Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
Potreban majstor, limar, ili da se kupi gotovo
STRANA 1 OD 1
duqp Potreban majstor, limar, ili da se kupi gotovo 11.03.2017. 16:31 T64676

status: user
broj poruka: 3466

Imam neki projekat i ne uklapa mi se vremenski porucivanje i dostava i cekanje.

Gde naci ovo ili napraviti i kome se obratiti? Hvala

http://oi66.tinypic.com/rupifq.jpg

http://oi65.tinypic.com/mreoh2.jpg

Svaki savet je dobrodosao.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 11.03.2017. 21:26 #633017

status: user
broj poruka: 9460
Sta je to?
Mislim da nece niko moci to odraditi. Mora bas da ima masinu/ presu do jaja za taj oblik.

Mislim da moras kupovati original, sta god da je :)

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp .) 11.03.2017. 21:50 #633019

status: user
broj poruka: 1368
Peki da nisi probao kod psihijatra? Siguran sam da postoji tableta koja ce ti pomoci da prebrodis to stanje u koje si zapao. Sta vise nije sramota ni da odlezis par nedelja u bolnici, izadjes za pocetak normalan, a posle sve normalno.
Svako dobro.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Hvala gilo 11.03.2017. 22:18 #633024

status: user
broj poruka: 3466



Pile
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Srdjanc ... 11.03.2017. 23:16 #633026

status: user
broj poruka: 3104


Ni ja ne razumem sta je to, ali ovakve oblike ili na presu ili na strug. U oba slucaja bolje pitaj nekog metalostrugara.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kuvar ovaj 12.03.2017. 01:38 #633032

status: user
broj poruka: 98
http://www.kupujemprodajem.com/Inox-rozetne-prohrom-za-cevi-i-kutije-43729597-oglas.htm?filter_id=362002

Pravi sve i svasta od inoxa, samo mora da bude velika kolicina i cena je bagatela, ako je u pitanju par komada to ti niko ziv ne u srbiji nego nigde nece raditi osim onoga sto to vec pravi u originalu i ima vec gotove alate za to jer su oni za ono sto videh na slici preskupi. Mislim hoce, prihvatio bi neko da radi mozda ali cena....., primer ti dajem, nacrtas auto i odes u bmw fabriku i kazes napravite mi jedan ovakav i ocekujes da bude cena kao za neki standardni model koji vec proizvode, a kad ono njih prototip, projektovanje, razvoj i ostalo tog auta sto si nacrtao kosta desetine miliona eura....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Omladinac CNC Strug 12.03.2017. 08:18 #633039

status: user
broj poruka: 106
Ovo sto je okacio kolega KUVAR to se radi na presi. A ovo sto ti trazis to moze da odradi samo privatnik koji ima radnju sa CNC masinama. Mislim da znam da ima privatnik kada se krene za bivsu firmu 21 maj. Tu je odmah kafana Drvce e u toj slepoj ulici samo pravo raspitaj se za tog privatnika sto drzi cnc masine. Strugove. Ti odnesi crtez i tvoje dimenzije. I oni odrade program ubace u masinu i radi. I placas materijal i ruke radnika. E sad koja je cena to nebih znao da ti kazem. Aono sto onako silja to je odradjeno posle i zove se galvanizacija. To jezastita od korozije moze biti u belj,crnoj i srebrnoj bolji. I privatnik se nalazi u BGD. Taj kod bivse firme 21.Maj ili DMB. Raspitaj se tu tu ide bus 47 put za resnik. Inace sam Metalostrugar tako da znam proces proizvodnje.A to da kupis sto si mislio to mora neko da naruci vecu kolicinu i da se odradi pa tek onda da kupis dva tri kom koliko ti treba. Srecno pronalazenje. A vidim ostali su te bas utesili sa odgovorima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
1AGRESSOR ... 12.03.2017. 10:52 #633041

status: user
broj poruka: 819
ja bih mogao to da ti napravim i morao bih prvo da vidim jos par slika

ali sam 99.99% siguran da ti se cena ne bih svidela



NISTA BEZ KABLA

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 12.03.2017. 11:38 #633042

status: user
broj poruka: 9460
Pa to.
Ako mu treba da bude od tanjeg lima, onda samo na 2 nacina. Ili cukanjem :D ili presom/kalup.
Ali to sa presom mu se ne isplati da neko pravi samo za komad dva taj kalup.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
duqp Hvala na odgovorima 12.03.2017. 12:48 #633049

status: user
broj poruka: 3466

Nasao sam coveka iz Vinče koji odninoxa pravi poklopce i rozetne za cevi max prečnika 96mm a od obicnog lima do koliko god treba :) samo sto bi ovo moje moralo da ide iz dva tri elementa pa da se zavari.

90din komad :)

Da li je bolje raditi galvanizaciju ili hromiranje? Koje su cene orijentaciono?

Poenta ovog poduhvata je sto ovaj predmet koji meni treba nema nigde u SRB a dimenzije minimum prečnik 15cm i dužina tj visina 60cm ako ne i 80cm i zato se odlučujem za pravljenje.

Jos nesto u podnozju bi trebao da bude elektromotor i iznad jedna sijalica mozda i dve :)

Normalni ljudi mogu da mi se jave preko mejla za dogovor oko svega. Hvala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re.. 13.03.2017. 17:14 #633093

status: user
broj poruka: 1017
Koliko ja znam, svi ljudi koji prave reklame (spoljasnje, ako se to uopste klasifikuje), imaju razne alate, tako da i na te adrese mozes da se obratis.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs