Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
Ja poranio...
STRANA 1 OD 1
FatWarez Ja poranio... 02.04.2017. 07:13 T64738

status: user
broj poruka: 98
Idemo svi lepo u kolonu pa do biračkog mesta. Znam, svi su isti, ništa se neće promeniti, mrzi vas da prekidate igranje... Da, uglavnom su svi isti, malo toga može da se promeni, ali... Možda vam je dosta ujedanja u zdrav mozak vrhovnog šamana i polupismenih gnoma oko njega pa biste za 3 godine da se to promeni - danas je šansa. E sad, ako vam je dobro i vi tu ništa ne biste menjali, takve sa gađenjem pozdravljam, ostalima više sreće u sledećem izvlačenju i sledećoj reinkarnaciji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot Re: Ja poranio... 02.04.2017. 07:38 #633943

status: user
broj poruka: 1118
Kad bi mi birali nasu vlast. Sve bi bilo super.

:: Idemo svi lepo u kolonu pa do biračkog mesta. Znam, svi su isti, ništa se neće promeniti, mrzi vas da prekidate igranje... Da, uglavnom su svi isti, malo toga može da se promeni, ali... Možda vam je dosta ujedanja u zdrav mozak vrhovnog šamana i polupismenih gnoma oko njega pa biste za 3 godine da se to promeni - danas je šansa. E sad, ako vam je dobro i vi tu ništa ne biste menjali, takve sa gađenjem pozdravljam, ostalima više sreće u sledećem izvlačenju i sledećoj reinkarnaciji.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez ... 02.04.2017. 07:48 #633944

status: user
broj poruka: 98
Slažem se, donekle. Ali sam mišljenja da treba probati olovkom. Drugi načini donose brža rešenja ali je cena malo prevelika.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Svi su jednaki 02.04.2017. 07:49 #633945

status: user
broj poruka: 1083
Svi do jednog su americki placenici. A vec ce se se dogovoriti ko u koju fotelju ce sesti. I tako samo menjaju fotelje i bogate se.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 jutrenje je 02.04.2017. 07:58 #633946

status: user
broj poruka: 3275

obavljeno :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Re: jutrenje je 02.04.2017. 08:07 #633947

status: user
broj poruka: 98
Neka su svi isti ali ja bih malo manje kretena na malom ekranu tv prijemnika i malo više slobode. Samo vi sedite kući i tako glasajte za ovo što sada imamo. Ako vam odgovara, svaka čast.
Solaja prvi. Ima li nas još?



::
:: obavljeno :
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tonce ... 02.04.2017. 08:47 #633949

status: user
broj poruka: 408
Srbija je od 5. oktobra okupirana zemlja,tako da nema smisla glasati,svi glavni igraci su placenici dal Americki/Engleski ili Nemacki to je jedino pitanje... Sto se zivelo zivelo se do 2000-te nezavisno koliko je moguce,posle toga smo postali sluge kao i svi ostali oko nas sto su postali jos pocetkom 90-tih,a i ranije,dosta smo se odupreli i toliko.

i5 2320 3.0MHz
Gigabyte GA-Z77M-D3H
DDR3 8 GB Kingston Xyper 1600
Powrecolor R9 270 TuboDuo
Cooler Master 332 Elite
Logitech X-230
Philips 22`
LC Power 650W Green Power V2.3

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: ... 02.04.2017. 08:57 #633950

status: user
broj poruka: 1083
Tako je. Svi izbori i referendumi su unapred odredjeni. I djabe se glasa.Ko glasa, zivi u zabludi da on nesto ili nekog bira.


:: Srbija je od 5. oktobra okupirana zemlja,tako da nema smisla glasati,svi glavni igraci su placenici dal Americki/Engleski ili Nemacki to je jedino pitanje... Sto se zivelo zivelo se do 2000-te nezavisno koliko je moguce,posle toga smo postali sluge kao i svi ostali oko nas sto su postali jos pocetkom 90-tih,a i ranije,dosta smo se odupreli i toliko.
::
:: i5 2320 3.0MHz
:: Gigabyte GA-Z77M-D3H
:: DDR3 8 GB Kingston Xyper 1600
:: Powrecolor R9 270 TuboDuo
:: Cooler Master 332 Elite
:: Logitech X-230
:: Philips 22`
:: LC Power 650W Green Power V2.3
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
solaja777 kako god 02.04.2017. 09:06 #633951

status: user
broj poruka: 3275

treba izaci i pokazati volju za necim najgore je sedeti i kukati jadan ja/mi itd... msm ljudi probudite se :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
lakiwot GOVOR SLOBODANA MILOŠEVIĆA 2000. GODINE 02.04.2017. 09:15 #633952

status: user
broj poruka: 1118
GOVOR SLOBODANA MILOŠEVIĆA 2000. GODINE - Šta se od toga ostvarilo danas? (2. Oktobar 2000)
https://www.youtube.com/watch?v=kx_Yhofedag

`Nije Milošević kriv, mi smo krivi. Mi smo govna! I on zna da smo mi govna. I kad mu budemo dojadili, on će da pusti vodu, i govna će da odu` :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Zavera! 02.04.2017. 09:20 #633954

status: user
broj poruka: 98
Kako samo neki vide sve te zađu u dubinu. Naravno da su Ameri naredili da kupimo raspale ruske avione i tenkove (pardon, naredili Rusima da nam ih poklone za siću od par stotina miliona evra), naredili nam da ruski ikonopisani voz zabijemo u svetu srpsku zemlju, sve jureći 30, da sadašnji režim vlada po ugledu na Putina i Medvedeva... Pogan je taj američki narod, kao i svi sa zapada.
Zlatni Bambi za dežurne rusofiličare.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FatWarez Milošević? 02.04.2017. 09:38 #633955

status: user
broj poruka: 98
Koji Milošević? Onaj što je izgubio svaku teritoriju koju je ”branio”? Onaj što je obavio par najvećih pljački u istoriji - zajam, inflacija, Jezda i Dafina, devizna štednja? Onaj što je naredio par ubistava - Ibarska, Stambolić, Ćuruvija, verovatno Arkan i Đinđić? Taj Milošević? Ne znam čoveka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Simon72 Re: Milošević? 03.04.2017. 07:28 #633979

status: user
broj poruka: 2800
Pricaš nešto o cemu nemaš apsolutni nikakva znanje.
Za nešto je indirektno kriv i svakako snosi odgovornost ali za vecinu stvari nije.Ali sto puta ponovljena stvar postaje vremenom istina.
Inace i posle ovih izbora radikali ostaju na vlasti.


:: Koji Milošević? Onaj što je izgubio svaku teritoriju koju je ”branio”? Onaj što je obavio par najvećih pljački u istoriji - zajam, inflacija, Jezda i Dafina, devizna štednja? Onaj što je naredio par ubistava - Ibarska, Stambolić, Ćuruvija, verovatno Arkan i Đinđić? Taj Milošević? Ne znam čoveka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nenika2009 Re: Re: Milošević? 03.04.2017. 14:33 #633987

status: user
broj poruka: 1083
Ja ga krivim, zato sto je ukinuo ZBOR RADNIH LJUDI,RADNICKI SAVET,dao direktorima VETO.Otpoceo privatizaciju pivara i jos nekih preduzeca.Radio po americkim naredenjima i dobio 50 mil $.Karici dobili 144 mil $ a vratili JEDAN MIL $.Posle kada nije dao baze amerima, onda su ga srusili.



:: Pricaš nešto o cemu nemaš apsolutni nikakva znanje
:: Za nešto je indirektno kriv i svakako snosi odgovornost ali za vecinu stvari nije.Ali sto puta ponovljena stvar postaje vremenom istina
:: Inace i posle ovih izbora radikali ostaju na vlasti
::
::
:: :: Koji Milošević? Onaj što je izgubio svaku teritoriju koju je ”branio”? Onaj što je obavio par najvećih pljački u istoriji - zajam, inflacija, Jezda i Dafina, devizna štednja? Onaj što je naredio par ubistava - Ibarska, Stambolić, Ćuruvija, verovatno Arkan i Đinđić? Taj Milošević? Ne znam čoveka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Re: Re: Milošević? 04.04.2017. 08:31 #634009

status: user
broj poruka: 1319
Milošević nas `Vodio` + Rusi nas `Branili` = evo nas sada ovde u ovoj prilici !!!


:: Ja ga krivim, zato sto je ukinuo ZBOR RADNIH LJUDI,RADNICKI SAVET,dao direktorima VETO.Otpoceo privatizaciju pivara i jos nekih preduzeca.Radio po americkim naredenjima i dobio 50 mil $.Karici dobili 144 mil $ a vratili JEDAN MIL $.Posle kada nije dao baze amerima, onda su ga srusili
::
::
::
:: :: Pricaš nešto o cemu nemaš apsolutni nikakva znanje
:: :: Za nešto je indirektno kriv i svakako snosi odgovornost ali za vecinu stvari nije.Ali sto puta ponovljena stvar postaje vremenom istina
:: :: Inace i posle ovih izbora radikali ostaju na vlasti
:: ::
:: ::
:: :: :: Koji Milošević? Onaj što je izgubio svaku teritoriju koju je ”branio”? Onaj što je obavio par najvećih pljački u istoriji - zajam, inflacija, Jezda i Dafina, devizna štednja? Onaj što je naredio par ubistava - Ibarska, Stambolić, Ćuruvija, verovatno Arkan i Đinđić? Taj Milošević? Ne znam čoveka.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs