Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Telefoni: mobilni, fiksni, ...
Punjenje telefona...
STRANA 1 OD 1
milos847 Punjenje telefona... 22.01.2017. 09:45 T64450

status: user
broj poruka: 402

Imam ASUS Zenfone 2 i imam problem sa punjenjem. Pošto on ima ono brzo punjenje (do nekih 60% pa posle ide normalno)....sad to više ne radi, ne uvek...nekad radi nekad ne (mada to i nije tako bitno). Nekad prijavljuje da nije odgovarajući punjač (a koristim uvek taj što sam dobio), sad se dešava da ne može da postigne da se puni kad ga koristiš a na punjaču je.

Probao sam i sa drugim punjačem (ne prijavljuje da nije to taj punjač) , naravno nema brzog punjenje ali isto ne može da postigne....i punjenje traje 3h i više...

Da li je to do punjača ili do telefona...i šta može da bude...???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
moondoggie imao sam taj telefon 22.01.2017. 18:07 #629939

status: user
broj poruka: 111
i par puta iste probleme.
Promeni usb kabl kojim punis, promeni usb punjac, i proveri da li su ti kontakti na micro usb ok.

-pusti da se isprazni do kraja, ostavi ugasenog, napuni do cepa i onda upali. ponovi proces 2x. softwerski je bag
-clear cache and dalvik. root, instaliraj poslednji cyanogen/lineage. clear cache i dalvik. zivi srecno.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 22.01.2017. 19:54 #629949

status: user
broj poruka: 1465
Taj drugi punjač što si probao, jel bio isto quickcharge?

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs