Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Ima li pomoci?
STRANA 1 OD 1
peniko Ima li pomoci? 06.02.2017. 22:16 T64532

status: user
broj poruka: 205
Postavljam pitanje u prijateljevo ime... Kupio klincu iPad 4 pre godinu i nesto. Uredjaj A1460... Klinac se igrao, uredjaj ostao zakljucan. Dete nema pojma ni ID ni pass ni da li je nekako povezan sa iCloud servisima, ni mail sa kog je registrovao... Sa drugarima unosili nekakve mailove i sada izbacuje neki Activation lock i trezi apple id i pass. Jedino sto dokazuje da je to njegov uredjaj su racun i garancija na ime mog prijatelja. Ima li pomoci? Thnx
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 06.02.2017. 22:21 #630895

status: user
broj poruka: 18472
Skoro da nema ali..

Moras da nazoves operatera, da uspostavis vezu, zaboravio sam kako se to zove, apple nesto ali u principu funkcionise kao teamviewer, dakle on posmatra sta ti sve radis i kucas da bi resetovao aparat. Uz sve to ces morati glasovno da se cujes sa operaterom kroz citav proces a naravno da pokazes da si ti vlasnik, da prilozis racun i garanciju.

Znaci prvi korak je da kontaktiras njihov servis i da objasnis o cemu se radi.



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict sssssss 06.02.2017. 22:55 #630897

status: user
broj poruka: 4515
To bi trebalo da se resava u apple radnji, ponesi racun i ne bi trebalo da bude problema.



:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Ja ne znam da li su istyle stvarno debili 07.02.2017. 03:44 #630921

status: user
broj poruka: 3466



Kao sto mi se ljudi zale ali evo primera devojka zaboravila icloud i nema solucije osim da uz racun ode kod njih i oni kazu sve ok 12400din i otkljucavamo.

Ako je ipad gsm model moze hardverski da se otkljuca. A do skoro je bio jedan servis negde preko za skidanje icloud na ipad wifi modelima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: Ja ne znam da li su istyle stvarno debili 07.02.2017. 09:34 #630930

status: user
broj poruka: 5696
Ne, nego ce da rade to dzaba :D

Kad ste kupovali uredjaj bili ste svesni cinjenice da ako ga zakljucate da cete ga sami tesko otkljucati neznajuci korektan nalog/sifru. Zasto bi iko trosio vreme i ekspertizu besplatno na vase greske? 12400 jeste veca cifra ali to je sto je...

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

::
::
::
:: Kao sto mi se ljudi zale ali evo primera devojka zaboravila icloud i nema solucije osim da uz racun ode kod njih i oni kazu sve ok 12400din i otkljucavamo
::
:: Ako je ipad gsm model moze hardverski da se otkljuca. A do skoro je bio jedan servis negde preko za skidanje icloud na ipad wifi modelima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Trula jabuka 07.02.2017. 09:49 #630932

status: user
broj poruka: 1118
Samo to.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs