Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Trump pritiska Apple da pravi iPhone 7S u USA...
STRANA 1 OD 1
Nato011 Trump pritiska Apple da pravi iPhone 7S u USA... 15.01.2017. 11:20 T64426

status: user
broj poruka: 351
Uh ovo ce biti dobro, e sada stainless steal kazu moguce

http://www.macworld.co.uk/news/iphone/iphone-7s-release-date-rumours-uk-features-specs-steel-3530504/

Ako ga naprave tamo uzimam ga preko MTS bez ikakvog daljnjeg razgovora.
Redovno im placam racune, ADSL 11-12 godina kod njih, ja imam pravo da ga placam kao da su cekovi, na odlozeno. Svakog meseca jedna rata i to podeljeno na 24 ne na 12.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SaskaTelek To bre 15.01.2017. 12:03 #629645

status: user
broj poruka: 101

Najbolje je made in U.S.A.







VOLIM APPLE

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 .... 15.01.2017. 17:49 #629650

status: user
broj poruka: 351
Koliko iPhone vidjam u gradu. Preferira kod zaposlenih zenskih osoba starih od 20-35 godina. Uglavnom iPhone 6 ili 6s to ne mogu da ocenim. Ali vidim da nije 7 zbog toga sto imaju jack. Klinci koji idu u skole retko ga imaju verovatno zbog cene.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 15.01.2017. 17:51 #629651

status: user
broj poruka: 1986
momcici moji koji od vas bolje mesi a?

http://i68.tinypic.com/2lwnfa0.png

vidis odje kliknes i puf, puf otvori se novi univezum, simpa nije li ?

nema vam pomoci samo kontinualni fiks, pravo u neuro korteks

p.s.

http://tinyurl.com/gu72gu2
http://tinyurl.com/h76tqc6, daaajte sirotinji, edan dinar, nema se .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - 16.01.2017. 00:26 #629661

status: user
broj poruka: 1465
Ako kineski iPhone košto ovoliko, koliko će tek ovaj koštati, 3000€?


Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: case 16.01.2017. 01:46 #629664

status: user
broj poruka: 351
Ja sam rekao to jos pre, prvih 1-2 godine ce se Americki klinci buniti zbog cena a onda ce da se slegnu stvari i da se naviknu. Problem je veliki i za Amerikance koji su navikli da kupuju jeftino a sa druge strane celo kinesko kraljevstvo je na staklenim nogama, imaju najnestabilniju i najzavisniju ekonomiju od trgovine sa zapadom. Ukoliko se tome nesto desi nastaje pakao tamo. Ovo ne moze da prodje bezbolno za Amerikance, ali moze narusiti ozbiljno Kineske planove u narednih 10 godina ako krenu da se sele fabrike sto Tramp zeli i zasta je i dobio izbore. Na tu pricu i na zabranu muslimanima da ulaze. To traze i Evropljani, da se Evropa zatvori, Evropa Evropljanima i bice daleko manje sranja i Rusija ce daleko manje moci da utice. Rusija voli da je svaka zemlja posebno kako bi nametala specijalne uslove, svima. Vidite vi oni su izgradili mobilni krematorijum da spale tela preko 2000 regularnih vojnika uglavnom padobranaca u Ukrajini. Meni od pocetka rata nije bilo jasno kako Ukrajina ne moze da izadje na kraj sa pobunjenicima sa silnom Sovjetskom opremom. Ajde 2 meseca, pa se produzilo na godinu dana. Ja mislio oni nece da zrtvuju ljude nego lagano. A oni sve vreme vicu da nema govora o pobuljenicima da oni ratuju sa Rusima koliko uspeju ovi da tajno prebace a da niko ne vidi. Pazi ti kada su oni skrkali 2000 ljudi za tajni rat kao dobar dan. To su Rusi koji su otisli u Vojsku i ciji grob se nece znati niti sudbina, delice sudbinu 30 miliona ljudi. I oni ne pricaju o tome, ali pricaju da Bush organizuje napade u Nemackoj, jer to je takva nacija, nema licnog dostojanstva. I pazite da se oni nisu cak ni potrudili da tim roditeljiam kazu ne govorite gde su vam deca ucestvuju u tajnim operacijama, nego nista. Zapad je to postio jer ne javljaju nista o Rusima jednostavno sem sto ih grde, i na kraju su agencije iz Rusije locirale avione koji su donosili ostatke i to je dovelo do mobilnog krematorijuma na tlu Ukrajine u pobunjenim delovima da bi lakse preneli ostatke. To prevazilazi sve bolesne zavere i teorije koje covek moze da smisli. Zamislite da je NATO spalio 2000 vojnika za period od 6 meseci kampanje i da to krije. Pa to bi brujalo na svim medijima, to bi se trkali svi da pricaju o tome. E iz tog razloga ja im ne verujem i ja se borim protiv toga, jer nama ne moze da pomogne niko sem NATO, za bilo sta. Ako nismo sa njima sta god nam bilo ko otme, mozemo samo da kukamo diktatorima u UN i da dobijamo podrske od Angole, Kube ili mozda Socijalisticke Narodne Libiske Dzamahirije ako se nije raspala i slicnih tuznih mesta. Verujem da bi Ivici Dacicu bio odrzan lep docek u Pjong Jangu kao da je seo u vremeplov u 1955tu.
Treba najozbiljnije proveriti da neki Srpski dobrovoljac nije zavrsio u tom krematorijumu sa kojim su krili prisustvo u Ukrajini kao da im neko veruje. I Sovjetski Savez je u doba kada im se ceo svet smejao trosio ogromne resurse na ubijanje neduznih i na svaljivanje krivice na njih kao da im od toga zivot zavisi i kao da im bilo ko veruje i kao da ce time nesto da promene.

Evo vidim da je Trump rekao da i sam veruje da je Rusija umesana u hakerske napade na USA i da nisu jedini, da je spreman da razgovara sa njim ukoliko budu kooperativni. Pa to je i Dzordz Bus mogao da kaze. Predsednik je figura, i to je ovaj predsednik jedna smesna figura za sprdnju normalnog dela naroda koji je u vecini i pored svih pokusaja da se to preokrene i zadatak Trumpa je da toliko ponizi normalan Americki svet da se naostre kao posle rusenja Kula Bliznakinja i onda kada ih povede Hilari, prvi na listi... Mister Thomislav Nikolich... Where is Thomislav Nikolich? Mister Dodik welcome in white house. Posle objava Srbi imate 2 nedelje da rasforimirate MIGove ili cemo ih mi rasformirati sa B2 Spiritom da vam ustedimo muke.

A mi javljamo u stab odavde... Dana tog i tog gospodin pricao sa ratnim zlocincem. Sifra za Predsednika: Srednjoskolac. Srednjoskolac primio Srpskog ratnog zlocinca na kaficu okurazen odsustvog Americke administracije nedelju dana.


Treba skupiti sve ove novine sto i dnevnu stampu koja pise kako mi mozemo da udjedmo na Kosovo i slicno da se pripremi za 2020tu, nagomilace se toga jos.
Jer kada Hilari dodje sa odresenom rukom za milijarde i ulaganje u vojsku i antiruske aktivnosti nasi mediji ce pisati o otvaranjima bioskopa i pozorista i neces moci da nadjes nista nalik ovome danas sto vidis.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 16.01.2017. 02:49 #629665

status: user
broj poruka: 12785
...slobodan vikend u Lazi koliko vidim, još samo vam fali PhatPhuck.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 16.01.2017. 07:25 #629666

status: user
broj poruka: 1986
bas se pitam dokle ce narod da trpi:

http://tinyurl.com/znqc8ze

gimme more slave goods, gimme, gimme, gimme .)

@traum
tu je fetko, suruje sa sashkomTelek

p.s.

e pa tuki, nema vise, a nece ni biti, ima da ih stancujete sami sebi !!!

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
manonfire Re: Re: case 16.01.2017. 08:52 #629667

status: user
broj poruka: 26
Hoćeš li više prestati da se**š po forumu,
uništio si ceo forum budalaštinama,
Zbog tebe nisam u stanju ni da pitam za rešenje svog problema sa hardverom jer ćeš da istroluješ sve!
Beži odavde !!!!!!


:: Ja sam rekao to jos pre, prvih 1-2 godine ce se Americki klinci buniti zbog cena a onda ce da se slegnu stvari i da se naviknu. Problem je veliki i za Amerikance koji su navikli da kupuju jeftino a sa druge strane celo kinesko kraljevstvo je na staklenim nogama, imaju najnestabilniju i najzavisniju ekonomiju od trgovine sa zapadom. Ukoliko se tome nesto desi nastaje pakao tamo.
bla bla bla........
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla svi smo veće budale kada 16.01.2017. 13:39 #629680

status: user
broj poruka: 612
odgovaramo ovakvoj poremećenoj budali u još poremećenijim temama koje otvara.

Ali, radujem se kada vidim da je i poremećena stoka primetila da je ZAJEBANA jer je koristila kineska sranja godinama,... i tek će sada da koriste prave stvari: `MAde in USA`.

haha.... ludilo ma koji Laza...ovo je za Adama i Evu .. povratak u pelene ... haha
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 16.01.2017. 13:55 #629682

status: user
broj poruka: 351
Nemoj da se foliras, pun forum pitanja ljudi na koje nisam ni ulazio.
Ti si uplasen da cu ja da ti istrolujem tvoje pitanje... Jao jao...

Ti kao nasa vlast, u stanju bi bila da ide i da rusi po regionu i usput kuka Jao ubise, nas, zele nas nestanak, cokoladice, bananice, bajaderice, jao sta smo mi krivi, pobise nas sve i za to vreme da radimo sta hocemo.

Sto sam ja za Lazu, sto vam kazem da su posledice Ruskog prijateljstva svuda oko vas.
Kad god se pozalite kako je negde na zapadu bolje to je uticaj Rusije na vas, kada nemate da kupite i to je. Neki ljudi pricaju kao `Pa vidim ovima sto su sa NATO cvetaju ruze...` Ruski narod je spreman da jede leb i vodu i da se hrani njihovim uticajem na slabasne zemlje. Oni imaju to drzavljanstvo, a sta vi, za koga se vi zrtvujete, da ne vidite i vi mozda Rusko oruzije i uticaj kao vas. Pa oni su vam sankcije uveli. Ne mozete da se zalite da nemate ovo i ono a da budete Rusofili, to ne ide. Oni se ne zale sto nemaju da kupe normalne stvari kao ostali narodi. Njima je merenje kite vaznije sa samim sobom.

E to je pogresno razmisljanje onih koji ocekuju da im NATO omoguci bogatstvo.
To ne moze niko da ti da sem mentaliteta tvog naroda. Ako je narod OK u glavi onda od razrusene Nemacke posle odbacivanja Ruskih bukagija nastane jedna uspesna zemlja, Svajcarska ne mora ni sa kim da bude ali su joj socijalna i drustvena pitanja resena bolje i ne sabotirana predrasudama i losim shvatanjima. Takvi dobro zive i bez NATO.
Nama bi NATO bio samo garancija da ne bi prosli sve sto jesmo, inace da bi bili neko i nesto NATO ni bilo ko drugi ti ne moze pomoci, pogotovu kod naroda koji bi ocekivao da mu NATO stvori blagostanje i to bez mesanja bilo gde. Pa kako to moze, to je tehnicki neizvodljivo.
NATO je garancija i njegovi prijatelji nece biti manji i nece biti pod sankcijama i oskudici. Za sve ostalo ako je Nemacka mogla iz onoga da ustane iz pepela i praha a ne rusevina, a mi kukamo 20 godina o nekim prugama, o nekim mosticima, o necemu a u pitanju su dva mentaliteta los i dobar. Brizan i autodestruktivan, lenj i vredan i to je to.
NATO ti samo garantuje da investitori nece bezati od tebe zbog lose politicke klime a na ostalom je da se mi snadjemo, ali nas lopovski karakter uvek prevagne.

Citam napadaju sto Voz nije nastavio na Kosovo, pa jer bi vi seli u taj voz, ti bi prvi kukali na vlast u Srbiji da ih vadi iz zatvora sa Kosova. Prica se o odlasku vojske, mogli smo tada, mogli smo onda, mi mozemo Albancima sa jednim helikopterom... Ljudi izgleda zaborave da je dole James Bond-steel. Jer treba da doleti raketa i iznad Nisa ili Vranja da ubije pilota aviona ili helikoptera da bi mi shvatili da smo napali NATO a ne Kosovo.
NATO je garantovao da Vojska i Policija Srbije nece uci u Kosovo, juzno, severno, sve
jedno koje.

SHVATITE ZIVOTNU CINJENICU, PROSTA JE DA NISMO IZABRALI RUSIJU I SOCIJALIZAM 1991 NE BI DOZIVELI SVE OVO, OTIMANJE KOSOVA I RATOVE. DOZIVELI SMO JER SMO IZABRALI POGRESNU STRANU. NIKO NE MOZE DA KAZE DA NIJE BILO SANSE DA TO IZBEGNE, BILO JE, 50-50. AKO ODABERES OVO PROLAZIS AKO ODABERES OVO DRUGO BEDA. MI NI POSLE RASPADA SSSR I ODLASKA IZ BERLINA I NEMACKE I RASPADA VARSAVSKOG PAKTA SA SAMO NEMASTINOM I BEDOM U RUSIJI BIRAMO NJIH UMESTO ZAPADA I TO NAS DOVODI BAS NA OVO MESTO SADA.
VI MOZETE DA MI KAZETE STA HOCETE, DA NE BI REKLI TO JE ISTINA, ZNAMO DA JE TAKO.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 16.01.2017. 14:14 #629683

status: user
broj poruka: 351
Znate zasto su se povukli Rusi sa Kosova, zato sto su shvatili da NATO vise nece pustiti da prodju, tada su jos mogli da udju preko Madjarske i Rumunije koji nisu u NATO i imali su informacije da im vise nece biti dozvoljen prelazak a da ce Siptari da napadaju njihove vojnike sa svim zivim NATO oruzijem. Da bi sprecili krvoprolice tih ljudi oni su se povukli.
Opet je postojao plan da NATO ne napada direktno Rusiju nego preko raznih organizacija i privatnih svercera oruzija da se dostavlja to Kosovu a da bude kao da su sami kupili iz Belgije, Francuske, Svajcarske, najnovije i najmodernije naoruzanje.
Veliki broj od tih Evropskih NATO clanica zapadne Evrope ima veoma dobra oruzija svoje proizvodnje, protivoklopna, mitraljeze, automate, lansere, itd. Zadesila bi ih gora situacija nego Avganistan jer u Avganistanu su mogli nesmetano da donesu sta hoce i koliko hoce, a ovde ne bi mogli. Vucic je svestan da kada bi ostali samo Srbija i Kosovo i da niko ne pomaze vojno njih da im daje, samo sto bi oni kupili oruzija da bi taj rat trajao najmanje 2-3 godine i da bi bilo vise od 60.000-70.000 mrtvih Srpskih vojnika.
Posle toga bi Kosovo bilo nase ali ne bi bio mir, nego bi bili teroristicki napadi u Bioskopira, pozoristima po Beogradu, napadi na policiju na Kosovu i Vojsku, zivot bi bio jos gori nego sada i opasniji, ubijali bi Srbe gradjane obicne kada prodju ulicom nocu iz mraka itd i to bi trajalo vecno. A to vam pricam za situaciju da nemaju pomoc ni od koga ni mi pomoc ni od koga, samo ono sto mi mozemo da isfinansiramo i oni. Tako da je mir nama daleko potrebniji nego njima. A to sa Rusima moze da nestane kao mehur od sapunice.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
manonfire Gospode, ovaj je neuništiv... 16.01.2017. 14:29 #629684

status: user
broj poruka: 26
informacija ušla u glavu, ali očajnički traži mozak....


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 16.01.2017. 15:26 #629687

status: user
broj poruka: 3971
Made in USA, Germany i Japan su najbolje stvari. Dodao bih i skadinavske zemlje, i to je to. Ostalo sljam.

Mmm Games! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: ... 16.01.2017. 16:37 #629690

status: user
broj poruka: 1083
Razvijene zemlje, imaju robu koja treba da izdrzi PET godina, a nerazvijene JEDNU godinu
Da bi shvatili kako svet funkcionise. pogledajte film na Yu Tube Zavera sijalica
Jedino Rusija se ne pridrzava ovog sistema, nego pravi robu,alate i sve ostalo , pa koliko sta izdrzi da traje
:: Made in USA, Germany i Japan su najbolje stvari. Dodao bih i skadinavske zemlje, i to je to. Ostalo sljam
::
:: Mmm Games! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Spacewla Re: ... 16.01.2017. 19:13 #629695

status: user
broj poruka: 612
Tako je ..znači svaki iPhone koji se do sada pojavio jeste `šljam` zato što je `Made in China`?!?

E to, sada čekajte `Made in USA` iPhone sa kućištem od čelika... i taj čelik posle možete da uvalite ovima što sakupljaju sekundarne sirovine jer posle dve godine kada se pojavi novi model, taj čelik neće da ima nikakvu funkciju.
Stvarno ste smešni ali zanimljivo stvarno..znači ajfon proizveden u Kini do sada je `šljam`? To kažite... :)

:: Made in USA, Germany i Japan su najbolje stvari. Dodao bih i skadinavske zemlje, i to je to. Ostalo sljam
::
:: Mmm Games! https://goo.gl/nReEin
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 18.01.2017. 08:42 #629755

status: user
broj poruka: 351
Kakve smo budale, da smo u NATO dobili bi kljuceve Balkana.
Mogu da zamislim kakve rakete bi imali ovde rasporedjene kao odbrana za zapadnu Evropu. Idioti... Ovako kada se neko buni nema ovo, nema ono... Ja samo kazem Rusija, Rusija, opet Rusija. Jeli bi govna i kuvane brabonjke da uticu na druge radije nego da sede mirno i postuju prava i volju drugih.
Mi bi bili II linija odbrene od Ruskih raketa.
Ovako ste kupili deci pakao na zemlji.

Znate sta se sledece desava, Zapad ce da nadje novog lidera, ako je mogao da bude dobar i skoro postane sekratar UN zamislite kako ce zvucati Srpske nebuloze i prozivke za Vuka Jeremica. E ali on ne moze da pobedi sam. Tada mora da se desi druga faza, da nastupe potpune sankcije koje ce ubiti 95% Srpske ekonomije i zabraniti trgovinu preko NATO teritorije, e onda kada nastane beda i kada krenu da se jure dileri deviza a svet moze da ceka njemu se ne zuri. On se razvija, Kuba je bila i 40 godina pod sankcijama da vidimo koliko mi mozemo. E tada ce normalan narod premlatiti ove politicare i dovesti nekog normalnog. Jer sve sto mogu da prisiju Vuku Jeremicu je napadi za proslost i okrivljivanje za ono sto su radili drugi. To bi isto bilo kao sada kada bi dosli Evropski zvanicnici i rekli Srbija od sutra sankcije Vucic je kacio plakate o Ratku Mladicu, Ali pa to je bilo pre, ma nema veze bio je u vlasti sa Slobom Milosevicem i ratnim zlocincem. Isto kao sto je Jeremic bio sa ovima.

Jedna stvar je sigurna Srbija za NATO nema nikakav znacaj. Zemlja do koje ne moze da dodje nista, iz koje ne moze da izadje nista, oni to mogu da srede kada hoce. Sa druge strane NATO za Srbiju moze da znaci da ocuva ovo sto joj je ostalo Republiku Srpsku i da Srbi opstanu na Severu Kosova. Sa Rusijom ne samo da oni nece opstati nego ce takva situacija ekonomska biti da ce i Srbi da se okrenu na Srbe. Mi sada lose zivimo i zbog toga sto nismo u EU mnogi giganti i dalje nece da dodju, 90% izvoza za EU, sve sto imamo znak je dobre volje EU.
A i dalje radimo ono sto neprijatelji se mole da uradimo. NATO sigurno ne odgovara da udje Srbija u NATO i EU a onda da se neki idioti bune. Vise im odgovara da ovde bude manje stanovnika a da budu slozni. Ja sam potpuno prestao da se raspravljam sa Rusofilima i rekao da me zovu kada Rusija udje u teritoriju NATO. Ne da ceka 2 godine da NATO obeca da nece da udje u Siriju sa trupama pa da onda udju, nego sada da Udju u Madjarsku, Poljsku, Tursku sa oruzijem. Gledam onog Vucicevica kakve naslove njegovi urednici pisu. On covek znaju ga privatno nema veze obogatio se hraneci budale, Od nebitnog lista se obogatio pisajuci naslove koje polupismena Srbija voli da cita i da se odusevljava, ono skupiti za 2 godine napraviti izlozbu mozes ga ismejati kao pajaca sta tamo pise. Nema veze sa ozbiljnim stvarima. Ruski stit u Srbiji i ostalo, a nas sve manje. Jedva nekako primamo plate zbog dobre volje Evrope mi zurimo da i to unistimo da ne stizu uopste. Posle cemo reci da je to NATO kriv. Vatikan hipnotisao Kacavendu da siluje decake i slicno.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 20.01.2017. 11:03 #629843

status: user
broj poruka: 1986
http://tinyurl.com/zu9y6wn (http://tinyurl.com/h37dfxw)
jos kujete gvozdje (gvozdeni mac), heh

a gde je tu celik, smrc, smrc (men of steel), jeah right

vectran-men se vec stancuju http://tinyurl.com/zqaxq2l .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dasangalo7 Re: ... 21.01.2017. 09:56 #629891

status: user
broj poruka: 163
Koji si ti pacenik? Nato nam bombardovao drzavu, unistio industriju, vojsku, ozracio nam zemlju uranijumom za vek-vekova ljudi crkavaju od raka a ti zelis u nato?
Totalni debilizam i kretenizam.

:: Kakve smo budale, da smo u NATO dobili bi kljuceve Balkana
:: Mogu da zamislim kakve rakete bi imali ovde rasporedjene kao odbrana za zapadnu Evropu. Idioti... Ovako kada se neko buni nema ovo, nema ono... Ja samo kazem Rusija, Rusija, opet Rusija. Jeli bi govna i kuvane brabonjke da uticu na druge radije nego da sede mirno i postuju prava i volju drugih.
:: Mi bi bili II linija odbrene od Ruskih raketa.
:: Ovako ste kupili deci pakao na zemlji.
:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 .... 21.01.2017. 13:49 #629894

status: user
broj poruka: 351
Ajde bre leci se covece, bombardovao je najgoru diktaturu mogucu zbog koje nismo mogli nigde da putujemo i zbog koje nas je mrzeo celi svet. Tipican oblik najzaostalije i najbolesnije porodicne diktature u kome je otac diktator, zena upravlja svim zivim organizacijama zemlje i kontrolise sve institucije po partiskoj pripadnosti a deca se bave sticanjem profita na nelegalne nacine prodajom droge i svercom. To je bila u kratkom drzava koju je bombardovao NATO. Svi zivi su bili umesani u neki kriminal zajedno sa Srpskom Pravoslavnom Crkvom koja se bavila svercom takodje. Sem sto je zapocela 3 rata za 10 godina pokusavajuci da sabotira prosirenje NATO i EU za Hrvatsku, Bosnu i Sloveniju i da ih zadrzi pod uticajem Rusije.
To je bila sve samo ne drzava, sto nisu bombardovali San Marino recimo. Sto nisu Monako bombardovali. Zato sto mi nismo normalni, mi bi jeli pacija govna ali da mozemo da na druge uticemo i odredjujemo politiku radije nego svedski sto i da sedimo sa mirom. Nista se vi ne bojte i Sirija je puna kasatnih bombi Ruskih, to je sve isto, Rusija i NATO su isti, ciljevi isti, jedina je razlika u odnosu institucija prema coveku. U Rusiji si broj koji ceka na red da odsluzi zato sto je rodjen u Rusiji a u NATO imas svoj zivot i svoja licna prava su iznad svega i na prvom mestu. Jedina zemlja gde ti istina i pravda ne mogu pomoci je Rusija. Jer ako se nadjes na mestu da drzava moze krivicu ili gresku sa sebe da prebaci na tebe i proglasi te spijunom, stranim placenikom isti izraz upotrebljavaju kao mi, strani placenik i zbog komunizma taj izraz ima pogrdno znacenje, jer strani placenik bi znacio neko koga placaju stranci i u normalnoj drzavi to ne smeta nikome, ali u drustvima u kojima je vlast namerno zapostavila nesto i osudila ljude na bedu i propast jako smeta ako neko finansiski pomaze takve sektore jer se oni nadaju njihovoj propasti.
I ti ako se nadjes i na mestu ni krivog ni duznog coveka tvoja duznost je da svoje ime i svoje prezime ukaljas da bi sakrio negativne osobine Rusije. To ide dotle da se nekada nije smelo ni govoriti da postoje seriske ubice pa su hapseni ljudi koji nisu uradili nista i lupani pecati na dosije da je krivac nadjen. Duznost normalnog coveka je da se bori protiv takvih cak i onim sredstvima koje oni sami upotrebljavaju jer oni rade sve samo ne igraju fer i laz i sakrivanje istine i kreiranje svoje realnosti je karakterna osobina Rusije jos pre II svetskog rata i pre postanka NATO i pre hladnog rata i svega. NATO je upravio politiku prema tome a slepacu istorija pocinje od Zalivskog rata. Sirenje i agresivna politika NATO je bio jedan jedini nacin da za 20-30 godine te iste zemlje ne bi pale pod uticaj Rusije samo jer se pojavila jedna stranka koja ih podrzava. Oni su zbog toga ulazili u tudje drzave po Evropi sa tenkovima. Znaci totalna okupacija, ne da ti rusis diktatorski rezim, nego celokupna okupacija udjes i odredjujes sve kako ce biti zato sto tamo ima komunista.
Putinov rezim je velim delom replika komunizma i mnogi koji ih podrzavaju podrzavaju genocid i komunizam jer komunizam je globalno ubio i unesrecio vise ljudi nego Nacizam a nema isti status a trebao bi da ima. Njega cak podrzavaju i nasi komunisti koji se zaklunju u Tita iako nisu svesni da je najbolji period zivota u Jugoslaviji i saradnje sa svetom bio u godinama kada se islo na Goli Otok ako kazes Rus. Staljin je hteo da utice tako da kod nas nema nista strane robe i da nema putovanja, da nema komisiona, itd... Tito nije to dozvolio i sa time smo mi izbegli da zivimo kao Rusi. Sem vojske Rusija je u mnogim oblastima za vreme Staljina a posebno pre njega bila toliko zaostala da je bila vise od 100 godina za ostalima, Staljin je unapredio sve ono sto je trebalo da bi drzalo drzavu vojno konkurentnom ali su druge stvari totalno zaostale a tu se misli i na humanost, civilizovanost itd. Pre njega Rusija je bila kao 19 vek, nepismenost je bila uzasna, stanovnistvo tupo, sujeverno ni nalik na Evropske zemlje iz tog perioda.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 .... 21.01.2017. 14:07 #629896

status: user
broj poruka: 351
Svojim velicanjem Putina i lazima i verovanjima da su oni ono sto nisu i ignorisanjem zlocina pocinjenih tamo nista necete postici niti promeniti, ostacete Evropska beda.
Vas zivot je pravo olicenje vaseg stava i politike koju vodite. A mogucnosti u zivotu takodje, sa kim si takav si. Samo zapamtite jedno Rusija nema nikakav problem da vidi Srbiju sve manjom, da gleda Srbiju bednu, unazadjenu, pod sankcijama, unistenu bombama, nikakav problem sa time Rusija nema, nema problem ni da prestane da podrzava Kosovo prva ako se dogovori sa Trumpom iako joj Srbija nije uvela sankcije jer smo bolesni. Ali ima veliki problem da gleda Srbiju razvijenu kao ostale Zapadno Evropske clanice u sastavu NATO. Sa time ima veliki problem i kada bi mogla da bira izmedju razvijene Srbije kao Svajcarska u sastavu NATO ili bedne Srbije kao Albanija van NATO ona bi izabrala ovo drugo. Jer to je bolest, psihijatrija i monstrumi koji jedu i svoje ljude a ne neke 3000km daleko. Oni od vas ocekuju istu zrtvu kao Rusi. I pricama o moci Putina i uticaju ostavite za sebe. On je cekao tacno 3 godine i skupljao sredstva i cekao da se uveri da NATO nece uci u Siriju da trupama pomogne pobunjenike da bi oni usli. I sa takvim pricama necete sakriti realnost a realnost je sledece. Finska, Gruzija ulaze u NATO, zatim Ukrajina i Srbija posle sankcija i nemastine, kada nomalan deo naroda kome je prioritet da radi i da zaradi 700-800 ili 1000e bude se pobunio najurice i huligane i nacionalisticke organizacije za Kazahstan pa se tamo bunite. Imate prostora Kazahstan Veliki. Kao Evropa, naci ce vam mesto neko valjda. Dotle Rusija nece unistavati ovu zemlju jer ako Rusija se bude pitala Srbija nece moci da izveze jednu jabuku a ne da njeni radnici idu po Poljskoj Norveskoj i ostalim zemljama koje traze desetine hiljada radnika za razne oblasti. Nego cete sedeti i buljiti inflaciji u oci.
A od Trumpa i prijateljstva sa Seseljom, skidanja sankcija Dodiku, vracanja Kosovo videcete sta ce se desiti.
Dok su Srbi srali Albanci su lobirali i sastajali se sa njim. Vec je dobio poruke iz kako kazu Naj Pro Americke zemlje na svetu. Desetine profesora univerziteta, koledza koji nemaju veze sa strankama su napisali mu pismo da se Ogradi od Seselja iako mu nije dao nikakvog povoda da ga Seselj smatra prijateljem jer je ratni zlocinac koji zasluzuje da bude osudjen i koji je pozivao na ubistva i stvaranje velike Srbije. Prica da je Trump rekao da ne bi bombardovao Srbiju je demantovana laz, a kada onaj ko kaze Nikada nisam rekao Da Ne Bi Podrzao Bombardovanje Srbije zuri to da demantuje onda se zna sta misli. Za Rusiju spremaju paket jos vecih sankcija i nije mi jasno dokle ce ovaj narod da prica sta hoce i da laze. Vi citate nase vesti i Vucicevica koji covek se sam smeje svojim naslovima obogatio se, znaci obogatio se samo hraneci nastrani deo Srbije lazima koje bi voleli da cuju, bolji, jednostavniji, brzi nacin za bogacenje ne postoji. Kada bi mu skupio sve naslove i napravio izlozbu verovatno bi ili narodu ili njemu dali dijagnozu za Lazu Lazarevic ko to cita i ko to guta, gutaju Srbi, Ruski Raketni Stit u Srbiji. Nigde nema ni jednog logicnog objasnjenja da Rusija ne sme da prenosi svoju vojnu opremu preko NATO teritorije, da kada prelete avionom 10m u NATO izazivaju novinske clanke i sve se zna i ovi odmah skacu da ce ih oboriti. Toga nigde nema da u istoriji nije to prekrseno ali neko misli da ce zbog 5 miliona Srba. Ajde da je rekao da ce zbog toga sto su Kinezi ljuti sto Amerika instalira THAAD Missile System u Juznu Koreju pa kazu narusava balans, ali zbog Srbije 5 miliona ljudi, zadnjeg Evropskog blata. Znate kada dodje sunce, sve se osusi a jos jedna barica negde ostane blatnjava e to smo mi.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 .... 21.01.2017. 14:15 #629897

status: user
broj poruka: 3342
Koje ti gluposti pises. Stvarno je za ne poverovati. Jos jedan kvazi analiticar o tome kako je na planeti.
Znas kako je na planeti? Sranje. Svaka drzava ima siromasne, nezaposlene, prostituciju, kriminal, generalno razna sranja. Zast? Zato sto niko ne zna da vodi drzavu i zato sto se od davnina provlaci sistem koji je stvorio nepotrebne poslove i raslojavanje medju ljudima, a to je novac. Namerno smisljen radi toga i radi kontrole. I kao sto sam naveo, prostitucija ne bi ni postojala da nije smisljen sistem kakav jeste. Ne bi porodica terala svoju lepu ceru da prodaje telo, da bi imali novca. Ne bi se pojavljivali razni kriminalci i lopovi, da nije siromastva. Posebno sto su ljudima mnoge stvari zabranjene, a nema logike da im budu.

Taj tvoj NATO je samo jos jedna vojna organizacija i nista vise. Nista dobro od iste, a samo stete. Kao i sa svakom vojskom. Da bi ginuli ljudi, radi interesa kojekakvih budala.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI 1060 Gaming X 6G/HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/SoundBlaster ZX/CM 690 II Advanced/SS 850KM3/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/Noctua NH-U12S/2Fan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Da da gluposti, vi znate sve bolje, sve sto sam rekao je gola istina. 21.01.2017. 14:20 #629898

status: user
broj poruka: 351
To je apsurd Rusija za 25 godina unistenja Srbije nikada nije rekla ono sto se desilo Srbiji je nas poraz, nikada, beda, deljenje hleba, bombardovanje, nikada...Ali oni vide nas ulazak u NATO kao njihov poraz. To je potpuno bolesno i besmisleno krivljenje realnosti i u potpunom konfliktu sa zdravim razumom. Ta mala Srbija je na putu Evrope, ajde da joj damo jos 30 godina sankcija i unistenja, ako se oni zrtvuju pre nas, zapad ce jos malo biti okupiran njima a mi u Rusiji imamo vremena jos. Budale budalcine, ali mene ne zanima, vazno je da Putin zna da ovde nismo slozni i da ima i neprijatelje kao da je u sred New Yorka ili Londona. E sada da je Staljin on bi nas sve poslao u logor ovako drugo je vreme pa rade drugacije stvari. Vazno je izdrzati jer posle Trumpa ce biti odresena kesa za borbu protiv Rusije na svim poljima. A ona ce obuhvatati i sankcije protiv Srbije ako se ne odvoji od Rusije. Jer to svi Pro NATO Srbi zahtevaju. Ljubav na prazan stomak je sasvim drugacija a nasa ekonomija je u saci Evrope i kada slusam Pro Rusku stranu oni pricaju da se napusti ono sto se vec ima i da se ide u inflaciju i bedu i misle da ce nama Rusija pod obimnim sankcijama koja dobija jos vece sada i prodaje 100 godina naftnih rezervi za 30 da nam pomogne. Pa oni imaju 500-600 nekih raketnih sistema nama nisu dali 3 kamiona za dzabe a ne da nam ekonomski pomognu, jer ste vi krsteni. Ljudi pricaju o nekim stvarima koje se planiraju deset godina, nekim dugorocnim planovima da se to sada radi kao da moze za 2 godine da se obavi sve. Potpuno lud narod, kada navijac prica o ekonomiji on vidi svakakve mogucnosti i da za 2 meseca se okrene sve, ali kada prica ozbiljan ekonomista on zna da bez 5-10 godina nema nista.


Kazes da su ljudima mnoge stvari zabranjene, pa ko im zabranjuje prvi. Ko je prvi prvi protiv zabrane i cije stanovnistvo umire zbog zabrana. Pa Rusi su prvi, za njih je Evropa Sodoma i Gomora. Zato su i gori nego Holandjani u prostituciji jer su slepi da vide da korisne stvari moraju da tolerisu i ako im se ne svidjaju inace ce njihovo stanovnistvo da umire kao muve. Oni to rade i stanovnistvo umire kao muve. Pa sve statistike kazu da Rusija ima vise narkomana nego da legalizuje heroin. Nazvali su Strani Placenici Napadaju Rusiju cistim spricevima one koji su delili spriceve narkomanima da se ne bi dobila sida i da svako ima svoj i koristi jednom i baci. Oni to vide kao napad na Rusiju, Cime? Napadaju sidu cistim spricevima? Pa tamo je razum rekao laku noc. To je nestvarno bolesna zemlja.

Siromastvo, pa Rusija je siromasna 500 godina. Jer cuo neko za bogatu Rusiju ili nekoga ko se sa njima petlja, pa takav ne postoji. Niti ce postojati. Ako je Putin takav lider sto nije ulozio one pare od Pak-Fa da obnovi skole i bolnice nego ljudi su u traumaticnom stanju, kada citas price sa infektivne, odeljenja za tuberkulozu, hirurgija i slicno to su horor price. Ja ne znam kako ljudi zive tamo uopste kako ne napuste to skroz. Ja bi peske krenuo preko granice preko gudura makar za 3 meseca bi stigao u Poljsku ili negde u novinsku agenciju da opisem `besktvo iz Sosenka`, gde pravde nema nikakve.
Kaze sve je zbog siromastva, Da sve je zbog siromastva, cela prica je da ne bi se druzili sa Rusima i da ne bi bili siromasni kao sto bi sa njima i kao sto smo bili sa njima. U pitanju je razlika izmedju Nesavrsen i Uzasan. Znaci izbor je spao na ta dva, i tu nema drugih opcija, ili Nesavrsen ili Najnesrecnije Drustvo Evrope koje zivi po svojim pravilima u kojima su oni jedini normalni a svi ostali ludi. To je kao da u ludnici izaberes ludaka a ne doktora i sa njim si, skim si takav si.

Rusi su odavno prejebali razliku izmedju korisno i stetno i presli na svidja nam se, ne svidja nam se. I tu se korisno ne primenjuje ako im se ne svidja. To nema nigde sem kod njih da je ljudski zivot ispod toga, bitnost ljudskog zivota je ispod toga.

Meni bi bilo dovoljno da znam da ih je trebalo biti preko 240 miliona da su zadnjih 250 godina vodili politiku u kome je narod i kasnije pojedinac bili vazni. Posto ih ima 140 miliona a oni zele da i drugima pokazu kako da to isto uradi onda treba bezati i ne osvrtati se, glavom bez obzira.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Dobili neispravne MIGove za koje treba da placaju da bi radili... 21.01.2017. 14:58 #629899

status: user
broj poruka: 351
i oni se raduju. Da li ste vi svesni koliko Rusija oruzija ima da oni ne mogu da osete da su Srbiju naoruzali do zuba tako da nam bar Hrvati i Siptari ne mogu nista. Ali ne bi osetili...

2S19-MSTA-S 152mm self propeled howitzer - 3
BM-30 Smerch - 600-700KM - 3
BM-27 Uragan - 300-500KM - 5
T-90 - 10
TOS-1 - 3 - 550KM
S-300 - 5
S-400 - 3

To su samo malecki brojevi koji njima nista ne bi znacili po 3-5 sistema zavisno od cene. Da nam pomognu da se unaprede ovi tenkovi T-72 koji su zamka za onu jadnu posadu sa izlozenom municijom kada se upali ne treba mu nista specijalno da ga unisti.
Ali ne oni u istoriji nama nikada nisu pomagali niti su razvijali nasu vojsku kao zemlja koja im je prijatelj i koja je u regionu. Da sam ja sef neke drzave i da imam nekog tako prijatelja sa kojim delim veru i koji je stalno napadan i ostalo ja bi 3% od svoje proizvodnje davao njima pa nek placaju sta mogu na odlozeno. Jer nama da bi postali ozbiljni sa oruzijem i to da bi bili nesto u regionu treba najmanje 10 milijardi dolara da se potrosi na oruzije. I to ne da postanemo nista za NATO, nego da niko u regionu ne zeli da se kaci sa nama i da zna da ce morati da zrtvuje i zivote pilote i skupe avione ako to uradi.
BM-30 Smerch gazdja zagreb lagano iz Nisa, ne bi znali sta bi ih snaslo kada bi krenulo bombardovanje, ne bi ni progovarali nista da znaju da imamo takva oruzja u zalihama.
I BM-27 i TOS-1 mogu da gadjaju zagreb. Sravnili bi ga sa zemljom da ne predjemo granicu sa jednim jedinim vojnikom bez ikakvih skupih projektila.
Da ne govorim o Pristini. Medjutim sa Kosovom je druga prica, napad na njih je napad na Ameriku dok oni imaju bazu dole. A njihove baze stoje jos iz drugog svetskog rata po Japanu i ostalim mestima tako da se ne nadamo da ce nesto ikada biti od toga.
E posto je Rusija suvise monstruozna prema svom narodu i posto njihov narod zivi lose i posto im je takav karakter a i nisu nam pomogli ja njih nikada ne mogu da podrzavam jer njihova politika je osuda na propast mnogih i veoma tezak zivot da ti se ne mili da ga zivis. Da nisu takvi ne bi ja imao nista protiv njih kao sto nemam protiv Rusa.
Ali jednostavno njihovo vidjenje realnosti, pardon ignorisanje realnosti je apsurdno. To prevazilazi sve granice. Zemlja koja ima najvecu epidemiju side nabedila je nevladine organizacije koje se bore da to zaustave kao sto su u Evropi za Strane Placenike koji napadaju Rusiju. Psihijatrija cista.
Ovako nasa realnost je tuzna, i staro oruzije koje imamo je trulilo, piste razrusene sa kraterima, kasetne bombe su jos uvek po nekim vojnim objektima. Radari nam nisu dozvoljeni kakve bi trebali da imamo od NATO bombardovanja. Mi smo prakticno slepi. Nas najveci uspeh bi bio da smo uspeli da sami napravimo nesto. Zamislite vi koliko smo mi daleko od lansiranja komunikacionog satelita recimo naseg Srpskog. Za mene bi to bio veci naslov nego svo oruzije i bilo sta drugo. Satelit imas svoj, vidis celu planetu, vojska i policija ga koriste, ne trazis odobrenja ni od koga, itd. Ali mi se gasimo i pokusavamo da skrenemo paznju sa toga.

Ja bi trebao da budem zaposlen u toku rata na komunikacijama, znate kao za vreme rata kada su Japanci pustali Amerikancima propagandu kako im je bolje da idu kuci a ne da umru tu u Dzungli, i tako to. E ja bi pricao Ruskim vojnicima sta im je njihova drzava uradila u istoriji a sta sada trazi od njih a ako njima bude zatrebalo nesto kasnije da ce umirati u agoniji sami i losim uslovima, da ne dozvole da ako se to njima desilo da se desi njihovoj deci. Da im nadju smestaj na zapadu itd...
Ti ne moras da izazoves da vojnik napusti polozaj, dovoljno je da mu crv udje u glavu i on vise nece ni nisaniti lepo ni boriti se tako srcano niti bilo sta. A ja bi govorio samo istinu, nikada ne bih lagao.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs