Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Internet servisi, programi, prezentacije, ...
Otvaranje old school berbernice i muskog frizeraja
STRANA 1 OD 1
duqp Otvaranje old school berbernice i muskog frizeraja 25.01.2017. 01:38 T64461

status: user
broj poruka: 3466

Dobio sam ovu neku ideju i mislim da je bas bas dobra.

Hteo sam da cujem vase misljenje a i da temu iskoristim i pitam za neke majstore tipa stolar moler i vodoinstalater i sve ostalo sto bude potrebno.


Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp ... 25.01.2017. 05:47 #630035

status: user
broj poruka: 1368
Pa s obzirom da u ovoj naprdnoj drzavi vise posten i radan covek, da ne kazem marljiv covek ne moze ni za pljuge & pivo (sok, kafu, sendvic) da zaradi od IT-a ili na posteno generalno, podrzavam ideju maksimalno. Musterija ce uvek biti tj. valjda nece narod da hoda zapusten, kosat i bradat ako to moze da resi za cca 300, 350, 400 din.
Pojuri kvalitetne brijace, masinice, fenove, stolice, kozmetiku, p.materine a za ovo drugo sto si pobrojao ne znam da pomognem, valjda neko jos cita forum pa ce ti dati savete.
Npr. sta mi se svidja kod tog posla je sto nijednom ni kod jednog frizera nisam dobio fiskalni racun (nadam se da nisu ni u obavezi da imaju kasu) i obavezno castim makar simbolicnih 50 ili eventualno 100 din.
Elem, bitno je samo naci dobar lokal/reklamu, ostalo ce da ide ko podmazano. Kec trojka ili nula dvojka sa dobrim prelazom i cepaj, a za brijanje, ja bato ne bi licno ni hirurgu dao da mi skida bradu s lica mada opet ako neko ima vestu ruku zasto da ne. Jos ako navatas psycho-e koje mrzi da briju glavu na cca. svaka tri dana eto posla da ti plus kolega ne mozete da se odbranite.
Svako dobro u novoj delatnosti zelim i puno musterija i para.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gost1964 Pozdrav 25.01.2017. 08:06 #630038

status: user
broj poruka: 22
Evo mala pomoć u vezi otvaranja berbernice, idi na ova dva linka, tu su propisi koji bliže uređuju navedenu oblast: http://www.zdravlje.gov.rs/tmpmz-admin/downloads/zakoni1/Pravilnik%202.pdf i http://www.zdravlje.gov.rs/tmpmz-admin/downloads/zakoni1/Pravilnik%201.pdf . Samo otvaranje ide bez pribavljanja prethodnih saglasnosti sanitarne inspekcije, uskladiš se sa propisom, registruješ firmu i počneš da radiš. Ne znam za ostale inspekcije, to moraš dalje da se raspitaš ili će neko od članova da okači ovde.
Veliki pozdrav i srećan rad
Gost


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Bolje odustani a reci cu ti zasto 25.01.2017. 10:12 #630042

status: user
broj poruka: 223
U Slavka Rodica, ispod Z. Venca na dnu ulice vec imas to. Covek otvorio, ideja vec iskoriscena, tako da neces biti prvi.


C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 25.01.2017. 10:20 #630043

status: user
broj poruka: 9460
Mislim da bi bolje prosao da otvoris klasican, moderni muski salon.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zdebeli 25.01.2017. 10:45 #630045

status: user
broj poruka: 1372
Oldschool podrazumeva brijanje britvom, a zakon je zabranjuje zbog mogućih infekcija, ostaje ti jedino ona glupava varijanta sa promenljivim ziletom (shavette).


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 .... 25.01.2017. 13:13 #630048

status: user
broj poruka: 351
Zajebano je kada u banana drzavi gde se ne postuju nikakvi zakoni i propisi i gde je administracija sacuvaj boze od malog coveka u pokusaju da zaradi za zivot se ocekuje jedino da ispunjava sve Evropske zakone i propise a da na putu dotle nailazi 100 puta kako ih drzava sama ne postuje.
Berbernice su bile poznate u vreme kada si bukvalno mogao da se obrijes kao da sada placas 10 din. Smatram da ce retko ko da plati jednu pljeskavicu a da to ne uradi kuci. Posebno kada su mladi totalno zaludjeni najnovijim Gillete proizvodima, kremama, gelovima, itd.
I dalje imas ljudi koji vole da se briju na stari nacin daju par stotina dolara za komplete srebrne ili pozlacene u koje se stavlja zilet itd ali ti najlakse i najbrze brijanje danas dobijes sa 5 seciva i u isto vreme onemoguci da se poseces i istim potezom i stavi balzam i sta ja znam.
Postoje prodavnice koje prodaju p inostranstvu opremu za old school brijanje, drugi opet vole elektricne aparate i na suvo. Ja licno imam onaj novi Fussion Proglide Power Flexibile sa baterijom unutra koja kao vibrira nesto ali mislim da ona veoma slabo pomaze i sa fleksibilnom tehnologijom koja mislim da je glupost i marketing. Najvaznije je imati 5 seciva e sada da li je flexibile ili power to je manje bitno.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 .... 25.01.2017. 13:14 #630049

status: user
broj poruka: 351
Zajebano je kada u banana drzavi gde se ne postuju nikakvi zakoni i propisi i gde je administracija sacuvaj boze od malog coveka u pokusaju da zaradi za zivot se ocekuje jedino da ispunjava sve Evropske zakone i propise a da na putu dotle nailazi 100 puta kako ih drzava sama ne postuje.
Berbernice su bile poznate u vreme kada si bukvalno mogao da se obrijes kao da sada placas 10 din. Smatram da ce retko ko da plati jednu pljeskavicu a da to ne uradi kuci. Posebno kada su mladi totalno zaludjeni najnovijim Gillete proizvodima, kremama, gelovima, itd.
I dalje imas ljudi koji vole da se briju na stari nacin daju par stotina dolara za komplete srebrne ili pozlacene u koje se stavlja zilet itd ali ti najlakse i najbrze brijanje danas dobijes sa 5 seciva i u isto vreme onemoguci da se poseces i istim potezom i stavi balzam i sta ja znam.
Postoje prodavnice koje prodaju p inostranstvu opremu za old school brijanje, drugi opet vole elektricne aparate i na suvo. Ja licno imam onaj novi Fussion Proglide Power Flexibile sa baterijom unutra koja kao vibrira nesto ali mislim da ona veoma slabo pomaze i sa fleksibilnom tehnologijom koja mislim da je glupost i marketing. Najvaznije je imati 5 seciva e sada da li je flexibile ili power to je manje bitno.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 .... 25.01.2017. 13:14 #630050

status: user
broj poruka: 351
Zajebano je kada u banana drzavi gde se ne postuju nikakvi zakoni i propisi i gde je administracija sacuvaj boze od malog coveka u pokusaju da zaradi za zivot se ocekuje jedino da ispunjava sve Evropske zakone i propise a da na putu dotle nailazi 100 puta kako ih drzava sama ne postuje.
Berbernice su bile poznate u vreme kada si bukvalno mogao da se obrijes kao da sada placas 10 din. Smatram da ce retko ko da plati jednu pljeskavicu a da to ne uradi kuci. Posebno kada su mladi totalno zaludjeni najnovijim Gillete proizvodima, kremama, gelovima, itd.
I dalje imas ljudi koji vole da se briju na stari nacin daju par stotina dolara za komplete srebrne ili pozlacene u koje se stavlja zilet itd ali ti najlakse i najbrze brijanje danas dobijes sa 5 seciva i u isto vreme onemoguci da se poseces i istim potezom i stavi balzam i sta ja znam.
Postoje prodavnice koje prodaju p inostranstvu opremu za old school brijanje, drugi opet vole elektricne aparate i na suvo.
Ja licno imam onaj novi Fussion Proglide Power Flexibile sa baterijom unutra koja kao vibrira nesto ali mislim da ona veoma slabo pomaze i sa fleksibilnom tehnologijom koja mislim da je glupost i marketing. Najvaznije je imati 5 seciva e sada da li je flexibile ili power to je manje bitno.

https://postimg.org/image/uzhkq601v/


Trebalo bi ti dosta para za ulaganje ako bi zeleo da to bude dobro. Samo stolica kosta od par stotina do par hiljada evra treba ti bar 3.
Ne mozes da postavis coveka na kancelarisku stolicu.
Mislim da bi za 10.000e mogao da opremis lokal, verovatno.
Sve sto kupujes treba ti po 2-3, mogao bi da zaposlis i nekog frizera da volontira ili da dobija nesto malo para, itd... Ima sanse ali toga ima. Danas narod zivi brzo i sve vise dolaze generacije koje se ne secaju ni da je Slobodan Milosevic vodio porodicnu diktatoru a ne starih berbernica.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-GTX780Ti-CMD16GX4M4A2666C15-Samsung 850 EVO 1TB SBZ-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
zerocool55 Hm 25.01.2017. 14:52 #630054

status: user
broj poruka: 1130
Sto sam se ja nesto danas probudio i ocu da budem sef odeljenja za pravljenje cipova .)

Da bi ovakav posao uspeo treba da imas jednu od ove dve stvari : Da znas da radis dobro ovaj posao sam ili nekoga ko ti je jako dobar prijatelj a zna posao da te uvede pokaze priuci dobro kroz par meseci u svakoj drugoj varijanti ovo je ono u fazonu neznam sta cu sa parama ajd da pokusam pa sta bude.

Isto tako ono sto ja znam sto sam cuo je da je neuporedivo imati muski i zenski salon kazu da onaj ko zna da radi jako dobro zene moze da se rasturi od para, ali je to i mnogo teze nego muski frizer ne zavrsava se srednja frizerska onako radi bezveze.

Moras isto imati neki plan kako i sta ocekujes od toga i u svakom tom biznisu racunaj par meseci na pozitivnoj nuli u najboljem slucaju..

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Hvala svima na savetima i na informacijama 25.01.2017. 15:53 #630060

status: user
broj poruka: 3466

Sve je to meni jasno i otprilike sve znam. Znam i sve berbernice po kraju i bas dosta muskih frizera.

Pojavila mi se opcija za povoljan zakup lokala na zanimljivoj lokaciji po meni i imam frizera koji je bas bas dobar i zelim eto da zalaufamo to nesto. Pa makar i krpilo samo njegovu platu i troskove zakupa i ostale obaveze.

Imam svoj posao i ovo je nesto usputno samo.

Bitna stvar u naselju gde sam sada nema muskog frizerskog salona i nema cak ni britve sa polutkama od zileta u ovim uniseks frizerskim salonima.
A kad pogledam ovaj klasican zenski koji ima promet 900 000rsd do 1300000rsd mesecno, mislim da ovo moze lepo da funkcionise :)

Ajde javljajte se ko ima kog majstora za sta ili neku preporuku gde sta i kako.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion The Barbers 26.01.2017. 12:13 #630103

status: user
broj poruka: 2480
The Barbers su to vec uradili, razbili i ono. Vec vidjeno. Da, rade britvom.
https://www.facebook.com/belgradebarbers/?pnref=lhc
http://thebarbers.rs/

5820k @ 4.5ghz | Custom loop 360/NB Eloop/D5 | Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock | ASUS RX 480 Strix 8GB | 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15 | Samsung 840 EVO 256gb | 5 TB WD server diskova | Seasonic 760w XP2 Platinum | Asus PB287Q/P2414h

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
operator re 26.01.2017. 23:36 #630113

status: user
broj poruka: 4225
Bato, mani se ćorava posla, ako ne poznaješ strukturu stanovništva koja bi dolazila kod tebe.
Ako poznaješ tržište, onda se upusti u taj posao.
Ja sam nabavljao opremu početkom 90-tih da se može voditi jedna posebna brijačnica, tako da sam upoznat sa opremom, ali nažalost nisam sa sadašnjim propisima.
Uzeo sam dve Zetro i 6 Markardijevih stolica, 8 mašinica remington, 24-ro makaza Steel( 2x8 iste za mekanu i oštru kosu plus rezerve od svega za svaki slučaj.
Britve su bile Celius grčke od jednog berbera iz Sarajeva, koji je bio nadaleko poznat.
Sve u svemu treba ti danas oko 12 do 15k € da bi to isto nabavio, ali za 3 stolice.
Celius britvi više nema da se kupe, a ne poznajem koje bi bile adekvatne, jer ih ne koristim, a ovo važi samo za ove skupe britve.
Jeftinije su ti one nerđajuće i imaš bolji osjećaj dok briješ, plus manju mogućnost da povrijediš mušteriju.
One od nerđajućeg čelika ideš na njih ako sadrže 1.35% ugljenika kao Thiers Issard ili na J.A.Henckels Friodur koja je SS britva.
Moja preporuka je da se ide na britve sa više od 14% hroma, jer nisu toliko skupe, a prijatan je osjećaj prilikom brijanja.
Nadam se da sam ti bar malo pomogao, ako se odlučiš baviti ovim poslom.
Obrati dobro pažnju za zaposlene sa kojima bi radio, jer svi prave posao u poslu danas, posebno jer je teško vrijeme( dogovaraju sa mušterijama posao van radnog vremena i sa posebnim cijenama, a uglavnom poslije cca 2godine otvaraju svoj salon ili brijačnicu.
Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: re 26.01.2017. 23:55 #630115

status: user
broj poruka: 18940
Ja sam nabavio jeftino britvu renomiranog medicinskog proizvodjaca Aesculap, naravno novu, suvi celik najkvalitetniji koji postoji, fabricki nije bila ostra, jedva sam je naostrio, ali ne tupi se nikad. Drugareve nemacke za razliku od ove moraju svaki cas da se ostre.


:: Bato, mani se ćorava posla, ako ne poznaješ strukturu stanovništva koja bi dolazila kod tebe
:: Ako poznaješ tržište, onda se upusti u taj posao
:: Ja sam nabavljao opremu početkom 90-tih da se može voditi jedna posebna brijačnica, tako da sam upoznat sa opremom, ali nažalost nisam sa sadašnjim propisima
:: Uzeo sam dve Zetro i 6 Markardijevih stolica, 8 mašinica remington, 24-ro makaza Steel( 2x8 iste za mekanu i oštru kosu plus rezerve od svega za svaki slučaj
:: Britve su bile Celius grčke od jednog berbera iz Sarajeva, koji je bio nadaleko poznat
:: Sve u svemu treba ti danas oko 12 do 15k € da bi to isto nabavio, ali za 3 stolice
:: Celius britvi više nema da se kupe, a ne poznajem koje bi bile adekvatne, jer ih ne koristim, a ovo važi samo za ove skupe britve
:: Jeftinije su ti one nerđajuće i imaš bolji osjećaj dok briješ, plus manju mogućnost da povrijediš mušteriju
:: One od nerđajućeg čelika ideš na njih ako sadrže 1.35% ugljenika kao Thiers Issard ili na J.A.Henckels Friodur koja je SS britva
:: Moja preporuka je da se ide na britve sa više od 14% hroma, jer nisu toliko skupe, a prijatan je osjećaj prilikom brijanja
:: Nadam se da sam ti bar malo pomogao, ako se odlučiš baviti ovim poslom
:: Obrati dobro pažnju za zaposlene sa kojima bi radio, jer svi prave posao u poslu danas, posebno jer je teško vrijeme( dogovaraju sa mušterijama posao van radnog vremena i sa posebnim cijenama, a uglavnom poslije cca 2godine otvaraju svoj salon ili brijačnicu
:: Ako je neko nedovoljno stručan, ne bi trebalo da prodaje hw, nego pljeskavice
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 27.01.2017. 00:49 #630116

status: user
broj poruka: 4506
Kakva ste banda hipstera pa to nije vidjeno :D. Ne moze niko uzme Gillette ili trimer i zavrsi posao za 2 min, nego sad moram da gledam jos i koliko magnezijuma i kalcijuma imaju britve.

Sad ste me razocarali i kao ljudi i kao komunisti.

p.s. ti berberi sto su razbili nadaleko, mogli su da ustekaju nekom jos 50e jura da im zavrsi sajt mesto sto stoji Lorem ipsum dummy text.

6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion Slazem se. 27.01.2017. 03:34 #630119

status: user
broj poruka: 2480
Ono nije sajt nego raspala wordpress tema kojoj je zamenjeno 5 slika i par redova texta :D

5820k @ 4.5ghz | Custom loop 360/NB Eloop/D5 | Asus x99-S | EK Asus X99 Monoblock | ASUS RX 480 Strix 8GB | 4x4gb Avexir Core Red 3200mhz CL15 | Samsung 840 EVO 256gb | 5 TB WD server diskova | Seasonic 760w XP2 Platinum | Asus PB287Q/P2414h

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Nema veze 27.01.2017. 09:17 #630128

status: user
broj poruka: 3466



Svako radi onako kako misli da treba. Kod Karla je guzva i radi se lepo. Zanimljivo je i ono zenama nema ulaska :)

Do ideje za ovako nesto smo dosli tako sto sam ja ko zna iz kog razloga pustao bradu dva tri meseca i sedeli prijatelji i ja i krene prica e jbg mali hoces i ti kao arapi i crnci ovde po kraju da bezis iz uniseks hair studija kad odes da pitas za brijanje i oni kazu no shave just beard trim i to rade zenske frizerke :)

Probacemo ovo ko zna sta ce biti. Bitno je da se nesto desava :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Ma kakve britve i bakraci... 27.01.2017. 14:06 #630138

status: user
broj poruka: 914
Ja probao par puta i nikad `res peceno` uvek crveno
elektricni iritiraju kozu pa se bakcem sa standardnim brijacem ali nikad vise od 2-3 puta nedeljno.
Inace tesko da bi bilo kome seo da me brija


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
metalpirat SURDO 27.01.2017. 15:00 #630143

status: user
broj poruka: 491
VIDIM JA DA UTICAJ RTS-A I PUSTANJE STARIH SERIJA UTICE NA NAROD.

Salu na stranu nije losa ideja, ako se dobro izreklamira i bude bas autenticna. Mislim da fali gradu prava berbernica kao nekada.

Intel 2500K 4.5, MSI 67A - GD55, Mushkin 2x4GB cl9 1600mhz, HDD WD 750gb,WD 500gb,1000gb,Gainward GeForce GTX 570 1280MB `Golden Sample`,Sound Blaster titanium, CM RP 1000W, HAF 932, HPZR24W, Logitech 530x, Logitech MX revolution, LG Blu Ray RW, Netgear 1

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Hvala svima na savetima i na informacijama 27.01.2017. 15:24 #630146

status: user
broj poruka: 914

Slušaj kod mene u kraju je lik našao 3 extra cice koje šišaju samo muškarce, dop*čnjak i bluza broj manja ,skoro sve na videlo . Ubiše se od posla i para, šišaju napaljene `majmune` samo tako...

::
:: Sve je to meni jasno i otprilike sve znam. Znam i sve berbernice po kraju i bas dosta muskih frizera.
::
:: Pojavila mi se opcija za povoljan zakup lokala na zanimljivoj lokaciji po meni i imam frizera koji je bas bas dobar i zelim eto da zalaufamo to nesto. Pa makar i krpilo samo njegovu platu i troskove zakupa i ostale obaveze
::
:: Imam svoj posao i ovo je nesto usputno samo
::
:: Bitna stvar u naselju gde sam sada nema muskog frizerskog salona i nema cak ni britve sa polutkama od zileta u ovim uniseks frizerskim salonima
:: A kad pogledam ovaj klasican zenski koji ima promet 900 000rsd do 1300000rsd mesecno, mislim da ovo moze lepo da funkcionise :
::
:: Ajde javljajte se ko ima kog majstora za sta ili neku preporuku gde sta i kako.
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 01.02.2017. 09:02 #630442

status: user
broj poruka: 3796
Hajde drugari, odgovorite i meni .)

Od kada sam se opasno istripovao da imam rak limfnih zlezdi(limfom) zbog uvecane iste ispod miske koja par meseci nije prolazila, dosta sam promenio ishranu. Zderem i dalje sve i svasta i veliki sam gurman, ali sam isto tako pazario blender i poceo svasta da miksam. Bukvalno sam pripremao i jacao organizam za eventualni sok hemoterapijom itd. itd. Bas sam se gadno istripovao, ali eto ostade lepa navika... Ja jednom dnevno izmiksam limun, cveklu, djumbir, sargarepe, kurkumu itd. i to sve popijem jednom ili dva puta dnevno. Kunem se zivotom da nisam znao za ono u uscu na poslednjem spratu sto ima i pre tog saznanja meni je palo na pamet da negde u gradu pokrenem biznis sa tim. Iznajmim mali lokalcic sa bombasticnom reklamom tipa ``Ne moze nam osiromaseni uranijum nista, dodjite da se detoksikujemo`` i tome slicno. Hahahahah :D

Cene u uscu na poslednjem spratu su kriminalne, tipa jedan sok od gore pomenutih sastojaka kosta oko 400din. Ja bih startovao sa mnogo nizom cenom, bitna je lokacija i ne treba mi mnogo veliki lokal. Samo bombasticna marketinska fora, svuda izlozeno voce i povrce, i doooosta blendera... :D

Sta mislite o svemu ovome? Jel bi me zatvorili ubrzo jer im je u cilju da pocrkamo svi sto pre ili nesto slicno ?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Moja tri prijatelja u krugu od 200m drze 3 takva objekta 01.02.2017. 10:35 #630446

status: user
broj poruka: 3466

Kod prvog su cene 300din jer ima kartonske drzace za dva soka.

Drugi ima cene 250din jer ima neke fensi case ali bez drzaca

A treci od 80 do 150din i to obicne providne case i slamcica. I najbolji je. Sve su to kao vocne pijace i dodavanje raznih djumbira i kurkuma i chia .

Ja svaki dan srknem dva tri :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ @Adzem 01.02.2017. 17:26 #630487

status: user
broj poruka: 2998
Kao neko je preziveo tumor (ne taj koji spominjes, ali nebitno) moram da samo kazem, ako nisi isao kod doktora za to, obavezno idi, cim primetis nesto. Privatno ili drzavno ako imas vezu da ne cekas, ali obavezno da uradis sve analize moguce. Nije za zezanje.
Ako si isao, zanemari ovaj post. :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646070.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs