Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
lumia 950xl problem
STRANA 1 OD 1
metalpirat lumia 950xl problem 06.12.2016. 20:17 T64287

status: user
broj poruka: 491
Desava se ne tako cesto da mi se sam od sebe ekran ugasi i onda moram da ga resetujem tako sto drzim dva tastera ili da izvadim bateriju.

Ponekad se desi da kada mi stigne poruka ili neko pozove

https://www.youtube.com/watch?v=hT5MyoipM0E

Kada se zacrni ekran onda se pojavi samo jedna zelena crta vertikalno u donjem delu ekrana i to traje sekund i samo se ugasi. Nisam siguran da li je telefon u tom trenutku aktivan, ali ja ga resetujem i sve radi super.
Ne desava se cesto ali jednom u toku nedelje se desi to. A ovo na linku mi se desilo dva puta do sada.

Ima li neko prestavu sta ovo moze da bude?

Ima li neko ko popravlja telefone?


Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Jos nisam video telefon sa majkro$oftovim op sistemom (vindou$)... 07.12.2016. 02:53 #627538

status: user
broj poruka: 10984
a da nije bagovit (mušičav), nestabilan. Win 5 i 6 telefoni su bili katastrofa, svojevremeno, daleko nestabilniji od Nokijinih Symbian telefona, pa čak i od telefona sa mobile Linux-om (LiMo, faktički Android u povoju). Zato će Nokia i da napusti pakt sa djavolom i ponovo pokrene svoj brend a majkro$oftovo smeće zameni Android-om.

https://goo.gl/XeYwNL

-It is not normal for your phone to reboot by itself several times a month
-Nor is it normal for your apps to crash repeatedly over and over
Etc, etc.

Ene ti ga duqp, on je profi serviser.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Bekapuj podatke 07.12.2016. 09:11 #627543

status: user
broj poruka: 3466

I odradi reset na fabricka podesavanja. To je za pocetak nesto prvo i osnovno.

Male su sanse da je hw tu u pitanju.

Par apdejta jedan na drugi bez reseta i svi se oni zablentave. A onda polako sa nekim aplikacijama i igrama.

Javi sta si uradio i sta se desava novo pa cemo praviti nesto
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat Re: Bekapuj podatke 07.12.2016. 20:13 #627591

status: user
broj poruka: 491

Uradio sam tako pa za sada radi sve kako treba, videcemo kao ce se dalje ponasati.

Winodws pegla sistem nov je i svaki mesec izbaci neki update pa prepostavljam da update, na update, pa jos jedan i tako ka i update na desktop win nikad mi nije radio kako treba dok ne uradim cistu instalaciju.

Cujem neko govori da nije video windows telefon koji ne baguje. Ja nisam video android koji ne baguje. Cak i oni skupi samsung telefoni koce, i baguju. Tako da tu pricu da li win, android ili iphone baguju necemo da raspravljamo ko sta voli nek izvoli.



::
:: I odradi reset na fabricka podesavanja. To je za pocetak nesto prvo i osnovno.
::
:: Male su sanse da je hw tu u pitanju.
::
:: Par apdejta jedan na drugi bez reseta i svi se oni zablentave. A onda polako sa nekim aplikacijama i igrama.
::
:: Javi sta si uradio i sta se desava novo pa cemo praviti nesto
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Imam Microsoft Lumia 640 DS i imao 07.12.2016. 20:19 #627593

status: user
broj poruka: 4227
sam problema sa telefonom samo kada sam mu ažurirao OS na Win10. Da li je moj telefon problematičan ili je nešto drugo u pitanju, ne znam, ali to nije radilo kako treba. Pre toga, i nakon što sam ponovo vratio Win8 telefon nema nikakvih kočenja, bagova ili slično. Jednom za 13 meseci se zaglupeo. Mislim da je to dobar prosek i zadovoljan sam njime.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Nema pravila 07.12.2016. 21:26 #627597

status: user
broj poruka: 3466



Sve je do korisnika.

A ios android i win stvar ukusa
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Broj1 ja sa 640XL 08.12.2016. 10:54 #627626

status: user
broj poruka: 66
Nikad nisam imao problema. Fabrički reset sam uradio samo jednom kad sam ga nadogradio na win 10. Posle toga sve radi OK, imam par programa kojima očistim đubre koje se nakupi i to je to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs