Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Najbolji hosting
STRANA 1 OD 1
Ognjeni Najbolji hosting 16.11.2016. 15:08 T64190

status: user
broj poruka: 4506
Treba mi preporuka gde je najpouzdaniji i najbolji hosting ( ne pricam o domacim derikozama ni u kom slucaju ).

Gledao sam hetzner i 1&1 ali ne znam vise jesu li dobri kao sto su nekad bili , ima li novih boljih igraca na trzistu.

Ne bih uzimao nikakve basic varijante ali do nekih 10$ mesecno za pocetak je ok, za 2-3 static sajta uz kasnije prosirenje na neki startup i bolji paket .

Znaci u sustini mi treba dugotrajnije resenje sto se tice odabira imena hostinga
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict :DDDDDDDDDDDDDD 16.11.2016. 16:12 #626490

status: user
broj poruka: 4515
sta ce da se vrti na hostingu je kljucno pitanje. Nemoj da se lozis na vCPU na tim inostranim cloud platformama...

dva, tri static stajta mozes da hostujes i kuci :)

Obavezna DDOS zastita...
Od domacih se mainstream vodi kao top. Kada se pogleda ko stoji iza, jasno je da su ozbiljne `njuske` u pitanju.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni .. 16.11.2016. 16:30 #626491

status: user
broj poruka: 4506
Za pocetak portfolio koji godinama nikako da uradim i prezentacija od dve firme . Znaci 3 sajta uz kao sto rekoh uz kasnije prosirenje paketa za neki startup .


Koliko sam video skoro svi nude ddos zastite, enkripcije itd...samo na kraju koga izabrati i da si miran.

Nikakve kucne, free hosting i ostale varijante :) . Vidim da dosta njih nudi i WP hostinge, wp ce biti sva tri sajta
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict ovde ces dobiti gomilu odgovora. 17.11.2016. 13:45 #626542

status: user
broj poruka: 4515
raspitaj se u ovoj grupi. Tu su ti sve domace njuske koji drze razne hostinge lokalno a i spolja.

https://www.facebook.com/groups/hostingsrbija/
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 17.11.2016. 15:02 #626549

status: user
broj poruka: 4506
oki,fala vi :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vlajkic re: 17.11.2016. 15:17 #626551

status: user
broj poruka: 609
godaddy


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60274. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs