Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Sometimes the clothes don`t make the man...
STRANA 1 OD 1
VMARC Sometimes the clothes don`t make the man... 26.12.2016. 01:36 T64352

status: user
broj poruka: 9369
https://youtu.be/diYAc7gB-0A

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 26.12.2016. 02:42 #628512

status: user
broj poruka: 1465
Znači gledam zašto bi postovao random George Michael pesmu, rekoh da slučajno nije umro, izguglah, a ono stvarno, znači smorio sam se :( , mislim nikada nisam bio neki ogroman fan, ali lik je imao lepih pesmica.

Evo još jedne verovatno svima poznate pesme

https://www.youtube.com/watch?v=izGwDsrQ1eQ

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladarko R.I.P. 26.12.2016. 07:33 #628517

status: user
broj poruka: 4227
https://www.youtube.com/watch?v=udtByWgt1Mk

Pozdrav!

Vlada

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Iskreno 26.12.2016. 07:48 #628519

status: user
broj poruka: 6643
Gadio mi se taj pederasti šminker u roze majičicama, uskim pantalonicama, našminkan, sjajan, čist.... sve dok nije objavljeno da je stvarno peder. Onda je to kod mene prestalo, gadilo mi se jer sam mislio da je straight a tako se oblači i ponaša.... Najgluplji hit, go-go, je ispirao, bukvalno, mozak, pa mi se i to gadilo. Ipak, Carless whisper je stvarno, stvarno dobra pesma, pogotovo ako i dalje misliš da se odnosi na žensku osobu :-)
Eto, šteta talenta. Ali - on je kao talenat, mrtav već godinama. Pojeli ga demoni - droga, pare, muške kurve... skroz je poludeo ako je neko pratio šta se dešavalo. Uhvaćen u javnom toaletu u engleskom parku kako puši nekom random pederu, kara se bez zaštite... stvarno je čudo da je ostao živ i do sada. Verovatno bi imao boljih i više hitova da ga to nije slomilo. Ili ne bi ni izdržao ni toliko, ko zna... tuđoj guzici sto batina.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Iskreno 26.12.2016. 08:34 #628520

status: user
broj poruka: 7761
Sustina je u tome da se on u poslednje vreme dosta bavio nekakvim socijlnim radom te ucestvovao u raznim politickim debatama...
Cak su ga mnogi videli i kao dobrog politicara sa jasnim idejama... hmmm...

A kako su se ribice palile na njega kad ono Mosha...

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: Gadio mi se taj pederasti šminker u roze majičicama, uskim pantalonicama, našminkan, sjajan, čist.... sve dok nije objavljeno da je stvarno peder. Onda je to kod mene prestalo, gadilo mi se jer sam mislio da je straight a tako se oblači i ponaša.... Najgluplji hit, go-go, je ispirao, bukvalno, mozak, pa mi se i to gadilo. Ipak, Carless whisper je stvarno, stvarno dobra pesma, pogotovo ako i dalje misliš da se odnosi na žensku osobu :-
:: Eto, šteta talenta. Ali - on je kao talenat, mrtav već godinama. Pojeli ga demoni - droga, pare, muške kurve... skroz je poludeo ako je neko pratio šta se dešavalo. Uhvaćen u javnom toaletu u engleskom parku kako puši nekom random pederu, kara se bez zaštite... stvarno je čudo da je ostao živ i do sada. Verovatno bi imao boljih i više hitova da ga to nije slomilo. Ili ne bi ni izdržao ni toliko, ko zna... tuđoj guzici sto batina.
::
:: Budale računaju na sreću.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Naravno da su se ribice palile - zene imaju kompleks od ``virilnog muskarca``... 28.12.2016. 02:00 #628575

status: user
broj poruka: 10984
``strah od letenja``, i zato tako lako zavrse kao lezbejke (lakse je sakriti se od straha nego ga pobediti)... Upravo zato se mnogim zenama dopadaju R. Valentino, Rok Hadson, Keri Grant... Lepii, slatki, umiljati, glatki...I prijatelj, ali i gotovo prijateljica, neko ko ce ih razumeti, od koga ne preti penetracija (jer, treba im isto ono sto i zenama treba, a jos se toga i ne boje!)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst 28.12.2016. 12:24 #628592

status: user
broj poruka: 2909
R.I.P.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 28.12.2016. 13:28 #628596

status: user
broj poruka: 3796
Bravo torto, pravo u centar!! Nikada necu postati derpe, ali sve sto vise sazrevam i upoznajem zensku psihu, logiku i mentalitet, baca mi se ogromna pegla. Ogavne su mi, definitivno bica sa druge planete. O doticnom imam da kazem sve najgore, anglosaksonska budaletina. Ali zato careles whispers slusam dva puta dnevno. Svetsko remek delo, nista slicno nikada nece ugledati svetlost dana.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 29.12.2016. 03:22 #628617

status: user
broj poruka: 1368
Imam zescu averziju prema pederima ali da je ostavio traga na sceni, jeste i te kako... Nek mu je laka zemlja.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever ... 29.12.2016. 04:36 #628618

status: user
broj poruka: 4866

Ubrzo nakon njega, preminula je i Carrie Fisher...

George je uvek bio ekscentrican, sto bi rekli, lud na svoju ruku, ali je bio strasan pevac. Ove godine smo izgubili njega i Princa...


br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 29.12.2016. 05:26 #628619

status: user
broj poruka: 4222
Prince - When dove cry
Takođe remek djelo.
Što se tiče muzičke industrije, tu su definitivno ostavili trag, a što se drugih stvari tiče, to je njih izbor bio.
Ne osuđujem nikoga, ali ne volim biti u društvu pedera.
Toliko.
Adzem, očigledno se nisi družio sa normalnim ženama, kada tako kažeš.
Doduše, ima ih premalo, posebno kod nas, ali ih ima.
16 godina mentalnog sakaćenja je ostavilo svoje posljedice.

Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs