Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Igre
Srbija uvodi porez na Steam igre od 20 odsto
STRANA 1 OD 2  
ICEsd Srbija uvodi porez na Steam igre od 20 odsto 22.02.2017. 21:54 T64607

status: user
broj poruka: 2155

http://www.b92.net/news/pics/2017/02/22/52066358258addddc7cc39352013511_wide.png


izvor:

http://www.b92.net/tehnopolis/gejming.php?yyyy=2017&mm=02&nav_id=1233282

!!!!!!!***??!!**!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: Srbija uvodi porez na Steam igre od 20 odsto 22.02.2017. 21:56 #632011

status: user
broj poruka: 3730
Nas premijer i vlada rade u interesu naroda (pa posle nemojte izaci na izbore i promeniti stvari)


::
:: http://www.b92.net/news/pics/2017/02/22/52066358258addddc7cc39352013511_wide.pn
::
::
:: izvor
::
:: http://www.b92.net/tehnopolis/gejming.php?yyyy=2017&mm=02&nav_id=123328
::
:: !!!!!!!***??!!**!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv ... 22.02.2017. 22:13 #632012

status: user
broj poruka: 939
Uhhh mamu im nazadnjacku presvucenu radikalsku!!!

Nista drugo i ne znaju osim da povecavaju poreze, akcize, da smanjuju plate i penzije, da kradu, da lazu i da izmisljaju afere, kako bi zamazali sve ovo prethodno!!!

Pa vi nemojte izaci na izbore!



Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 22.02.2017. 22:15 #632013

status: user
broj poruka: 3974
PRELAZAK NA KONZOLE ODMAH BRE!!! :D hahahahahahahaha

Jebe Vucko ne vadi!

Tretirani smo kao najjaca drzava u Evropi jebote.. :D

Salu na stranu, ako na poznatim sajtovima ne lupe VAT pdve, a mislim da hoce, onda opusteno, ako lupe, onda jbg, malo cemo da se stisnemo, mada srpski dzabalebarosi ce naci nacina da se izbegne pa cemo se snaci.. :D

Ali jbt, ajde ono 8 na 20%, sad i ovo, jos da uzimaju po parcence kad se iseremo, pa da mi bude lakse...

Gameri, ulecite! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 22.02.2017. 22:15 #632014

status: user
broj poruka: 2998
Tuzno.

Nemam reci.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 22.02.2017. 22:31 #632017

status: user
broj poruka: 3796
Al kad procitam tako ``pa posle nemojte izaci na izbore`` dodje mi da majkam od smeha. A za koga glasati i kako stvari promeniti, kada u ovoj drzavi opozicija ne postoji?

...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re:... 22.02.2017. 22:39 #632018

status: user
broj poruka: 6875
E vidis ja majkam od smeha kad tako nesto procitam..... Sa takvim stavovima birackog tela, zuti ostadose 8 godina, ovi trenutno su evo usli u petu, a s`obzirom kakva im je propaganda, gde napadaju(vrbuju) preko Pinka, Happy-a i slicnih `medija`, najlabavije slojeve stanovnistva, penzionere, ostace oni jos deset godina na vlasti....

Glasas za najjaceg protivnika, koliko god da je slab....eto.



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 22.02.2017. 22:51 #632019

status: user
broj poruka: 3796
Posle 5-og oktobra vecim delom balkana vladaju britanske/americke/nemacke sluzbe. O cemu ti pricas? Mogu mene da dovedu na vlast, ama bas nista se nece promeniti... Ovo je deci u osnovnim skolama jasno, a mnogim matorcima nije...


:: E vidis ja majkam od smeha kad tako nesto procitam..... Sa takvim stavovima birackog tela, zuti ostadose 8 godina, ovi trenutno su evo usli u petu, a s`obzirom kakva im je propaganda, gde napadaju(vrbuju) preko Pinka, Happy-a i slicnih `medija`, najlabavije slojeve stanovnistva, penzionere, ostace oni jos deset godina na vlasti...
::
:: Glasas za najjaceg protivnika, koliko god da je slab....eto
::
::
::
:: Dete Partizana
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Re: ... Adzem je SKORO SVE rekao. Ovo ``skoro`` gotovo 22.02.2017. 23:05 #632021

status: user
broj poruka: 10985
da nije ni bitno, al`, `ajde da ne ostane nepomenuto (kako zbog ``mnogih matoraca``, tako i zbog onih koji će to sutra da postanu): NI PRE 5. oktobra nije bilo MNOGO drugacije. Zloba se samo nešto vise kurobecao i na tu fintu glasove pecao, a igrao je, uglavnom, onako kako mu je zapad svirao (dok su Gorbačov i ekipa mudro ćutali - ako vas izyebu, avaj, šta da se radi kad jači kvači, ako se iskobeljate, bravo braćo po Odinu, znali smo da ćete izdržati pa nismo hteli da smetamo...).


:: Posle 5-og oktobra vecim delom balkana vladaju britanske/americke/nemacke sluzbe. O cemu ti pricas? Mogu mene da dovedu na vlast, ama bas nista se nece promeniti... Ovo je deci u osnovnim skolama jasno, a mnogim matorcima nije..
::
::
:: :: E vidis ja majkam od smeha kad tako nesto procitam..... Sa takvim stavovima birackog tela, zuti ostadose 8 godina, ovi trenutno su evo usli u petu, a s`obzirom kakva im je propaganda, gde napadaju(vrbuju) preko Pinka, Happy-a i slicnih `medija`, najlabavije slojeve stanovnistva, penzionere, ostace oni jos deset godina na vlasti...
:: ::
:: :: Glasas za najjaceg protivnika, koliko god da je slab....eto
:: ::
:: ::
:: ::
:: :: Dete Partizana
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 22.02.2017. 23:10 #632022

status: user
broj poruka: 3796
Moguce da je Sloba licno bio proizvod americke kuhinje, kako bi se pokrenuo rat i raspad juge, ali ce istorija pokazati da je onaj smrad Jovica Stanisic bio covek cije, a tom kosu je nazalost bilo jos dosta spodoba iz drzavnog vrha...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Fali mi 14 koverti 22.02.2017. 23:13 #632023

status: user
broj poruka: 9381
Jel ima neko visak?

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djokosrb re:Fali mi 14 koverti 22.02.2017. 23:14 #632024

status: user
broj poruka: 6875
Ukrao sam 20-tak komada, ako mi ostane poslacu ti, neku :)



Dete Partizana


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed ... 22.02.2017. 23:16 #632025

status: user
broj poruka: 10985
JEDNE stvari svi se dobro sećamo (nastojmo da je nikada ne zaboravimo) - upravo za Zlobine i mama Mirine vlade ispileli su se tajkuni koji i dan-danas (defakto) drže vlast (CaneSubotići, Miškovići, Karići, Beko-i...znamo ih, i to isključivo po zlu)... Kompletna ta ekipa (plus Kradoman Božović, Milo ĐuKradović i mnogi drugi) činili su najuži krug prijatelja vladajućeg bračnog para... U tom društvu, Dafina i Jezda su bili tek sitna riba pljuckavica...krali za druge (drugove)...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Morow Re: 22.02.2017. 23:24 #632026

status: user
broj poruka: 1038
Ma mogu samo da ga duvaju u koznu frulicu. Ionako su cene preskupe, hvala Bogu pa ima gomila sajtova koja prodaju Steam kljuceve jako povoljno a tu su i bundle-ovi.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: ... 22.02.2017. 23:30 #632027

status: user
broj poruka: 939
E pa bas takve vole ovi sa vlasti! Bilo da su to bili zuti, bilo ovi crni sada ili Slobo ranije!

Dovedu te do apatije, rastrkaju opoziciju, ubace gomilu anonimnih kandidata da odvuku glasove, pa onda takvi kao ti i ne izadju na izbore, a njihova partijska vojska po komandi izlazi.

Slazem se da odavno drugi upravljaju malim zemljama, ali upravljaju drugi i sa Austrijom, Belgijom, Nemackom, Francuskom, Spanijom, Italijom, Danskom, Norveskom, Svedskom,ako hoces i Luksemburgom, pa ljudi tamo normalno zive!

Neka dodje bilo ko drugi, samo nek se promeni vlast. Jednostavno su ovi pokazali da od gorih (zuti), ima mnooogo gorih (presvucena banda radikalska). Nikad vise priucenih, neobrazovanih, sa kupljenim diplomama i raznog drugog olosa nije sedelo u vladi i skupstini, a da ne pominjem javna preduzeca, vlasti na lokalu i td.!

Imamo dva izbora. Opsta revolucija protiv vlasti i opozicije ili izaci na izbore!~

Ovo prvo je malo verovatno!
Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: Al kad procitam tako ``pa posle nemojte izaci na izbore`` dodje mi da majkam od smeha. A za koga glasati i kako stvari promeniti, kada u ovoj drzavi opozicija ne postoji
::
:: ..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ICEsd re 22.02.2017. 23:48 #632029

status: user
broj poruka: 2155



Cuj lose nam ide, pa nama toliko dobro ide da mozemo da placamo 20% skuplje igre, znaci nama je 200% bolje, samo sto ovi ne radnici to ne vide, to bre nema nijedna zemlja.

Nego ima mnoooogo ne radnika ovde koji samo kukaju :) i igraju igre :)
Treba bre da se radi 20h/7dana to ce nam doneti jos bolje rezultate za 2 godine i placacemo jos 200% skuplje jer nam super ide.


P.S: Da li ovi iz porese priznaju racune sa Steam-a, posto Steam ne moze da mi izda fiskalni racun iz Srbije :)))))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kelt ... 22.02.2017. 23:56 #632030

status: user
broj poruka: 394
Jedan od najzescih komentara koji sam procitao(vezano za AV) je kad je komentarisao pocetak zime(opet iznenadi) i zalbe ljudi na lose grejanje...


`Sta hoce ovi, hoce da se setaju u gacama i majici i slabo im grejanje`


Jbt,kao da smo u srednjem veku, ko ima sibice i drva super, ko nema da cuti.

___________________________________
ERIN GO BRAGH


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 22.02.2017. 23:57 #632031

status: user
broj poruka: 3796
Moja majka je kupila stan pre 5 godina sa cg i prosecna temp. je bila uvek oko 24 stepena. Svake godine primecujemo da je hladnije za 1 stepen. Ove zime je bilo tu oko 19-20... Ne znam za vas, ali licno poznajem milion ljudi koji se dogrevaju na ta pec, a imaju cg. A tek da ne pricamo o staroj komunistickoj placki, sto placate i leti i zimi u okviru info stana... Ma bre... Hahahah...


:: Jedan od najzescih komentara koji sam procitao(vezano za AV) je kad je komentarisao pocetak zime(opet iznenadi) i zalbe ljudi na lose grejanje..
::
::
:: `Sta hoce ovi, hoce da se setaju u gacama i majici i slabo im grejanje
::
::
:: Jbt,kao da smo u srednjem veku, ko ima sibice i drva super, ko nema da cuti
::
:: __________________________________
:: ERIN GO BRAGH
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 23.02.2017. 00:01 #632033

status: user
broj poruka: 3796
I pored cele ove zalosne price u ovoj banani od drzave, procitas pre neki dan kako je onaj krvnik Bil izjavio kako u narednom periodu broj ljudi na planeti mora da se smanji, ne znam tacno sta je sve izjavio, povracalo mi se i nisam procitao do kraja... Jednostavno shvatis da si kurac na bicikli i da pisaju po tebi na sve moguce nacine.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: ... 23.02.2017. 00:01 #632034

status: user
broj poruka: 9381
Brate kod vas kuvanje. 19-20 ejjj... Sta ti je zivot pored toplane...

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: Moja majka je kupila stan pre 5 godina sa cg i prosecna temp. je bila uvek oko 24 stepena. Svake godine primecujemo da je hladnije za 1 stepen. Ove zime je bilo tu oko 19-20... Ne znam za vas, ali licno poznajem milion ljudi koji se dogrevaju na ta pec, a imaju cg. A tek da ne pricamo o staroj komunistickoj placki, sto placate i leti i zimi u okviru info stana... Ma bre... Hahahah..
::
::
:: :: Jedan od najzescih komentara koji sam procitao(vezano za AV) je kad je komentarisao pocetak zime(opet iznenadi) i zalbe ljudi na lose grejanje..
:: ::
:: ::
:: :: `Sta hoce ovi, hoce da se setaju u gacama i majici i slabo im grejanje
:: ::
:: ::
:: :: Jbt,kao da smo u srednjem veku, ko ima sibice i drva super, ko nema da cuti
:: ::
:: :: __________________________________
:: :: ERIN GO BRAGH
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 E jbg 23.02.2017. 00:08 #632036

status: user
broj poruka: 17084
Stvarno sramota, a pogledajte ostale zemlje i procenat, mi bogati ko island...
Mada nikad nisam kupio nista na steamu direktno uvek neka akcija na nekom levom sajtu.

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Re: ... 23.02.2017. 00:20 #632037

status: user
broj poruka: 3730
Takve poput tebe obozavam ali ste zato prvi u redovima da kukate a nece te da glasate ...
Evo idu izbori glasaj za koga god ali ne ides debilnom odlukom nemam za kog a on ce overiti mandat...


:: Al kad procitam tako ``pa posle nemojte izaci na izbore`` dodje mi da majkam od smeha. A za koga glasati i kako stvari promeniti, kada u ovoj drzavi opozicija ne postoji
::
:: ..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 23.02.2017. 00:49 #632038

status: user
broj poruka: 18940
Dejzane, prvo nauči da pišeš, a posle možeš i ti na glasanje.


:: Takve poput tebe obozavam ali ste zato prvi u redovima da kukate a nece te da glasate ..
:: Evo idu izbori glasaj za koga god ali ne ides debilnom odlukom nemam za kog a on ce overiti mandat..
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: .... 23.02.2017. 03:10 #632040

status: user
broj poruka: 1272
Najsiromašnija zemlja sa liste uvodi drugi po veličini porez na svetu.
Da napišem šta stvarno mislim o ovome, došli bi da me saslušaju za pola sata.
A prevaranta nisu sposobni da nađu, s ličnom kartom, podacima iz pošti i preko traga novca.
Jebo ovu zemlju.
Ne radi se ovde o igricama, očekujte porez na dojenje.
Jebem im mater svima.
Jedan od onih što neće prodavati hardver, već pljeskavice.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 23.02.2017. 10:38 #632048

status: user
broj poruka: 3974
Ne dirajte mi debelog Dekija, on je velika pristalica Evropske Unije! :D

Mene samo zanima odakle uopste ovima iz vlade ili odakle vec da se sete za Steam i ideju o porezu, ili je to neki EU sistem koji navodno govori da cemo skoro u EU? :D

Blue, pa opste poznato je da je ovo zemlja kriminala, da zakon stiti lopove i prevarante, a postenog coveka gazi, zato ili bezis odavde ili cutis i trpis, ako se uzbudis, dobijes samo neku bolest od stresa i sikiracije..

To je klasicno muzenje, odes u opstinu, ZA STA GOD, znaci koju god dokumentaciju da vadis i slicno, imas po 2-3 uplatnice da platis, znaci nece da te vide na salteru bez toga.. Ostale gluposti sto placamo, info stan, rts ako to jos postoji i slicne gluposti, mislim stvarno.. Sad muvaju ovo sa gorivom i nekim forama, da se samo smejes.. Hadrver lupili porez jer videli da se tu valja dosta love i da moze da se rebne narod.. Gaming je najveci biznis danasnjice, tako da ocekivano morali smo da dobijemo i ovu nadoknadu drzavi..

Prvo mi vec placamo igre kao sto Nemac placa, ista je cena, da li to znaci da ce nama biti skuplje sada? :D

Gameri, ulecite! https://goo.gl/nReEin

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 ... 23.02.2017. 11:20 #632050

status: user
broj poruka: 3345
A da probamo onu glupavu foru, kao platio sam igricu, ali posto sam se opet nakacio na Steam (inostranstvo), trazimo povracaj PDV-a?

Posto se ipak server sa podacima nalazi u inostranstvu, u zemlji kojoj mozemo da trazimo povracaj PDV-a.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI 1060 Gaming X 6G/HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/SoundBlaster ZX/CM 690 II Advanced/SS 850KM3/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/Noctua NH-U12S/2Fan

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs