NATO pokazu da jos ponegde imaju uticaj i da izazovu njihovo izivljavanje nad vama. Mozete da svojatate njih ko bracu zbog `zajednickog` neprijatelja koliko hocete to vam ne pomaze. Postoji nekoliko drzava koje po onome sto su Rusi uradili za njih imaju daleko veca prava da sebe nazivaju bracom pa to ne rade. Od njih niti ste dobili niti cete dobiti nista. Postoje karikature koje se pojavljuju da svaku generaciju loze da su im Rusi braca i oni kasnije ispadnu smesni. Ovo je vec cetvrta generacija. I uvek ima neko Ako, i Ali... Da nije Klinton, da nije Bus, da nismo ovo, da je bio Putin. Ne postojite na Ruskoj mapi. Daleka ste tacka koja da su njihova drzava u ratnim uslovima bi bili zrtvovani kao nesto zasta se ne vredi boriti, a ne potpuno druga drzava. U stvarnom svetu imate 2 puta Paletsinsko-Kubanski ili Hrvatsko-Crnogoriski... Sve ostalo sanjate i budjenje ce biti lose. Ja sam video kako to izgleda nekoliko puta i kako novim generacijama uvek pokazuju ko je gazda.
Niste jos ni sacekali da se zavrsi sve oko izbora vec ste proglasili Trumpa pobednikom, zaboravljate da je vecina glasala za Hilari i da traze pravdu i da se odluka donosi u Decembru. Kada bi slusao vas pola zemalja Evrope ne bi imalo svoje delove, ni SPanija, ni Francuska, ni UK ma vi sve sklopite a na kraju se svi dogovore, svi sloze, svi ostanu a vi jedini zrtve na kraju. I onda ovi nas ispalili, oni nas ispalili. Nisu. Pa najaci delovi koji hoce da ostanu u EU su Skotska i Irska. Oni hoce i prijkljucenje. Jer to im je jedina garancija da im Englezi nece raditi sta hoce. I vi umesto da bezite negde gde su vam granice sigurne vi ste na vetrometini i svakih 30 godina ce Nemci da se nadignu i da napujdaju sve zive nas vas i da vas sravne. I sada samo Nemacka da vas napadne Rusija ne bi prstom pomerila. Znaci prstom. Vise bi Francuzi i Spanci trazili mir nego oni.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: Pa ne treba da pevas kao lud, ti i jesi lud
:: Tebe ne bi primili ni u siptarsko pleme a kamoli neku vojsku. Tvoj smrad bi pogusio sv
:: zivo. Takve kao ti NATO posalje u Somaliju pa ih one crncuge ubijau toljagama
:: Pametno da ocise planetu od bagre. Ti u NATO olosu? Pa ti si drogirani ciganin-siptar
:: Ne bi mogao tamo ni cucavce da olizujes. Stoko cigansko-siptarska
::
:: Rus nisi sigurn
:: Srbin nis
:: Amerikanac nisi, mozda bi ti voleo da budes, ali eto nisi
:: Englez nisi
:: Hrvat nisi
:: Slovenac nis
:: ...................
:: Nisi ti nista, bagro koja zaudara
:: Jedino ti preostaje da budes ciganin-siptrar ako te i tamo prime
:: Ni stajsko djubre od tebe ne moze da se napravi, trulezu narkomanski
:: Ispljuvku i prdezu. Izdrkotino siptarsko-ciganska
:: Nece te niko narkomanski otpadu
:: :: Mogao bi malo da prestanes sa provociranjem. Zato sto sa 15 godina kada su zvali muskarce sa prednosti Srpskog jezika sa prostora Balkana bile su sankcije i ja nisam bio svestan da cu moci da sluzim vojsku, idem na obuku i da mi plate skolovanje celo sa kojim bi sada imao i posao i penziju dobru. Americka vojska placa ljudima skole koje oni nikada ne bi mogli da priuste i daje sansu siromasnima koji nemaju druge prilike da uz vojsku postanu i ljudi i obrazovani. Da mi je tada ovaj sada mozak prebegao bi u Budimpestu i javio se u Americku Ambasadu i Javljam se na duznost generale Vesli KlarkU
:: :: Sada dele i iPhone sigurno. Smislio sam znate kako iritantnu medlodijicu za Android vlasnike i kada krenem da im pevusim oni odlepe i pocnu da psuju iPhone i sve a ja se cerekam kao lud
:: ::
:: :: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: :: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: :: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1d10t Vratija se Šime! 12.11.2016. 22:16 #626360

status: user
broj poruka: 430
Čovek se pojavljuje ciklično, gotovo uvek u Novembru i Martu...
Samo što za razliku od onog iz naslova posta on ne donosi svežu ribu, već nalupa toliku količinu gluposti sa ogromnom dozom mržnje prema svemu što ima veze sa državom u kojoj, na našu žalost, živi...
eVglada će da dobije koji ban po redu? Jel se bliži 10. jubilarni, ili ga je već preskočio?

AMD phenom II x4 955BE @ 3.7GHz / Raijintek EreBoss / GA-MA770-UD3 rev 2.0 / 3x2GB Kingston V ddr2 800MHz / PowerColor AMD r9 280x TurboDuo - PowerColor ATI 4870 1GB BKP / 500GB Hitachi + 1TB WD black / Logitech g500/mx518 / iCEMAT II black pad / Logitech

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 12.11.2016. 22:20 #626361

status: user
broj poruka: 3104
Meni je zaista zao kako ovaj lik dobija toliku paznju, a moja tema vezana za racunare je nestala sa prve strane. Kao da niko ne zna resenje na problem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: Re: :) 12.11.2016. 23:33 #626364

status: user
broj poruka: 351
Napisao sam pismo Putinu. Rekao sam da ga deo Srbije ne smatra bratom, onaj edukovani koji zeli da radi za Evropske plate, sem ako su toliki licemeri da bi sebe da obezbede na zapadu a da odande seru o podrsci Srbije. I da ga pitam sto nisu slali gas da idem u skolu nego su jeli govna i radili sta Amerika kaze da bi dobili pravo da jos malo zamajavaju onaj narod njihov tamo.
Putin moze samo da preti recenicima tipa Ako to uradite premesticemo vojsku na granicu i slicno, a oni vec na granici. Umesto da beze u Sibir oni blize presretacima u Istocnoj Evropi. Gledao sam jednu kartu koja uvecava ne znam koliko sansi za obaranje balistickih raketa u celoj toj polovini Rusije. Postoji svuda sansa, ali tu postaje ogromna da bi velika vecina raketa bila srusena, promenila putanju, izgubila prvobitnu moc, itd. To bi izazvalo premestanje snaga sto bi sateliti sada lepo zabelezili gde sta ide. Sa time Rusima ostaje da se oslone samo na podmornice koje pridju obali Americkoj. Dok Amerikanci imaju citavu Evropu. Sta mislis koliko putuje 3 GENERACIJA ICBM Minuteman III od Varsave do Moskve, 23 maha brzina. Ili iz Litvanije, Estonije,...
Ako izgrade antiraketni stit, prebace tajno nuklerne rakete i napadnu sa 150-200 raketa u sred mira Rusija je gotova. Ono malo sto bi reagovalo malo stete bi nanelo, nesto bi bilo oboreno i cao. Ja bi to uradio, posle mirovne konferencije pozdravio se izasao i Putinu bi stigla informacija 3-4 minuta pre totalnog udara svih raketa.gde bi oni poginuli svi.
Mozda bi ga zvao telefonom i rekao da za 5 minuta im dolece 200 nuklearnih raketa i da ce biti oborene bez detonacije ukoliko bude predao sifre i lokacije za sve nuklearne rakete koje ima i da ima 3 minuta da to uradi ako takva sansa postoji da se preuzme kontrola za tako kratko vreme, ako ne cao. I da ne pokusava da ide u skloniste jer ce od moskve biti rupcaga kao Grand Kanjon i zato ima 3 minuta da preda sve nuklearne rakete sto ima da u slucaju rata ne bi morao da plasi sa time ako izgubi a vojsku i tenkove i avione nek zadrzi.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs