Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Predlozi, kritike, komentari, ...
Francuski jezik
STRANA 1 OD 1
MACHINE Francuski jezik 23.02.2017. 20:48 T64609

status: user
broj poruka: 5696
Da li neko iz iskustva moze da preporuci (ako moze i link, torrent i sl.) za kvalitetne i brze kurseve Francuskog jezika do nivoa B2? Isto i literatura ako ima neka dobra kod nas da se uzme.

Ucio sam ga u osnovnoj i srednjoj malo ali vec 15 godina nista vise. Trebalo bi zbog posla da se malo angazujem vise oko istog inace bih se drzao samo engleskog :)

Hvala!

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mkukic ... 24.02.2017. 11:18 #632139

status: user
broj poruka: 2588
Ono sto ja mogu da ti preporucim jeste sajt https://www.duolingo.com/ .

Ja sam poceo da ucim Nemacki jezik i imam jako pozitivno iskustvo sa ovim sajtom. Jako je lepo koncipiran i kroz interesantne igre ti fakticki dosta brzo savladavas lekcije (naravno pre svake vezbe imas teoretski deo). Imas i testove na kraju oblasti, ali ne znam da li je bas rasporedjivano po nivoima A, B, C...

Sustina je da svaki ili svaki drugi dan odvojis po 15-20 minuta za jezik koji zelis da ucis, sto nije mnogo, a ucenje ide dosta brzo.

Pozdrav!

********************************

iMac 27` (late 2012)
3.2GHz quad-core Intel Core i5 processor
8GB of 1600MHz DDR3 memory
NVIDIA GeForce GTX 675MX with 1GB of GDDR5 memory
1TB Fusion Drive
macOS Sierra 10.12.2


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Qm65 @MACHINE 24.02.2017. 15:15 #632152

status: user
broj poruka: 37

Imas mail.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs