Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
Acer aspire E1 Z5WE1
STRANA 1 OD 1
radic Acer aspire E1 Z5WE1 25.01.2017. 00:46 T64460

status: user
broj poruka: 8

Dobra noc, u nekom prebijanju dugova dobio sam ovaj laptop iz naslova, reinstalirao sam ga, bio neki win7, opet na win7 ali problem su drajveri za sedmicu, na njihovom sajtu nisam moga ih naci, znate li neki sajt gde cu lako skinuti drajvere za njega naravno bez placanja i instaliranja tamo nekih programa i sl. Unapred hvala na pomoci!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Acer aspire E1 Z5WE1 25.01.2017. 05:47 #630034

status: user
broj poruka: 914
https://www.drp.su

::
:: Dobra noc, u nekom prebijanju dugova dobio sam ovaj laptop iz naslova, reinstalirao sam ga, bio neki win7, opet na win7 ali problem su drajveri za sedmicu, na njihovom sajtu nisam moga ih naci, znate li neki sajt gde cu lako skinuti drajvere za njega naravno bez placanja i instaliranja tamo nekih programa i sl. Unapred hvala na pomoci!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - 25.01.2017. 22:27 #630083

status: user
broj poruka: 1470
Jesi tražio preko hw id-a?


Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs