Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Jako cudno pozitivno iskustvo ♣
STRANA 1 OD 2  
H-nitro Jako cudno pozitivno iskustvo ♣ 30.11.2016. 22:44 T64261

status: user
broj poruka: 1958
E ovako na pocetku da kazem da je tema jako zanimljiva za sve vrste ljudi i koji veruju u ovo sto cu sad ispricati i za skeptike od kojih sam ja bio na celu ove price nemojte preskakati nije dugo procitajte moje neverovatno iskustvo...

Sve je pocelo pre mesec dana, kada sam se jedno jutro proudio i osetio ukocenost u vratu, reko akjde nije privi put jastuk mi je ko panj, ja malo promrdam vratom ono neki tup bol

mogu da kazem da sam ovakvu vrstu bola osetio i ranije pre 3 god 3x u razlicitim periodima, ali bilo malo preko noci pa prestane

kada sam krenuo do kola tako me je saseklo i sageo sam se da peglam od bola, ja ljudi vama nemogu recima da opisem taj bol, ako vas je nekad boleo zub toliko jako da ti dodje da u nocu lupas glavom u zid od muke, ja sam misio da je to najgori bol, e onda sam doziveo ovo, zamislio zub bol x 100 nemoguce...

to je nakljestenje nerva u vratu koji se spusta duz cele desne strane i zavrsava se u prstu koji mi je konstantno trneo, nisam znao sta cu isao kod lekara pio lekove, sve moguce koje dosad u zivou nikad nisam bio, bruufene, bromazepane, trodone, primao inekcije 2x po 2, pio jos nekih tuce lekova valjda iz ocaja, nista nije smanjilo bol 2%,



nisam spavao 3dana i poceo da se osecam jako lose, majka me to jutro videla kakav sam i dala mi neki lek sa trouglicem nisam hteo da ga uzmem ali na kraju me ubedi zena i drogira me onim sranjem koje ti napadne mozak i kao da zaspis, ja sam sav utrneo u meni glava pada od leka i nespavanja ali NEMOGUCE BOL JE JEBENO BIO JACI i drzao me budnim, na kraju sam hteo koliko sam se iznervirao da uzmem extasy ili morfijum samio da odspavam da mi ne pregori mozak (u slucaju ex oslobadjanje serotonina radi kao painkiller)

e sad ide jako zanimljiv deo, tako ja ne znam sta cu i cujem ja da jedna zena odavde tj drugarica moje keve imala isti problem, i nadjem je ja i kaze mi zena ovo, mene je to isto snaslo, kaze lekari su me otrovali kojekakvim lekovima isla na terapije narucivala paste i gelove iz nemacke koji nemaju ovde i nista nije pomoglo, nije bilo spavanja po malo kad se premoris, i tako 6 meseci, jkad sam cuo brojku hteo sam da se upucam u glavu

i kaze sve dok nisam otisla kod zene koja leci alternativnom medicinom bioenergijom, kaze ona mi je spasla zivot, jos je njoj i misic atrofirao skroz
ja onako samo sto se ne nasmejah reko ajde ko da imam sta da izgubim, ja se ionako bavim hobijemcudnim koji cu vam u posebnoj temi pisati, a to je hipnoza i mesmerizam, to cu vam i snimke pokazati ljudi koje sam hipnotisao a ima ih bas puno, i znam da p[ostoji prenos energije, ali o5 imao sam nivo skepticizma

zena zivi u cacku, u kad sam dosao tamo bilo je da vas nelazem 50 ljudi ispred njene kuce, neki dolaze 10 puta neki su kao i ja prvi put, pricao sam sa jednom dvojkom ona mi je rekla da je njij izlecila cistu na jajniku a njenij majci rak u ranom razvoju

ona je mnogo pozitivna i stvarno cool, i daje se koliko das,
video sam da ljudi izlaze od nje ne znaju dje su od bola cak i kukaju ja sam se sve vreme pitao sta ima radi, a kaze mi ova devojka i smeje se sacekaj samo da te dodirne videces
ja sam usao, i legao na sto, ispricasmo se, nije me ni pitala sta mi je samo je rekla lezi, ja sam se namestio u polozaj da me skoro pa nimalo ne boli, nisam hteo da pomenem sta me boli hteo sam da vidim sta ce biti i ona mi je stavila ruku na levu slepocnicu i drzi i prica sa nekom zenom koju poznaje, i tako ja lezim 10 sekundi nista reko sta je bre ovo, i onda sam poceo da osecam

kako pocinuje da me boli zivac od vrata do prsta i toliko pocinje da boli da mi spade glava sa ramena, i pulsira sve jace i jace, ja ostadoh bez daha totalno, jedva zajaukah od bola, skloni ona ruku i kaze ti si osetljiv an promene zivac ti je otekao, i pita me budim li se nocu, ja reko ja sam budan po celu noc radim nocu, ona kaze tad su svi pogodni za negativnu energiju a to se ispoljava na razne nacine, a najvise te boli ovde jer je ovo to mesto
i pipnu me na vrat i kako me je pipnula kao da me koplje probolo umalo se ne upisah, a ja sam pokusavao da nadjem bolno mesto 1000x i nisam mogao, i tako sam joj dao 1000 din i otisao kuci, bolelo me vise 2 dana posle nje i posle uje pocelo da popusta sve vise i vise, otisao sam jos jednom i tad me je dosta manje bolelo i o5 popustalo sve vise i vise dok nije skroz proslo,


T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro nastavak... 30.11.2016. 22:45 #627167

status: user
broj poruka: 1958
posle je moja majka isla kod nje za glavobolju to joj je izlecila al joj je prsla glava od bolova tamo jer ona kroz bol leci, ali joj je i nasla da ima zapusen mokracovod posle je isla na snimanje i bila je u pravu zena, i to joj je izlecila

samo cu reci, da sam mogao da cekam kao neki po forumima sto sam trazio i po 3 god i dati bogatstvo na lekove, ova zena me je izlecila i dogla na noge, ne znam kako samo znam da je kod nje svaki dan brdo ljudi i da je izlecila hiljade

ta bioenergija je jako cudna jer mora da se nekako kanalise, ali ono sto sam osetio je neverovatno

ko veruje ili nema veze ako ti pomogne ne autosugestijom nego stvarno nekom energijom to je ono sto je bitno, neki su mozda culi za Veru neki ne uglavnom nije ona jedina ona je samo najpoznatija ovde u zapadnoj srbiji tako da narode, jebes ova djubrad sto nas truju drogama, uredu za nesto ali pola je skart, samo reklame za lekove na tv-u stoka!

ko ima mogucnost neka proba i nek kaze ima li efekta.



T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg re 30.11.2016. 23:10 #627169

status: user
broj poruka: 2270
Sve to shvatam ali jedno ne shvatam: kako te uopšte ne zanimaju slava i bogatstvo? Da li uopšte razumeš šta tvrdiš? Ako je sve to tačno, pronašao si potpuno novu granu fizike, potpuno novo polje sile, zasenio bi i Ajnštajna i Fajnmena zajedno, sledovale bi ti bar 5 Nobelovih nagrada. Kako tebe (a i tu vračaru) uopšte ne zanima da uradite propisnu `slepu` kliničku studiju sa kontrolnom grupom i steknete pare i bogatstvo? Ja bih to odmah uradio.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SaskaTelek Objavi clanak u trecem oku 30.11.2016. 23:54 #627172

status: user
broj poruka: 101
Najteze je dokazati sirovini da je sekundarna.







VOLIM APPLE

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 30.11.2016. 23:57 #627174

status: user
broj poruka: 351
Za takve stvari se na zapadu odmah daje Morfin. Kao i za bubrezni napad. Bubrezni napad je na skali bolova od 1-10. Koga to nije bolelo taj ne zna sta je bol. A najgore je sto prvi put kada ti se desi ne znas sta je mislis umires ko zna sta ti je. Povracas od gutljaja vode, E kod nas za to ne dolazi ni hitna pomoc.

Za svaku vrstu bola postoji leka samo je pitanje vaspitanja drustva i kulture da li ce ti dati i kako ce ti dati i koliko ce ti dati. U Moskvi recimo je zabranjeno davanje Morfina i ljudima u IV stadijumu raka, umires na andolima rak te jede i diklofenu. Svaki dan par samoubistava smadrljaju se sa prozora, sa druge strane na zapadu imas kliniku posebno za tretiranje bola i tu te dovedu prikljuce te na aparate, izlepe te flasterima fentanila, prikljuce hidromorfon u ruku i dati da pritiskas i doziras, dozer je samo podesen koliko na 1h mozes maks da ne overis inace si na samoj granici overa potpuno sediran bez straha. Medicina zapadna smatra da za svaki bol ima resenje i da je trpljenje preko 3h smatra se pod nehumano.
A negde te puste da vristis i da molis boga da umres sto pre jer valjda misle da te u raj nece pustiti ako si drogiran ili ko zna sta. Ne vidim svrhu coveka koji nema vise organe, kome aparat dise umesto njega i da nestane bolest iz njega ne mogu mu se organi vratiti da mu ne daju nesto da umre u miru. Ali to je vaspitanje i humanost nacija.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 01.12.2016. 00:01 #627175

status: user
broj poruka: 1958
kakvu slavu covece zena nije vracara sta picas. poznata je ima i registovanu firmu ljudi joj daju od ruke i ima ona para ali joj to nije primarno. a ja ja sam imao madjionicarsk nastupe a ovo drugo radim u skladu sa tim, slava mi netreba, para imam dovoljno, ne bas koliko treba ali jbg
nista to nije novo to je staro kao zemlja ali za mene je novo iskustvo, a malo procitaj pogledaj raspitaj se pa dodji da me o5 pitas sta te zanima, odlepio bi ti od obicnih iluzija i trikova a kamo li od hipnoze ili neceg ludjeg...

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 01.12.2016. 00:04 #627176

status: user
broj poruka: 351
Pa svim tim vracarama nije primarno vracanje, primarno im je pravljenje vudu lutkica i ubadanje iglama a inace vracanjem se onako samo u slobodno vreme bave, zato sto ih drugi teraju u stvari. Inace oni ne bi hteli, ali ljudi su napadni. ne traze nista ali u stvari oni zive i izdrzavaju se zato sto su na teritoriji nacije sa najmanjim IQ u Evropi. Inace na zapadu to ne bi moglo tako da prodje.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: ... 01.12.2016. 00:16 #627177

status: user
broj poruka: 1958
sta li uopste pricam sa nekim ko nije video dalje od tastature..

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: Pa svim tim vracarama nije primarno vracanje, primarno im je pravljenje vudu lutkica i ubadanje iglama a inace vracanjem se onako samo u slobodno vreme bave, zato sto ih drugi teraju u stvari. Inace oni ne bi hteli, ali ljudi su napadni. ne traze nista ali u stvari oni zive i izdrzavaju se zato sto su na teritoriji nacije sa najmanjim IQ u Evropi. Inace na zapadu to ne bi moglo tako da prodje.
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Re: re 01.12.2016. 00:24 #627178

status: user
broj poruka: 2270
Nije vračara zato što ima firmu i zato što je `poznata`? Aj poveži se malo. Ostatak tvog odgovora je klasična bežanija ljudi koji vole da veruju ali baš nisu sigurni u sebe, `ima pare, ne treba joj slava`. Da, zato je otvorila firmu, da joj ljudi daju `od ruke`. Pa uzima 2000din za pola sata `tretmana` zato što joj `ne trebaju pare`. To je kao da je neki astronom otkrio novu planetu, između Marsa i Jupitera, sa vodom vazduhom i životom, i onda rekao: `ma što bih ja to objavio, slavu neću a plata mi dovoljna`. Besmislice. Ti i dalje ne shvataš da su tvoje tvrdnje u istom rangu ako ne i jače od tog otkrića.
A šta to da pročitam i pogledam, gde su dokazi? Pretpostavljam da si prošao bar neki minimalni kurs naučnog metoda, makar i iz uvoda udžbenika fizike za III razred srednje (ili sl.), da znaš šta se smatra dokazom. Kakve veze ima što bi ja odlepio na trikove sa vašara? To ne znači da bi poverovao da je magija realna.


:: kakvu slavu covece zena nije vracara sta picas. poznata je ima i registovanu firmu ljudi joj daju od ruke i ima ona para ali joj to nije primarno. a ja ja sam imao madjionicarsk nastupe a ovo drugo radim u skladu sa tim, slava mi netreba, para imam dovoljno, ne bas koliko treba ali jb
:: nista to nije novo to je staro kao zemlja ali za mene je novo iskustvo, a malo procitaj pogledaj raspitaj se pa dodji da me o5 pitas sta te zanima, odlepio bi ti od obicnih iluzija i trikova a kamo li od hipnoze ili neceg ludjeg..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: Re: re 01.12.2016. 00:32 #627180

status: user
broj poruka: 1958
znam covece ali ti ne kontas, nije zena vracara jbt leci samo alternativnom medicinom kao ljudi koji su namestali noge i ruke ljudima sa tren, sta lupas raspitaj se prvo, i ja ti pricam da je meni pomogla da sam osetio jebeo bol a nije me ni dotakla drugi put a nije autosugestija, znam sta pricam, kako zna sta ti nije u redu a ni nekazes joj???

kakvu fiziku uplices pa ti da znas prvi zakon termodinamike a tice se ovoga ne bi bi postavljao takvo pitanje a tice se energije

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: Nije vračara zato što ima firmu i zato što je `poznata`? Aj poveži se malo. Ostatak tvog odgovora je klasična bežanija ljudi koji vole da veruju ali baš nisu sigurni u sebe, `ima pare, ne treba joj slava`. Da, zato je otvorila firmu, da joj ljudi daju `od ruke`. Pa uzima 2000din za pola sata `tretmana` zato što joj `ne trebaju pare`. To je kao da je neki astronom otkrio novu planetu, između Marsa i Jupitera, sa vodom vazduhom i životom, i onda rekao: `ma što bih ja to objavio, slavu neću a plata mi dovoljna`. Besmislice. Ti i dalje ne shvataš da su tvoje tvrdnje u istom rangu ako ne i jače od tog otkrića
:: A šta to da pročitam i pogledam, gde su dokazi? Pretpostavljam da si prošao bar neki minimalni kurs naučnog metoda, makar i iz uvoda udžbenika fizike za III razred srednje (ili sl.), da znaš šta se smatra dokazom. Kakve veze ima što bi ja odlepio na trikove sa vašara? To ne znači da bi poverovao da je magija realna
::
::
:: :: kakvu slavu covece zena nije vracara sta picas. poznata je ima i registovanu firmu ljudi joj daju od ruke i ima ona para ali joj to nije primarno. a ja ja sam imao madjionicarsk nastupe a ovo drugo radim u skladu sa tim, slava mi netreba, para imam dovoljno, ne bas koliko treba ali jb
:: :: nista to nije novo to je staro kao zemlja ali za mene je novo iskustvo, a malo procitaj pogledaj raspitaj se pa dodji da me o5 pitas sta te zanima, odlepio bi ti od obicnih iluzija i trikova a kamo li od hipnoze ili neceg ludjeg..
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dragg Re: Re: Re: re 01.12.2016. 00:44 #627181

status: user
broj poruka: 2270
Da, to ti i ja kažem. To što ti zoveš `alternativnom medicinom` se u rečniku zove magijsko razmišljanje, a praktikovanje toga se zove magijski ritual ili vračanje. To je definicija reči, ta reč to znači, shvataš? Ja i dalje nemam odgovor, gde da vidim i šta da pročitam?
Kakvu fiziku uplićem, rekao sam ti u prvom postu. Ako misliš da je to realno, ti i ona ste otkrili novu granu fizike, novo polje sile, nove načine interakcije fizičkog polja. Problem je što ti i dalje ne shvataš šta tvrdiš, to je jednako tvrdnji da si otkrio elektro dinamičku silu ili gravitaciju, revolucija u fizici je mala reč za tako nešto. Ja verujem da si ti zaista impresioniran njenim vašarskim trikovima kao što bi i ja bio, ali cela ova priča je oko toga - kako te ne zanima da čovečanstvu podariš novu naučnu revoluciju ako stvarno veruješ u to?

:: znam covece ali ti ne kontas, nije zena vracara jbt leci samo alternativnom medicinom kao ljudi koji su namestali noge i ruke ljudima sa tren, sta lupas raspitaj se prvo, i ja ti pricam da je meni pomogla da sam osetio jebeo bol a nije me ni dotakla drugi put a nije autosugestija, znam sta pricam, kako zna sta ti nije u redu a ni nekazes joj??
::
:: kakvu fiziku uplices pa ti da znas prvi zakon termodinamike a tice se ovoga ne bi bi postavljao takvo pitanje a tice se energij
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: Re: Re: Re: re 01.12.2016. 01:01 #627182

status: user
broj poruka: 1958
Druze da te uputim jer vidim da ne znas, svaki covek na svetu ima bioenergiju samo mislim da ona zna kako da je kanalise, i Tesla je rekao da je svuda oko nas energija samo ako naucis kako da je kontrolises onda otkrivas njene moci, primer budizam a to ti je jako opsirno

nije ona magijana niti ista to sto ti mislis da ce pilulica sve da ti izleci onda si ogranicen farmaceutskim trikovima

ja bi voleo da se nadjemo da vidis neke stvari koje ne bi ovde pricao veruj mi ako nista zabave radi

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: Da, to ti i ja kažem. To što ti zoveš `alternativnom medicinom` se u rečniku zove magijsko razmišljanje, a praktikovanje toga se zove magijski ritual ili vračanje. To je definicija reči, ta reč to znači, shvataš? Ja i dalje nemam odgovor, gde da vidim i šta da pročitam
:: Kakvu fiziku uplićem, rekao sam ti u prvom postu. Ako misliš da je to realno, ti i ona ste otkrili novu granu fizike, novo polje sile, nove načine interakcije fizičkog polja. Problem je što ti i dalje ne shvataš šta tvrdiš, to je jednako tvrdnji da si otkrio elektro dinamičku silu ili gravitaciju, revolucija u fizici je mala reč za tako nešto. Ja verujem da si ti zaista impresioniran njenim vašarskim trikovima kao što bi i ja bio, ali cela ova priča je oko toga - kako te ne zanima da čovečanstvu podariš novu naučnu revoluciju ako stvarno veruješ u to
::
:: :: znam covece ali ti ne kontas, nije zena vracara jbt leci samo alternativnom medicinom kao ljudi koji su namestali noge i ruke ljudima sa tren, sta lupas raspitaj se prvo, i ja ti pricam da je meni pomogla da sam osetio jebeo bol a nije me ni dotakla drugi put a nije autosugestija, znam sta pricam, kako zna sta ti nije u redu a ni nekazes joj??
:: ::
:: :: kakvu fiziku uplices pa ti da znas prvi zakon termodinamike a tice se ovoga ne bi bi postavljao takvo pitanje a tice se energij
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilosNBG ... 01.12.2016. 01:15 #627183

status: user
broj poruka: 1586
Zapravo.. Zvanicna medicina vec uveliko istrazuje bioenergiju, i energetsko isceljivanje, Reiki je vec uvrsten u zvanicnu medicinu, tu su Theta Healing, Telsa Bioenergija, Shambala isceljivanje i ajruvedska medicina, koja je u velikoj ekspanziji, i tako dalje i tako blize, kao i homeopatija i ostale metode, koje do sada, pokazuju jako dobre rezultate.U tim metodama se ne koristi konvencijalan pristup, vec holisticki.Da ne duzi pricu previse, poenta je cele price da se telo tretira kao energetski sklop, i polazi od pretpostavke da su u osnovi svih bolesti, zapraov energetski disbalansi. Sto je i bez nekog posebnog dokazivnaja pomalo i ocigledno, gledano iz ugla fizike i hemije. Jer promene u celijama se prvo dese zbog promene hemijskog sastava, a hemijski sastav svi znamo i iz osnovne hemije kako nastaje.

Naravno, to je i stvar izbora ko ce kako da se leci. Da nesto tako ne postoji (ovo sto H-nitro prica) mi ne bi i danas svedocili isceljenjima u Ostrogu i Svetoj Gori. Tako da... Sve stvar izbora i pristupa. Ono sto sa sigurnoscu mogu da kazem, jer mi je zena farmaceut je da lekovi na prvom mestu unistavaju vremenom sluznicu zeluca, pankreas i jetru. Ne postoji lek, osim prirodnih, koji ne ostavlja neku vrstu posledice nakon dugogodisnjeg koriscenja u organizmu.

O prirodnoj energiji i bioenergiji su pricali i Tesla i Ajnstajn svojevremeno.

U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro Re: ... 01.12.2016. 01:57 #627184

status: user
broj poruka: 1958
e od prilike tako ja nesto pokusavam da kazem da je svuda oko nas energija i da postiji balans a kada se taj balans unisti nesto ide u negativno, a to se ispoljava na ralicite nacine, ovo nije stvar vere to je da li verujes ili ne ja licno i to je moje subjektivno misljenje ne verujem u boga i bozanstva ali ovo je cinjenica a neki nisu dovoljno procitali ili nece pa zato pricaju

oko nas je energija i ima je mnogo, a to sto ti nevidis to ne znaci da nepo0stoji nevidis ni magnetno polje pa postoji, zato se sve to istrazuje, a ti posto sumnjas treba da vdis sam pa onda dodji i odgovori da nisi znao kolega dragg...

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: Zapravo.. Zvanicna medicina vec uveliko istrazuje bioenergiju, i energetsko isceljivanje, Reiki je vec uvrsten u zvanicnu medicinu, tu su Theta Healing, Telsa Bioenergija, Shambala isceljivanje i ajruvedska medicina, koja je u velikoj ekspanziji, i tako dalje i tako blize, kao i homeopatija i ostale metode, koje do sada, pokazuju jako dobre rezultate.U tim metodama se ne koristi konvencijalan pristup, vec holisticki.Da ne duzi pricu previse, poenta je cele price da se telo tretira kao energetski sklop, i polazi od pretpostavke da su u osnovi svih bolesti, zapraov energetski disbalansi. Sto je i bez nekog posebnog dokazivnaja pomalo i ocigledno, gledano iz ugla fizike i hemije. Jer promene u celijama se prvo dese zbog promene hemijskog sastava, a hemijski sastav svi znamo i iz osnovne hemije kako nastaje.
::
:: Naravno, to je i stvar izbora ko ce kako da se leci. Da nesto tako ne postoji (ovo sto H-nitro prica) mi ne bi i danas svedocili isceljenjima u Ostrogu i Svetoj Gori. Tako da... Sve stvar izbora i pristupa. Ono sto sa sigurnoscu mogu da kazem, jer mi je zena farmaceut je da lekovi na prvom mestu unistavaju vremenom sluznicu zeluca, pankreas i jetru. Ne postoji lek, osim prirodnih, koji ne ostavlja neku vrstu posledice nakon dugogodisnjeg koriscenja u organizmu.
::
:: O prirodnoj energiji i bioenergiji su pricali i Tesla i Ajnstajn svojevremeno.
::
:: U meni se bore budala i genije. Plasim se da pametniji ne popusti!
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ja sam 01.12.2016. 02:51 #627185

status: user
broj poruka: 3466

Pisao na forumu o problemu sa sinusima i igrom slucaja sam usao u neku pricu sa komsinicom od one cuvene zene koja pravi ono ulje koje se ukapa u nos i sve se resi ali zbog guzve i obaveza mesecima nisam odlazio i kada sam odlucio jave mi da se ona time ne bavi vise. Ne sme i to je to.

I dalje imam te probleme sa glavoboljama po par dana uglavnon me bole slepoocnice i u vecini slucajeva je nepodnosljivo. Nimulid i imigran i jedan svedski lek za migrenu ali to samo leci simptome a ne uzrok.

Ako nije problem daj kontakt od te zene u Cacku i objasni mi jos sta treba. Nije me strah da probam. Mejl je ne00zx@live.com ukoliko ne radi ovo slanje preko berze. Hvala

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Jako cudno pozitivno iskustvo ♣ 01.12.2016. 05:29 #627186

status: user
broj poruka: 911


Da ne duzim puno jer sam bolestan...
Moja supruga i ja smo bili prinudjeni da se hvatamo za slamku jer posle saobracajke nisu pomogli ni el.terapije niti ultrazvuk na fizikalnoj medicini kao ni bioptron lampa... isli smo ovde onde skoro 2 meseca, jednostavno bez sedativa nije bilo spavanja sve dok nismo naisli na jednog Kiroprakticara...
Zakazivanje je na telefon i cekanje 2-3 nedelje legnes i ne pita gde boli tacno `bode` na bolno mesto , radi ponedeljak,sreda i petak u Francuskoj ulici... trudnice i mala deca gratis,odrasli od 1000-2000 din...

Ako nekom treba saljem telefon na mail...

BTW kada smo prvi put isli radio je u nekoj firmi i tamo sam sreo plivaca Cavica i kosarkasa Vranesa a na zidu je bilo jos dosta zahvalnica poznatih ljudi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Ja sam 01.12.2016. 06:01 #627187

status: user
broj poruka: 911

@duqp probaj ulje divljeg origana 100% naj jaci prirodni antibiotik...
Meni trenutno iz sinusa/nosa izlazi tolika kolicina sazrelog sekreta da vise ne znam odakle... trenutno je drugi krug uzima se 21 dan pa 10 pauza, za razliku od proslih godina do sada me ni jedan virus nije bacio u krevet, malo zagrebe grlo i prodje za dan dva... Prvi krug je bio tezak zbog Kandide koja se godinama sirila jer sam na svoju ruku koristio ferveks/koldreks/tilolhot itd i time pobio dobru floru crevima, te je bilo dosta nalik mamurluku ujutru jer se pri velikom odumiranju kandide oslobadjaju toksini... da kada prestanes da ga koristis prestane nos da curi, meni kada hocu da izpraznim nos osecam od pola cela kako se sliva nanize...
Probaj neces zazaliti bocica od 10ml u preventivne svrhe 3-6 kapi dnevno moze potrajati 5-6 meseci a kosta oko 15e (supruga i ja koristimo vec 1 i po turu i tu smo oko polovine)
JBG kada se svakakve hemije nagutas na poslu npr. kada lemis stavis `usisivac` (cevka sa ventilatorom na kraju koja usisava isparenja tinola) ali to i dalje ostaje u prostoriji ma koliko razredjeno pre ili kasnije ga udahnes isto kao i prasina kada cistis komp ...
::
:: Pisao na forumu o problemu sa sinusima i igrom slucaja sam usao u neku pricu sa komsinicom od one cuvene zene koja pravi ono ulje koje se ukapa u nos i sve se resi ali zbog guzve i obaveza mesecima nisam odlazio i kada sam odlucio jave mi da se ona time ne bavi vise. Ne sme i to je to
::
:: I dalje imam te probleme sa glavoboljama po par dana uglavnon me bole slepoocnice i u vecini slucajeva je nepodnosljivo. Nimulid i imigran i jedan svedski lek za migrenu ali to samo leci simptome a ne uzrok
::
:: Ako nije problem daj kontakt od te zene u Cacku i objasni mi jos sta treba. Nije me strah da probam. Mejl je ne00zx@live.com ukoliko ne radi ovo slanje preko berze. Hval
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp @djape probacu 01.12.2016. 09:44 #627193

status: user
broj poruka: 3466



Origano :) hvala

A cuveni Vlada bog kiropraktike jel tako ? Dorcol.

Trebao je meni da pomaze zbog loma kolena i kidanja svega unutra ali je pametniji potez bio bataliti fudbal i okrenuti se zivotu.

Prijatelja je u ratu bomba bacila 10m i 20god je imao problem sa ramenom. Dune vetar i iscasi se. Dodje u Bg Vlada to iznamesta i evo ga preporodjen.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: @djape probacu 01.12.2016. 11:26 #627195

status: user
broj poruka: 18930
Ljudi, da upozorim, ne zajebavajte se sa origanovim uljem to s nosem, ulje (originalno) je namenjeno za imunitet i konzumira se tako sto se kapne par kapi u kasicicu i popije sa vodom, zatim grlo GORI koliko je jako, ne daj boze da upadne u oko kap, to gori bukvalno 10min, veoma je jako.

Ne mogu da zamislim kakav je osecaj kada se kapne u nos, bojim se da to nije dobro za sluznicu, osetljivo je to, moze da se odere, osteti, sta posle..?
Ovde na linku citam da je dobro staviti ispod nosa: https://goo.gl/u02HxQ


::
::
::
:: Origano :) hval
::
:: A cuveni Vlada bog kiropraktike jel tako ? Dorcol.
::
:: Trebao je meni da pomaze zbog loma kolena i kidanja svega unutra ali je pametniji potez bio bataliti fudbal i okrenuti se zivotu
::
:: Prijatelja je u ratu bomba bacila 10m i 20god je imao problem sa ramenom. Dune vetar i iscasi se. Dodje u Bg Vlada to iznamesta i evo ga preporodjen.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: ... 01.12.2016. 13:17 #627200

status: user
broj poruka: 911


@duqp
Jes Vlada ,to su zlatne ruke...
Sto se tice tvog problema za migrenu mogu ti proslediti broj doktorke B*ltik juniora (zastupnik probotanic-a za Srbiju) pa joj izlozi sam kompletan problem mozda ima bolje resenje...


@imarkovic
ne sa vodom jer ulje tako neces rastvoriti i razblaziti ili jestivo ulje ili sitan kristal secer...
Ja koristim secer i tako pijem, inace se samo pije, imas i kapsule koje sadrze mesavinu origana i maslinovog ulja (origanol strong,karvaksil...) moja malecka pije prvi...
jeste da pali ali dotakne li bolni deo grla nakon tih 10-tak minuta grlo vise ne boli...
Mislis li da standardna medicina ne ostecuje sluzokozu???
Jednom je jedan doca rekao da svaki lek sigurno za nesto odmaze a mozda ,ali bas mozda i nekad pomogne...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: ... 01.12.2016. 13:53 #627203

status: user
broj poruka: 18930
Da, u pravu si, sad sam se setio da sam i ja mesao sa secerom, nisam dugo konzumirao pa sam zaboravio.
Jesam li negde pomenuo da lekovi, kapi i ostalo ne ostecuju sluzokozu? Hteo sam da kazem da to ulje ne sme da se koristi za nos, to je to, ne moze sad ako je dobro i lekovito da se bas svuda trpa .
Svaki antibiotik nakon duzeg konzumiranja ostavlja posledice, to bi svako trebao da zna.


::
::
:: @duq
:: Jes Vlada ,to su zlatne ruke..
:: Sto se tice tvog problema za migrenu mogu ti proslediti broj doktorke B*ltik juniora (zastupnik probotanic-a za Srbiju) pa joj izlozi sam kompletan problem mozda ima bolje resenje..
::
::
:: @imarkovi
:: ne sa vodom jer ulje tako neces rastvoriti i razblaziti ili jestivo ulje ili sitan kristal secer..
:: Ja koristim secer i tako pijem, inace se samo pije, imas i kapsule koje sadrze mesavinu origana i maslinovog ulja (origanol strong,karvaksil...) moja malecka pije prvi..
:: jeste da pali ali dotakne li bolni deo grla nakon tih 10-tak minuta grlo vise ne boli..
:: Mislis li da standardna medicina ne ostecuje sluzokozu??
:: Jednom je jedan doca rekao da svaki lek sigurno za nesto odmaze a mozda ,ali bas mozda i nekad pomogne...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Kazu ren u rernu 01.12.2016. 15:23 #627206

status: user
broj poruka: 3466

I kartoj se prosece za nosni celo i stavi se da gori
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Re: Re: ... 01.12.2016. 16:38 #627209

status: user
broj poruka: 911



:: Jesam li negde pomenuo da lekovi, kapi i ostalo ne ostecuju sluzokozu?

Upravu si nisi, ali iz tvog stava kao da samo kapi ostecuju sluzokozu...

Hteo sam da kazem da to ulje ne sme da se koristi za nos, to je to, ne moze sad ako je dobro i lekovito da se bas svuda trpa .

Kao sto napisah samo se piju kapi , mogu ih koristiti i deca od 3god. ali bas sto su ljute trazio sam oblozene ali tu treba da zna da guta kapsule, zato sam i uzeo origanol strong...

:: Svaki antibiotik nakon duzeg konzumiranja ostavlja posledice, to bi svako trebao da zna.

Posledice su uvek prisutne u manjem ili vecem uticajem, NEMA ne skodljivog leka...!!!
:: ::
:: :: @duq
:: :: Jes Vlada ,to su zlatne ruke..
:: :: Sto se tice tvog problema za migrenu mogu ti proslediti broj doktorke B*ltik juniora (zastupnik probotanic-a za Srbiju) pa joj izlozi sam kompletan problem mozda ima bolje resenje..
:: ::
:: ::
:: :: @imarkovi
:: :: ne sa vodom jer ulje tako neces rastvoriti i razblaziti ili jestivo ulje ili sitan kristal secer..
:: :: Ja koristim secer i tako pijem, inace se samo pije, imas i kapsule koje sadrze mesavinu origana i maslinovog ulja (origanol strong,karvaksil...) moja malecka pije prvi..
:: :: jeste da pali ali dotakne li bolni deo grla nakon tih 10-tak minuta grlo vise ne boli..
:: :: Mislis li da standardna medicina ne ostecuje sluzokozu??
:: :: Jednom je jedan doca rekao da svaki lek sigurno za nesto odmaze a mozda ,ali bas mozda i nekad pomogne...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- Re 01.12.2016. 16:53 #627211

status: user
broj poruka: 3529
Interesantna tema. Nije da nisam neki vernik u ovakve stvari, ali sam svemu u zivotu verovao samo ako se licno uverim ili od nekog bliskog. Pritom poznajem jednog kiroprakticara i znam da su cuda moguca, nekom pomogne ali nekome i ne, sve zavisi od vrste povrede itd...

Inace moja sestra od tetke je prosle godine, igrom slucaja, kada je otkrila da poseduje odredjene `moci`, pocela da se bavi Theta Healing-om i ima samo pozitivna iskustva ljudi sa kojima je imala kontakt, a licno moja zena je osetila kroz jednu seansu sa njom neku neverovatnu energiju kako joj preplavljuje telo.

Realno polako vise verujem u ovakve stvari, i definitivno nekakva energija je oko nas, e sad da li i sami pacijenti moraju da budu u nekom posebnom stanju ili sta li vec jer ima sigurno i onih kojima nista ne pomaze. Ko zna....



i7 6700K + Noctua NH-D14
GTX980ti Gigabyte G1
MSI Z170A Krait Gaming
Kingston 16GB DDR4 @3000MHz Savage
Dell U2515H + LG D2343 3D
SSD 840 EVO 250GB + WDBlack (1TB+500GB)
Thermaltake Urban S71 + CM V850
Creative X-Fi Titanium+Z-5500

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Nista to nije cudno a nit neobjasnjivo.. 01.12.2016. 19:27 #627216

status: user
broj poruka: 18472
Meni su te stvari interesantne. Isao bih ako ne samo zbog radoznalosti. Volim da sticem nova iskustva i saznanja a video sam mnoga cuda a opet nisam od onih koji su lakoverni, tesko me je prevariti, skoro nemoguce .)

@H-nitro

Sad si me zaintrigirao. Posalji mi kontakt od te zene :)



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 02.12.2016. 02:31 #627228

status: user
broj poruka: 1958
dacu vam broj sutra, zena stvarno pomaze oseticete, a samo dfa vam jos nesto kazem, u Uzicu ima zena u ovo kraju je svi znaju koja leci opekotine zamisli kad je hirurzi sa VMA u Beogradu salju pacijente kod nje
dolazili su ljudi od kojih je i jedan moj drug koji je izgoreo lice opekotine 3 stepena, dosao kod nje
jer us mu hirurzi rekli da ne znaju sta ce moraju da presadjuju kozu i rekli mu da ode kod nje zove se Goca
samo ti `piri` bukvalno duva u lice i ljudi se zacele posle 15-30 dana kao d anistra nije bilo
on kaze da je bio u bolovima strasnim i kad je dosao kod nje i kad je pocela da mu piri u lice poceo je da oseca olaksanje posle 15 min i nije ga nista bolelo,

ovde svi znaju za gocu i tu zenu u cacku ko neveruje samo to i moze da neveruje ali ako mu naopako zatreba sugurno se nece prepustiti bolovima nego ce otici da vidi sta rade neki ljudi i onda ce se razuveriti a onda je kasno tj nije kasno nego ljude treba......

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs