Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Android TV Box
STRANA 1 OD 1
strikan33 Android TV Box 16.12.2016. 21:17 T64321

status: user
broj poruka: 302
Pozdrav svima,

Dakle nosim se mislju da pazarim ovo cudo pa mi treba savet od Vas iskusnijih koji uzeti, prednosti i mane samog sistema, na sta eventualno obratiti paznju, da li se plug-inovi i kodi cesto gube, tj moraju da se menjaju itd itd.

Ne znam ni sam sta i kako, zanimljiva mi je stvarcica, prvenstveno bi se gledali sport i filmovi, i ex yu kanali, naravno ako je to moguce.

Budzet je ajd recimo 50 eura ali nije problem i malo vise ako uredjaj opravdava vecu cenu, narucivao bih preko aliexpresa.

Hvala unapred svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Lepe igracke 17.12.2016. 06:49 #628088

status: user
broj poruka: 1389
Sto se kodija tice, on se menja kao i svaki softver sto menjaju. Pre kupovine je potrebno proveriti da li je cipset podrzan od kodija (nisam proverava odavno da li se nesto izmenilo na tom polju pa sad podrzavaju sve)

Sto se besplatnih TV tice - to se mnogo menja za moj ukus pa sam digao ruke, a i ne gledam TV.

Kodi ima plugin koji ti omogucava da odmah pocnes sa gledanjem filmova i serija sa torrenta, kao i pretragu isitih. Nisam proveravao da li radi sa novijim kodijima, a i ne kosristim ga. Skinem sa utorrentom pa onda gledam.

Pogledaj da uzmes model koji ima i mreznu kartu da se ne zracis WiFi-em bez preke potrebe :)

Kod par komada sa kojima sam se igrao mi samo ide na zivac sto nigde nisu stavili SHUTDOWN sistema... I da - one tanke kao flash sto idu u HDMI port bih preporucio za preskociti - mnogo se grejalo to sto sam video.

Pogledaj
http://elektrodata.rs/

imas ceo komplet koji ti malo ide van budzeta ali ima i daljinac, a i servis i podrsku. Uredjaj je punjen softverom na zahtev prodavca i nije neki genericki kinez. Doduse, ako ga jos ima.

Gigabyte Z77M-D3H, i5 3570k
3x8GB ddr3 1333, SanDisk SSD 64GB, Win XP
Frontier DIVA


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs