Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Lap 500e
STRANA 1 OD 1
MvZ Lap 500e 18.01.2017. 18:40 T64439

status: user
broj poruka: 180
Dobri ljudi ajde mala pomoc, zamoljen sa da predlozim lap top za cenu do 500e (u radnjama, placa ce se cekovima). Upotreba klasika, internet, multimedia, i rad (knjigovodstvo). Posto bi taj rad cesto bio na daljinu (teamviwer) mislio sam da bi veci ekran bio plus ( a i za filmove nije losije). Zbog rada trebalo bi da ima numericku tastaturu, receno mi je da ce na njemu da budu i neke slike (skladiste), pa sam mislio HDD od 1T. Nece se igrati neke igre na njemu, mozda windows igice (pasijansi) ili nesto toga ranga pa sam smatrao da je i neka integrusa dovoljna. znaci ono sto sam mislio da je potrebno da ima:

-17.3` ekran (1600x900, posto u tom cenovnom rangu nema FullHD)
-HDD 1T
-numericka tastatura
-CPU intel (pretpostavljam neki i3, za taj cenovni rang)
Ako neko ima neki predlog bio bih zahvalan, ili jos bolje ako je neko skoro kupio nesto slicno pa da podeli licno iskustvo.
P.S. poslednji put sam gledao laltopove pre 3 godine, tako da nisam u toku.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
knele88 hm.... 18.01.2017. 20:24 #629776

status: user
broj poruka: 450
Sta se moze naci na prvu ruku, najteze je sto je 17 inca......
https://goo.gl/xdrCgw
https://goo.gl/XAcA42

Sve je na nama, da li pobednik ili gubitnik...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Bezi od ovih N procesora 18.01.2017. 21:30 #629777

status: user
broj poruka: 1368
Bezi od ovog sa donjeg linka sa N3710 cpu-om, to ne moze ni Youtube da tera, ubedljivo najveci Intelov promasaj za mobilnu platformu, juri iskljucivo i3 bilo koji i nista ispod i3.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MvZ RE:hm... 18.01.2017. 22:04 #629779

status: user
broj poruka: 180
Ja sam ocigledno dosta propustio u desavanjima kada je maloprodaja u pitanju, fakticki ovo sto si ti predlozio je sve sto se nudi u tom cenovnom rangu za tu velicinu ekrana ( mada sam se iznenadio da prodavnica bele tehnike ima MNOGO bolju ponudu od bilo koje specializovane radnje sa racunarima).


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs