Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Periferni i ostali uređaji
Sa Logitechg 700s na g900.
STRANA 1 OD 2  
sweredom Sa Logitechg 700s na g900. 14.03.2017. 01:30 T64682

status: user
broj poruka: 819
Trenutno koristim g700s.

Kao bolja baterija, bolji senzor.

Ali treba dodam oko 100-120e za misa.

Da li se isplati?

http://valid.x86.fr/6za220
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ Ako je neka zamena 14.03.2017. 10:44 #633131

status: user
broj poruka: 2998
Mislim da se ne isplati.

Ako je novo -zavisi samo od tebe.

Da li g900 ima nesto bez cega ne mozes da se igras?

Imaj na umu da nije u pitanju prelazak sa intex misa na logitech, nego sa finog misa na malo finijeg. Verovatno ces osetiti razliku ali nece biti nebo i zemlja. Da li to vredi 120€ - zavisi samo od tebe.

Naravno, ako zelis da se pocastis i ako ces se osecati dobro zbog te kupovine i ako ti ta cifra nije frka - sto da ne.

Verovatno ce kolege predloziti i neki bolji izbor. Ovo je samo neko moje razmisljanje, moram da priznam da mi misevi nisu jaca strana. :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Sa Logitechg 700s na g900. 14.03.2017. 11:45 #633137

status: user
broj poruka: 18940
Definitivno se NE isplati, ne zato sto je G900 skup, vec zato sto je po meni G700 bolji mis, tj. dokazano kvalitetan, udoban, savrsenstvo od misa. Kupi najbolju bateriju Panasonic Eneloop pro 2500 ili koliko je bese, trajace ti baterija duplo vise.

Mislim da su ove:
http://yellowstore.rs/panasonic-eneloop-aa-bk-3hcce-4b.html

Ja imam Sanyo Eneloop 1900mAh, ne koristim misa za `gaming`, baterija mi traje 3 dana.


:: Trenutno koristim g700s
::
:: Kao bolja baterija, bolji senzor
::
:: Ali treba dodam oko 100-120e za misa
::
:: Da li se isplati
::
:: http://valid.x86.fr/6za220
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Re: Sa Logitechg 700s na g900. 15.03.2017. 00:39 #633167

status: user
broj poruka: 819
Hvala Imarkovic :)

Mozda uzmem i punjac usput.

Moze predlog.
http://valid.x86.fr/6za220

:: Definitivno se NE isplati, ne zato sto je G900 skup, vec zato sto je po meni G700 bolji mis, tj. dokazano kvalitetan, udoban, savrsenstvo od misa. Kupi najbolju bateriju Panasonic Eneloop pro 2500 ili koliko je bese, trajace ti baterija duplo vise
::
:: Mislim da su ove:
:: http://yellowstore.rs/panasonic-eneloop-aa-bk-3hcce-4b.htm
::
:: Ja imam Sanyo Eneloop 1900mAh, ne koristim misa za `gaming`, baterija mi traje 3 dana
::
::
:: :: Trenutno koristim g700s
:: ::
:: :: Kao bolja baterija, bolji senzor
:: ::
:: :: Ali treba dodam oko 100-120e za misa
:: ::
:: :: Da li se isplati
:: ::
:: :: http://valid.x86.fr/6za220
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: Re: Sa Logitechg 700s na g900. 15.03.2017. 01:00 #633170

status: user
broj poruka: 18940
Najjeftiniji Sanyo koji najsporije puni bateriju. Oko 1800din je online, mozda ima jos jeftinije.


:: Hvala Imarkovic :
::
:: Mozda uzmem i punjac usput
::
:: Moze predlog
:: http://valid.x86.fr/6za22
::
:: :: Definitivno se NE isplati, ne zato sto je G900 skup, vec zato sto je po meni G700 bolji mis, tj. dokazano kvalitetan, udoban, savrsenstvo od misa. Kupi najbolju bateriju Panasonic Eneloop pro 2500 ili koliko je bese, trajace ti baterija duplo vise
:: ::
:: :: Mislim da su ove:
:: :: http://yellowstore.rs/panasonic-eneloop-aa-bk-3hcce-4b.htm
:: ::
:: :: Ja imam Sanyo Eneloop 1900mAh, ne koristim misa za `gaming`, baterija mi traje 3 dana
:: ::
:: ::
:: :: :: Trenutno koristim g700s
:: :: ::
:: :: :: Kao bolja baterija, bolji senzor
:: :: ::
:: :: :: Ali treba dodam oko 100-120e za misa
:: :: ::
:: :: :: Da li se isplati
:: :: ::
:: :: :: http://valid.x86.fr/6za220
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Da ne otvaram novi post. 16.03.2017. 15:27 #633211

status: user
broj poruka: 819

Logitech g710 za g900 tastaturu, da ili ne?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Da ne otvaram novi post. 16.03.2017. 15:42 #633213

status: user
broj poruka: 18940
Po meni veliko NE. Zapravo, ne uzimati uopste Logitech mehanicku tastaturu.


::
:: Logitech g710 za g900 tastaturu, da ili ne?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: Re: Da ne otvaram novi post. 16.03.2017. 15:48 #633214

status: user
broj poruka: 819
Za dve godine, nisam nikakvih problema imao sa ovom.

Mozda uzmem novu/drugu, tek kad ova rikne :).
:: Po meni veliko NE. Zapravo, ne uzimati uopste Logitech mehanicku tastaturu.
::
::
:: ::
:: :: Logitech g710 za g900 tastaturu, da ili ne?
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Da ne otvaram novi post. 16.03.2017. 15:52 #633215

status: user
broj poruka: 18940
Bilo bi neobicno da si imao ikakav problem, ali ne radi se o tome.

Veliko razocarenje kod te tastature je, sto su svi tasteri ofarbani, kao da je najgora najbudjavija tastatura sa buvljaka, pritom stare Logitech i ostale tastature imaju ABS neofarbani materijal. Pritom, tastatura uopste nije jeftina.
Kada pogledas koliko kosta najjeftiniji RedDragon (ima ABS tastere koji nisu ofarbani), kvalitetne switcheve, sve ti je jasno.


:: Za dve godine, nisam nikakvih problema imao sa ovom
::
:: Mozda uzmem novu/drugu, tek kad ova rikne :)
:: :: Po meni veliko NE. Zapravo, ne uzimati uopste Logitech mehanicku tastaturu.
:: ::
:: ::
:: :: ::
:: :: :: Logitech g710 za g900 tastaturu, da ili ne?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 G700 na G900 28.12.2018. 13:19 #652260

status: user
broj poruka: 285
Pre nekih 6 meseci resio sam da promenim mis.
Logitech G900 je bio mis koji mi se nije svideo od pocetka, cena i oblik mi nisu izgledali kao mis koji mogu da koristim sobzirom da sam se navikao na G700 i slican oblik sam trazio.
Narucio sam MX Master misleci da oni koji kazu da nije gaming mis preteruju.
Ne mogu da opisem kako se lose ponasao u igricama a dobar sa surfovanje i programe.
Prodao sam ga izgubio 15 eura i razmisljao da narucim G703.
U tom momentu vidim nov novcijat G900 za 10.000 din. Neotpakovan samo jedan ostao.
Resim da probam. Od pocetka jedino sto mi je malo smetalo je sto sam osecao da mi neko kao ispravlja ruku. Sve ostalo je bilo perfektno, trajanje baterije, klikovi, scroll, sve sve.
Nakon 7 dana sam shvatio da je to u to vreme i sada verovatno najbolji Gaming mis.
Nije mi mnogo trebalo da se naviknem.
Baterija traje 2 dana stim da ostavljate da radi i nocu.
Ako iskljucite nocu traje i 3 i puni se veoma brzo, malo manje od 2h.

https://postimg.cc/4KVhWCFv

https://postimg.cc/fVW24Ch0

Kasnije posle nekih 3 meseca je izasao onaj Wireless Pro Mis.
Mislim da je on sada najbolja opcija za ljude koji zele klasican mis.
Znaci to je kao neki ekstra jak, savremen, wireless Death Adder. Mis se vidi da je jak, ima najnoviji senzor i smatram da su sada najbolji
G900-G903
G703
G305
Wireless Pro
...misevi koje bi ja preporucio.
G903 ne vredi uzimati ako nemate onu podlogu za punjenje.
Ja koristim Steelseries QCK podlogu ali treba da je zamenim sa Steelseries QCK Limited. Mnogo mi se svidja.

Logitech Wireless Pro
https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/pro-wireless-mouse.html

https://postimg.cc/tYKtXzPg/064e0544

Vidi se daje cvrst, jak. Ima Hero16k Sensor najnoviji.
Mada posto imam brodski pod u kuci desavalo mi se i G700 i G900 da padnu i da im se nista ne desi. G900 samo 2 puta a G700 20 puta. Testirani su na te padove blaze kao. Mada G900 bas pazim i cistim.

Znaci G900 u kog nisam verovao shvatio sam da je ekstra. Ali sada da moram da biram pre bih uzeo Wireless Pro kada bi imao Fast Scroll, vidim da ga nema i to je velika mana za mene. Ima Logitech i samo Pro Mis, nije Wireless sa istim Sensorom oko 70e.
A Wireless Pro je oko 140 eura.

Logitech G305 je ekstra mali jeftiniji mis. Znaci ekstra, ljudi su bas zadovoljni.
Kosta oko 55 eura ja mislim. Lightspeed Wireless takodje. Ima i

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g305-lightspeed-wireless-gaming-mouse.html

Napravljen je i novi Logitech G502 Hero sa tim Hero16K sensorom. Popularnost misa je rezultovala da ga unaprede sa boljim sensorom. Cena je 80 eura. Ima jos neka poboljsanja.

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g502-hero-gaming-mouse.html

Tako da prezadovoljan sam sa G900, meni G700 nije radio bezicno, kupljen je bukvalno kada je izasao i nisam ni znao kakvu ce popularnost doziveti.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Logi 28.12.2018. 14:03 #652264

status: user
broj poruka: 18940
Logitech vise nije Logitech, nisu im vise dobri misevi, otkazuju klikovi vec posle godinu dana, maksimalno 2god. moze da izdrzi, taman pri isteku garancije. 17000din i vise - cao. Naravno, to se popravlja.
Svoj zlatni G700 sam popravljao posle 3god., samo tastere, neka bude opet posle 3god., trajace dok laser moze da traje, nakon cega cu opet da porucim novu maticnu plocu laserom i to ce trajati godinama, kada ce izaci opet neki mis od 200eu, koji isto nece biti ni za sta. Nema vise kvaliteta ni od koga, samo izmisljaju gluposti za klince da se loze i napucavaju cene.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 28.12.2018. 14:14 #652266

status: user
broj poruka: 285
Pa mozda nisu kao neki pre ali su jos uvek super.
Ovi ce vala da izdrze na 3-4 novija modela dobra.
I ja sam mislio da je G900 lozenje, kupio sam ga znajuci da mogu da ga prodam za iste pare i da uzmem opciju koju sam hteo prvo a to je G703 koji je jeftiniji bio.
Medjutim svideo mi se bas.

Bas se vidi kvalitet,kako je uradjen, tasteri zvuce lepo i ostalo.
E sada Wireless Pro mislim da je prostiji i bolji.
G502 Hero ce da se prodaje samo tako.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: ... 28.12.2018. 21:48 #652278

status: user
broj poruka: 18940
Javi se na PM ako budes hteo da prodajes G700, ako nije prodat.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Pa mozda nisu kao neki pre ali su jos uvek super
:: Ovi ce vala da izdrze na 3-4 novija modela dobra
:: I ja sam mislio da je G900 lozenje, kupio sam ga znajuci da mogu da ga prodam za iste pare i da uzmem opciju koju sam hteo prvo a to je G703 koji je jeftiniji bio
:: Medjutim svideo mi se bas
::
:: Bas se vidi kvalitet,kako je uradjen, tasteri zvuce lepo i ostalo
:: E sada Wireless Pro mislim da je prostiji i bolji
:: G502 Hero ce da se prodaje samo tako.
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 29.12.2018. 08:53 #652288

status: user
broj poruka: 285
Ma ne valja, izrabljen mis, znaci ne radi klik, tocak ne moze da se pomeri, ne moze da se otvori jer su srafovi sjebani kada je nosen u servis. Oni su zajebali 2 srafa. Itd. Ne radi bezicno.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: ... 29.12.2018. 09:07 #652289

status: user
broj poruka: 18940
Sledeci put nemoj da nosis u servis.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Ma ne valja, izrabljen mis, znaci ne radi klik, tocak ne moze da se pomeri, ne moze da se otvori jer su srafovi sjebani kada je nosen u servis. Oni su zajebali 2 srafa. Itd. Ne radi bezicno
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: Re: Re: ... 29.12.2018. 12:10 #652295

status: user
broj poruka: 285
Morao sam posle 5 godina je imao kvar na ploci neki, tako su rekli iako samo levi klik nije radio. Odneo i oni popravili, sve radilo 2-3 godine, Onda poceo da koci Scroll ja pokusao da skinem srafove da ocistim vidim jedan nema sanse. Mis radi, nema scroll i ne radi bezicno.

Ne mogu da nadjem nigde klizace za G900 negde blizu. Postoje i neki sada koje stavljaju ljudi bolji nego original. I skuplji. Zato sto jednom kada hoces da ga otvoris moras nove klizace da imas ili unistavas podlogu. Ja hteo da otvorim G900 i da kupim u Kelco Omron Japance i da zamenim.


:: Sledeci put nemoj da nosis u servis
::
:: Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
:: i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja
:: Gordon Allport
::
:: :: Ma ne valja, izrabljen mis, znaci ne radi klik, tocak ne moze da se pomeri, ne moze da se otvori jer su srafovi sjebani kada je nosen u servis. Oni su zajebali 2 srafa. Itd. Ne radi bezicno
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 29.12.2018. 13:06 #652301

status: user
broj poruka: 18940
Ako otvoris pajserom, tacno je da moras posle da zamenis klizace.
A Omron tastere, ako su japanski, mozes da kupis u Kelcu, ali neces moci da ih zamenis tako lako, zbog razlicitih dimenzija kucista tastera (mikromilimetri su u pitanju), a i taster mora da se modifikuje jer je previse tvrd.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Morao sam posle 5 godina je imao kvar na ploci neki, tako su rekli iako samo levi klik nije radio. Odneo i oni popravili, sve radilo 2-3 godine, Onda poceo da koci Scroll ja pokusao da skinem srafove da ocistim vidim jedan nema sanse. Mis radi, nema scroll i ne radi bezicno.
::
:: Ne mogu da nadjem nigde klizace za G900 negde blizu. Postoje i neki sada koje stavljaju ljudi bolji nego original. I skuplji. Zato sto jednom kada hoces da ga otvoris moras nove klizace da imas ili unistavas podlogu. Ja hteo da otvorim G900 i da kupim u Kelco Omron Japance i da zamenim
::
::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 Re: ... 29.12.2018. 14:39 #652303

status: user
broj poruka: 285
Zasto da se modifukuje taster, kako previse tvrd. Ljudi ih hvale.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Skrol vidi sa nekog starijeg misa koji ti ne treba skini 29.12.2018. 14:58 #652305

status: user
broj poruka: 7695
ali pazljivo sa tim da ne polomis.Ja sam to uradio kod Hame ,na Logitechu skrol mi je uvek bio OK,ali me zezao mikroprekidac t.j mikrotaster koji sam zamenio ,ali obrati paznju kada lemis ,jer sto kaze Imark ,znaju milimetri da budu u pitanju .


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Re: ... 29.12.2018. 14:59 #652306

status: user
broj poruka: 18940
O kom pricas, o japanskom ili kineskom? Kineski se ugradjuje u sve miseve. Japanski ima u Kelcu, ko ga to hvali, to si citao na nekim stranim forumima? Mora da je neko napisao da je tvrd, ono, kada pritisnes, pritisak je mnogo jaci nego kod kineskog Omrona, i cuje se jace, tako da nije bas prijatno i zgodno da se radi. Ja to resavam tako sto ga modifikujem, da ti ne objasnjavam kako, komplikovano je, zahtevno sto se tice preciznosti, ali kada se uradi to, taster je 10% bolji od kineskog Omrona. Svi su zadovoljni, kome god sam to zavrsavao sa bench-a i naravno trajno je resen problem sa duplim klikovima, crkavanjem tastera, to je nemoguce kod tog tastera jer je ispunjen legurom crvenog bakra.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Zasto da se modifukuje taster, kako previse tvrd. Ljudi ih hvale
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 G900 22.02.2019. 00:10 #654357

status: user
broj poruka: 285
Evo koristim ga vec pola godine i mogu vam reci da je bas dobar mis ovaj G900.
Brzo se puni, dosta traje baterija. Jos ja drzim iskljuceno svetlo na njemu da ne trosi bateriju.
Uzimajte to ako nadjete povoljno u dobrom stanju.

Imao sam neverovatnu srecu sa misevima i mehanickim tastaturama tako da mi godinama ne treba zamena i tu sam dosta ustedeo za razliku od ljudi koji su kupovali 2-3 modela ovih Kineskih tastatura po 100-120eura.

Toliko puta sam cistio ovu moju i ona je jednostavno ista kao i prvog dana.


i7-5820K 4.5/4.0
Rampage V E10 Monoblock
Dominator Platinum 2666
ASUS 1080Ti Poseidon
Sound Blaster ZxR
Samsung 970EVO/870EVO 1TB
EVGA 1200P2
Lian Li PC-O11 WXC

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: G900 22.02.2019. 08:16 #654361

status: user
broj poruka: 18940
Nema taj mis za male pare bez falinke.. Nego jel prodajes taj G700s?

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Evo koristim ga vec pola godine i mogu vam reci da je bas dobar mis ovaj G900
:: Brzo se puni, dosta traje baterija. Jos ja drzim iskljuceno svetlo na njemu da ne trosi bateriju
:: Uzimajte to ako nadjete povoljno u dobrom stanju
::
:: Imao sam neverovatnu srecu sa misevima i mehanickim tastaturama tako da mi godinama ne treba zamena i tu sam dosta ustedeo za razliku od ljudi koji su kupovali 2-3 modela ovih Kineskih tastatura po 100-120eura
::
:: Toliko puta sam cistio ovu moju i ona je jednostavno ista kao i prvog dana
::
::
:: i7-5820K 4.5/4.
:: Rampage V E10 Monobloc
:: Dominator Platinum 2666
:: ASUS 1080Ti Poseidon
:: Sound Blaster Zx
:: Samsung 970EVO/870EVO 1T
:: EVGA 1200P
:: Lian Li PC-O11 WX
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 .... 22.02.2019. 08:57 #654364

status: user
broj poruka: 285
Rekao sam ti vec da nemam G700 i da mis ne moze da se popravi zato sto u servisu nisu koristili dovoljno precizne odvijace i srafovi vise ne valjaju. Ne vredi mis uopste vise ni skrol ne radi nista. Ne mozes da pomeris tocak na skrolu.


i7-5820K 4.5/4.0
Rampage V E10 Monoblock
Dominator Platinum 2666
ASUS 1080Ti Poseidon
Sound Blaster ZxR
Samsung 970EVO/870EVO 1TB
EVGA 1200P2
Lian Li PC-O11 WXC

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: .... 22.02.2019. 10:33 #654368

status: user
broj poruka: 18940
Ja mogu da ga popravim, ne priznajem ni jedan servis za popravku miseva, jer tako nesto kod nas ne postoji. Ako si voljan, javi se na pm, pa da dilujemo.

Crta ličnosti je uopšten i usredsređen neuropsihički sistem, svojstven za individuu, kadar da različite draži ucini funkcionalno ekvivalentnim i da započne
i vodi različite vidove adaptivnog i ekspresivnog ponašanja.
Gordon Allport


:: Rekao sam ti vec da nemam G700 i da mis ne moze da se popravi zato sto u servisu nisu koristili dovoljno precizne odvijace i srafovi vise ne valjaju. Ne vredi mis uopste vise ni skrol ne radi nista. Ne mozes da pomeris tocak na skrolu
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
stalex011 RE: 22.02.2019. 11:36 #654370

status: user
broj poruka: 285
Imao/m stari G700 koji sam zamenio sa G903. Dobio ga za slicne pare kao G900 ili je cak bio malko jeftiniji.

Razlika je velika. Oblik, tezina, trajanje baterije, plastika.

G700:
-udobniji za svakodnevno koristenje
-dosta je tezi
-plastika i zavrsna obrada deluju izuzetno kvalitetno
-razocaravajuce kratko traje baterija. menjao sam baterije (eneloop, eneloop pro, fujitsu bele i crne, duracell) nije neka razlika. stim sto bi za razliku od markovica radije uzeo fujitsu, a ne panasonicov eneloop. Fujitsu je zapravo originalni eneloop, dok ga je drzao sanyo.
-crkao mikroprekidac u garantnom roku - zamenjen
-crkao usb dongle jednom u garantnom roku plus dva puta kad je izasao iz garancije
-krut usb kabl, nije bas za igranje dok se puni, mada G700s ima bolji kabl

G903:
-za FPS solidno bolji
-mnogo laksi
-plastika izgleda dosta jeftinije nego na G700, ali mislim da nema razlike u kvalitetu. vise tezina utice na taj subjektivni osecaj
-baterija solidno duze traje, ali imas minus jer nije AA pa da lako moze da se menja
-za sada bez problema sa mikroprekidacima i donglom
-kabl je ok, samo je sam konektor, po mom misljenju, nesrecno uradjen
-veliki plus je wireless punjac koji moze da se dokupi. papreno je skup, ali moze da se naleti na nekoj rasprodaji na pristojniju cifru. imao sam prvo jedno god dana samo mis, evo sad jos oko god dana sa tim punjacem i super sljaka. ne super, nego savrseno.


p.s. racunaj da prilikom svake intervencije na misu, treba i glidere da menjas. nasi seljoberi u servisu ti samo prilepe stare. ipak su to gejmerski misevi koji su solidno skupi, a uvek se malko deformisu pri skidanju
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Patient0 .... 23.02.2019. 09:20 #654399

status: user
broj poruka: 285
Nije plastika na G700 bolja nego je drugi tip. Na G900/G903 je tanja ali se vidi izrazita razlika u kvalitetu u odnosu na druge skupe miseve. Mom drugu je padao na pod G903 5-6 puta, svaki mis mu pada i kaze da 3-4 modela Logitech ni jedan se nije slomio, ali ima brodski pod nema tvrdo nista preterano. Ja sam mislio da ce mu G903 trajati kratko sobzirom da ima ostre delove napred koji izgledaju kao da ce da se slomiju.
E sada taj punjac je pravljen tako da ga lepo nacentriras da udje u konektor. Sa dve drzaca sa strane. Mislio sam da je to najveca mana i da ce to skratiti zivotini vek misa cak sam cuo da su neki prestali da ga drze wireless da bi radio duze. Medjutim ako svaki put pazis nema problema. I ako gasis nocu mis to ti ti je 4-5 punjenja manje mesecno. On komotno traje 3 dana onda a puni se 2h.pri tome ga koristis normalno.
Naravno ovo je bez svetla. Svetlo za 25% skrati bateriju. Ima da se podesi da svetli znak i DPI merac. Meni samo DPI radi. G700 jeste zgodniji za drzanje i cudi me da nisu modernizovali taj mis. Ali senzor na G900 i prekidaci cini mi se da su bolji. Naravno tocak ne moze da se poredi. Osmisljen je tako da se lako okrece i da ne hvata prljavstinu.


i7-5820K 4.5/4.0
Rampage V E10 Monoblock
Dominator Platinum 2666
ASUS 1080Ti Poseidon
Sound Blaster ZxR
Samsung 970EVO/870EVO 1TB
EVGA 1200P2
Lian Li PC-O11 WXC

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646087.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs