Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
headset - koji?
STRANA 1 OD 1
nisque headset - koji? 22.02.2017. 14:40 T64605

status: user
broj poruka: 1060
treba mi neka kombinacija slušalice + mikrofon, ALI da ide na jedan 3,5mm jack i da ima normalno izbačen mikrofon. znam da ima tona onih gde je mikrofon samo rupica na jednoj slušalici, meni treba da mikrofon bude baš ispred usta. cena, hvala Bogu što bliža nuli, i ako neko zna gde neki pomenuti model ima na stanju
hvala

I AM the God of war.. Nothing defies me!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - - 22.02.2017. 22:55 #632020

status: user
broj poruka: 1465
A da kupiš adapter koji pretvara dva 3.5 u jedan 3.5, i onda samo kupiš neke normalne slušalice sa dva 3.5 kabla?


Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque ako može 22.02.2017. 23:32 #632028

status: user
broj poruka: 1060
ja bih da izbegnem te konvertere... ali ako ne nađem, jbg moraću tako

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Pa dobro, na koju foru radi taj ``izvor`` zvuka koji istovremeno 23.02.2017. 11:07 #632049

status: user
broj poruka: 10984
isporucuje dvokanalni (t.j. stereo) zvuk (preko STANDARDNE 3.5 mm bananice, masa, jedan kanal, drugi kanal) i prima jednokanalni zvuk sa mic-a (preko iste te bananice)? Prosvetli nas... Ili ce to mozda da radi kao ``simplex`` - prvo govoris, onda slusas sta ti se govori... Ili je, ipak moguc duplexni rad?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 @nisque 23.02.2017. 16:18 #632076

status: user
broj poruka: 17084
Na jednu bocu neces naci, na dve ima da biras, tj sve su.
Koliki ti je budzet odokativno. Uzmi meduzu za 3 crvene, ako uzimas ispod toga skroz svejedno
gledaj koje ti se vise svidjaju i to je to.

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisque re: 23.02.2017. 20:05 #632104

status: user
broj poruka: 1060
radi na foru mobilnog telefona, koji ima jednu rupicu a istovremeno prima a i šalje signal :D
samo što je u pitanju fiksni telefon, koji treba da stigne, ali pretpostavljam da će imati jednu rupicu... ili kao neki noviji laptopovi koji imaju jednu rupicu, isto kombo...

I AM the God of war.. Nothing defies me!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Pa dobro, na koju foru radi taj ``izvor`` zvuka koji istovremeno 24.02.2017. 22:45 #632167

status: user
broj poruka: 1465
Ima torto, davno kada sam razmišljao da uzmem electru, ona je dolazila baš sa takvim kablom :)

https://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-electra

Black Wolf

:: isporucuje dvokanalni (t.j. stereo) zvuk (preko STANDARDNE 3.5 mm bananice, masa, jedan kanal, drugi kanal) i prima jednokanalni zvuk sa mic-a (preko iste te bananice)? Prosvetli nas... Ili ce to mozda da radi kao ``simplex`` - prvo govoris, onda slusas sta ti se govori... Ili je, ipak moguc duplexni rad
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs