Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
iPhone 6s+ 64GB
STRANA 1 OD 3  
MACHINE iPhone 6s+ 64GB 16.03.2017. 00:13 T64689

status: user
broj poruka: 5696
Da li je prolece pametno vreme za kupovinu ovako neceg nakon pojace 7ce? Ne znam da li ima nesto bolje u toj klasi

Ovo je po meni dobar modek zbog baterije, mada je malo poveci, 5` bi bio bolji pogodak.

Cini mi se da je cena oko 600e za ovaj model


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ja imam 6+ i necu ga menjati do 2020 min. 16.03.2017. 00:32 #633191

status: user
broj poruka: 9381
Koristim ih (oba) intenzivno po citav dan, vec dve godine i gutaju sve bez stucanja. Kada kazem intenzivno, doslovno mi menjaju laptop. Na put vise ne nosim laptop, sve mi oni zavrsavaju. Dakle, pozivi, sms, mail, navigacija, surf, excel, dropbox, foto, ebanking, paypal, pdf, evo i sada pisem sa njega. Baterje punim svako vece, padaju na 10-30% na kraju dana. Telefoni rade isto kao i prvog dana. Ne igram nikakve igrice na njima.

Cenim da bi 6S+ trebao da zadovoljava potrebe zahtevijeg korisnika jos duze. E sad, cenu od 600€ ne bih da komentrisem, ona je takva kakva je. Licno, da kupujem novi telefon, uzeo bih samo najbolji u tom trenutku. Nikakav kompromis odnosa cene, kvaliteta i starijeg modela ne bih razmatrao. Meni je najvaznije da telefon radi besprekorno, jer svako kocenje mi je potencijalni problem, koji moze da mi donese stetu u poslu, koja prevazilazi razliku u ceni. E tu je epl nenadjebiv. Kosta i radi za sve pare.
Oba su mi vezana u ekosistem sa laptopom, sve sinhronizovano i ogroman deo posla je upravo baziran na njima, oni salju podatke a laptop ih prakticno samo bekapuje ili sa njega u kancelariji obavljam pozive i SMSove dok su mi u dometu. Prakticno sluzi kao radna stanica.

Da dodam, pre njih sam koristio 4S skoro 4 godine i dusu sam mu izvadio. Telefon kod moje zene radi besprekorno vec dve godine, (progledala posle Samsung Galaxy S3 Mini, koji je psovala kad god ga je uzela u ruke)

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni ... 16.03.2017. 02:54 #633192

status: user
broj poruka: 4506
Ja bas uzeo honor 8 juce, svideo mi se dizajn, nisam ni gledao testove. Prekopiran 6s dizajn ali za razliku od drugih kopija, nadogradjen dizajn i mogu slobodno reci no.1 trenutno bar po tome. Cak su i SW temu napravili da je kao ios.

Bruka mob,ekran, kamera,bas je odradjen perverzija...Eto ako nisi zagrizen za striktno jabuku, imas opciju za dosta manje para isti mob.

http://i65.tinypic.com/ztuf0y.jpg

http://i68.tinypic.com/34fcvg7.jpg




6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
100tinalog Re: ... 16.03.2017. 05:34 #633194

status: user
broj poruka: 1219
Korisitm s7 edge, ali po meni jedan od najlepsi telefona je honor 8.

:: Ja bas uzeo honor 8 juce, svideo mi se dizajn, nisam ni gledao testove. Prekopiran 6s dizajn ali za razliku od drugih kopija, nadogradjen dizajn i mogu slobodno reci no.1 trenutno bar po tome. Cak su i SW temu napravili da je kao ios
::
:: Bruka mob,ekran, kamera,bas je odradjen perverzija...Eto ako nisi zagrizen za striktno jabuku, imas opciju za dosta manje para isti mob.
::
:: http://i65.tinypic.com/ztuf0y.jp
::
:: http://i68.tinypic.com/34fcvg7.jp
::
::
::
::
:: 6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Portugal 16.03.2017. 06:54 #633196

status: user
broj poruka: 6643
Potražite na Internetu, mene baš mrzi, ali lik je od Pežoa uz pomoć akrila i bi-smola napravio karoseriju Ferrarija, ma `isti`. Skemban je jer ga je prodao preko +beya ili +mazona nije bitno pa se pojavio u novinama. Pre toga je bilo par slika malo lošijih kopija pravljenih za zajebanciju. A jeste li videli uživo fiće sa maskama Mercedesa 220d? Cool.

Pa operativni sistem nije isti. Kakve maske, kakve kopije, ne zajebavajte gde ne treba. Uopšte nije pitanje između androida i ios-a. Android, bez obzira na startne performanse, iste vremenom neminovno gubi jer mu je jedina namena prislušna i špijunska i kako se vaše korišćenje, odnosno, dovoljno je samo da stoji upaljen i puni se baterija, on i dalje beleži sve oko sebe i u sebi - telefon `gubi dah`, gubi odziv, volšebno mu se prazni baterija ili crkne, nema odziv, opterećen je cpu `na prazno`, negde je iscurela memorija itd. Nije za posao. Dobro je što je to otprilike vreme kad ste ga otplatili provajderu pa jovo-nanovo.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 16.03.2017. 09:13 #633197

status: user
broj poruka: 18472
Za koji dan cu da uzmem Samsung Galaxy S7 u paketu sa Gear 2 za 620€.

Iphone ma koliko mi Apple bio privlacan nije bolji od Samsung-a. Zapravo tehnoloski kasni po inovacijama. Galaxy S7 koji kod nas mozda moze da se nadje po toj ceni od 600€ je daleko bolja kupovina od 6s.

Sebi sam uvek uzimao kvalitetne stvari, ono sto je najbolje sto kroz performanse sto kroz hardver, nije bitan brend ali ovaj put Samsung je bolja opcija.

Ovo sto Pisko prica moze macku o rep da okaci jer je Apple daleko ispred svih upetljan u spijunazu jer ga CIA doslovno drzi kao partnera. Price kako stite korisnike su za malu decu.

Ako cemo tako, sve se prisluskuje, sve se nadgleda,

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7242&idPhone2=7945

P.S. Znam da ne volis Samsung ali cinjenice su cinjenice :-)


Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: ... 16.03.2017. 09:35 #633199

status: user
broj poruka: 5696
Nema sasne da uzmem Samsung, ako buh birqo Android uzeo bih Google Pixel ili Motorola, prvi iz HTC a drugi i Lenovo kuhinje. To je neki min.


Hteo sam Windows Phone opet ali ne vrede te pare + ne ide im zbog loseg UIa i brzo gube kolac. Imali su oko 10% pre 2 godine i umesto da rastu sad su na 2%


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Za koji dan cu da uzmem Samsung Galaxy S7 u paketu sa Gear 2 za 620€
::
:: Iphone ma koliko mi Apple bio privlacan nije bolji od Samsung-a. Zapravo tehnoloski kasni po inovacijama. Galaxy S7 koji kod nas mozda moze da se nadje po toj ceni od 600€ je daleko bolja kupovina od 6s
::
:: Sebi sam uvek uzimao kvalitetne stvari, ono sto je najbolje sto kroz performanse sto kroz hardver, nije bitan brend ali ovaj put Samsung je bolja opcija
::
:: Ovo sto Pisko prica moze macku o rep da okaci jer je Apple daleko ispred svih upetljan u spijunazu jer ga CIA doslovno drzi kao partnera. Price kako stite korisnike su za malu decu
::
:: Ako cemo tako, sve se prisluskuje, sve se nadgleda,
::
:: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7242&idPhone2=794
::
:: P.S. Znam da ne volis Samsung ali cinjenice su cinjenice :-
::
::
:: Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Portugal 16.03.2017. 10:05 #633200

status: user
broj poruka: 1368
@Pisko (boldovano ti je dole tj. citirano i boldovano na sta se odnosi reply) Prvo, ovo je krajnje maliciozno i tendenciozno. A drugo (mozda bi drugo ipak trebalo da bude prvo) - odraz toga da si samo tako ogrezao u zescu paranoju. Ne znam na sta konkretno ciljas, ali ako je u pitanju npr. lociranje za to je dovoljan obican 2G telefon od 20 evra. Nacice te po tome na koju se baznu stanicu telefon kaci ako te traze. Drugo, koji to uredjaj i OS danas nije napisan tako da prikuplja podatke o aktivnosti korisnika? Jel to znaci da svi treba da stavljamo telefone na airplane mod i gasimo kablovske modeme i D3 uredjaje da niko ne bi znao gde smo i sta radimo i koji kanal gledamo na TV-u (koji takodje sakuplja gomilu raznih podataka, belezi svaki jebeni pritisak na daljinski upravljac ako cemo u detalje)??
Na osnovu cega mi iskacu Google sponzorisane reklame jedne politicke partije nego na osnovu srpske IP adrese? Jel treba da se userem u gace kada mi pisljivi Chrome za Android dole na dnu ispise OPSTINU, ili jos bolje, kraj grada gde zivim? Iskreno mi puca kuPac druze. Location mi je uvek ukljucen zbog - vremenske prognoze. To sto to telefon salje Google-u tu lokaciju me jos vise boli kuPac. Tako da ne dipr majke ti nego eto ti taj Percedes C220d i time se zaludjuj.

@Machine Evo malo o tom Pixelu, da se ne zajebes i ti: http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2017&mm=03&nav_id=1238494 . A kad si vec Punisha Rachic - Sacekaj S8 ili S8+, be up-to-date :D Joj da, ti ne volis Samsung... Jbg sorryyyyyyyyyyyyy ..)

@Vmarc Ne volim plastiku, ne volim bankarske kartice bilo koje vrste i namene i ni u ludilu ih ne bih koristio preko telefona. A sve to sto si ti nabrojao radim i ja preko telefona. Sta vise, Google Docs je bolji editor Wordovih fajlova od samog Worda. Adobe Reader radi savrseno. Ne znam ni sam koliko mejlova sam poslao sa telefona. Ne znam ni sam koliko pdfova procitao na telefonu. Itd. Jedino mi nije jasno kako baratas Excelovim fajlovima bez misa i tastature al dobro, kad moze Kung Fu Panda da bolje bije od mnogih debelih medjeda verovatno i ti imas neki natprirodan talenat. A da si Fanboycina jesi i te kakva. Cuj dropbox... E znas sta je Google Drive? Mnogo zajebanija stvar od dropboxa, jeste da i jedni i drugi imaju uvid u to sto kacis na njihov server/parce hdd-a na tom serveru ali Google Drive je stvarno neprejebiv ako hoces nesto da okacis na net i pristupis tome odakle god hoces iz bilo koje tacke na planeti na kojoj postoji internet veza. Ni ja svoj (namerno necu da imenujem) telefon ne nameravam da menjam ne do 2020-te nego DOK NE CRKNE.

@Skyfire Obavezno isprobaj adoptable storage mada ne znam da li radi na Nougat-u, vrlo zajebana stvar, ali ne sa karticom od 600 din vec profi od jedno 50tak evrica i minimum 64gb. Mislim da S7 prepoznaje potencijal takvih microSD-ova.


Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka


:: Pa operativni sistem nije isti. Kakve maske, kakve kopije, ne zajebavajte gde ne treba. Uopšte nije pitanje između androida i ios-a. Android, bez obzira na startne performanse, iste vremenom neminovno gubi jer mu je jedina namena prislušna i špijunska i kako se vaše korišćenje, odnosno, dovoljno je samo da stoji upaljen i puni se baterija, on i dalje beleži sve oko sebe i u sebi - telefon `gubi dah`, gubi odziv, volšebno mu se prazni baterija ili crkne, nema odziv, opterećen je cpu `na prazno`, negde je iscurela memorija itd. Nije za posao. Dobro je što je to otprilike vreme kad ste ga otplatili provajderu pa jovo-nanovo
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Re: Portugal 16.03.2017. 10:16 #633201

status: user
broj poruka: 9381
Po svemu sto si napisao jasne su dve stvari. Prva i osnovnaa ja da se ti i ja ne poznajemo, niti me preterano zanimas ni u kom smislu, da bi mogao da izvodis takve zakljucke. To te cini poprilicno glupim.

Drugi je da su tvoj i moj zivot nebo i zemlja, dinamika i statika, moj radni dan je nesto kraci od Vucicevog, ali samo preko radne nedelje. Vikendom su svi telefoni ugaseni. To kako ja i sta radim, samo je moja stvar. To sto ti ne volis plastiku opet je samo tvoja stvar,. Pokusaj da radis bilo kakav ozbiljan posao bez plastike, ebankinka ili excel i dropboxa, pa ces videti. Pokusaj da radis bilo kakav posao iz hoda na telefonu jeftinijem od 400€. Pokusaj da radis... Nesto...

Ae.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.


::
:: @Vmarc Ne volim plastiku, ne volim bankarske kartice bilo koje vrste i namene i ni u ludilu ih ne bih koristio preko telefona. A sve to sto si ti nabrojao radim i ja preko telefona. Sta vise, Google Docs je bolji editor Wordovih fajlova od samog Worda. Adobe Reader radi savrseno. Ne znam ni sam koliko mejlova sam poslao sa telefona. Ne znam ni sam koliko pdfova procitao na telefonu. Itd. Jedino mi nije jasno kako baratas Excelovim fajlovima bez misa i tastature al dobro, kad moze Kung Fu Panda da bolje bije od mnogih debelih medjeda verovatno i ti imas neki natprirodan talenat. A da si Fanboycina jesi i te kakva. Cuj dropbox... E znas sta je Google Drive? Mnogo zajebana stvar od dropboxa, jeste da i jedni i drugi imaju uvid u to sto kacis na njihov server/parce hdd-a na tom serveru ali Google Drive je stvarno neprejebiv ako hoces nesto da okacis na net i pristupis tome odakle god hoces iz bilo koje tacke na planeti na kojoj postoji internet veza. Ni ja svoj (namerno necu da imenujem) telefon ne nameravam da menjam ne do 2020-te nego DOK NE CRKNE
::
::
::
:
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Moj odgovor na pitanje (tema!) je: ne, nije pametno. 16.03.2017. 11:00 #633204

status: user
broj poruka: 10985
Evo, ova moja jeftinoca od Moto G4 (5.5``) brza k`o mamba, stabilnija od Ramba. Tri puta jeftinija od ove naparfimisane igracke za razmazene americke decake i slicne devojcice... Ako si ``punisha`` (kako rece Putin), uzmi Moto Z.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
xenox Re: Moj odgovor na pitanje (tema!) je: ne, nije pametno. 16.03.2017. 12:54 #633205

status: user
broj poruka: 1389
Ko ima para za bacanje, neka ih baci... Za to su i izmislili proseravanja od dizajna i marketinga. Dok god prave i modele za normalne, sa prihvatlijivom cenom neka deru kozu sa ledja `eliti`.

:: Evo, ova moja jeftinoca od Moto G4 (5.5``) brza k`o mamba, stabilnija od Ramba. Tri puta jeftinija od ove naparfimisane igracke za razmazene americke decake i slicne devojcice... Ako si ``punisha`` (kako rece Putin), uzmi Moto Z
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 16.03.2017. 14:36 #633207

status: user
broj poruka: 3797
To sam takodje i ja tvrdio dok sam furao j3, govorio sam na sva vrata kako on i j5 zavrsavaju sve lagano, a da je ostalo sve proseravanje dok nisam nabavio s7 edge... Sada ne mogu da zamislim zivot bez ove male masinerije. Takodje ne mogu da zamislim drugi telefon sa ravnim ekranom, jer upravo ovaj edge daje svakoj slici dubinu itd. itd. Sta sve radi ovaj telefon to je cudo jedno, ja iskoriscavam sigurno 90% njegovih funkcija, dok i dalje osudjujem ljude koji ga poseduju zbog fejsa, vajbera, surfa...
Sluzi mi umesto go pro kamere, snimam sa njim ronjenje(za sada bazen do leta), skijanje, neke ture bajsom sto predjem. Cudo je telefon, snima 1080p 60 frejmova, 4k 30 frejmova... Ono sto je meni licno trn u oku jeste sto ce novi s8 snimati 4k u 60 frejmova, a 1080 u 120 frejma sto korisnici sedmice nemaju.
Zato ti ja skaj preporucujem da sacekas s8, mada ce telefon biti papren. Jedino je sranje sto su unazadili bateriju u odnosu na sedmicu i ona ce biti 3000 mah.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8-8161.php


:: Ko ima para za bacanje, neka ih baci... Za to su i izmislili proseravanja od dizajna i marketinga. Dok god prave i modele za normalne, sa prihvatlijivom cenom neka deru kozu sa ledja `eliti`
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE necu se obazirati na zlurade komentare 16.03.2017. 15:24 #633210

status: user
broj poruka: 5696
@VMARC

Kazi mi da li na iOS 10 koji bi recimo trcao na iPhone 6s+ radi kako treba SfB, O365 i gmail?

`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: necu se obazirati na zlurade komentare 16.03.2017. 15:34 #633212

status: user
broj poruka: 9381
Ne znam, ja koristim 8.4 i O365 bez problema.
Koristim yahoo mail, gmail imam nesto za zezanje, ne koristim tako cesto, ali radi.

Ne vidim zasto ne bi radio i na iOs 10 kako treba...

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: @VMAR
::
:: Kazi mi da li na iOS 10 koji bi recimo trcao na iPhone 6s+ radi kako treba SfB, O365 i gmail
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict idi odmah na 7+ 16.03.2017. 16:09 #633218

status: user
broj poruka: 4515
Imas ove sto kupe preko operatera pa prodaju.
Sve radi na najnovijem OS-u, samo su ukinuli PPTP VPN, ali ja sam namestio L2TP , bez problema.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan opet 16.03.2017. 16:17 #633219

status: user
broj poruka: 3730
Kad ce ljudi shvatiti da telefone delimo na Apple i ostale ?
Naravno finasije nas ipak ogranicavaju ali pre bi uzeo Iphone 5S(koji posedujem i nemenjam do septembra ) za 270 evra nego bilo koju igracku sa Androidom
Moj savet ako nije zurba cekaj septembar a ako ti treba hitno uzmi 7 jer neces ga menjati sigurno 4-5 godina


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: necu se obazirati na zlurade komentare 16.03.2017. 18:26 #633223

status: user
broj poruka: 939
Na 6S i 10.2.1 O365 i gmail rade bez problema.


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: @VMAR
::
:: Kazi mi da li na iOS 10 koji bi recimo trcao na iPhone 6s+ radi kako treba SfB, O365 i gmail
::
:: `Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffe
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Re: idi odmah na 7+ 16.03.2017. 18:45 #633224

status: user
broj poruka: 5696
Gde predlazes da jurim najpovoljnije cene za nove 6s+/7 ? Ispao sam iz stosa, osim da gledam po mobil shopovima? Ne znam gde da gledam ove sa Telenor paketa a da nisu korisceni i da imaju papire za garanciju


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: Imas ove sto kupe preko operatera pa prodaju
:: Sve radi na najnovijem OS-u, samo su ukinuli PPTP VPN, ali ja sam namestio L2TP , bez problema
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: Re: Re: Portugal 16.03.2017. 19:19 #633225

status: user
broj poruka: 1368
Opa, i gosn Premijer/buduci Predsednik je u igri? A da ti nisi momcino zaboravio neku od jutarnjih ili podnevnih lekova danas pa si mi se tako potresao? Zlato moje FANBOYEVSKO - znas koliku zelju imam da upoznam (ne zelim sad da okvalifikujem sta da ne popijem ban) kreaturu koja ima DVA ISTA TELEFONA I HVALI IH KAO CIGANIN KONJA? Evo bre tortica i Precednik oladili sa intelom i obnevidijom a ti ajfon pa ajfon, eno ti Tijana Ajfon preskoci ogradu predstavi joj se al ako ti da ono sto sanjas - molim te me obavesti da sebi ispalim patron iz lovacke puske u glavu.
dropshljox se koliko ja znam (a nisam duzan da znam) PLACA, a Google Drive je dzabe, tako da po tom pitanju nema bilo ko sta da mi prica.
Ozbiljna xls tabela preko ajfona? Mozda. Ali na lekovima koje nisi popio pre pisanja posta.
A sto se tice elektronskog bankarstva na telefonu gde ce neka strana zelenaska bancurina da mi otima proviziju mimo normalne, thanks but no thanks. In Russia we have very much TANKS.
Globalno, generalno, uopsteno NISAM LJUBITELJ ELEKTRONSKOG NOVCA, vise preferiram papirnu varijantu, a u obzir dolaze i plemeniti metali i minerali.

Badvej, da stvarno radis 25 sahata na dan ne bi stizao da se prokenjavas ovde konstantno i permanentno. I da, imam telefon preko 40000 evro centi... Jer sam tako u mogucnosti :D

Komplekse na off iduci put. A sad paljba.



Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: Po svemu sto si napisao jasne su dve stvari. Prva i osnovnaa ja da se ti i ja ne poznajemo, niti me preterano zanimas ni u kom smislu, da bi mogao da izvodis takve zakljucke. To te cini poprilicno glupim
::
:: Drugi je da su tvoj i moj zivot nebo i zemlja, dinamika i statika, moj radni dan je nesto kraci od Vucicevog, ali samo preko radne nedelje. Vikendom su svi telefoni ugaseni. To kako ja i sta radim, samo je moja stvar. To sto ti ne volis plastiku opet je samo tvoja stvar,. Pokusaj da radis bilo kakav ozbiljan posao bez plastike, ebankinka ili excel i dropboxa, pa ces videti. Pokusaj da radis bilo kakav posao iz hoda na telefonu jeftinijem od 400€. Pokusaj da radis... Nesto..
::
:: Ae
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
::
:: ::
:: :: @Vmarc Ne volim plastiku, ne volim bankarske kartice bilo koje vrste i namene i ni u ludilu ih ne bih koristio preko telefona. A sve to sto si ti nabrojao radim i ja preko telefona. Sta vise, Google Docs je bolji editor Wordovih fajlova od samog Worda. Adobe Reader radi savrseno. Ne znam ni sam koliko mejlova sam poslao sa telefona. Ne znam ni sam koliko pdfova procitao na telefonu. Itd. Jedino mi nije jasno kako baratas Excelovim fajlovima bez misa i tastature al dobro, kad moze Kung Fu Panda da bolje bije od mnogih debelih medjeda verovatno i ti imas neki natprirodan talenat. A da si Fanboycina jesi i te kakva. Cuj dropbox... E znas sta je Google Drive? Mnogo zajebana stvar od dropboxa, jeste da i jedni i drugi imaju uvid u to sto kacis na njihov server/parce hdd-a na tom serveru ali Google Drive je stvarno neprejebiv ako hoces nesto da okacis na net i pristupis tome odakle god hoces iz bilo koje tacke na planeti na kojoj postoji internet veza. Ni ja svoj (namerno necu da imenujem) telefon ne nameravam da menjam ne do 2020-te nego DOK NE CRKNE
:: ::
:: ::
:: ::
:: :
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dbqp Re: ... 16.03.2017. 19:29 #633226

status: user
broj poruka: 1368
Ađeme, pa zar ti nije zao da ga guras pod slanu vodu jebo mater svo-ju? Aj da je neko vnugo od fona tipa Sony M4 aqua al brate es sedam edz... Sa ostalim se slazem, brutalna zvJer od aparature.

EDIT pjaf: Ne videh da si napisao bazen xD Pa dobro, zar ti nije zao da ga guras u zapisanu vodu jebo mater svo-ju, da mu hlor koji ulazi kroz 3.5mm jack i kroz microusb port jede maticnu plocu... Nisi mi ni ti bato u vinklu 100/100...

Boj ne bije F-22 Raptor već boj bije S-500 u junaka

:: To sam takodje i ja tvrdio dok sam furao j3, govorio sam na sva vrata kako on i j5 zavrsavaju sve lagano, a da je ostalo sve proseravanje dok nisam nabavio s7 edge... Sada ne mogu da zamislim zivot bez ove male masinerije. Takodje ne mogu da zamislim drugi telefon sa ravnim ekranom, jer upravo ovaj edge daje svakoj slici dubinu itd. itd. Sta sve radi ovaj telefon to je cudo jedno, ja iskoriscavam sigurno 90% njegovih funkcija, dok i dalje osudjujem ljude koji ga poseduju zbog fejsa, vajbera, surfa..
:: Sluzi mi umesto go pro kamere, snimam sa njim ronjenje(za sada bazen do leta), skijanje, neke ture bajsom sto predjem. Cudo je telefon, snima 1080p 60 frejmova, 4k 30 frejmova... Ono sto je meni licno trn u oku jeste sto ce novi s8 snimati 4k u 60 frejmova, a 1080 u 120 frejma sto korisnici sedmice nemaju
:: Zato ti ja skaj preporucujem da sacekas s8, mada ce telefon biti papren. Jedino je sranje sto su unazadili bateriju u odnosu na sedmicu i ona ce biti 3000 mah
::
:: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s8-8161.ph
::
::
:: :: Ko ima para za bacanje, neka ih baci... Za to su i izmislili proseravanja od dizajna i marketinga. Dok god prave i modele za normalne, sa prihvatlijivom cenom neka deru kozu sa ledja `eliti`
:: ::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 16.03.2017. 20:39 #633228

status: user
broj poruka: 18472
@Adzem

Znam, sve sam to gledao ali.. Ova promocija traje jos deset dana a uz to dobijam
Gear Fit 2 koji kod nas kosta minimum 150€. Dakle taj telefon me zaista izadje povoljno,
konkretno Galaxy 7 Edge. Galaxy 8 ce biti skuplji bar 200-250€ u odnosu na citav ovaj paket
a ja nemam nameru da placam telefon toliko. Sa druge strane razlkke su minimalne, mozda eto
neka znacajnija ta je video zapis.

Iphone sam gledao, probao sedmicu, nista specijalno a opet losija od Edge. Slike, video snkmak, cak i
zvuk, a da o display-u ne pricam. Zaista volim Apple ali nisam fanatik da zbog brdnda zrtvujem sve te prednosti.


Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Scyter Re: 16.03.2017. 21:03 #633229

status: user
broj poruka: 8139
Za ovih godinu i po dana, mozda sam dvaput imao potrebu da resetujem 6S Plus... To je ono sto cenim, stabilnost i brzina. Zavrsava mi posao bez greske.

Asus Strix Z270F Gaming, Intel i7 7700K (CM V6GT), G.Skill TridentZ 2x8GB DDR4 3200MHz, Asus RX 480 Strix OC 8GB, Dell U2412M, SSD 850 EVO 250 GB, F3 1TB, MS Titan Pro, LC Power Legion X2 1000W, Altec Lansing VS2421, Logitech G9x, Redragon Kala
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict na oglasima 16.03.2017. 21:18 #633230

status: user
broj poruka: 4515
7 32gb mat, koliko hoces za 600EUR

Ali ako hoces za neki rad/remote desktop itd... idi odmah na 7 plus. Strasan telefon.

Dobra stvar je sto imas internacionalnu garanciju godinu dana, a ako je kupljen kod nas dve godine. Ako budes menjao, izgubices mnogo manje para zato sto polovan drzi cenu.

Ako uzimas polovan 6s, ima serija koja ima problem sa baterijom, to mozes da proveris po seriskom broju na apple sajtu, ako si u toj grupi, iSyle menja bateriju na osnovu serijskog.


@skyfire
Srecno sa samsungom :) Ja sam poizbacivao sve sto je android i windows iz kuce... nemam nameru da se vracam.


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE kupujemprodajem 16.03.2017. 21:55 #633231

status: user
broj poruka: 5696
Vidim da se 6+ 64gb moze uzeti za oko 500e.

Na koji nacin bih mogao da proverim originalnost na licu mesta ili na sajtu preko serijskog?

Gledam samo one sa + ocenama


`Budućnost pripada onima koji su u vreme velikih promena spremni učiti, a oni koji misle da više nemaju šta da nauče, ostaće zatečeni u svetu koji više ne postoji` - Eric Hoffer

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ognjeni Re: opet 16.03.2017. 22:01 #633232

status: user
broj poruka: 4506
To je davno nekad bilo, dok je Stiv drzao konce u rukama. Sad su telefoni kao i svaki drugi. To ti govori neko kome je apple bio no.1 uvek.

Sad ne vidim jedan razlog da dam 250e vise za manji, ruzniji, i nimalo brzi iphone 6s y u odnosu na honor 8 i jos 20 drugih slicnih modela. 4.7 ` .Ludilo mozga.

https://www.youtube.com/watch?v=ifWb9e-EBzg

Davno nekad se znalo da je iphone klasa za sebe i da ce pocistiti pod sa svima ostalima, pocev od kvaliteta izrade koji se sad bleda senka . Poslednji dobar iphone je bio 4s


p.s. Forume jeble vas reklame ove sto iskacu sa muzikom

p.s. Mashino 500e na telefon iz 2014 ? Jesi prso brate mili


6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS

:: Kad ce ljudi shvatiti da telefone delimo na Apple i ostale
:: Naravno finasije nas ipak ogranicavaju ali pre bi uzeo Iphone 5S(koji posedujem i nemenjam do septembra ) za 270 evra nego bilo koju igracku sa Androido
:: Moj savet ako nije zurba cekaj septembar a ako ti treba hitno uzmi 7 jer neces ga menjati sigurno 4-5 godin
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv Re: Re: opet 16.03.2017. 22:11 #633233

status: user
broj poruka: 939
Sve bi bilo lepo u ovom testu da iPhone 6S nije izasao skoro godinu dana pre Honor 8!
A i cene su im slicne.


Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: To je davno nekad bilo, dok je Stiv drzao konce u rukama. Sad su telefoni kao i svaki drugi. To ti govori neko kome je apple bio no.1 uvek.
::
:: Sad ne vidim jedan razlog da dam 250e vise za manji, ruzniji, i nimalo brzi iphone 6s y u odnosu na honor 8 i jos 20 drugih slicnih modela. 4.7 ` .Ludilo mozga
::
:: https://www.youtube.com/watch?v=ifWb9e-EBz
::
:: Davno nekad se znalo da je iphone klasa za sebe i da ce pocistiti pod sa svima ostalima, pocev od kvaliteta izrade koji se sad bleda senka . Poslednji dobar iphone je bio 4s
::
::
:: p.s. Forume jeble vas reklame ove sto iskacu sa muziko
::
:: p.s. Mashino 500e na telefon iz 2014 ? Jesi prso brate mili
::
::
:: 6800k | Dark rock pro 3 | Asus x99-A II | 32gb G.Skill Trident Z 3200mhz | Palit 1070 gtx Gamerock | Logitech Z-5500 | Creative Blaster ZxR | Samsung 840 pro 256gb | 2 TB WD black | Evga SuperNOVA 850w G2 | LG 227-BN IPS
::
:: :: Kad ce ljudi shvatiti da telefone delimo na Apple i ostale
:: :: Naravno finasije nas ipak ogranicavaju ali pre bi uzeo Iphone 5S(koji posedujem i nemenjam do septembra ) za 270 evra nego bilo koju igracku sa Androido
:: :: Moj savet ako nije zurba cekaj septembar a ako ti treba hitno uzmi 7 jer neces ga menjati sigurno 4-5 godin
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs