Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Aplikacije
Fantomske greske
STRANA 1 OD 1
MACHINE Fantomske greske 18.12.2016. 19:44 T64328

status: user
broj poruka: 5696
Vec neko vreme me zeza laptop tj. OS (Windows 8.1 Pro) i aplikacije sa cudnim bugovima. Posto nikako nisam mogao vise da nateram masinu da radi sa CheckPoint VPN-om, vratim je u neki restore point onda prestane Hyper-V da radi i tako u krug.

Instaliram ja sve ponovo sve od nule. Sad ostalo radi ali me zeza samo Word 2013 kada cuvam promene, izbaci za redom 3 greske vezano za sugave convertere. Nalik na ovoj slici dole. Probao komplet deinstall office 2013 Pro Plus x64 i brisanje foldera u Program FIles, promena profila, ciscenje kompletnog registryja vezano za ova 3 filter imena:

recovr32.cnv
wpft532.cnv
wpft632.cnv

ali dzaba

https://s29.postimg.org/9a7cmmamv/2016_12_18_19_37_44_Microsoft_Word.png

Googlao ali bez uspeha da resim ovo sr*nje. Nemam virusa, provereno sa 3 programa, sav hardver je ispravan

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Jesi li probao: 18.12.2016. 20:18 #628194

status: user
broj poruka: 10985
missing DLLs and files were contained in the Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015
https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145
Installing that fixed this issue for one of my users. ?

https://goo.gl/u7jsGs
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko Na istom ovom postu 18.12.2016. 21:07 #628196

status: user
broj poruka: 4228
vidim da je rešeno i metodom slona i žirafe:

- uninstalling Office 2013,
- reinstalling another version of Office,
- uninstalling that again
- reinstalling Office 2013

To inače nekad pali i za druge stvari.

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Torto svaka ti se dala 18.12.2016. 21:54 #628201

status: user
broj poruka: 5696
Nije mi ni palo na pamet za Redistributable 2015. Iako sam preleteo preko tog posta, cinio mi se da nije pokrio moj problem vec slican. Skratio si mi muke, posto se sa ovim zezam par sati

U svakom slucaju uz malo ubedjivanja sa x86, x64 installerom u paraleli sa

dism /online /cleanup-image /restorehealth

Sve sad sljak ko podmazano :)


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Eto, majkro$oftovi programi su veoma zavisni od raznih ``dodataka``... 18.12.2016. 22:00 #628202

status: user
broj poruka: 10985
podprograma, pluginova itd., tipa VisualC+, .NET Framework itd. itd., pa kada se ovi (re)instalisu, prorade i oni tamo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs